Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Witam! Jaśko nawija właśnie do swoich zabawek. My od 6 na nogach. Tatuś poszedł w końcu do pracy po chorobie. Na poczatku gratulacje dla Aneczki. Ciekawe kiedy pojawi sie na forum. Anulka może Martynka tak sie denerwuje przez to, że ty się stresujesz wyjazdem? Może wszystko wróci do normy jak bedziecie razem z mężem. Lalik rzeczywiście twoja Julcia szybko sie rozwija, no cieszę się że rehabilitacja jej pomaga. Marylka mi tez ciężko rozstać sie z cycusiem. Uwielbiam jak mały ssie. Był taki moment że tak bolały mnie piersi i brodawki, że tylko odciąganie laktatorem pomagało i karmiłam małego swoim mlekiem butelką, ale starałam się chociaz raz dziennie karmic go cycem. Przez takie karmienie musiałam dokarmiac go mlekiem modyfikowanym, no i tak zostało. Do wisieńki - rozumiem co czujesz, jak każdy się wywiera na ciebie presje odnośnie karmienia. Moja mama jak na początku mi pomagała to caly czas słyszałam od niej, żę ją tez bolało i tez cierpiała. No ja nie chciałam byc gorsza ale przez ten ból, nerwy to ja w ogóle traciłam pokarm. W końcu sie postawiłam i zaczęłam go dokarmiać, podawac moje mleko z butelki, no i jakoś wszystko się ułożyło. Nie ukrywam, że do tego się przyzwyczaiłam, jest mi tak dobrze i nie próbuje nawet próbowac tylko karmić małego moim mlekiem. Może troche się boję że ból znowu wróci. Ale tak przynajmniej ja jestem spokojna i Jasiu też. no i przez to przesypia mi całą noc (od 20-21 do 6-7). Idę bo mały marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a my wstalismy dzisiaj wyjatkowo o 8,30 pogoda-to u nas szaro buro i ponuro Bartus ma kaszelek i katarek,wiec nici zespacerku trza malucha podkurowac wczoraj miałam problemy by sie dostac na allegro i na forum tez,normalnie oszalec mozna z tym internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ja jak zawsze śniadanko jem im klikam,zaraz idziemy z Olim na spacerek bo u mnie pogoda jest wymarzona,ciepło i słoneczko świeci. Dominisiu u mnie wczoraj też komp coś nawalał ani na alegro ani nakefe nie mogłam sie zalogować,potem internet przestał działać i włączyli go po pół godziny ale nie pisałam bo była 22 30 i chciało mi sie spać.WSkurza mnie to bo płace za neta 42 zł i mam go mieć 24 godziny na dobe,a bardzo często go nie ma wiec powinni mi kase zwrócić za godziny bez internetu no nie? Aniu wszystkiego naj,naj,naj, a ja dołącze sie do tego torcika,mniam,w duszy z kaloriami,raz sie zyje.... Dziewczyny piszecie o anyykoncepcji,ja już byłam u gina bo chce spirale ale jeszcze miałam poczekac 2 miesiace bo macica się nie skurczyła czy coś tam,2 miechy mijaja 10 listopada no i myśle że tym razem jest wszystko ok i mi założy.Lekarz proponował mi spirale hormonalna ale nie wiem czy te hormony nie działają na pokarm i czy oby sie po nich nie tyje jak przy pigułach,ha no i myśle że w ciąży nie jestem,bo u mnie to róznie bywało mimo ze gumki koło łóżka leżą to i tak było na ryzyk-fizyk.Raczej staramy się przetrwac do 10 listopada bez przytulania takiego co by w ciąze mozna było zajśc ale 2 razy nie dało sie powstrzymać swoim rzadzą i stało sie,niestety mój mąz nie lubi gumek i nie może ich stosowac.Dlatego mam obawy,dzidzi już trzecie mogłabym miec ale ciąże i poród już bym nie chciała przechodzić. Faktycznie ąneczka chyba kacora tyle czasu leczy bo przecież nigdzie sie nie wybierała a do Niej nie podobne jest to żeby tu nie zajrzeć, Kurcze sprzedałam na alegro spodnie i babka sie nie odzywa już 6 dni,napisałam jej e maila aona nie odpisała,te drugie spodnie co sprzedałam tego samego dnia babka ma je już na pupie bo pisała że doszły a ta nawet sie nie odezwała i co w tej sprawie robić? Dobra zmykam na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ja jak zawsze śniadanko jem im klikam,zaraz idziemy z Olim na spacerek bo u mnie pogoda jest wymarzona,ciepło i słoneczko świeci. Dominisiu u mnie wczoraj też komp coś nawalał ani na alegro ani nakefe nie mogłam sie zalogować,potem internet przestał działać i włączyli go po pół godziny ale nie pisałam bo była 22 30 i chciało mi sie spać.WSkurza mnie to bo płace za neta 42 zł i mam go mieć 24 godziny na dobe,a bardzo często go nie ma wiec powinni mi kase zwrócić za godziny bez internetu no nie? Aniu wszystkiego naj,naj,naj, a ja dołącze sie do tego torcika,mniam,w duszy z kaloriami,raz sie zyje.... Dziewczyny piszecie o anyykoncepcji,ja już byłam u gina bo chce spirale ale jeszcze miałam poczekac 2 miesiace bo macica się nie skurczyła czy coś tam,2 miechy mijaja 10 listopada no i myśle że tym razem jest wszystko ok i mi założy.Lekarz proponował mi spirale hormonalna ale nie wiem czy te hormony nie działają na pokarm i czy oby sie po nich nie tyje jak przy pigułach,ha no i myśle że w ciąży nie jestem,bo u mnie to róznie bywało mimo ze gumki koło łóżka leżą to i tak było na ryzyk-fizyk.Raczej staramy się przetrwac do 10 listopada bez przytulania takiego co by w ciąze mozna było zajśc ale 2 razy nie dało sie powstrzymać swoim rzadzą i stało sie,niestety mój mąz nie lubi gumek i nie może ich stosowac.Dlatego mam obawy,dzidzi już trzecie mogłabym miec ale ciąże i poród już bym nie chciała przechodzić. Faktycznie ąneczka chyba kacora tyle czasu leczy bo przecież nigdzie sie nie wybierała a do Niej nie podobne jest to żeby tu nie zajrzeć, Kurcze sprzedałam na alegro spodnie i babka sie nie odzywa już 6 dni,napisałam jej e maila aona nie odpisała,te drugie spodnie co sprzedałam tego samego dnia babka ma je już na pupie bo pisała że doszły a ta nawet sie nie odezwała i co w tej sprawie robić? Dobra zmykam na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ja jak zawsze śniadanko jem im klikam,zaraz idziemy z Olim na spacerek bo u mnie pogoda jest wymarzona,ciepło i słoneczko świeci. Dominisiu u mnie wczoraj też komp coś nawalał ani na alegro ani nakefe nie mogłam sie zalogować,potem internet przestał działać i włączyli go po pół godziny ale nie pisałam bo była 22 30 i chciało mi sie spać.WSkurza mnie to bo płace za neta 42 zł i mam go mieć 24 godziny na dobe,a bardzo często go nie ma wiec powinni mi kase zwrócić za godziny bez internetu no nie? Aniu wszystkiego naj,naj,naj, a ja dołącze sie do tego torcika,mniam,w duszy z kaloriami,raz sie zyje.... Dziewczyny piszecie o anyykoncepcji,ja już byłam u gina bo chce spirale ale jeszcze miałam poczekac 2 miesiace bo macica się nie skurczyła czy coś tam,2 miechy mijaja 10 listopada no i myśle że tym razem jest wszystko ok i mi założy.Lekarz proponował mi spirale hormonalna ale nie wiem czy te hormony nie działają na pokarm i czy oby sie po nich nie tyje jak przy pigułach,ha no i myśle że w ciąży nie jestem,bo u mnie to róznie bywało mimo ze gumki koło łóżka leżą to i tak było na ryzyk-fizyk.Raczej staramy się przetrwac do 10 listopada bez przytulania takiego co by w ciąze mozna było zajśc ale 2 razy nie dało sie powstrzymać swoim rzadzą i stało sie,niestety mój mąz nie lubi gumek i nie może ich stosowac.Dlatego mam obawy,dzidzi już trzecie mogłabym miec ale ciąże i poród już bym nie chciała przechodzić. Faktycznie ąneczka chyba kacora tyle czasu leczy bo przecież nigdzie sie nie wybierała a do Niej nie podobne jest to żeby tu nie zajrzeć, Kurcze sprzedałam na alegro spodnie i babka sie nie odzywa już 6 dni,napisałam jej e maila aona nie odpisała,te drugie spodnie co sprzedałam tego samego dnia babka ma je już na pupie bo pisała że doszły a ta nawet sie nie odezwała i co w tej sprawie robić? Dobra zmykam na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ja jak zawsze śniadanko jem im klikam,zaraz idziemy z Olim na spacerek bo u mnie pogoda jest wymarzona,ciepło i słoneczko świeci. Dominisiu u mnie wczoraj też komp coś nawalał ani na alegro ani nakefe nie mogłam sie zalogować,potem internet przestał działać i włączyli go po pół godziny ale nie pisałam bo była 22 30 i chciało mi sie spać.WSkurza mnie to bo płace za neta 42 zł i mam go mieć 24 godziny na dobe,a bardzo często go nie ma wiec powinni mi kase zwrócić za godziny bez internetu no nie? Aniu wszystkiego naj,naj,naj, a ja dołącze sie do tego torcika,mniam,w duszy z kaloriami,raz sie zyje.... Dziewczyny piszecie o anyykoncepcji,ja już byłam u gina bo chce spirale ale jeszcze miałam poczekac 2 miesiace bo macica się nie skurczyła czy coś tam,2 miechy mijaja 10 listopada no i myśle że tym razem jest wszystko ok i mi założy.Lekarz proponował mi spirale hormonalna ale nie wiem czy te hormony nie działają na pokarm i czy oby sie po nich nie tyje jak przy pigułach,ha no i myśle że w ciąży nie jestem,bo u mnie to róznie bywało mimo ze gumki koło łóżka leżą to i tak było na ryzyk-fizyk.Raczej staramy się przetrwac do 10 listopada bez przytulania takiego co by w ciąze mozna było zajśc ale 2 razy nie dało sie powstrzymać swoim rzadzą i stało sie,niestety mój mąz nie lubi gumek i nie może ich stosowac.Dlatego mam obawy,dzidzi już trzecie mogłabym miec ale ciąże i poród już bym nie chciała przechodzić. Faktycznie ąneczka chyba kacora tyle czasu leczy bo przecież nigdzie sie nie wybierała a do Niej nie podobne jest to żeby tu nie zajrzeć, Kurcze sprzedałam na alegro spodnie i babka sie nie odzywa już 6 dni,napisałam jej e maila aona nie odpisała,te drugie spodnie co sprzedałam tego samego dnia babka ma je już na pupie bo pisała że doszły a ta nawet sie nie odezwała i co w tej sprawie robić? Dobra zmykam na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ja jak zawsze śniadanko jem im klikam,zaraz idziemy z Olim na spacerek bo u mnie pogoda jest wymarzona,ciepło i słoneczko świeci. Dominisiu u mnie wczoraj też komp coś nawalał ani na alegro ani nakefe nie mogłam sie zalogować,potem internet przestał działać i włączyli go po pół godziny ale nie pisałam bo była 22 30 i chciało mi sie spać.WSkurza mnie to bo płace za neta 42 zł i mam go mieć 24 godziny na dobe,a bardzo często go nie ma wiec powinni mi kase zwrócić za godziny bez internetu no nie? Aniu wszystkiego naj,naj,naj, a ja dołącze sie do tego torcika,mniam,w duszy z kaloriami,raz sie zyje.... Dziewczyny piszecie o anyykoncepcji,ja już byłam u gina bo chce spirale ale jeszcze miałam poczekac 2 miesiace bo macica się nie skurczyła czy coś tam,2 miechy mijaja 10 listopada no i myśle że tym razem jest wszystko ok i mi założy.Lekarz proponował mi spirale hormonalna ale nie wiem czy te hormony nie działają na pokarm i czy oby sie po nich nie tyje jak przy pigułach,ha no i myśle że w ciąży nie jestem,bo u mnie to róznie bywało mimo ze gumki koło łóżka leżą to i tak było na ryzyk-fizyk.Raczej staramy się przetrwac do 10 listopada bez przytulania takiego co by w ciąze mozna było zajśc ale 2 razy nie dało sie powstrzymać swoim rzadzą i stało sie,niestety mój mąz nie lubi gumek i nie może ich stosowac.Dlatego mam obawy,dzidzi już trzecie mogłabym miec ale ciąże i poród już bym nie chciała przechodzić. Faktycznie ąneczka chyba kacora tyle czasu leczy bo przecież nigdzie sie nie wybierała a do Niej nie podobne jest to żeby tu nie zajrzeć, Kurcze sprzedałam na alegro spodnie i babka sie nie odzywa już 6 dni,napisałam jej e maila aona nie odpisała,te drugie spodnie co sprzedałam tego samego dnia babka ma je już na pupie bo pisała że doszły a ta nawet sie nie odezwała i co w tej sprawie robić? Dobra zmykam na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie. Ja jak zawsze śniadanko jem im klikam,zaraz idziemy z Olim na spacerek bo u mnie pogoda jest wymarzona,ciepło i słoneczko świeci. Dominisiu u mnie wczoraj też komp coś nawalał ani na alegro ani nakefe nie mogłam sie zalogować,potem internet przestał działać i włączyli go po pół godziny ale nie pisałam bo była 22 30 i chciało mi sie spać.WSkurza mnie to bo płace za neta 42 zł i mam go mieć 24 godziny na dobe,a bardzo często go nie ma wiec powinni mi kase zwrócić za godziny bez internetu no nie? Aniu wszystkiego naj,naj,naj, a ja dołącze sie do tego torcika,mniam,w duszy z kaloriami,raz sie zyje.... Dziewczyny piszecie o anyykoncepcji,ja już byłam u gina bo chce spirale ale jeszcze miałam poczekac 2 miesiace bo macica się nie skurczyła czy coś tam,2 miechy mijaja 10 listopada no i myśle że tym razem jest wszystko ok i mi założy.Lekarz proponował mi spirale hormonalna ale nie wiem czy te hormony nie działają na pokarm i czy oby sie po nich nie tyje jak przy pigułach,ha no i myśle że w ciąży nie jestem,bo u mnie to róznie bywało mimo ze gumki koło łóżka leżą to i tak było na ryzyk-fizyk.Raczej staramy się przetrwac do 10 listopada bez przytulania takiego co by w ciąze mozna było zajśc ale 2 razy nie dało sie powstrzymać swoim rzadzą i stało sie,niestety mój mąz nie lubi gumek i nie może ich stosowac.Dlatego mam obawy,dzidzi już trzecie mogłabym miec ale ciąże i poród już bym nie chciała przechodzić. Faktycznie ąneczka chyba kacora tyle czasu leczy bo przecież nigdzie sie nie wybierała a do Niej nie podobne jest to żeby tu nie zajrzeć, Kurcze sprzedałam na alegro spodnie i babka sie nie odzywa już 6 dni,napisałam jej e maila aona nie odpisała,te drugie spodnie co sprzedałam tego samego dnia babka ma je już na pupie bo pisała że doszły a ta nawet sie nie odezwała i co w tej sprawie robić? Dobra zmykam na spacerek Zanim się to wklei to bedzie wieczór znów nie moge wysłac na kafe ale mnie to wku...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś chyba sobie nie posiedzę na necie bo mała nie chce się zająć zabawkami tylko chce żeby do niej gadać i nosić. A od wczoraj nic nie robi tylko wpycha rękę do buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś ma gorączke,czekam tylko ażmężuśz pracy wróci i mykamdoapteki po paracetamol w czopkach.Nurofen w syropie jużmu podałam i teraz sobie zasnął.Ale przedtempłakał tak żałośnie że mi też sie chciało ryczec :( Zastanawiamsie gdzie jest powód: -może obwiało go gdzieśna spacerze -a może to idąjuż ząbki bo wkłada rączki do buzi i się mocnoślini a o tym allegro to dużo mogłabym pisac 2 tygodnie temu kobieta wygrała u mnie dwie aukcje odezwała sie tylko raz w sprawie konta,ja cisnęłam do niej maile codziennie,wczoraj raczyła odpisac ze pieniądze przesle dzisiaj i nie wiedziała ,ze ja cały czas na nie czekam dziewczyny a może zrobimy liste lub tabele u których allegrowiczów warto cośkupowac a u których nie???lub sprzedawac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo. Oli właśnie uciął sobie drzemkę,a ja buszuje po necie. O jak mi się wklejać nie chciao to teraz widze że wszystkie moje próby wklejenia poszły i prawie cała stronę kafe zajeły.. Dominisiu mój Oli tak co trzeci dzień strasznie marudny sie robi,płacze i nic mu nie pomaga ani noszenie ani lulanie ani cycanie,nawet jak jest głodny to nie chce jeść,to napewno są ząbki bo objawy typowe,jedynie czego nie ma to temperatury,na szczęście.w necie wyczytałam że zeby mogą iśc bardzo długo albo też szybko nie ma reguły,a zapewniam że jak zęby idą to boli jak cholera mi 4 lata wychodziły cztery zeby mądrości i wiem co to znaczy,mi nawet zapalenie gardła od zebów często miałam,i wiem że dzieciaczki też cierpią. Dobra zmykam,zajrze wieczorem jak Oli pozwoli,ostatnio jak go wsadzam do wanienki to ryczy ajak go wyciągnę to przestaje płakać,zawsze sprawdzam temperaturę wody i nie wiem od czego sie boi wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) my mamy dziś sądny dzień...malutka za nic nie chce się przestawić na nowe mleko. zjadła o 5 rano mieszankę pepti i zwykłego bebiko i potem od 8 do 11.30 próbowaliśmy ją bezskutecznie nakarmić bo wypluwała smoczek i wogóle nie chciała jeść :( w końcu wysłalam mojego faceta po omneo i przynióśł i omeo i bebiko ha bo nie wiedzieliśmy które mała będzie woleć to wtedy zjadła mieszankę pepti i omneo. poszłyśmy na spacerek i było nawet ok. ale następne karmienie o 16 i znowu ryk. jakoś nakarmiliśmy ja prawie na śpiąco. chcieliśmy połżyć spać bo widzieliśmy ze zmeczona ale się nie dała. znowu ryk jakby ją ktoś ze skóry obdzierał. w domu wszyscy na baczność i zdenerwowani strasznie bo już nikt nie wie co robić. w końcu w desperacji wziełam małą, zawinełam ją ściśle w kocyk i mocno przytuliłam, polulałam i jakoś się uspokoiła i zasneła :) ale ja jestem wykończona :( nie wiem co to będzie jak za każdym razem taki będzie ryk przy jedzeniu i zasypianiu :( faktycznie dziewczynki jak my tak wszystkie handlujemy na tym allegro to powinnyśmy się informować o jakichś nieuczciwych czy podejrzanych allegrowiczach coby na nich uważać :) Basieńko wszyskiego najlepszego z okazji urodzinek :) 🌻 baw się świetnie na imprezie tylko uważaj na jutrzejszego kaca :P buziaki ode mnie i Zuzi :) Zmykam wypić kawę bo padnięta jestem i poprostu wykończona nerwowo :P trzymajcie się buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na chwilke ;) Jutro z rana wyjeżdżam i nie wiem kiedy się odezwę bo nie wiem kiedy internet będziemy mieli. Najprawdopodobniej za 2 miesiące :( :( :(. Pozdrawiam Was i wasze szkraby z całej siły. Niech ładnie jedzą ;) i zdrowo rosną ;) Mam nadzieję, że nie zapomnicie mnie i mojej Martynusi do tego czasu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Do poklikania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Oj ja sie dzisiaj naspacerowalam - prawie 4 godz bylysmy na dworze. No ale coz ja chodze i chodze a waga rosnie :( A ja sie wlasnie pakuje bo jutro rano jedziemy do naszej rodzinki no i wracamy dopiero w niedziele no chyba ze mi sie spodoba to mezu odbierze Nas za tydzien. Zobaczymy jak sie Jula zaklimatyzuje. Mamy przed soba prawie 6 godz jazdy samochodem i jestem ciekawa jak Julcia to zniesie. Marylko wlewasz miod w moje serce :D oj wierz mi juz skladam kaske. Teraz nic juz nie kupuje aby pozniej poszalec :) A oba sklepy kocham. Szkoda ze na Slasku nie ma Mothercare :( najblizszy jest w wawie albo w poznaniu. Asiulek trzymamy kciuki za Zuzie coby sie przekonala do nowego mleczka :) Basiu wszystkiego naj naj z okazji urodzin 🌼 Wisienko - Arkadiuszek wyglada bosko rosnie maly przystojniaczek :) Anulka trzymajcie sie cieplo i zycze Wam abyscie sie szybko odnalazly w nowym miejscu :) pewnie ze bedziemy Was pamietac. Hmmmm ciekawe co z Aneczka. Alez opija tego magistra ;) Dominisiu jak Bartus sie czuje - mm nadzieje ze juz sie nie meczy biedaczek ❤️ Kokopelasko - moja Julka tez miala okres ze plakala w kapieli ale jej przeszlo no i zauweazylam ze lubi sie pluskac. Juz sie przenieslismy do lazienki no i mysle o zakupie foczki. Dobra zmykam bo jeszcze troche pracy przede mna. Mam nadziejhe ze odespie w samochodzie. To do uslyszenia za tydzien bo tam gdzie jade nie ma neta - papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, trzymaj sie, bedziemy czekac:) mam nadzieje ze o nas nie zapomnisz:) kuzwa, bylam dzisiaj w szczecinie i wielka lipa jednym slowem... w open finance mi facet podziekowal za wspolprace, jeszcze z mojego wbk ma zadzwonic babeczka i powiedziec jak to wyglada, ale ciemnosc widze:( laliczku, mnie facet z open finance powiedzial, ze pko jest najbardziej liberalny jesli chodzi o kredyty:O pojde ktoregos dnia sie wypytac, a narazie to w piatek przyjedzie do mnie jeszcze gosciu z expandera. kurcze, ja wiem, ze to mieszkanie zdolam wynajac z conajmniej 1000zl przebitki nad rate:O tylko niech mi ktos da kredyt... a na dokladke obstawilam dzis multilotka i trafilam \"az\" jedna liczbe... martwie sie o aneczke, mam nadzieje ze nic zlego sie nie stalo:( bo przeciez napisalaby chociaz, ze nie ma czasu tu zagladac. co innego jak ktos zajrzy raz na pare dni, a co innego jak ktos jest codziennie, to przeciez nie da sie nie zauwazyc, ze ktos zniknal:( co do lapek, to mlody je pozera ze smakiem kazdego dnia:) a jakiej wscieklizny przy tym dostaje:) ide grzebac w kartoniskach co by zdjecia zrobic i nowe aukcje powystawiac:) dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko - to pozostaje Ci wynajac mieszkanie i skladac powolutku pieniadze i troche poczekac moze jak bedziesz miec wiekszy wklad wlasny to banki spojrza na Ciebie inaczej :) chociaz ja sie na tym wszystkim wogole nie znam :( Jeszcze prasuje swoje rzeczy i meza i spadam do lozka. ALe dluugi dzien mam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi, gdyby to bylo takie proste... bez pradu go nie wynajme, a pradu nie podlacze bez zgody wspolwlascicielek... bledne kolo:O szczesliwej podrozy i udanego pobytu:) wisienko, fajne masz tapety:) a siusiek maly wiedzial gdzie celowac:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przybywa mi dzisiaj kolejna krecha w metryczce :) ale musze przyznac, ze właśnie gaworzy moje najwieksze zyciowe osiagniecie :):)): bardoz dziekuje za zyczenia, wczoraj wybawiłąm sie super z babeczkami, dzisiaj dzien dla meża :) poza tym miło czasem dostac cos dla siebie a nie tylko dla małego ;) Kubunio niestety obudził sie wyjatkowo dwa razy w nocy, ale jak dostał flaszke, to od azu zasnął :) rano obudziłsie o 7:00, bo mu sie jeszcze rytm spania nie przestawił, ale mama kaca niema, wiec luzik :) anulka poewnie ze nie zapomnimy o Was!!! wracaj do nas pręciutko :);) wisienko tylko pamietaj, ze te granulki działają po jakis 2 tygodniach. no u mnie niestety nie podziałały, ale ja to juz chyba w ogóle przgrana spara byłam :) meggie udanej podróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My jak zwykle od 6 na nogach... Agatka zasypia miedzy 20 - 21 i do 6 z przerwami na cyca spi Nawet mi to odpowiada tylko zeby w nocy zadziej sie budziła to wogóle było by super:) Od dzis znowu nosimy pieluszke ortopedyczna...i te okłady bedziemy robic tylko niewiem czy sa jakies termometry do pomiaru temp wody bo okłady maja byc podgrzewane do 70 stopni i nie bardzo póki co mam pomysł jak to sprawdzic... A wisienko dzieki za info dotyczace ceny minimalnej...bo bym dalej meczyła Justynke:p A Areczek świetny:) ładnie cie załatwił:p Lalik Julka tez super:) Kurcze jak ona ładnie główke trzyma..Agatka jeszcze nie jest taka całkiem sztywniutka ale pracujemy nad nia:) basiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek,zdrówka,pociechy z Kubusia i spełnienia najskrytszych marzen:) 🌼 a na torcik to ja z przyjemnoscia mogłabym sie załapac...uwielbiam takie słodkosci:) Dominisiu jak tam dzis Bartus sie czuje??? Anulka pewnie ze bedziemy Was pamietac:) Trzymajcie sie cieplutko:) Buziaczki :) Meggie udanego wypoczynku u rodzunki:) i szczesliwej podrózy:) Justynko ale Cie ganiaja w sprawie tego kredytu:( a rzeczywiscie masz niezła sytuacje:( albo kredyt i wynajem albo nici...? :( Szkoda ze takie mieszkanko stoi puste... Wiecie co z ta Aneczka to juz nie jest smieszne...ona rzeczywiscie zawsze pisała jak mialo jej dłuzej nie byc...a moze ma któras do niej nr na komórke czy jakis inny kontakt??? Moze by jej maila wysłac??? Miłego dzionka ...u nas wczoraj piekne słoneczko a dzis leje od rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny wpadlam na chwile bo stwierdzilam ze powinnam byc w stosunku do was fair wiec postanowilam sie pojawic i wyjasnic moja nieobecnosc. no i dobrze ze wpadlam bo widze akcje poszukiwawcza mialyscie zaczynac ;) przeczytalam pare postow ostatnich tylko i tylko do tych kilku sie ustosunkuje ponizej: Basiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. mnostwo milosci od twoich facetow plynacej, kawy co rano pachnacej, mezowskiej cierpliwosci i wyrozumialosci no i rzecz jasna mase radosci :) ANulka, MEggie - bezpiecznej podrozy. chwilowo znikam z forum, jestem zmeczona tak ogolnie wszystkim, dopadla mnie deprecha i w koncu nie wiem czy to przypadkiem nawet nie ta poporodowa dopiero. przez ostatnie miesiace zbyt wiele sie dzialo, po prsotu brakowalo mi nawet czasu zeby sie nad soba zastanowic, zylam jak w kieracie, ciagle cos trzeba bylo zrobic no i wisiala nade mna ta obrona... w koncu powietrze ze mnie zlecialo jak ja to mowie. nagle przestalam MUSIEC i odplynal ze mnie stres juz nie tylko ten naukowy ale i Krzysiowy... czuje sie paskudnie psychicznie, wiem ze sobie jakos poradze i za jakis czas przejdzie - wtedy wroce, moze o nas nie zapomnicie. wrzucam jeszcze zdjecie naszego gucia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6a7ec0e1a6506926.html usciski dla Was i Waszych maluszkow powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do aneczki:) my juz pospani zaczynamy nowy dzien. w lodowce swiatlo, dzieci poprzeziebiane, tylko mnie nic nie lapie, bo jak ja choruje to na amen:) milego dzionka kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to ja sie zaczynam bac tej obrony:( co jak i mnie dolek dopadnie:O a tez mi sie czasem zdarza:( ale jak cos to mnie trzyma ze 2 dni wiec powinnam sie w razie czego odezwac dosc szybko:) jakbym zniknela to sie nie martwcie:) aneczko, sliczna pszczolka i tylko to sie liczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki !!!!! witam porannie .... Aneczko mam nadzieje ze szybko ci przejedzie i do nas wrocisz .... bedziemy tesknic ... i pamietaj ze zawsze mozesz znalesc w nas poparcie :).... Basiu najlepszego z okazji urodzinek ....:).... dzieciaczki jak zwylke cudowne ....:).... Justys co do tego kredytu ... powiem ci tyle ze jak napisalas ze dostaniesz na meza to sie zdziwilam ... bo kredyty na dzialalnosc sa gorsze do uzyskania niz na osobe prywatna ...myslalam ze cos sie zmielo ...bo kiedys bylo tak ze trzeba bylo prowadzic dzialalnosc conajmniej pol roku ... dodatkowo zaswiadczenia z us ... i jak np wykazywalo sie duze koszty zeby nie placic tyle podatku to ogolnie nie bylo szans na kredyt ...ogolnie papiery i weryfikacja duzo trudniejsza od kredytow konsumenckich ... co do tego ze pko bp jest liberalny ...wsumie moze sie cos zmienilo ... ale tak nie bylo ... najbardziej liberalnymi byly banki ktore wchodzily na rynek .,... poprostu chcialy polapac klientow ... np santander ...lub polbank ...dombank ... miedzy innymi one udzielaly kredytow dla osob w biku ... a pko nawet nie chcial o takich klientach rozmawiac ... Dlatego jak napisalas ze maz moze dostac kredyt trochu sie zdziwilam ale wsumie pomyslalam ze moglo sie wiele zmienic odklad nie pracuje .... mam nadzieje ze jakims cudem jednak ci sie uda ....bo z tego co piszesz cala ta sytuacje masz nieciekawa:).... Dziekuje wszytkim za pochwaly dla julki .... nie macie pojecia jaka jestem z niej dumna ... tak sie balam tego jej wczesniactwa ... dzis jestem szczesliwa ze jest tak jak jest .... Basiu co do cwiczen ...napewno mu nie zaszkodzisz ...ukladaj go na brzuszku na podlodze pilnuj zeby lezal prosto uloz od tylu rene wzdluz jego cialka ...i staraj sie mu raczki wyciagac jak najberdziej do przodu... podkladaj mu tez z przodu zabawki ... niech sedza jak najewiecej czasu w takich pozycjach ...napewno miesnie mu sie wzmocnia ... jak sie zmeczy to ciach na lecki i stymuluj zeby na boczki sie odwracal ... tak kilka razy dziennie i zobaczysz roznice juz po tygodniu .... takie glupie cwiczonka naprawde wiele moga pomoc .... Julka tez sie nudzi beda c sama w takiej pozycji ... musze ja raczej stymulowac mowic do niej bawic sie wtedy potrafimy tak z godzine sie turlac po podlodze .... co do granulek ...na laktacje ... mi pomagaja .... wiem ze gdyby nie one poddalabym sie juz dawno temu ... owszem samo karmienie jest najwazniejsze ale na mnie np dzialaja super ...a dodam ze karmi i ziolka mi nie pomagaly .... dziwczyny jak cos przeoczylam to sorka bo czytam ostatnio w locie ...narazie uciekam ... pozdrowionka dla wszytkich mamus i dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko trzymaj sie cieplutko!!!! myslami jestemy z Tobą 🌼🌼🌼 justynko na pewno sobie poradzisz :) kto jak nie ty!!!! będziemy mocno trzymac kciuki :) Kubus juz zaciska piastkni na mysl o obronie cioci Justynki :):):) lalik dzieki za wskazówki. ja starałam sie mu rączki podpierac na jego łokciach, ale rozumiem, ze powinny byc nie zgiete tylko proste wyciagniete do przodu. no to od dzis zaczynamy lepsze cwiczenia :) faktycznie troche sie mały rozleniwił ostatnio, ale bedziemy go cwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze Aneczce szybko przejdzie bedzie mi jej brakowac ....:( Basiu no mi tak pokazala pani rehabilitantka ... i po tygodniu takich cwiczen ...julka potrafi sie wspierac juz nie tylko na lokciach ale na samych dloniach albo na jednej raczce a druga meczy zabawke ... a wanience jak ja walne na brzuszek jedna reka podtrzymuje jej glowe zeby sie nie napila... a druga masuje kregoslupek ... to chwilami podnosi sie jak do raczkowania ... ogolnie zniknela gdzies asymetria ... sama przewraca sie na boki...z brzuszka na plecki i plecek na brzuszek .... a wsumie cwicze z nia trzy tygodnie ... ale roznica jest kolosalna .... pozatym to swietna zabawa dla nas jka sie rozgada to chwilami boki zrywam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) klikam jak zwykle w porze drzemki Zuzy :P młoda ładnie zjadła o 5 i o 8 też 120 ml wypiła także mama szczęśliwa :) dziś idziemy do ortopedy na 13 więc prosimy ciotki o trzymanie kciuków za stan bioderek małej :) ja sama mam ogromną nadzieję że to koniec szyny, choć może to za piękne.... Basiu cieszę sie że się tak dobrze wybawiłaś i że nie masz kaca oczywiście :) czasem trzeba sobie wyjść i odreagować, wyrwać się choć na parę godzin z kieratu obowiązków :) ja i tak zawsze jak wychodzę z domu z koleżankami albo coś załatwić to dzwonię do domu bo tęsknię i nie moge wytrzymać :) Aneczko szkoda ze nas opuszczasz, mam nadzieję ze nie na długo :) ale rozumiem Cię że musisz trochę odpocząć, naładować akumulatory :) będzie dobrze :) odpoczywaj i regeneruj siły :) i nie zapominaj o nas. Aniu ty też nas opuszczasz :( życzę udanej przeprowadzki i zadomowiania się w nowym miejscu :) Justynko przykro z powodu kredytu. to faktycznie ciężka sytuacja, ale miejmy nadzieję że coś się da wymyślić i może jakiś bank da ci kredyt bo szkoda byłoby nie wykupić takiego ładnego mieszkanka :) i jeszcze obiecane fotki :) Zuza z tatą http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b87326271017b4c5.html a tak podnoszę główkę :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d2b4ae9444680d5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a25010f6d2100e74.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a95c03bc62e358d.html córeczka tatusia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db117b7e8172afb0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2a5fe8a272e699bb.html pozdrawiam i życzę miłego i słonecznego dzionka :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×