Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

kurcze, co z terka??? ona to juz tu weteranka, jako jedyna widnieje na pierwszej stronie topicu, a teraz zamilkla:( terka, jesli to czytasz daj znac co u faustki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lipcoweczki jak zwykle wpadlam na chwilke ,mam prosbe do ciebie Aneczka1979 mialas kiedys spis na wyprawkek ,moglabys mi podac link ,moja cicoa niedlugo rodzi i nie wie co ma zabrac ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie moja Nikola nie chce mi spac w nocy w ogole:( widac jak bardzo swedza ja dziaselka:( chyba bedzie zabkowac:( a jak wasze malenstwa widac juz u ktorej pierwsze kiełki?? czy dzieciaczki tez sa marudne jak moja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa, my tu juz mamy calkiem pokazny rzadek klow:) mysle, ze jesli idzie o wyprawke mozesz smialo wklepac w googlach, dla przykladu pierwsza z brzegu: http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79855,4464788.html http://ubranka.cba.pl/szpital/wyprawka-do-szpitala-dla-mamy/ Wyprawka do szpitala dla Mamy Oprócz wyprawki dla dziecka należy pamiętać o sobie, a więc zaopatrzyć się w rzeczy niezbędne dla młodej Mamy. Rzeczy potrzebne dla Mamy po porodzie to przede wszystkim: * laktator, * wkładki laktacyjne, * koszula do karmienia min. 2-3 szt, * majtki poporodowe jednorazowe min 5 szt i wielorazowe min 3 szt, * wkłady poporodowe, na początek około dwa opakowania, * stanik dla mam karmiących ( przy wyborze należy mieć na uwadze fakt, iż podczas ciąży i później zarówno biust jak i figura się zmienia - zazwyczaj wszystko się powiększa:)) Do szpitala należy zabrać: * koszule do karmienia 2-3 szt, * majtki poporodowe jedno- i wielo-razowe, * wkłady poporodowe, * skarpetki ciepłe, * pantofle, klapki plastikowe pod prysznic, * szlafrok, * kosmetyczkę,a w niej: o szampon, o żel pod prysznic - pamiętaj o unikaniu mycia piersi zapachowymi żelami!!, o szczotka do zębów, o płyn do higieny intymnej najlepiej tantum rose (mieszankę można przygotować sobie w butelce po wodzie mineralnej), o krem bepanthem albo alantan do pielęgnacji sutków, o pastę do zębów, o szczoteczkę do zębów * wkładki laktacyjne, * dowód osobisty, * książeczkę zdrowia, * ręcznik najlepiej jeden duży i jeden mały, * komórkę z łądowarką, * wodę mineralną niegazowaną, * książke albo czasopismo do poczytania, http://www.maluchy.pl/porada/191 To co potrzebne będzie mamie Dokumenty • dowód osobisty • karta ciąży • Książeczka Ubezpieczeniowa • wyniki badań • skierowanie do szpitala, jeśli jest wymagane Bielizna • majtki jednorazowe z siateczki (kilka sztuk) • staniki laktacyjne (2 sztuki) • kapcie • klapki pod prysznic • szlafrok • koszule nocne, rozpinane • skarpetki • odzież na wyjście Kosmetyki i artykuły higieniczne • kosmetyki (dezodorant, pasta do zębów, szczoteczka, delikatne mydło, mydło / płyn do higieny intymnej w wyciągiem z kory dębu lub „szare mydło”, szampon, kosmetyki do makijażu, szczotka, grzebień do włosów, nożyczki, pilniczek do paznokci) • ręczniki (co najmniej 2-3) • ręcznik papierowy, jednorazowy (może służyć do wycierania krocza) • podpaski nocne (np. pieluchy Bella, największy rozmiar) • wkładki laktacyjne (np. Bella, Gerber-ultracienkie, bez ceratek-pakowane po 24 sztuki.) • papier toaletowy • jednorazowa maszynka do golenia. Możliwe jest też wcześniejsze przygotowanie się przy pomocy łagodnego kremu depilującego np. Veet. Żywność i napoje • woda niegazowana • soki (najlepiej jabłkowy, gruszkowy, z aronii, winogronowy) • ulubiona herbata, kawa bezkofeinowa. • przysmaki energetyczne (czekolada, ulubione ciasteczka itp.) • owoce (jabłka, śliwki kalifornijskie) surowe lub z kompotu Inne • karta telefoniczna, ewentualne telefon komórkowy • aparat fotograficzny, kamera, filmy, baterie • książka, krzyżówki, czasopismo • talerz, kubek, sztućce • leki, które przyjmujesz • drobne pieniądze To co potrzebne będzie maluchowi • nożyczki do paznokci, ewentualnie skarpetki, do założenia na dłonie • miękka szczotka do włosów • kilka koszulek i kaftaników • kilka sztuk body • kilka śpioszków / pajacyki • 2 czapeczki • sweterek • pieluszki (jednorazowe lub tetrowe, z ceratkami) • skarpetki • kocyk, rożek • krem do pupy (np. Linomag, Tormentiol) • ręczniczek, można też wykorzystać pieluszki tetrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania, to ja przed piecioma minutami odlozylam ksawka do lozka, bo mi sie budzi jak mnie nie ma obok i spac nie chce... ale juz chyba od jutra zaczne przy nim wieczorami poprostu czytac i wbijam we wszystko:P nowa, powiedz dziewczyno jak ty sobie radzisz??? strasznie sie balas tego wszystkiego, widac ze czasu nie masz, ale napisz jak ci idzie wypelnianie obowiazkow domowych i macierzynskich??? jak nikolka sie rozwija ile juz wazy??? i ogolnie jak sie czujesz:) nie martw sie, z gabi tak mialam chyba z pol roku, ze do 4 spac nie chciala:) ale kiedys to sie skonczy:) jeszcze troche musisz przebolec:) przy drugim jest latwiej, pisze to ze swojego i wielu innych osob doswiadczenia;) trzymaj sie cieplo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wyspane? ja nawet tak. Amelia poszła spać dość wcześnie bo o 22 więc spała tylko do 7.12 i teraz znów śpi. Na dworze tak wstrętnie że nic mi się chyba nie będzie chciało. Dziś do szczepienia jedziemy. Też się właśnie zastanawiałam co u Nowej i jak sobie radzi. Jeśli chodzi o zabawki to moja ma w nosie całą matę, grające pajacyki itp. Uwielbia się bawić pieluszką, chusteszkami, reklamóką, woreczkiem, rajstopkami itp. Czy wasze dzieci można na spokojnie przewijać. Bo moja mi tak z dupiną ucieka, że masakra. DObra lece na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj w nocy odczulam ze Krzynio jest po szczepieniu. byl bardziej marudny niz zwykle i o ile normalnie spi do 6.30 ciagiem to dzisiaj juz o 3:20 sie obudzil i spal do 7.30 caly czas na cycku praktycznie... no ale raz kiedys moge sie poswiecic ;) dzisiaj czekamy na ostatni wynik Gabrysi, ogolnie to jakos mocno zabiegana ejstem bo caly czas cos sie dzieje nie wiem czy Justyna podsylala wam link do radia dla dzieci online bo jej na gg zostawilam ale jesli nie to ja podam... http://www.babyradio.pl/ piosenki z naszego dziecinstwa ktore kazde dziecko znac powinno :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki :) my tez juz nz nogach :) Kubus slicznie pospał od 19:30 do 8:45 z godzinną przerwą o 6:00 na karmienie, przewijanie i chwile aktywnosci :) teraz popijam kawe i zbieram sieły na sprzątanie i pieczenie pierniczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva słoiczki owocowe daje jako deserek. zazwyczaj Kubus ma przerwe w dzien miedzy mlekiem 3 godziny, deserek daje mu tak na pół godziny przed porą karmienia, jezeli zje pół to mleczko dostaje zazwyczaj po pół godzinie do godziny , jezeli cały to tak godzine albo półtorej potrafi wytrzymac. zazwyczaj pilnuje, aby ostatnie mleczko wypadało ok 7:30 po kąpaniu, wiec słoiczki są dla mnie swietnym sposobem, aby w dzien to wyregulowac. ale nawet po całęj zupce Kubus nie wytrzyma 3 godzin. patrzyłąm na kalorycznosc posiłkówi mleko jest zdecydowanie treściwsze pod tym względem, wiec nic dziwnego, ze Kubie na zupce ciezko tak długo jak na mleku wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pele1981
Czesc dziewczyny ...!!! jakos ostanio weny nie mam do pisania ...wiec sie malo odzywam ...jakies doly mnie dopadly doszlam do wniosku ze za duzo siedze przy kompie a za malo czasu poswiecam juli wiec dlatego nie klikalam ;) co do zdrowka to juz wszytscy sie pozbierali ... wiec spoko ... dzis w nocy mialysmy z jula maly wypdek:(.... cholera mam takie wyrzuty sumienia ze nie wiem jak sie pozbieram ...:(( Jula mi spadla z lozka:(.... jak Piotrka nie ma to spi ze mna w lozku tak mi zawsze bylo lepiej ja karmic ... a dzis wyladowala nad ranem na podlodze...lozko mam niskie wiec o tyle dobrez bo chyba bym sie zaplakala jakby sie jej cos stalo ... ale obudzila mnie strasznym placzem:((.... byla zastawiona poducha ...wiec ciagle sie zastanawiam jak sie to stalo ...ze poduszka wyladowala na podlodze a za nia oona .. lezala obok poduchy na plecach nogami do lozka wiec teraz kminie w jaki sposob ona upadla ...:((... naszczescie nic sie nie stalo ..nawt guza nie ma ...ale od rana ja obserwuje ...a dola mam jak cholera:((... mam nadzieje ze nic z tego nie wyniknie bo chyba bym sie zabila jakby jej sie cos stalo:((.... Aneczko ciesze sie ze u ciebie juz lepiej ... i trzymam kciuki za wyniki Gabrysi... pozatym nalepsze zyczonka dla wsich solenizantow i solenizantek;):))... Buziaczki dla Tatianki spoznione acz szczere ..... Fotki super ...wszytkie lipcowe dzieciaczki codowne ... a tak sobie mysle jak ten czas leci jak te nasze bobasy porosly ... szok ..niedawno jeszcze takie bezradne zawiniatka z nich byly ide sobie zaraz kawe zrobic i wroce do was poodpisywac;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym sek diviki ... ze ona tez byla poducha zastawiona ...i glowie sie jak to zrobila ze ja zrzucila ...bo ciezka ta poducha ... ale wiem jedno ...od dzis ustawiam krzeska przy lozku:(.... nie mam zamiaru wiecej tego przezywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka dziekuje za wyprawke:)nikola sie dbrze rozwija chodz jeszcze za malo gaworzy moim zdaniem ,kolki przeszly cale szczescieale swedzace dziasla to cos podobnego ,w dzien mala jest mrudna a w nocy co chwile sie budzi ,wlasnie trzymam ja na rekach i mi tu fochy odstawia ze studiow musialam zrezygnowac z wielu powodow pozniej wam nappisze bo mala juz sie wscieka buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U nas nocka mineła bez zadnych rewelacji...czyli nadal jestem nie wyspana:p Lalik współczuje przeżyc nocnych:( ale najwazniejsze ze Julci nic sie nie stało... Nowa byc moze to zabki:) U nas jak szły zabki to Agatka wszystko pchała do buzi i to z takim nerwem, do tego okrutnie sie sliniła i zasysała dolna warge :) o marudzeniu to juz nie wspominam:p Moze posmaruj jej dziasełka żelikiem to troszke jej ulżysz... My jednej nocki musielismy czopka dac od bólu bo strasznie sie meczyła i płakała:( Zaglądaj do nas w miare mozliwosci:) Dziewczyny moze macie jakies dobre, tanie, i szybkie przepisy na świateczne ciacho:) Jak tak to sie podzielcie:p Aneczko tej nocki to i Ty nie pospałas:) ale i tak zazdroszcze jednej pobudki:) Trzymamy z Agatka kciukale za wynik Gabi:) Koniec Agatkowej drzemki wiec zmykam narazie:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wstalismy o 11.15.Jestem znowu nie do zycia.Co prawda nie siedzialam przy pc,ale z mezem do 1.00,potem Raoul od 4 spal niespokojnie i ja juz nie moglam zasnac.O 6 butla i do lozka z przerwami,bo corka miala isc na badanie krwi.Potem pospalismy troche z Raoulkiem,on jest wyspany,ja nie.:( Nowa-fajnie ,ze sie odezwalas,wszystkiego dobrego.❤️ Ania-Raoul tez skacze tylkiem przy zmianie pieluch,czasami mnie to wkurza,zwlaszcza jak sie spiesze,bo mamy termin. Aneczka-dzieki za linka,Justyna wczoraj podala.Dziewczyny,gdyby nie wy,to o tylu fajnych rzeczach nie wiedzialabym. Dviki-zdrowka dla Karolka. Basia-jak bede w polsce,to kupie troche tych sloiczkow,bo u nas nie ma tylu smakow.W polsce ,to co chwila cos nowego i olbrzymi wybor,np z knorra przyprawy.U nas nawet polowy tego nie ma.Niemycy maja inne smaki. Lalik-nie martw sie na pewno bedzie wszystko ok,jak na Raoula spadl ten but,to pytalam lekarza dla pewnosci i on powiedzial,ze dzieci duzo moga wytrzymac,wcale nie sa takie kruche na jakie wygladaja.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko a ty studiujesz dziennie czy zaocznie??? Mi tez ciezko zostawiac Agatke i isc na uczelnie tym bardziej ze zajecia mam czasem a szczerze mówiac czesciej niz rzadziejod 8.15 do 20.15:( ale najzwyczajniej w swiecie sama sobie reguluje plan wg moich potrzeb i po prostu na czesc zajec nie chodze...co nie podoba sie ludziom z mojej grupy ( wiekszosci sa to osoby majace juz swoje rodziny i prawie dorosłe dzieci) i nawet ostatnio po kolokwium na którym dostałam 5 padł tekst ze nie chodziłam na zajecia a 5 mam a one chodziły i np 3 ...Na szczescie babka sie nie przyczepiła i skomentowała tylko ze u niej nie liczy sie obecnosc tylko wiedza:p Ale wiekszosc wykładowców jednak troche sie czepia jednak po krótkiej rozmowie i wyjasnieniu co i jak daja na luz:p A co do studiów to ostatnio od wykładowcy usłyszałam ze choc ciezko jest to zeby sie nie poddawac bo w przyszłosci mozemy to podac dziecku za przykład w jego trudnych chwilach...np słuchaj mi tez było ciezko, dom, rodzina,Ty byłas malutka a jednak dałam rade i tobie tez sie napewno uda... a co gorsze to nigdy w zyciu bym nie chciała zeby w przyszłosci moja niunia pomyslała sobie ze np przez nia nie ukonczyłam studiów itp.. Dziewczyny damy rade wszystkie:) Justyna i Aneczka moga potwierdzic ze moze jest ciezko ale warto sie troche pomeczyc:) Kokopelasa my co prawda mamy troszke inny stojak (raczej pianinko) ale u nas tez do tej pory Agatka jest zachwycona:) teraz ma to na sciabce w łóżeczku i jest na etapie gry nogami :) Wisenko ja tez niestety reaguje kryzysem mlekowym na wszelkie nerwówki :( Powodzonka🌼 Trzymaj sie kolezanko 🌼 A moze spróbujcie tak szczerze pogadac, powiedz ze Ci ciezko i dlatego czasem cos palniesz w złosci ...niech on powie co go boli i postarajcie sie jakos dogadac dla Areczka... Ja tez wczoraj wyzyłam sie na moim misku i co gorsza odetchnełam po tym:p on wysłuchał i sie obraził ....ale chyba w nocy sobie przemyslał moje słowa bo rano juz było O.K:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko słodziutko sobie Tatianka śpi :) A to babyradio mi tez sie podoba:) dobra zmykam narazie bo nikogo nie ma juz jak zwykle:p Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja PIER... wcięło mi posta. No to od nowa. Byliśmy z małą na szczepieniu. Tylko lekko jęknęła, bardziej sie wkurzała przy ubieraniu. Waży 7680, a jak ważyliśmy ją 2 tyg temu to wazyła niecałe 7200. Zauważyłam że ma od tamtego tyg niesamowity apetyt. A że nie chce mi teraz przez dzień jeść z cyca to nic nie robię tylko siedzę z laktatorem u cyców. Wszystkiego najlepszego dla Zuzi z okazji ukończenia 5 miesiąca 🌼 🌼 🌼 rośnij zdrowo maleńka Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7555/73..cyc+ zu pki myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7900/??...cyc +mieszane Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55... ..8250/.cyc+zup stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..7500/71...mieszane Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7425/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6500/64 butla+soczki+deserki Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......7610/??... butla i soczki Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8100/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k .....Agatka ....17lipca...3890/59....7000/65..cyc+zupka Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........7680/68...cyc+ 1/2 deserku dziennie Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......7300/69... mieszane + deserki madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....6700 /??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......7560/ok.70..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979....Krzyś...12czerwca...2950/49...7555/73..cy c+ zu pki myszka1975...Kubuś..20czerwca...3400/51....7900/??...cyc +mieszane Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6650/??...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55... ..8250/.cyc+zup stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..7500/71...mieszane Lalik...Julia..09 lipca.....2150/48...7425/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6500/64 butla+soczki+deserki Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......7610/??... butla i soczki Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......6260/68....butla _fernanda_....Roksanka...12lipca...3550/56...7360/68...b utla i deserki maania.......Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś...13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......8100/?....mieszane+jabłko Olcia...........Semira.....16lipca......4230/59........? ??....butla f.i.g.i.e.l.e.k .....Agatka ....17lipca...3890/59....7000/65..cyc+zupka Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........7680/68...cyc+ 1/2 deserku Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa..........Maja......19lipca.....3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......7300/69... mieszane + deserki madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6618/??.....cyc Wisienka.......Arkadiusz....22lipca.....3370/58.....6700 /??...cyc+kaszka Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......7560/ok.70..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienko ja tez zaocznie i z kasa tez krucho mnie semestr kosztyje 1600 :( Zajęcia czasowo podobnie i obecnosc tez obowiazkowa...ale mozna sie dogadac jakos :( a próbowałas w dziekanacie o jakiies stypendium sie domagac lub dofinansowanie do studiów??? Powodzonka mam nadzieje ze uda Wam sie znaleźc jakies sensowne rozwiązanie...trzymamy za Ciebie kciukale:) o Aniu widze ze Amelka super rośnie:) i dzielna z niej kobietka;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienko, jak nie macie kasy i przysluguje wam rodzinne to i socjalne powinas dostac. ja wlasnie dlatego wam mowilam, ze lepiej jest na dziennych, przynajmniej u mnie. jak w ciagu dnia jest komu zostawic szkraba. tyle ze ty chyba wisienko w trzcianie uczelni nie masz, to inna kwestia:O ale ja tez dokladnie tak jak wyklladowca figielka powtarzam, ze nie warto sie poddawac, bo pozniej mozna o to dziecko obwiniac... dlatego wolalam zacisnac zeby i przemeczyc sie te trzy lata. czasem jest ciezko, ale kurcze, wiele dziewczyn dawalo sobie tak rade... to tylko moja matka urodzila mnie w 4kl i konczyla liceum zaocznie nie zdajac nawet matury, mna zajmowali sie dziadkowie, a ona sobie chasala... gabi mi tez kiedys spadla z lozka, oj, placzu bylo co niemiara, a ja spalam, mezu do roboty czy do szkoly polazl i ja na srodku zostawil, ale na szczescie skonczylo sie na strachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co mozna przy karmieniu piersią bać na przeziębienie? Męcze sie juz od soboty i nie momaga ani wit.C, ani kiwi z miode, ani plukanie gardła + tantum verde :( Czuje sie słaba, zakatarzona i z bo,ącym gartdłem. Buuu..... bede wdzieczna za wszelka pomoc. do pediatry ide dopieor jutro popoldniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik moze spróbuj paracetamol łyknąć. i koniecznie wapno, troszke sie wzmocnisz. sama nie wiem za bardzo co można, mam bardzo sensowna farmaceutke, jak nie miałam czasu isc do lekarza to jej sie radziłąm i zawsze miałą racje :) lalik nie zazdroszcze nocnej przygody. ale dziewczyny ,ają racje, skoro juleczka reqaguje normalnie i nic cie nie niepokoi to jest ok :) moja siostra jak byłą taka malutka tez spadła na głowe z łóżka a teraz ma pod kopułką wszystko na swoim miejsu i madra z niej babeczka ;) Ja jeszcze nigdy nie brałam Kubusia do łóżka, bo mam jakies schozo, ze go w nocy przygniote albo ze nie bedzie mi chciałspac w łóżeczku i podejrzewam, ze nawet denerwował by sie u mnie w łóżku, bo najbardizej lubi spac juz teraz u siebie :) co do studiów to ja konczyłąm dwa ostatnie lata na dzienncyh, chodząc do pracy na etacie od 7:30 do 8:30. było troche cieżko, bo wszystko zaliczałam na konsultacja h i oczywiscie wkurzałam sie, ze te osoby któe chodzą za sama obecnosc maja cwiczenia zaliczone, a ja musiała kazdy tekst przerobic piec razy i zdac. Ale dałam rade, chociaz nie miałam jeszcze Kubusia i kompletnie czasu na nic. Niestety brak pieniedzy to zupełnie inna kwestia. Szkoda ze to taka durna bariera. Kubus pospacerował w chlupie okropnej i teraz gaworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj byl sajgon w ZUSie!!!! nie bylo pani ktora obiecala ze mi z 3 pietra zniesie papiery i 20min czekalam az jakas szanowna ze ja tak okresle \"biurwa\" raczy ruszyc 4litery i zniesc mi zasiwadczenie o skaldkach... dopiero jak poweidzialam ze zostawie wozek na dole i po drodze na 3 pietro zahacze o pokoj kierownika to sie w koncu ruszylo. dobrze ze jak weszlam to od razu rozebralam dzieciaki w urzedzie bo inaczej to chorobsko na bank :( a no i jeszcze sie okazalo ze nie moga mi wydac zaswiadczenia bo moja szkola zmieniala w miedzy czasie nazwe i mam 3 okresy zatrudnienia kazdy w innej placowce wiec juz stwierdzilam zeby nie motali i wydali mi ostatnie 3 lata ale tu tez pojawil sie problem bo jakims trafem skaldki wplywaja z moim starym adresem zameldowania. zadzwonilam od razu do szkoly zrobilam im afere a pani juz chyba widziala ze jestem bliska explozji wiec wydala mi to zaswiadczenie ze starym adresem zameldowania... chora papierologia!!!!!!!!! bylam jeszcze w pzu zmienic ubezpieczenie grupowe na kontynuowane indywidualne i tam pan byl w miare mily i tylko 10min mi zeszlo.... az sie boje pomyslec co bedzie w piatek w opiece spolecznej bo tam tez niezle szopki sie zdarzaja :O z pozytywnych wiadomosci - u Gabrysi wykluczyli salmonelle takze to byl JEDYNIE rota uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! U mnie dziś zakręcony dzień, Ewka marudna jak nigdy, wszystko jest bleee…łóżeczko, bujaczek, koc, mata, wózek…W końcu uśpiłam ją w łóżeczku (co jest sukcesem, bo nie w wózku jak codzienne drzemki…i nie na tatowych rączkach). Zresztą postanowiłam uczyć ją zasypiania w łóżeczku. SAMĄ. Już kiedyś tak ładnie zasypiała, ale jakoś po szczepieniu była i marudziła, a potem szybko chcieliśmy by zasnęła, to na raczkach szybciej…no imasz babo placek, ani się obejrzeliśmy i Ewka sama nie chce zasypiać. Basiu tak Ci zazdroszczę, że Kubuś nie nauczony spać w waszym łóżku. U nas Ewka obowiązkowo koło 4-5 wędruje do nas bo inaczej po spaniu. Lalik przeżyłaś swoje w nocy, ale z Julką na pewno wszystko Ok., pewnie więcej strachu się najadła. No ale obydwie horror zaliczyłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sliczna dziewczynka:) a te platynowe wloski:D no i dresik ladnie lezy:) na prawde ladnie na niej wyglada:) marylko, ja chyba tez pojde robic jakas podyplomowke, ale to jak zaczne zarabiac i cos niezbyt wyczerpujacego:) na jakiegos rzeczoznawce itp... zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×