Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

dziekujemy Aneczko .... i milego wekendu i dzionka dla ciebie wraz z rodzinka .... pozadrwaiamy:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie:) u nas nocka jakoś przeszła. próbowałam julkę o 3 w nocy oszukać herbatką ale mi nie wyszło. wypiła herbatkę i dalej stękanie przechodzące w płacz. musiałam dać mleczka i dziecko ładnie zasnęło do 7 40:) laik a co zrobiłas, że mała się już nie przebudza? może ja moją za szybko kładę po jedzeniu i jej brzuszek przeszkadza? hmm... dziewczyny wy najpierw karmicie a potem kąpiel czy odwrotnie? basiu podaję małej herbatkę i wypija sobie ze smakiem:) mleczko do noska aplikuje czekam na poprawę. a u nas wietrznie i pada a ja do sklepu muszę isc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamniu zauwazylam ze jak za duzo jadla na raz to tak robila ... wiec np ...kapie ja ...dam jej cycka zazwyczaj jest tak ze mi zasypia ...kiedys jak widzialam ze jeszcze ssie ...dawalam drugiego ... i zazwyczaj bylo tak ze sie budzila ... teraz daje jej jednego ... nawet jak chvce jeszcze sssac to ja odkladam i np po godzinie daje jej druga piers ... moze to bylo zwiazane z tym ale ciezko wyczuc teraz jest ok ... moze poprostu dorosla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik ucałuj swoją małą akrobatke i wyściskaj baaardzo mocno :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laiki no przecież ale ze mnie gapa- twoja juleczka ma dziś święto!!!! sto lat dla maluszka!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko w takim razie udanego weekendu :) maania ja Kubusia najpierw kąpie, bo zazwyczaj przy butli mi zasypia :) ale zdarza sie, ze mu sie nie odbije, potem spi niespokojnie, wiec biore go na moment na rece i jak mu sie odbije opdkłądam go z powrotem :) od razu mu lepiej :) a właśnie!!!! wszystkiego naj naj naj dla naszych czteromiesiecznych jubilató 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiuje tabelke zeby nie bylo szukania:) Aneczka1979....Krzyś.......12czerwca....2950/49........ 6725/69.. cyc Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......5800/65... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik..............Julia.........09 lipca.......2150/48.........6760/64... cyc Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55..... ....6000/64 Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6600/64....butla basia_81.........Kubuś....13 lipca.......3060/48........7320/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipiec .......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc. justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc listkaa............Maja........19lipca..........3000/53. .......6900/61.....mieszane maania............Julka.........12 lipiec........2500/51.......6500/?.....mieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Może zacznę od tego że nie jestem w ciąży bo już drugi raz się testowałam i tylko jedna krecha jupi !!!!!! :) Widocznie to krwawienie po połogu to nie była @ tylko jeszcze jakieś oczyszczanie się. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dla JULCI i TATIANKI z okazji ukończenia 4 miesięcy :) Jeśli chodzi o guzy to Amelka już miała pare razy, maleńkie siniaczki. Kilka razy przycedziła głową np męża w klatę albo mnie walnęła z główki a ostatnio zrobiła sobie krzywdę grzechotką. Odwidziny przyjaciółki bardzo udane. Pogadałyśmy, powspominałyśmy stare czasy. Amelia oczywiście jak zawsze przy Teresce dała popis i była niegrzeczna ale to szczegół. Już nawet mówiłam do Tereski że może ją zabrać ze sobą do Anglii ale stwierdziła ze nie skorzysta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież totalna gapa ze mnie... całuski i serduszka dla Tatianki!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalik Julcia jak zawsze przepiekna :) ale jestem zmeczona :( a własnie wybieramy sie z meżem na zakupy, bo chce kupic mi zaległy prezent urodzinowy :) dla mnie on i Kubus starczą za wszystkie prezenty świata, no ale uparł sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko .... opowiadaj o tym numerze i dawaj jakies fotki Tatianki ..:)) moze w nowym krzesle;):)).... widze ze dzis cisza tu .... chyba pogoda tak na was dziala ... ja co jakis czas sprawdzam a tu nic ... wsumie tez trochu od rana latalam ...raz ze obiad a dwa mezus wraca :)... oj bedzie sie dzialo;)... Marylko Jeszcze raz dla Tatianki sto caluskow w te sliczne usteczka ... :*:*:* i pisac tu troche bo zaczyna mi sie nudzic;)...a jula spi na balkonie wiec troche pospi ... alez wyrodna matka ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pierwsze to na bobaskach masz:).... ale sie fajnie bawi na tej macie :)...a rajstopki superasne ... Tatianka oczywiscie Sliczniutka te usteczka ma cudowne:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko sa chyba trzy takie drogie firmy ... ostatnio jak byla w dziecku w m1 to tak kukalam ... chicco, dr.brown, i jeszce jedna ale nazwy nie pamietam ... ale z tego co widzialam to ponad 30 zl kosztowaly butle i chicco i dr.brown...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki ja robie placki po wegiersku .... na romantyczna obiado kolacje:)....pozatym dawno nie robilam a wrecz przepadam za nimi mam nadzieje tylko ze jak sie najem Juli nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rmf fm :-) :-) :-) Marylka i Ty piszesz ze ja zabawna jestem? :-) faktycznie numer :-) ciekawe czy z Tatianki tez taka aparatka wyrośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dviki tylko ze ja troche zmodyfikowalam rozne przepisy na placki ... i sporo wynalazkow do nich daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! mam takie zaległośc,że nie wiem kiedy je nadrobię :-( ostatnio w ogóle nie mam weny na siedznie na necie, jakieś jesienne doły mnie dopadły. Jeszcze mężu zmieniał pracę, więc pożegnanie w starej,a co za tym idzie mała imorezka w domu. i ogólnie jakoś siły mnie odeszly. Ale może dzis nadrobie te ostatnie strony i będę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo właśnie doczytałam, że zaóważono mój brak na kafee, tak więc w sama porę się zameldowałam :-) dzieki za pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA zrobiłam kiedyś to samo co Marylka tylko mi się udało bo dzwoniła moja siora a ja wyskoczyłam z tym rmfem :) ale sie zdziwiła. Powiedziała tylko coooooooooo? a potem mi powiedziała że pięknie zakręcona jestem. A kumpela która pracuje ma policji opowiadała że dzonił jeden policjant do jakiejś babki i ona wyskoczyła z tym tekstem. Potem się cała komenda śmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu fotki super .... Amelka sliczna ...a jaki bombowy ma ten komplet rozowy:)...naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko ależ Tatianka do ciebie podobna!!! i do tego śliczna jak mamusia :):):) dviki z Karolka też śliczny bobasek :) a co do obiadku to proponuje ruskie ze sklepu ;) ja dzisiasj poszlam na łatwizne a i tak były pyszne :):):) chociaz przyznam ze twoja opcja byłą smaczniejsza ;) istraa głowa do góry i pręciutko do nas dołączaj! nie ma to jak lipcowe ciotki na jesienną chandrę ;) aniu ale z amelki sliczna laleczka :) wisienko ja gorąco poelcam nianie :) poszperam na allegro, moze znajde jeszcze tego faceta od któego kupiłąm używaną Philipca za półceny i jest rewelacyjnA na balkonie tez sie swietnie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylko ja rzadko potrafie sie dopatrzec podobieństwa u kogokolwiek, najmniej u swojego Kuby, ale Tatianka naprawde jest do ciebie podobna :) od razu jak otworzyłam zdjecie, to sobie pomyslałam ze całą mama :);) dviki a najgorsze jest to,z e gdzie nie wejde ot wszedzie przeceny! dzisiaj w H&M juz miałą spodnie dla niego, jak zacznie biegac, ale pomyslałam, ze troche bez sensu, bo przeceny są odkad sie mały urodził, wiec na pewno nie znikną;) ostatnio w 5-10-15 tez stałam nie mogąc sie zdecydowac co wziać:) a dla mnie szkoda mi kasy na kazdy drobiazg juz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×