Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Justyna czytalam to co wkleilas wczesniej ale kobieta z sanepidu powiedziala tej babce do ktorej dzwonilam ze dziecko moglo sie zarazic przez uzywanie wspolnego kibelka i nie umycie rak przed jedzeniem. w rpawdzie ja pilnuje zeby Gabrysia zawsze myla rece i miala ten nawyk lazienkowy ale w przedszkolu nie wiem jak jest i czy aby sie nie spieszy moj maly pedziwiatr... jestem wkurzona na maxa i jeszcze ta kasa :( taaaa jak zwykle na cos nie starczy a mialam zamiar kupic sobie czapke i rekawiczki zeby na spacerach bylo mi cieplo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli moge wam cos doradzic to co do kosmetykow ja na poczatku tez kombinowalam z julka ... kupowalam oliatum w aptece ... od dluzszego czasu uzywam tylko dwoch zeczy .... do kapieli plyn z oliwka niwea sensitiw z kwasami omega 6 .... jest zajebisty ... po kapieli uzywamy oliwki z tej samej serii nivea..(to taka zeilona seria)... i przyznam sie wam szczerze ze nawet nie uzywam zadnych masci na pupe ... jak przebieram julke to chusteczki pampers i pieluchy pampers i jeszcze sie nie zdazylo zeby jej cos na pupie wyskoczylo ...a skorka jest naprawde super na calym cialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik, to co powiesz na mnie, jak ja w ogole kosmetykow nie uzywam poza płynem do kapieli ;) aneczko, jak chcesz, to ja mam pelno rzeczy po babci, w tym rozne czapki, rekawiczki itp... jak chcesz to moge ci podeslac:) tylko nie wiem kiedy bede w domu, moze we wtorek po obronie:) nie martw sie, moja babcia w moherowych beretach nie chodzila, miala pelno ladnych czapeczek, skorzane rekawiczki...;) ja w takich rzeczach nie chodze, a babcia zawsze o wszystko dbala i po domu chodzila w dresach, a ze pod koniec zycia juz byla mocno chora, to duzo sie w ciuchach swoich nie nachodzila:( tyle ze moja babunia nosila rozmiar 36:) zreszta, pokaze wam jej zdjecie:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f985c7a09247540c.html to z mojego slubu, rok przed smiercia, miala wtedy 69 lat:) juz wam kiedys pisalam, ze to byla piekna kobieta:) widzisz aneczko, ja wlasnie przez takie akcje balam sie puscic gabi do przedszkola:O no ale ona i tak, ze dwa tygodnie pochodzila, a reszte choruje, ale co tam, moj slubny buli po 180zl co miesiac, bo ja mam isc od stycznia do pracy... a ja mu powiedzialam, zeby mnie cmoknal, bo pojde najwczesniej jak skonczy roczek, zreszta w gryfinie jak dostane robote za 1000zl to bedzie cud... prawka nie mam, wyksztalcenie humanistyczne, wiec pozostaje mi handel na allegro:) jak dobrze mi pojdzie, to moze odpusci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva a duzo dajesz tego oleju? miesza sie z wodą? ja teraz kapie małego w oilatum, ale ta oliwa to pomysł wart wypróbowania :) napisz kiedy masujesz Raoulka? ja tez sie od teog zabieram i nie moge zabrac, tylko nei wiem kiedy, najbardziej by mi pasowało przed kąpaniem, jak lezy na stole na macie, bo wtedy jest cieplutko a Kubus jest bardzo rozluźniony, tylko nie wiem, jak potem go tak naoliwionego do wanny włożyc. bałabym sie, ze mi sie wyślizgnie z rąk :) jak sobie z tym radzisz? lalik a r jest płyn do kąpania dla dizeci, czy dla dorosłych? aneczko bardoz mi przyko!!! pieniazkami sie nie przejmuj, nic nie zrobisz, a szkoda nerwów chociaz doskonale cie rozumiem, bo niejkeden raz juz zrobiłam taki numer.a Gabrynię pilnuj, wydaje mi sie, ze gdyby juz cos podłapała, to juz by zachorowała. głowa do góry, jestesmy z tobą 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys co do parcy ja tez najwczesniej wroce jak julcia skonczy rok ... tyle ze raczej dla siebie brakuje mi ludzi i ogolnie pracy ... moj to by mnie na dluzej uziemnil ...pozatym nie powiem zeby mi mojej pesji nie brakowalo;):))... pozatym prace mam taka ze wiekszosc bede mogla w domu robic a jak bede wyjezdzac jakas umowe dogadac to zatrudnie nianie ... wiec chyba bede sie tak bujac ... co do kosmetykow ... mysle ze im wiecej tego na siebie czy dzieci nakladamy tym bardziej sie na jakies swinstwa narazamy ... sama nigdy sie nie malowalam i nie picowalam ... a skore mam jakbym miala 28 lat moze mniej ale jak ktos mnie widzi pierwszy raz i nie wie ile mam lat ogolnie sie zachowuje jakby ze smarkula gadal :) Pozatym Justys jak tam u was taka kiepska sytuacja z ta robota ... to moze tak na powazniej sie tym alegro zajmnij ...na taka wieksza skale mozna na tym niezla kase wyjac;):))a juz napewno nie tysiac zlotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko to jest twoja babcia!!!??? piekna kobieta :) i absolutnie nie wygląda na swó wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienko to jest dla dzici dokladna nazwa to ...nutri sensitive nivea baby..omega 6. to jest bez mysla zawiera olejek z wiesiolka z naturalnymi lipidami omega 6 ...to jest tak zwana zielona seria ... biale butelki zielona nazwa .... nie wyglada jak typowa nivea....naprawde nawet skora doroslego jest po tym jak pupka niemowlaka ... jak dla mnie produkt zajebisty :)...i naprawde julcia ma swietnie nawilzona skore ... z tej seri mam tez samą oliwke ale jej uzywam glownie na wloski po kapieli zeby ciemieniucha sie nie przypaletala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik a czeg oużywasz na buzke po kąpieli? ja sl\\maruje specjalnym kremem , ale zastanawiam sie, czy w ogóle jest taka potrzeba :) a dzisiaj poszukam tego nivea, oilatum mi sie konczy, a troche drogo wychodzi ;) a płuczesz julcie po kapaniu samą woda? ja zawsze spłukiwałam, a tu i tak pojawiłsie problem ze skórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik, nie wiem czy zwrocilas uwage na moj komentarz do twojej fotki;) wlasnie na under 30 wygladasz:) co do pracy, to jest miasto ponizej 50tys mieszkancow, kolo granicy niemieckiej wiec z praca u kogos ciezko, ale samemu mozna cos nakrecic;) no i licze na to, ze z tego allegro jednak cos wyciagne, a te ciuszki co dzis przyszly sa przesliczne:) co do oczu, to moje maluchy nawet przez chwile niebieskich nie mialy:( czarne jak wegielki. tesciu po pijaku dal mojemu slubnemu 10tys. na samochod:P a moj maz co??? postanowil kupic transport wegla;) na sprzedaz 26 ton:) wiec oboje kombinujemy w posrednictwie:) chociaz ja wylapuje okazje ponizej cen hurtowych na allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczyny jakos nie potrafie skorzystac z uzywanych rzeczy na allegro. ani nawet z niwych,. ja cos kupie, to zadna to okazja, a jak raz chciałam kupic p[akiet ciuszków dla Kuby, to od razu zawiozłam do Caritasu, bo cos nie trfaiłam ;) a wiem, ze naprawde mozna fajne rzeczy dostac, no jestescie tego najlepszym przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko nie splukuje tego z julki to swietnie nawilza i skorka jest zajebiscie miekka po tym ...tego sie nie splukuje.... pozatym nie uzywam kremu przy okazji smarowania glowki oliwka zawsze przetre ja po buzce i tak jest ok .. Basienko to niwea w realu nie wiem czy masz pod reka kosztuje jakies 15 zl wiec nie dosc ze jest tansze od olatum to popiersze dajesz do wanienki tego tylko troszke a pozatym duzo lepiej nawilza ...uzywalam oliatium i wiem co mowie;).... Justys a nie zastanawialas sie zeby dogadac sie np z producentem czegos i tak po hurcie leciec ... ta babka od ktorej kupowalam butelke i smoczek toommmy tippe tak zrobila z tego co mi mowila w sklepach tego nie ma ... a zdziwilo mnie to ze np byla wstanie mi to przywiesc do domu ... tak sobie wydedukowalam ze niezla przebitke maja ... ide julke kapac za chwilke wroce;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienko, tak, to moja babcia:) a to juz po niecalym roku, nie wiem dokladnie kiedy, bo aparat mi miesza daty i resetuje sie za kazdym razem, asle okolice stycznia czy lutego, bo w marcu juz babcie zabrali do szpitala:( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73a2bac25db3fd6c.html ale tu juz, po 2 latach dializ, z rakiem itd. wiec niestety nie wyglada tak ladnie. mimo ze tamto zdjecie slubne niezbyt wyrazne(oszczedzalismy bo byla mala karta pamieci i robilismy w niskiej rozdzielczosci), to jednak mozecie mi wierzyc, ze babcia w wieku 68 lat miala niezle wziecie;) paru wdowcow do niej ganialo:P pewnie mnie w nocy za takie teksty nawiedzi, bo ona strasznie dyskretna i powsciagliwa babka byla, ale miala golebie serce:) a z tym handlem to sie pozniej rozejrze, jak cosik mi sie uda zarobic na tym co wystawiam;) w razie czego, zawsze mozecie liczyc na rabaty;) a jakie mam teraz dwa cudne rozowe dresiki:) jak aparat zdecyduje sie zrzucac, bo czasem mu sie zalapie, to wrzuce je tutaj:) a teraz ide do mojej lodowatej, wstretnej lazienki. kobietki, te co mialy problemy po porodzie, dalej was to dziadostwo meczy na kibelku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem Jula juz piers ciagnie .... a tak wogole to musze sie pochwalic ...ostatnio skonczyly sie problemy przy karmieniu Julka je spokojnie nie krzyczy nie prezy ....sama przyjemnosc ...pozatym jak nie spi i je zaczepia mnie bawi sie ubraniem wklada mi reke do buzi no miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik dobrze ze piszesz o tej nivei, ja tez używam oliatum bo zrobila nam sie sucha skórka. Jak skonczy nam sie oliatum to kupie tą nive. Justyna Twoja babcia była naprawde piekną i zadbaną kobietą. Aneczka, Gabi na pewno złapała choróbska i wszystko bedzie dobrze. Szkoda tylko ze tyle nerwów Cie to kosztuje. A swoją droga to w przedszkolu są świetne warunki skoro dzieci takie świnstwo łapia.... Kokopelasa, Oli to faktycznie mężczyzna a nie dzidziuś :-) Basiu ja smaruje buzie kremem oliatum soft, i buzia jest gładziutka. bo wczesniej była taka troche szorstka. Ale chyba przestane skoro teraz jest ok. Nie chce za bardzo małego smarowac. Wisienka a Ty rozpakowals juz tą fure? fajna jest z tego co widzialam na fotkach :-) Marylka zamówilas to krzesełko na allegro? chyba jeszcze madzik pisala o krzesełku. one są chyba tak regulowane ze takie maluchy mozna tam sadzac? to jest ich plus bo w drewnianych nie ma takiej opcji. A ja sie ciagle waham co do krzeselka.... plastik czy drewno? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka ja tez uzywalam oliatum bo Julka miala do tego stopnia sucha skore np na noga i rekach ze jej pekala ... tyle ze i oliatum niewiele pomagalo krem Oliatum owszem ale co chwile musialam smarowac .. kiedys kupilam to nivea .. i dodalam do wody razem z oliatum .. powoli skora przestala pekac i jak oliatum sie skonczylo zostalam juz przy nivea.. :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko...... Wisienko dobrze ze mnie poprawilas! oczywiscie ze mam nadzieje ze Gabi NIE złapała tego wstrętnego choróbska! :-) nie nie i jeszcze raz nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez to widzialam, ale doszlam do wniosku ze ania jest na tyle inteligentna, ze sie skapnie:P wisienko, czekamy na fotki;) a tajemnica mojej babci to nieuzywanie kosmetykow do dosc poznego wieku i masa drogich kremow przeciwzmarszczkowych, oj, na to juz pozniej majatek wydawala:D ale jak widac, oplacalo sie;) aska, jak tam kupa macieja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka zalapalam o co ci chodzilo :) obczytalam co sie da, obdzwonilam kogo sie da i mowia ze jest szansa ze nie zlapala wczoraj mloda miala mala biegunke wiec stad moj dodatkowy stres ale mowia ze jesli byla ostatnio na lekarch uodparniajacych (a byla) to jest szansa ze ten badziew ja ominie jesli idzie o warunki w przedszkolu to sa swietne. pierwszy raz odkad istnieje przedszkole cos takiego sie przydazylo. z tego co uslyszalam to babka z kadry byla nosicielem i penwie ona puscila bakcyla w jedzenie :( w kazdym badz razie 2 dni mloda przetrzymam,. jutro kolejna kontrola sanepidu a w weekend kolejna dezynfekcja wiec od poniedzialku znowyu bedzie mogla isc... o Gabrysie sie boje ale glownie o Krzysia... wczoraj widzialam jak jej palucha gryzl i od razu czarne wizje czy aby rece umyte miala w razie czego... normalnie glowa mi peke co do kosmetykow to ja sama niewiele ich uzywam i mam bardzo dobra cere, dla dzieciakow zadnych oliwek i smarowidel nie uzywalam. tylek mlodemu przemywam albo pod kranem albo mokrymi pampkami a na dupinie jedynie mial uczulenie jak sie matka mandarynek nazarla i od pieluch (oampki i polskie huggiesy kubusiowe go uczulaja) do kapieli dla dzieciakow i dla siebie uzywalm MOISTURIZING BATH WITH OIL z Johnsona a zamiast mydla plynu top to toe tez z johnsona a do glowki szampon rumiankowy tez johnsona (co dziwne te 3 produkty zadnego z nas nie uczulaja podczas gdy zwykla oliwka i mokre chusteczki tak). ten plyn do kapieli jest rewelacja - wielka butla kosztuje w rossmanie ok 15zl i przyznam sie ze wole go niz wszsytkie dorosle plyny do kapieli bo skora i dziecieca i doroslego jest super delikatna :) oliwek jak pisalam nie uzywam, czasami posmaruje malego mleczkiem ze skarbu matki albo tyleczek kremem pielegnacyjnym ale wyobrazcie sobie jak duzo tego musze uzywac skoro od 5 miesiecy mam to samo melczko i ten sam krem :D uwazam ze im mniej kosmetykow tym lepiej ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka - Emilka dostała od dziadkow (moich tesciow) taki fotelik chicco: https://ssl.allegro.pl/item261540292_nowe_krzeselko_chicco_polly_2_w_1_2007_express.html Jest plastikowy i jest .fajny. Ma regulowane oparcie - jest opcja niemal leżaca, takze juz teraz wsadzam Emilkę na trochę jak np jem albo cos robię w kuchni, to mała może mnie obserwowac :) Takze wg mnie jest naprawde super, choc cena juz gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie 🌼 Justka to ze sie nie odzywam, to nie znaczy ze was nie czytam i ze calkowicie was opuscialam;) A co do tego jabluszka to jak kazda matka chce najlepiej dla mojego dziecka i ta sugestia lekarki pomogla nam. Mala zaczela normalnie (raz na dzien lub dwa) wyprozniac sie. A jabluszko dostala w sumie moze przez 4 dni w ilosci (wielkosci) 2 ziarenek slonecznika. Zadne leki jej nie pomagaly, byla obawa o jelitka itd. No niewazne, w kazdym razie poczulam sie jak wyrodna matka :( Do dzisiaj mala niczego nie dostaje oprocz mleczka, bo wiem, ze tak poki co jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie 🌼 Justka to ze sie nie odzywam, to nie znaczy ze was nie czytam i ze calkowicie was opuscialam;) A co do tego jabluszka to jak kazda matka chce najlepiej dla mojego dziecka i ta sugestia lekarki pomogla nam. Mala zaczela normalnie (raz na dzien lub dwa) wyprozniac sie. A jabluszko dostala w sumie moze przez 4 dni w ilosci (wielkosci) 2 ziarenek slonecznika. Zadne leki jej nie pomagaly, byla obawa o jelitka itd. No niewazne, w kazdym razie poczulam sie jak wyrodna matka :( Do dzisiaj mala niczego nie dostaje oprocz mleczka, bo wiem, ze tak poki co jest najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie🌼 To, ze milcze to nie znaczy ze was opuscilam ;) Czytam sumiennie i czuje wielki sentyment to tego topiku, bo przeciez to razem przezylysmy najcudowniejsze dni naszej ciazy. A co do tego nieszczesnego jabluszka, to jak kazda matka chce dla swojego najdrozeszego dziecka najlepiej i okazuje sie, ze rada naszej pani doktor poskutkowala i mala zaczela sie wyprozniac. Co prawda nie jest to pare kupek na dobe, ale sa one regularne i co najwazniejsze sa. Malej zadne leki nie pomagaly i byla powazna obawa o jelitka itd. Semi w sumie dostala moze przez 4 dni jablko w ilosci (wielkosci) ziarenka slonecznika i pomoglo. Poza tym to mala jest caly czas na mleczku, bo wiem, ze na inne dobroci przyjdzie czas i pora. Troche mi glupio bylo i poczulam sie jak wyrodna matka:( a przeciez kocham moja mala nad zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz sie odezwalam to koniecznie musze wam napisac, ze wszystkie dzieciatka sa przesliczne - kazde zdjecie dokladnie obejrzalam i hmm.... mozna sie zakochac. Moze jeszcze sie pochwale ;) ze nasza Semi ma juz dwa zabki na dole. Znalazlam je w rocznice slubu (to pewnie taki prezent dla rodzicow) - miala wtedy 3 m-c i 1 tyd. To pewnie tez jest niezbyt normalne :(, ale juz mojego udzialu w tym nie bylo. Pozdrawiam lipcowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie wiem wisienko:P dziewczyny, mam dylemat, gabi za tydzien ma urodziny, a ja glowkuje od miesiaca nad prezentem:O mam kilka opcji, a wy powiedzcie co byscie wybraly: taka ciastolina + jakis zestaw typu fryzjer czy cos tego typu https://ssl.allegro.pl/item263885927_play_doh_ciastolina_50_szt_nowosc_ss.html wczesniej obiecalam jej cos takiego: https://ssl.allegro.pl/item264882080_my_little_pony_ponyville_domek_kucykow.html a jej sie marzy to: https://ssl.allegro.pl/item263058863_scooby_doo_tajemniczy_dwor_wolomin.html tyle ze trzebaby dokupowac figurki:O i tak, ciastolina chyba jest najlepszym pomyslem i wychodzi najtaniej, ale obiecalam jej wczesniej ten domek kucykow i glupio mi ja oszukiwac, a znowoz wiem, ze najbardziej by sie cieszyla ze scoobiego i ksawcio przeciez tez by mogl sie pozniej tym bawic, bo kucykami to tak glupio, tyle ze to kosztuje majatek i niby mnie stac, ale wiem, ze bede musiala sobie cos innego odmowic czy jej. musi to byc cos, co zajmuje malo miejsca. ta ciastolina jest najlepszym rozwiazaniem, ale nie wiem czy powinnam lamac dane slowo:O nie chce mi sie wystawiac aukcji, mam koszmarne katarzysko, przejrzalam tylko ciuszki i wszystkie fajne, tylko mi druga paczke w wawie zakosili:O a tam spodenki i najladniejsze ubranka:) zreszta, same zobaczcie co upolowalam:) http://www.allegro.pl/item257363521_nowe_ubranka_dzieciece_likwidacja_sklepu_okazja_.html wychodzi 8zl za sztuke;) tylko oczywiscie te najladniejsze, sweterki itp zostaly w drugiej paczce:O na szczescie na 6000zl ubezpieczona:P mam na razie te kolorowe spodniczki, gabi dzis wbilam w pomaranczowy dresik i niebiskie sztruksiki, sa to ubranka w swietnym gatunku, spodniczki maja pelno ozdobek i innych dodatkow, i zadnych brakow tak jak w tej pierwszej serii co teraz wystawiam. ale za ta mi wyszlo po 3 zl za sztuke, wiec mysle ze to jakos odrobie;) ide dale grzebac w allegro, mezydlo jeszcze do domu nie wrocilo:O jakby ktoras byla zainteresowana jakims filmem z cyklu firma to pisac, moge chyba to na maila zrzucic:) a juz mi sie cala seria sciagnela:) kuzwa, mam chyba goraczke i od siedzenia w domu mnie zatoki wziely... leb mnie boli... ble dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że przez ostatnie dwa dni to troche napisałyście. Dzieciaczki lipcowe prześliczne. Spóźnione życzenia dla Rafałka, Zosi i Martynki. Co do wprowadzania posiłków to czekam do nastepnego szczepienia (za dwa tygodnie). Porozmawiam wtedy z pediatrą. Byłam zdecydowana na wprowadzanie po skończeniu przez Jaśka 4 miesięcy ale poczekam jeszcze tydzień. My też kąpiemy w oilatum. Chyba też wypróbuje ten płyn z oliwką nivea co Lalik podawała. Co do krzesełek to Jasiu dostał na chrzest takie: http://www.allegro.pl/item261761012_krzeselko_eurobaby_9_5_kg_wys_tylko_10_zl_.html Przynajmniej nie będę się zastanawiać nad wyborem. Za 2,3 miesiące powiem jak się sprawuje. Aneczko witaj znowu na forum. No i współczuję dzisiejszego dnia. My też kąpiemy w oilatum. Chyba też wypróbuje ten płyn z oliwką nivea co Lalik podawała. Justynko miałaś bardzo atrakcyjną babcie. Wisieńko wózeczek super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia, czym ty sie przejmujesz:) odzywaj sie i olej przekupki:P tylko sie prosze nie obrazac;) probuje zalagodzic sytuacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że się powtarzam. Tak to jest jak się pisze wieczorami (kopiowałam z worda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosdan, krzeseleczko bardzo ladne, gdyby nie to, ze mam odzidziczone po trojce kuzynostwa moich dzieci to pewnie bym sie skusila;) to sobie pomisiowalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia witaj i gratuluje Semi ząbków. Justynko ja jestem za domkiem kucyków. Cena przystępna, obiecałaś jej wcześniej. Scooby troche drogo wychodzi, zwłaszcza że trzeba dokupywać figurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×