Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

hejka !!! tyle naklikałyście, ale może dopiero wieczorkiem czytnę...chwilowo melduję, że: Przeżyłam pierwszy dzień w pracy!! oczywiście tęskniłam za Ewcią baardzo a ona podobno cały dzien pogodna była, tylko jak przyszłam to sobie chyba przypomniała, że mnie nie było tak długo i aż piszczała, żebym ją wzięła na ręcę. Co do babci to noga złamana w kolanie i nie wygląda to najlepiej, na razie kobminujemy jak to wszystko zegrać. W tym tygodniu teściu, a w przyszłym ma na rano więc trzeba co innego wykombinować. Normalnie mózg mi paruje, a jeszcze wróciłam w takim głupim okresie do szkoły jak klasyfikacja i oczywiście dopytywanie, poprawianie na porządku dziennym. ehhhh idę poprzytulać moją gwiazdunię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istra ja wprawdzie jestem bezrobotna lae potrafię się wczuć w ciebie i inne pracujące mamy. Też bym umierała z tęsknoty i było by mi smutno. Muszę pochwalić Amelię, bo podnosi mi się ostro do siedzenia z pozycji półleżoncej. Poprostu jestem rtak dumna z niej że chyba pęknę z tej dumy. Uwielbiam ją na maxa. A jesli chodzi o moje postanowienia to nic nie zrealizowałam :( Leżałam przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, przeczytalam co napisalyscie,ale polowa wyleciala z glowy. Gratuleje drugiego zabka,u nas nie ma jeszcze zadnego,ale chyba beda wychodzic,bo Raoul sie slini i raczki z buzi prawie nie wyjmuje. Wisienka-super zdjecie. Istra-Rozumie tesknote,ja nie pracuje,a jak ostatnio jechalam 100 km do monachium,do ikei,to sie poplakalam przy pozegnaniu z malutkim. Jezeli chodzi o roznice wieku miedzy rodzenstwem ,to polecam 16 lat.Ma sie darmowa nianie zarazem.;) Raoula dalej katar meczy,wcale nie splywa ,tylko siedzi gleboko i biedaczek ma problemy z oddychaniem.Mam nadzieje,ze niedlugo minie,bo zwariuje,nie wiem jak mu pomoc.A mleka z piersi nie mam skad wziac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A probowałaś maść majerankową? Mojej bardzo pomaga, no i katarek robi się luźniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaległam przed tv, ale przy okazji porobiłam parę brzuszków. Po ciąży na plusie mam jeszcze ze dwa kilosy, więc chyba nie jest tak źle. Tylko jakaś taka sztywna się zrobiłam, no ale nie ma się co dziwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) nie bylo mnie z pare tygodni .... w skrocie co u nas: wczoraj skonczylysmy pol roczku!!!szampan byl ale to bardziejz z okazji rocznicy slubu moich rodzicow hehe zosia juz coraz barziej kumata, fajniutka taka, potrafu juz usiedzic jak dla mnie dosc dlugo sama, ale przemieszczac sie zmiejsca na miejsca to nie potrafi tak jak wasze hehe do tej pory to bardziej wokol siebie :) ai lozeczko mam na srednim poziomie, za malao zosiaw nim spedza czasu by wiedziec jakie sa mzliwosci wspinaczkowe, a le od tego tygodnia bedziemy trenowac widze ze postatnowienia noworoczne macie, a jakos ni w tym kierunku nie ruszylam i chyba nie rusze;) ksiazke czasem rusze jakas, a zwykle to na gazetkach lece ale nie tych kobiecych przynajmniej, tv nie ogladam bo nie mam netu tez nie mam, wiec chyba mam mniej sobie do zarzucenia;) noo wiem co w koncu na aerobic sie musze zapisac bo brzuch rosnie zamiast spadac hehe i dac sobie siana ze slodyczami o! widze ze mamy nowa lipcowke baderke:) ja dopiero teraz witam:) i od razu odpowiadam na pytanie ja jak dobrze pjdzie to chce zaciazyc w te wakacje, nie chce miec rozpieskanego dzieciaka, a i jak juz siedze w domu przy jednym to i drugie przy tym mysle wychowywac,, wieksze odstepy czasu to dla mnie za duze przerwy w pracy, a tak to hurtem mysle 5,6 lat i trojke dzieciakow:) to plany a zobaczymy jak praktyka hehe aa @ mialam pierwsza teraz na sylwestra ale inna niz zwykle bo dwudniowa i bezbolesna :) same plusy a i zabkow u nas ani widu ani slychu, i praktycznie sie nie slinimy jakis wyjatek jestesmy hehee ale wystarczy mi ze zostalam ugryziona w sutek dziaslami troszke zabolalo;) a i pyatnie mam do was, mam andzieje ze jutro rano znajde jakies rady bo uciekamy od babci... zosia w koncu chwycila sie butelki, kupilam smoczek nuka i jest ok, daje jej czasem kaszke ryzowa, ale po niej robi zosia kupki jak stara baba:), wytarczy ze zje 80ml i do tego pol sloiczka zupki przez dzien , czy wasze male tez tak maja??? no i czasem szrobi kupke co2 3 dni i jeszcze jedno pytanie czy podajecie gluten??? lekarka powiedziala ze moge zapodac i dodaje do zupek, aa nasza ulubiona to buraczkowa:) teraz zmykam na kontrole do malej, spi u dziadkow w sypialni w wozku.. aa i moja rada dla ttych co ucza dzieci zasypiac u mnie pskutkowal baloonik i wiatraczek na pocztku, widziala je nad soba i jak tak patrzala to zasypiala, troche jej pomachalam i chwycilo, a anstepne co mi poradzila kolezanka to lozeczko na srednim poziomie dostawione do naszego, widzi mnie jak leze na lozku a nie nad soba jak przedtem i tez skutkuje:) teraz mamy luzik:) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wieczornie Mała dziś do południa cudna bo i spacerowałam 2 h dotleniła sie i po powrocie dymiła dalej 2h wiec w sumie 4 h az chodziłam zagladać czy oddycha ale wieczorem wyjec, jakies takie napadowe az sie prezyła jak masowałam tym silikonowym paluchem dziąsła to milkła boroczka:-( kurcze te gule takie to az białe są na dziąsłach i jak sie uśmiechnie wygląda jakby miała 2 zęby a to tylko gule prześwituja przez dziasła widać jak ku górze idą . Mąż pyta ty ile to tak bedzie a ja no a ile masz zębów 2 tylko??? Maksio nam tak nie płakał az tylko przy pierwszych lekko więc sie załamuje małżonek. Anulko- tak wiec gratulujemy drugiego zębiska a to swietowanie super sprawa faktycznie pzreciez to pół roku jak to brzmi zawsze inaczej niz 6 miesiecy ihihi a a propos drinków ja ostatnio nawet lampke winka lekkiego rose sobie popijam wieczorkiem Wisnienko- fota super :-) Ale mieliście przeżycia w przychodni nie ma jak miła obsługa. Tak mi sie przypomniało mąż kiedyś poszedł do sklepu osiedlowego i taki babsztyl za przeproszeniem tam obsługuje niemiły wiecznie wąty o coś i tak płaci za coś wyciąga 20zł no i ona bierze i zaczyna oglądać pod światło a to naciąga i pociera ,mąż oczy na nią co znowu wymyśli tym razem a ona :no jakies takie pogiete te 20zł a mąż sie wkurzył i mówi: Ah wie Pani podrabiałem al e mi nie wyszło jakoś hahahah baderka- ja 32 w tym roku więc nie martw sie najstarsza nie jesteś;-) a i tak czuje sie jakbym 30 nie miała nie ma jak to dzieci zawsze odmładzają. U nas jak czasem przychodzą akwizytorzy jak otwieram to pada pytanie: Jest mama albo tata albo jest ktos z rodziców,a meżowi ostatnio dowód sprawdzali jak chciał kupić wódke no to dopiero sie poczuł młodo:-) Ania- ja tez tak kupuje i ciuchy juz nie szukam na 68 74 80 tylko na 2-4 lata bo do tego wieku wszystko mam tak chomikuje co widze to biore a przyda sie a bedzi ejak znalazł i tez wszystko małej albo synkowi a kiedys to sobie wiadomo sie szukało a teraz kiedy ja sobei cos wyszukałam:-( Dominiko- ile macie różnicy wiekowej u maluchów? A co do basenu wiesz ja tam olewam ludzi na basenie ide z oponką moja i tyle ja robie brzuszki jak kiedys sie odchudzałam to dieta kapusciana ta zupa słynna koszmarnie neidobre ale schudłam dużo 6kilo fakt ze trzeba pilnować sie potem wiec łakocie pod klucz jeść umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieci faktycznie odmładzają. Do mnie jakoś ciągle nie dociera, że to już 30-stka na karku, ja zatrzymałam się jakoś tak na dwudziestce hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze wam tych lat. A takiej masci nie mam,mam jakas inna ziolowa,ale nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie wieczornie, Dzis Oliwier bardz spokojny ,mial dzien śpiocha, ładna pogoda była wieć spacerek zaliczony. gratuluje drugiego zabka u nas ślinotok od 2 miesiecy ale zabka ani widu ani słychu,ale moze to i lepiej terko ja mam to samo z ciuchami kupuje na 2-3 latka ,dziś wybrałam bluze adasia ale bardzo ładna a sobie kupiłam spodnie dresowe ale w idealnym stanie a córci bluza ale jest przymała i wystawie na alegro może zrobie biznes życia dałam za nią 5 zł a będe chciała sprzedać za 10 ;;;)))), mialam pisac otóż buraczek a raczej zupcia buraczana Olusiowi smakuje,sam dzioba otwiera i chce jeszcze a jak sie skonczy to wyje bo był chcial jescze,ale kubki na siusiu sa 100 ml a zapomniałam wyciagnąć 2,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas majerankowa naprawdę się sprawdza, smaruje malej pod noskiem i nie tylko, że łatwiej jej się oddycha to tak jak pisałam rozrzedza katarek. A roztwór soli morskiej do psikania też nie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kupki są różniaste. Nieraz jak dawniej (ale rzadko) a przeważnie \"długie plastelinki\". Martynka nie ma kłopotu z wyciśnięciem ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis kupilam sol morska, w ogole wyszlysmy sobie z gabi na babski wieczor;) tatus z synalkiem w domu zostali, a my skoczylysmy na poczte i male zakupy:) chyba nasz pierwszy raz w zyciu malego kiedy poszlysmy gdzies we dwie:) kupy ksawek sadzi od kilku tygodni jak oszalaly:) strzela bez opamietania:) potrafi 3-4 razy dziennie na luzie zrobic:O takie zoltawe:) z jedzeniem ciezko nam idzie:( probowlalam z nim brokulow i marchewki, ale on odrobine sprobuje i zaraz pluje wszystkim:) jakis czas temu zalapal sie na biszkopcika, to sie zajadal i wsciekal:) odnosnie tego fatum, to moge wam napisac, ze ta kolezanka, co urodzila synka tego samego dnia i sama urodzila sie 5 pazdziernika, to jeszcze mieszkala kiedys na takiej samej ulicy:D wiec ja zaczynam dostrzegac jakies paranormalne wiezy laczace caly ten swiat:) a w ogole to mam juz dosyc tej wiochy i sluzby zdrowia:O mam nadzieje, ze w poznaniu jednak jest z tym lepiej:O kazdy odsyla, kombinuje... na zwykly katarek przepisuja antybiotyk... mieszkanie w miescie ponizej 50.000 mieszkancow to porazka jesli chodzi o lecznictwo:O dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :-)) no no no taka ładna produkcja postów aż miło sie czyta przy porannej kawce :-) Baderko Ty pytałas o kolejna dzidzie. My planujemy. Chciałabym miec nastepne jak Szymon bedzie miał 3-4 lata. Ja skonczyłam w lisopadzie 28 latek :-)) Kokopelasia wklej fotki Twojego nowego maleństwa :-) co do obracania i ruchu to szymon jest dosyc zwinny, obraca sie, turla, na plecach nie uleży bo zaraz myk na brzuch i fajnie wygląda jak dupcie to góry unosi i tak nózkani przebiera :-) i zauważyłam ze jest bardzo ruchliwy, ciagle musi nózkami przebierac. Ja to bede miala z nim jazde jak zacznie chodzic :-) ale ja tez w miejscu na dupie nie potrafiłam nigdy usiedziec. A jak zaczełam chodzic to rodzina miala co robic :-) Wisienka a Areczek na polowaniu juz byl? :-) co Wam do domu przytargał? :-) 5-10-15 jest niezłe, ale faktycznie Ty taka młodziutka jestes to masz czas :-) ja to raczej mała róznica i domowe przedszkoleeeee :-)) widze ze Blada ma chyba najszybszy plan na ciąze :-) super :-) Ania gratulacje 🌼 macie juz dwa ząbki. u nas tez \"łyso\" jak to baderka napisala. Baderka a Twoja Dominisia jest śliczna. Justyna a Ty cos tu o Poznaniu piszesz? no no no Dominisiu Ty masz jeszcze jednego syna? Jaka jest róznica wieku? No i wklej fotke starszego chłopczyka :-) Istraa, Ty juz masz start w pracy za soba :-) żal mi Twojej babci z powodu tego upadku. Trzymam kciuki zeby sie szybko zroslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, u nas w nocy dzisiaj mały sukces, moja mała pierwszy raz od 3 miesięcy przespała ciągiem 5 godzinek:) Mam tylko nadzieję, że to nie jest jednorazowy wyskok:) Jak będziecie miały chwilkę zerknijcie, jest tam parę ciekawych rzeczy odnośnie naszych maluszków:) http://horoskop.wp.pl/kat,74394,index.html Jeśli chodzi o mojego raczka to już teraz widzę, że ma w sobie dużo typowych cech tego znaku zodiaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co , faktycznie duża odpowiedzialność ciązy na rodzicach małych raczków, szczególnie dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam horoskop maluszka lwa, no dziewczyny, wy też nie macie łatwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terko ,a możesz podac przepis tą zupę-diete kapuścianą???I jak ją się stosuje.I jak szybko są tego efekty?? Różnica jest u naszych chłopców dokładnie 2lata i 9dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam sobie horoskopy zony i matki wagi:D niezle, nie wszystko, ale sie zgadza:) u gabi tak samo:) z ksawkiem sie nie zgodze, wcale nie musi byc w centrum moj leniuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mojej małej nie mogę do spania kłaść nic koło główki ani w zasięgu rączek, żadnej maskotki, żadnej pieluszki, bo wszystko kładzie sobie na twarz i wrzeszczy wtedy jak opętana. Nie wiem skąd to się wzieło, a ostatnio jej ulubioną zabawą jest zakrywanie i odkrywanie się kocykiem-czasem bawimy się tak przez pół godziny, to chyba namiastka zabawy w chowanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o te horoskopy to tak jak pisałam u mojej Dominiki dużo się potwierdza, a co do mnie to jestem typową matką-żoną-Bykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mako..... przeczytała horoskop matki skorpionki.... :-) i sie z leksza przeraziłam :-) Basia Ty chyba tez jestes skorpion? bo pamietam ze masz urodziny kilka dni przed moimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dizewczynki :) melduje sie z pracy, nawet nie mam kiedy do was zajrzec :( Kubusiowi tak dobrze z babcią, ze nawet za mama nie teskni! ale dobrze, to znaczy ze mu dorbze :) nie jest najgorzej, hociaz juz zdąrzyłam sie pochorowac :( no nic, teraz mam chwilke, to podczytam co naklikałyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dziewczyny jak wypije sobie kieliszeczek czerwonego winka to małej zaszkodzi? Bo bardzo mnie korci, oj bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja na moment wpadłam się zameldować że już jestem spowrotem w domku. od Sylwestra byłam z Zuzą w szpitalu bo mała miała zapalenie oskrzeli. ciężkie to były dni ale już jesteśmy w domku :) Zuza strasznie schudła bo nie chciała jeść i wogóle nie było z nią najlepiej (gorączka, wymioty, biegunka i wogóle rozdrażniona strasznie tym szpitalem i leczeniem) jeszcze w domku mamy robić inhalacje i podawać antybiotyk. no i kontrola 13 stycznia. ja się czuję strasznie wymordowana tym 8mio dniowym pobytem, jakby mnie kto z klatki wypuścił :P ciągle siedziałyśmy w pokoju i praktycznie nie było dokąd wyjść nawet (najdłuższa wyprawa do toalety, pod prysznic i do sklepiku na dole)....Zuza już sie lepiej czuje, zaczyna jeść i ogólnie wraca do zdrówka :) spadam bo jestem zmęczona... jak odpocznę to was poczytam :) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×