Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Cena jest pewnie taka sama jak chico a u ciebie mozna go kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva niestety problem z tą firma polega na tym, ze nie mają opcji 0-18kg, a 0-13 juz nas nie bardzo urządza, bo jak do naszego sie nie miesci, to do takiego tez ze dwa trzy miesiace damy rade go wkładac i potem znowu bedzie problem. niestety oglądałam foteliki i oceny w testach i w polsce są dostepne tylko 4 takie foteliki, z czego ten chicco ma tylko 1 punkt w testach bezpieczenstwa. jest też bebe confort i jakis jeszcze i tak sie nad tym zastanawiam, sama nie wiem. myszko wydaje mi sie, ze jak Kubus bedzie musiał, to nauczy sie pic z butelki :) tak to chyba jest, ze jak trzeba, to dziecko sie przestawi. moze ze dwa dni bedzie płakac, ale zapomni :) podobno tak jest tez z odstawianiem od piersi. Umęczysz sie troche z odciaganiem pokarmu, ale dobrze, ze masz jeszcze co sciagac :) i masz absotlutna rację, bedziemy sie wspierac i razem urywac z pracy do domu ;) dobrze ze istnieje instytucja babci , bez niej byoby kiepsko :) damy rade, tylko ja tez juz tesknie za misiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko tak sobie ogladam zdjecia twojego Kubusia i wydaje mi se, ze nasi chłopcy są nawet troszke podobni do siebie, majątakiego diablika w oczach ;) podobno Kubusie tak mają. moja sąsiadka ma Kube i powiedziała, ze gdyby wiedziała, ze tak chce nazwac małego, to by mnie przestrzegła, ze to niezłe urwisy. I w sumie ile Kubusiów znam, to wszystkie to niezłe ananaski ;) ciekawe jak to będzie z naszymi chłopakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Całuska dla Martynki z okazji 5 miesiaca!!!! tak ten czas szybko leci juz po 5 miesiecy maja nasze skarby, no niktorym juz 6 miesiac leci :) oczywiscie nasz krzys zaczał wszystko. Ja wiem ze prawie w ogole nic nie pisze ale regularnie czytam, chciaz ostatnio nie mialam czasu i mam kilka stron do odrobienia. Wszystkie dzieciaczki śliczne, naprwde cos pieknego jak one sie zmieniaja. moja Roksanka juz taka kumata jest widac ze juz wiele rozumnie, naprawde z kazdym dniam coraz bardziej kochana sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainstalowalam sobie gg,ale nie wiem,czy dziala.Basia napisalam do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva dzieki za strone! zaraz popatrze :) już włączam gg, zobacze czy działą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna-myslalam,ze taz masz nocna zmiane.Ale u mnie juz koniec czuwania,ide do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie na nocke wstalam... wiecie, dzis bylam tak padnieta, ze poszlam do mezyska do roboty i zasnelam z mlodym w fotelu... no i o 21 juz odlecialam... ksawek sie o 2.30 zbudzil i spac nie zamierza:) szkoda ze paczka przyszla po czasie:( moglam ruszyc ten tlusty zad i wyslac ja dzien wczesniej:( ale ciesze sie, ze dresik sie spodobal;) jakby ktos chcial to podaje moje gg;) jed.czter.zer.czter.jed.sied.jed:P przynajmniej po gg mnie nikt nie znajdzie tutaj:) jeszcze troche nieprzytomna jestem:( anulka, wracaj do nas szybko:) my to sie ciagle wymijamy, przeciez przed twoim porodem w szpitalu tez sie minelysmy:) najsmieszniejsze jest to, ze bylam pewna, ze ty z choszczna jestes i mi za cholre to 7 lo w twoim wypadku nie pasowalo, ale nazwisko i wiek sie zgadzaly:) ktora tam pisala o ewie ze jest po 30, kurde, ona jest w wieku mojej matki, a wyglada niemal jak moja rowiesniczka... moze na 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax345
hello,jestem nowa,musze o tym komus powiedziec bo zwariuje.mc temu urodzilam synka,jest cudowny,ale po porodzie powiedzialam sobie,nigdy wiecej,minal juz ponad mc a ja nie mam okresu i zle sie czuje a uprrawialismy sex tylko raz i oczywiscie z zabezpieczeniem czy to mozliwe zebym byla znowu w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale jakos nie za bardzo mi sie chce wierzyc, ze dorosla kobieta nie wie, ze przy karmieniu piersia moze nioe byc dluzszy czas miesiaczki... jesli faktycznie cos jest nie tak i nie jestes jakims powalonym facetem ktoremu o 4 rano sie nudzi to rusz pupe do lekarza a nie zasiegasz jezyka na forum, a jak jeszcze masz jakies watpliwosci to sa testy... ksawek wlasnie sam sie w lozku ululal... ja chyba tez pojde bo dzis znowu bede lunatykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax345
ba rdzo smieszne,tylko co moga oznaczac zawroty i bole glowy oraz mdlosci i bol brzucha,???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax345
dzieki za rady,jestem swieza mama wiec moge tego nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak cie brzuch boli to nie czekaj, az erka na sygnale po ciebie przyjedzie tylko gon do lekarza, moglo sie tam jakies swinstwo w pologu porobic... boze, ja nie wierze, ze to prawda, jesli jestes kobieta i faktycznie jestes tu nowa to nawet sie nie waz ruszac z tego forum tylko czerp info!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax345
dobra,jutro lece do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax345
moj kacper tez zasnal wiec ja tez ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olax345
powaznie?troche mnie uspokoilas,jutro sie zobaczy,dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, po porodzie anemia to nie jest chyba nic niezwyklego, organizm jest oslabiony, czlowiek niewyspany to i glowa boli i kreci sie, brzuch moze bolec, bo cos jest nie tak, ale karmiac piersia miesiaczka moze sie sporo opoznic i tylko dziewczyny sie zamartwiaja niepotrzebnie... ja urodzilam 1 sierpnia i tez jeszcze mnie nie zalalo/9na szczescie:P) dziewczyny, ja na prawde ni gadam sama do siebie:D choc moze to tak wygladac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) śpicie? ja jakos znowu spania nie mialam od 4.00 do prawie 6.00 nie spalam a jak zasnełam to szymon o 7.00 chciał papu :-) teraz maly śpi a mama siedzi na kafe i pije kafe :-) wczoraj mialam fajne popołudnie i wieczór..... co roku z początkiem grudnia mamy takie świąteczne spotkanie z firmy. Jest zawsze bardzo miło i klimat jest juz taki bardzo świąteczny :-) no i wczoraj była ta imprezka. Fajnie było sie spotkac z wszystkimi, chociaz jest nas juz baaardzo duzo! aż za duzo! bo ponad 500 osób no i jest jeden minus bo juz nie jest tak kameralnie jak kiedys a od roku jak zaczęlo nas tak przybywac bo niestety nie mozna juz wszystkich ogarnąc. Ale \"stare\" twarze było miło zobaczyc :-)) teraz doczytam na spokojnie co tam u Was słychac :-) miłego weekendu życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Myszko ja tez wracam do pracy. 17 stycznia moj wielki powrót :-( bleeee na szczescie moge wrócic na poczatek na mniejszy etat (na szczescie) :-) niestety nie bede mogła tego ciągnąć w nieskonczonosc, ale na początek zawsze to jakos inaczej. na te 4 godziny łatwiej bedzie mi szymka zostawic a do pracy i ludzi wróce. a Kube to ja znam jednego ...... i jak Wam tez takie łobuzy wyrosną to bedzie niezła jazda :-) Dvivki, sliczny mikołajek :-) a jak Twoje odssysanie tłuszczu? ja w poniedziałek sie wybieram :-) Marylka co ten Twoj mężuś odstawia? co? Dawaj go tu to my juz go do pionu postawimy!!! :-) Anulka czekamy aż wrócisz na kafe :-) i mam nadzieje ze Aneczka tez da anc o sobie i ze u nich wszytko w porzadku. Aneczka zdrówka życze 🌼 Evcia jak to napisala kiedys nasza Lalik \"fajna niunia z Ciebie\" :-) a tak na serio to ile Ty masz lat co? bo w te 42 nie wierze! chyba 32 jak juz!!! :-) serio bardzo ładna i zadbana kobieta z Ciebie :-) Lalik, Wy tez wracajcie do zdrówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna tłusty zad???? hihihi umre za smiechu, fajna przesada hihi. Basiu wlasnie tez mysle ze nasze Kubusie maja cos wspólnego,szczególnie ten wzrok hihi taki flirciarski juz teraz hihi moj kubus jak widzi nowa kobiete w otoczeniu np p.dr szczela oczami jezyk wysuwa usmiechy sle normalnie maly flirciarz hihi ciekawe co nas czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) Kubua w koncu wstał jak za starych dobrych czasó pierwszy raz o 5:45!! ale za to na półtorej godziny ;) ale gadał sobei w łóżeczku w koncu zasnął, ja sie tylko co jakis czas podnosiłam sprawdzic cze jest przykryty, bo ma jeszcze brzydki kaszel, a nocy troche chłodno :) dzisiaj zakupy, potem ploteczki wieczorne u przyjaciół:) kąpią małego dziadko wie i są z tego powodu przeszczęśliwi :) justka to faktycznie suympatycznie wieczór spedziłąs :) j pracuje na Uniwerku, wiec takie przedświateczne spotkanka troche inaczej wygladają, ale generalnie tez jest miło :) nam sie uniwerek szarpnął i wypłaca dodatko 300 zł na świeta. zawsze to cos, bedzie na prezent dla małego :) to widze ze bedzie nas wiecej mam pracujacych :) tez bym na poczatek skróciłą czas pracy, ale to raczej nie przejdzie :) zostaje ta jedna godzina na karmienie :) justynko ty sypiasz w ogóle? nergii to ci nie brakuje :) tylko nam nie padnij w nocy nad tą klawiaturą!!! myszko to widzę, ze obaj nasi Kubusie mają niezły bajer ;) az sie boje pomyslec co bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Gabrysia juz troche lepiej ale wczoraj bylo chyba przesilenie bo bylo BARDZO kiepsko. na chwile obecna z wymazu nie wskazuje nic na salmonelle ale czekamy na wynik kalu na poniedzialek. Wyglada na to ze to jednak ten cholerny rota chociaz swoja droga to dziwne bo zaden z domownikow nie polegl a do tej pory jak byla grypa zoladkowa to wszyscy chorowalismy.. Wczoraj Gabrysia dostala silnego bolu brzucha ze sie mi na podlodze zwijala. zaczela wymiotowac i ogolnie bylo nieciekawie bo i Krzysio plakal. pediatra dopiero wcozraj jak zadzownilam i uslyszala jak Gabrysia placze i krzyczy z bolu to przepisala antybiotyk. ruszylismy z nawadnianiem lekiem o nazwie ORSALIT i tym kleikiem marchwiowo ryzowym HIPP ale malej kiepsko szlo picie i jedzenie... na szczescie od wczoraj juz nie ma biegunki ani nie wymiotuje i rano stwierdzila ze brzuszek boli tylko troszeczke i zaspiewala \"brzuszek burczy bo sie kurczy\" co oznacza ze zglodniala :) wczoraj powiedziala ze juz nienawidzi marchewki bo ciagle ja jesc musiala... aaa no i przy okazji marchwinkowych dan wczoraj i Krzys probowal zupe.Gabrycha juz jesc nie chciala wiec karmilam ich na spolacza taka zmixowana. marchewka byla od mamy z dzialki wiec az slodziutka no i Krzys sie oblizywal. w poniedzialek powiem neonatolog o reakcji i mysle ze od poniedzialku zupka marchewkowa zagosci na stale... badz co badz w srode Krzysiowi stuknie pol roku :) niestety nie mam jak doczytas wszystkiego, przejrzalam tylko te i poprzednia strone.... Basiu widzialam ze pislas o fotelikach - my jkuz na pewno kupujemy RAMATTI VENUS, cena ok 300zl, to taki odpowiednik maxi cosi i dosc dobre zbieral recenzje w roznych gazetach, znajomi maja i bardzo sobie chwala. jednym przyszlo go przetestowac niedawno w wypadku (2letnie dziecko) i mimo ze uderzenie z boku w tyl bylo silne to maluch porzadnie utrzymany i wszystko ok. takze tym bardziej jestem zdecydowana. na stronie co podala eva tez sa ale na allegro taniej i jeszcze gratisy dochodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to fajny prezencik na święta :-) my tez amy ponoc dostac jakies bony :-) moj facet dostal w pracy 300 zl w bonach (pojdzie na pieluchy) :-) i 700 takiej dodatkowej światecznej kasy :-) bardzo miłe :-) a co do tej przerwy na karmienie to trzeba miec jakis świstek od lekarza czy jak to jest? Aneczka miło ze sie odezwalas :-) i fajnie ze Gabrysi sie juz poprawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justka przyznam, ze nie wiem jak jest z tym zaświadczeniem, ale słyszałam, ze chyba trzeba miec od lekarza. ale to podobno formalnosć, przeciez kazdy lekarz to wypisze :) wtedy do roku czasu mozesz wychodzic godzine wczesniej na karmienie :) aneczko własnie miałam zapytac, czy nie pisałas przypadkiem o tym foteliku Ramatti, nie pamieta łam tylko nazwy :) tylko my chcemy kupic 0-18, bo nie ma szans, aby Kuba w tym wytrzymał jeszcze pare miesiecy. juz terz potrafimy go dopiać, a na pewno nie bedzie lepiej. ale Ramatti tez ma 0-18, tylko jestem ciekawa czy równie dobre :) przykro mi z powodu Gabrusi, ale dobrze, ze jest toche lepiej. wycierpiała sie biedna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×