Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

a ja sie podlamalam :( przeraza mnie to co nas czeka od nerwow operacyjnych przez rozstanie. obiecalam malej ze za jakis czas przyjedzie zobaczyc Krzysia a tu nici z tego. na oddzial chirurgii dzieci nie moga wchodzic :(( nie wiem jak jej to wytlumaczyc teraz... ogolnie to mam dola giganta siedze i rycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie smuć się, tyle już zniosłaś a teraz jesteś o krok od szczęśliwego rozwiązania. Już niedługo będziecie wszyscy razem. córeczka zrozumie, że to dla bezpieczeństwa Krzysia nie może odwiedzić. Jeszcze trochę i bedzie po wszystkim. Wszystkie za Tobą i Krzysiem trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko z tego co piszesz widac, ze masz mądrą córke, któa na pewna sama czuje o co chodzi i zrozumie sytuację. poza tym niedługo, ze Krzys wróci do was i be dzie mogła braciszkiem cieszyc sie do woli:) aniu1706 doskonale rozumiem, ze chcecie byc razem, jak malutka sie urodzi. mój maż tez poczatkowo chciał w okresie letnim, kiedy nie bedzie miał zajec ze studentami wyjechac do znajomy ch do Irlandii troche popracowac na mieszkanie, no ale perspektywa zostawienia mnie i dziecka nawet na te dwa , trzy meisiace byłą dla niego nie do przyjecia. niby nic by sie nie stało, bo bedziemy do wrzesnia mieszkac z moimi rodzicami, ae w sumie bardoz sie ciesze ze nie chce jechac :) z finansami troche krucho, ale wierze, ze poradzimy sobie, wy na pewno też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) :) :) W domku wszystkie okna pootwierane :), jest lepiej niż na dworze :). No ale przez to wielkie muszyska wpadają do domku. Jutro po południu jadę po wyniki i zastanawiam sie jak ja tam dojadę i czy po drodze przypadkiem nie zemdleję :(. Niunia od rana kopie i się wierci :). Zauważyłam, że w nocy jak chce się przekrecić na drugi bok to zawsze coś mi głośno strzela w bioderku :) :). Pewnie wszystko sie szykuje na przyjście na świat niuńki :). Dzisiaj mam zamówić staniki na allegro więc zostalo mi już mało czasu na zastanawianie odnośnie rozmiaru :(. Miałam pogadać o tym z moją siostrą ale zapomniałam ;). Dziaisj na bank z nią pogadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z siostrą na temat staników i mówiła, że skoro przed ciążą miałam 75 B a teraz mam 80 C, to żebym kupiła jeden C i jeden D. Zdaje sie, że Marylka miała taki sam pomysł :). Siostra mówiła że jak będzie na początku nawał to niestety nawe D będę musiała założyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
anulka, jakie staniczki zamawiasz? mozesz pokazac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... nie wiem czemu mam takie dziwne przeczucia ze szybko nie wroce z malym do domu... przerazliwie sie boje, moze troche panikuje ale to jest silniejsze ode mnie... niestety na Malej sie to odbija bo i ona nie potrafi sobie znalezc miejsca chociaz udalo sie jej wytlumaczyc ze dopoki Krzys nie wroci do domku to bedzie go mogla zobaczyc jedynie na zdjeciach, pytala czy bezdie mogla ze mna przyjechac sie pobawic wiec mysle ze jakos moze to zrozumie... maz przygotowal pyszny obiadek tak zebysmy sobie rodzinnie posiedzieli ale co ktore z nas podnioslo glowe znad talerza to lzy w oczach... jedynie Krzys beztrosko sobie w brzuszku fika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
Aneczka , Wasz stan jest zupelnie zrozumialy - zwykly porod to wielka niewiadoma, a u Was porod z operacja, ale jest pocieszenie - bedziecie pod dobrą opieka i kazdy dolozy najwyzszych staran, zebyście predzej czy pozniej wyszli ze szpitala cała rodzinką z usmiechem na ustach. przesylam moc pozytywnej energii - bedzie dobrze!! anulka , na babeczce staniczek prezentuje sie nieźle i cena kusząca, tylko ciekawe jak sie ma do rzeczywistosci. ja ze staniczkami zawsze mialam klopoty, zeby cos dopasowac, bo mam chyba dosc szeroki rozstaw, w koncu okazalo sie, ze znalazlam swoja marke - triumph, ale tu sie trzeba liczyc z cena ok. 100 zl, bylam nawet w triumphie - maja staniczki dla karmiacych, ładne, ale nie z bawelny - nie moge pojac dlaczego nie mogli zszyc z bawelny. a biorac pod uwage, ze lato i byc może upal nas czeka, to sztuczne wlokno odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
zebym tylko znala swoj rozmiar po porodzie, to chyba bym sie skusila na 2 sztuki. przed porodem mialam 80B i wlasciwie nadal nosze stare staniczki. pewnie powinnam brac 80 C. zmykam do roboty, bo obijam sie a prace mag. czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 1979
Aneczko musisz być dzielna już tyle przetrwałaś!!! I wiadomo, że przetrwasz, bo jesteś baaardzo silna, choć czasem, jak piszesz same łzy płyną. Wszyscy Twoi przyjaciele i całe forum lipcóweczek mocno trzyma kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, trzymaj się dzielnie. Z całej siły trzymam za Was kciuki...bedzie dobrze, MUSI być DOBRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknełam przelotowo na poprzednie stronki i widzę, że pisałyście o wózeczkach, ja też myśle o jedo bartina i mam pytanko, czy mozna go kupić w wersji i nisidełkiem??? I w ogóle czy ktoś widział z nosidełkiem na allegro. Balladynko ja zakupy robiłam u gościa z galiano, polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
aneczko, jako ze jestem wiedzma to bede z calych sil slala ci pozytywna energie. wiem ze bedziesz silna, na miejscu na pewno wszystko sie ulozy, a gabrysia zalapie o co chodzi, bo juz jest duza dziewczynka. nie martw sie na zapas, bo sama musisz przyznac, ze w tej ciazy spotkalo cie duzo szczescia, ze w ogole zaszlas, ze dotrwalas do tej pory, wiec i teraz wszystko sie ulozy:) i chyba skusze sie na ten meggy, ale jeszcze przejade sie do sklepu dzieciecego obejrzec dokladnie, wymacam i jak podpasuje to kupie. ja sie domyslam ze nie bedzie sie rozkladal na lezaco;) chodzilo mi tylko o funkcjonalnosc:) a ja dzis nie wyrobilam i nawrzeszczalam na tescia, bo o 7 rano wciskal mojemu dziecku loda. juz ten czlowiek naprawde nie mysli co robi, zeby tylko podlizac sie mojemu dziecku. grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka tez chciałam sie skusic na staniki z allegro, bo cena jest naprawde fajna, ale jak nie przymierze, to obawiam sie ze nie trafie z rozmiarem. przed ciażą nosiłam 75C, teraz sa mi za małe i mam albo 75D, ale raczej 80C lub 80D. i bądź tu mądry :) skusiłam sie na majteczki z Canpola pod brzuszek na czas ciaży rozmiar M (myslałam, ze kupuje sie taki rozmiar jak przed ciażą) i prawie urodziłam, a majteczki nadal są mi za duże :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladynka-ja też zawsze mam problem ze stanikami na mnie :). Ciążowy kupiłam właśnie w Triumphie i też niestety nie jest z bawełny! Chyba sie skuszę na te z allegro bo cena mała i wyglądają (przynajmniej na fotce) podobnie do mojego ciążowego. A w razie gdyby mi nie podpasowały to dużo nie stracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwilke, jutro poczytam wieści z weekendu ;-) Aneczka Ty juz jutro wyjezdżasz. Wiem jak sie musisz denerwoac i bac. Zobaczysz ze to wszystko minie i szybciutko wrocicie z Krzysiem do domku- do meza i Gabrysi ;-) Bede za Was trzymac kciuki i wierze ze wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i juz za Toba tesknie ;-) Czekamy na wisci od Was. caluski justka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie weekend mija spokojnie :) byłam dziś znowu na zajęciach ale puścili nas wcześniej i teraz się relaksuję w domciu. mój facet dziś przywiózł łóżeczko dla dziecka od znajomych i zabrał się do przemeblowywania pokoju. mam tam teraz niezły bałagan. a poza tym wszystko przebiega miło i spokojnie :) Aneczka trzymam kciuki za ciebie i Krzysia. jestem pewna że wszystko będzie w porządku, ale i tak będę jutro o was myślała i przesyłała wam pozytywną energię :) wiem ze musi być ci teraz ciężko opędzić się od różnych negatywnych myśli i lęków, ale postaraj się choć trochę uspokoić i zrelaksować, staraj się te myśli od siebie odganiać. jestem z wami całym sercem :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpadlam sie na jakis czas odmeldowac. jestem dzisiaj juz podwojnie spuchnieta i od alergii i od lez. maz wlasnie poszedl odprowadzic mala do mamy, nawet nie sadzilam ze rozstanie z nia bedzie dla mnie takie ciezkie... nie wiem jak kobiety moga zostawiac takie maluszki i na dlugie miesiace czy lata jechac za granice... dzisiejsze \"kocham cie mamusiu i bede bardzo tesknila\" no i te jej oczka... chyba juz na zawsze pozostana w mojej pamieci... jest mi ciezko jest mi zle i boje sie jak cholera! trzymajcie mocno kciuki zebym sie nie podlamala bo teraz musze byc podwojnie silna, mam nadzieje ze dam rade. dzieki za wszystkie mile slowa. zycze wam drogie lipcoweczki latwych porodow, zdrowych dzieciaczkow i jak namniej stresiorkow i przed i po rozwiazaniu. mam nadzieje ze jak w koncu wroce to temat dalej bedzie tetnil zyciem. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile bo jestem taka chora ze nie mam siły. To z alergii:(:( ANeczko trzymam kciuki za Was❤️pewnie jak juz wrócisz do nas wraz z Krzysiem to połowa albo i większośc będzie miała maluszki juz przy sobie. Ale to nie wazne żę nie będziesz dla którejś tam mogła napisać kilka słów ciepłych jak zawsz-bo liczy sie to zeby Wam sie powiodło. Zawsze byłaś dla wszystkich taka dobra i slużyłaś radą i za to Pan Jezus nie pozwoli Was skrzywdzić pamietaj o tym:)❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Niczym sie nie denerwuj bo pamietaj!! nie ma innej opcji tylko MUSI być dobrze:):) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 TABELKA Mamusia.....imie.....data ur.....godz.....waga....wzrost....cm....pkt....tc....poród.. . JAKo pierwsza będzie Aneczka ale narazie nic nie wpisujemy póki jeszcze masz maluszka pod serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja juz na nogach. dzisiaj wyjątkowo dobrze mi sie spało i nie chciało mi sie w stawac tak wczesnie, ale mąż wybierał sie rano do pracy, a kicia jak zobaczyła, ze juz wstałam chce sie tulic i nie daje mi spokoju, wiec chcąc nie chcąc podniosłam sie z wyrka :) wczoraj wieczorem poszliśmy sobie z mężulkiem do kina na Pirató z Karaibów\" i wrócilismy do domu o 1:00 w nocy :) o dziwo mimo hałasu mały nawet sie nie denerwował, jak to miało miejsce ostatnio na \"300\", za to w nocy odechciało mu sie spac i fikał az miło :) w kązdym razie słonko świeci, ja wcinam sniadanko i rozpoczełam kolejny tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski ;-) juz nadrobilam weekendowe zaleglosci w czytaniu. Zrobilam sobie liste rzeczy ktore musze jeszcze dokupic- w sumie same \"pierdoły\" ale bardzo potrzebne. W sumie to ciagle cos dokupuje :-) ciekawe ile z tego bedzie mi naprawde potrzebne :-) Nie mam jeszcze staniczków do karmienia, widze ze wiekszosc z nas ma dylemat co do rozmiarow. Ile sztuk kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Musze przyznać, że też dzisiaj się wyspałam-pomimo potwornej zgagi :) basia-bardzo chciałabym iść do kina ale nie migę :(. Jak dłużej siedzę w jednym miejscu to kręgosłup zaczyna mnie boleć i muszę wtedy pochodzić :(. Najpierw nie szłam do kina ze względu na bardzo częste sikanie a teraz dokucza mi kręgisław :) Wyszperałam wczoraj fajne staniczki w sklepie internetowym (bo te na allegro jakoś mi jednak nie podchadziaszczają-jak nie brak rozmiaru, to zly rozstaw miseczek) i już byłam bliska zamówieniu-nawe \"włożyłam do koszyka\" ale niestety były jakieś problemy na stronie i nie zfinalizowałam zamówienia! No nić, dzisiaj po południu pojedziemy z ciekawości do sklepu z bielizną, chociaż wątpię żebym coś zakupiła bo pamiętam jak było ciężko znależć ciążowy stanik. Jeśli nic nie znajdę to znowu szperanie w necie mi pozostanie. Znacie może jakieś stronki gdzie można zakupić niezbyt drogą torbę do wózka?? Niestety w moim modelu nie ma takowej i trzeba samemu sobie dokupić. A zreszta ja i tak dostałam od kogoś wózeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze aktualizacja!!! Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....37.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....37...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........37.... ...29.06.07.......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......37... .01.07.07... +6 C Joanna78....Joanna.........28........Sopot......37.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....36.... ..04.07.07......+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania...28....podlaskie...37.....05.07.07 .....+12 Synek Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 36........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......36.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....36.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...37.. ..09.07.07...+16...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....35... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...35... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....35.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..35... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....35...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......35.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........35... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....35..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....35...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....35...15. 07.07...+15...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....34.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .35....18.07.07...+10..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...34.... 18.07.07....+14 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....34...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........34. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka...29..Włocławek..34..22.07.07.¸+1 4 chlopczyk marylka2007...Monika...24......sląsk.....35. .22.07.07....+16..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..34....22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......34..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..34 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......34 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....34...23.0 7.07...+20.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....34.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979.....Aga.......28.......Gdynia...... 34.....23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....33.... .24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .33.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....33.....25.07 . 07...+12 s Justyna 5X83 .........Justyna.......23....Szczecin....33.....25. 07.07...+15 s? paula21........Paulina........21........małopolska....33 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna.......34......śląskie......33. ....27.07.07 + 10 synek przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....33...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................33 .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....33.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.......Wrocław......33.. ...29.07.07. +6...synek madzik80....Magda....26......Wrocław....33...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, tyle napisalam i wszytsko mi sie skasowalo buuuu:( weekend spedzilam bardzo milo ale wiem juz ze nie moge jezdzc autem bo mam tak nogi spuchniete nie moge naciskac gazu ani hamulca....w sobote grill najadlam sie ze hoho a pozniej byla taka burza znajomym dach przeciekl i juz humory nie byly takie fajne...wczoraj znowu pizza byla grana ale sie najdalam, musze podjesc troszke bo wiem ze pozniej juz takich potraw nie bede mogla..... co do zelaza ja mam zatwardzenie a moj siostra ale brala inne niz ja miala rozwolnienie ja biore to z folikiem i jest ok pije duzo soku jablkowego i jem duzo jablek, a czasami kawke i wtedy kibelek murowany:) teraz nie wiem czy bedzie corka skoro moja pani dr nie widzi nic na zdj tych co robil ten udaniec ginekolog to moze i bedzie syn ale byms sie smiala nawet zastanawiamy sie nad imeiniem zeby miec w razie czego... dzisiaj musze zalatwic zus i dowiedziec sie o zmiane nazwiska moj facet chce zmienicbo ja nie chce jego nazwiska ze wzgledu na jego eks a on mojego i poslzismy na kompromis ze zmieni na sowjej mamy a chcemy wziac slub jednak! stwierdzilsimy ze tak bedzie najlatwiej dla nas i dla dzidzi zona to zawsze zona a nie konkubina czy tam narzeczona zaczynam odliczanie do czwratku boje sie....a i jeszcze kota musze oddac strasznie drpaie nowe lozko i jest o mnie zazdrosny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka, ja tez nie mam zadnych ciązowych przysmaków :-) dziwne, bo zawsze myslalam ze kobieta w ciazy to ma jakies extra zachcianki hihihi czasem chodze po sklepach i szukam smakolykow, ale do tej pory nie znalalzlam zadnego swojego ciazowego przysmaku :-) i jakos mam wrazenie ze przed ciąża moj zołądek mogl wiecej pomiescic niz teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_ia
a ja właśnie dzwoniłąm do Ordynatora do Oławy i musze jeszcze raz robic badanie na tą Chlamydie :( czyli jeszcze raz 90 zł, plus inne badania, to w sumie jakies 200 zł wyjdzie. mówi, ze to chodzi o bezpieczeństwo dzidziusia no i w sumie ten argument do mnie przemawia. no nic, jak trzeba to zrobie. ale okazało sie ze poród w wodzie kosztuje 400 zł, nie 600, wiec różnica akurat pokryje wydatki na badania. pytałąm, czy mąż musie spełaniac jakies warunki dodatkowe. to powiedział, ze mu si byc po prostu zdrowy, chętny i kupic cos ładnego dla mamy i maluszka ;) a co do moich zachcianek ciażowych, to ja tez w sumie nic nie mam :) moze czasem mam wysostrzone smaki i lepiej mi smakuje jedne rzeczy od drugich, ale generalnie na jedną konkretną rzecz raczej sie nie rzucam :) marylko na bolące dziąsłą super jest żel MUCOSIT i płykanki z szałwi ( ja mam Septosan). Sciagają naczynia krwionosne i naprawde przynoszą ulgę. wiem cos o tym, bo jak meczyło mnie ostatnio zapalenie dziaseł, to myslałam, ze padne a to mi naprawde pomagało :) terka ja tez nie mam zlecanej morfologii co miesiąc, ale jak juz ide na inne badania, bo w ciazy jakos sie ich nazbierało, to zawsze dopłącam te pare złotych aby miec spokojna głowę :) a te wątrobowe podobno warto zrobic :) tez je robiłam, ale na szczescie nie mieli surowicy w laboratorium i dobrze, bo do porodu w wodzie musiałabym robic powtónie, a tak mam opłącone a jeszcze nie wykonane :) a synka masz naprawde udanego :):):) dviki no to kolejny chłopak nam rośnie!!! gratuluje :) ja tez juz na swojego łobuza nie moge sie doczekac :) To jeszcze aktualizacja: Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....37.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....37...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........37.... ...29.06.07.......+6 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......37... .01.07.07... +6 C Joanna78....Joanna.........28........Sopot......37.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27.....śląskie.....36.... ..04.07.07......+13 Wojtuś Aneczka1979...Ania...28....podlaskie...37.....05.07.07 .....+12 Synek Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 36........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......36.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....36.....08 .07.07..+14synuś Anulka78......Ania....29.....Szczecin...37.. ..09.07.07...+16...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....35... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...35... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.......Wrocław....35.. ..10.07.07...+12..C termal.........Teresa.......28......podkarpackie..35... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....35...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......35.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........35... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....35..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....35...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....35...15. 07.07...+15...S sosim........Marzena...30........WROCŁAW....34.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .35....18.07.07...+10..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...34.... 18.07.07....+14 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....34...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........34. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka...29..Włocławek..34..22.07.07.¸+1 4 chlopczyk marylka2007...Monika...24......sląsk.....35. .22.07.07....+16..Coreczka Meggie1977....Magda......30.......śląskie...... ..34....22.07.07..+ 16 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......34..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..34 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......34 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.....22...Wadowice.....34...23.0 7.07...+20.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....34.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979.....Aga.......28.......Gdynia...... 34.....23.07.07...+7 synek G.o.o.s.i.a....Gosia......30....usa/Bialystok.....33.... .24.07.07 corka(?) listkaa........Karolina........24........pomorski.... .33.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....33.....25.07 . 07...+12 s Justyna 5X83 .........Justyna.......23....Szczecin....33.....25. 07.07...+15 s? paula21........Paulina........21........małopolska....33 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna.......34......śląskie......33. ....27.07.07 + 10 synek przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....33...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................33 .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....33.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.....25.......Wrocław......34.. ...29.07.07. +6...synek madzik80....Magda....26......Wrocław....33...30.07.07. +10 córeczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×