Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ileneczka, jesli myślisz, że Twoje \"nowe forum\" jest \"lepsze\", jak to napisałaś od naszego to masz rację. WYDAJĘ CI SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe po pierwsze ten post byl do Dory a po drugie Nowe lepsze znaczylo ulepszone :) Dora odp szybciej :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://aparatki123.p2a.pl/index.php NOWE lepsze forum nie tylko o aparatach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a tak przy okazji uwazam ze z kolezankami miedzy innymi Dorą ktora wraca na swoje stanowisko stworzyłyśmy piekne forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa tak na marginesie jestem 7 osoba ktora dolaczyla do tego tematu a ty doopiero 60 wiec co masz na mysli dziecko mowiac nasze hehehhe predzej ja tego slowa moge uzywac :) I nie moje forum tylko miedzy innymi jeszcze Dory , Maliny i MalutkaMałaJa :) a reklama jest pod kazdym moim postem :) naucz sie budowac zdania .. cyt:jesli myślisz, że Twoje \"nowe forum\" jest \"lepsze\", jak to napisałaś od naszego to masz rację. WYDAJĘ CI SIĘ pierwsze zdanie jest zaprzeczeniem drugiego :P nielogiczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://aparatki123.p2a.pl/index.php NOWE lepsze forum nie tylko o aparatach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileneczka, do prawdy zabawna jesteś. Nazywasz mnie dzieckiem kiedy ja nim byłam 4 lat temu, mając tyle lat co Ty teraz :) A \"reklama\" jest pod każdym twoim postem od czasu kiedy prosiłyśmy cię z Kociulindą żebyś zaprzestała s p a m o w a ć NASZE forum. Pozatym, to w jakim czasie dołączyłam do tematu stworzonego przez *Dorę* nie ma najmniejszego znaczenia. Od momentu dołączenia jestem jedną osobą z wielu, która wchodzi w skład tego forum, czy ci się to podoba czy nie. Heh, piszesz, że stworzone przez ciebie forum jest piękne. To po co w takim razie non stop je reklamujesz (spamując NASZE forum) i usilnie zachęcasz do jego odwiedzin? Czyżbyś \"cierpiała\" na brak odwiedzających? Każdy kto jest zainteresowany aparatem ortodontycznym wpisując chociażby w google ten termin z pewnością natknie się na twoją stronę i być może zyskasz nowego użytkownika. Zaś bezsensem jest reklamowanie non stop tego samego wśród tej samej grupy osób. Ten kto chciał dołączyć do twojego forum już to zrobił. Musisz się pogodzić z tym, że nie wszystkich interesuje twoje forum i nie zmusisz ich do jego odwiedzania. Jeśli jesteś na tyle inteligentna i \"dojrzała\" jak na swój wiek to może to w końcu zrozumiesz... Pozdrawiam i życzę wielu zainteresowanych twoim \"pieknym forum\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Hej dziewczyny spokojnie:-), mamy sobie pomagac a nie sie sprzeczać czy to ważne kto był tu pierwszy? Chyba nie:-), Malutka, raczej juz nie bedziesz musiała płacić za plombe, to nie był twój bład, każdy ma prawo czyscic zabki nitka, dentysta powinien bez kolejki wymienić i bez dodatkowych kosztów:-). Ja w mojej wyrwanej 4 miałam malutka plombe i chciałam ja wydłubac nie dało rady:-), to musiała byc mocna plomba:-) Pozdrawiam i bez spprzeczek dziewczyny🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie miałam jak sie odezwać, przyszło mi biurko pod komputer :) i trzeba było montować, bo było w kawałeczkach. Wczoraj przyszłam z pracy i najęłam do roboty mojego mężczyznę :D Tak na zeszło do 23.00. Potem jeszcze podłączałam komp., pełno kabli itp. Macie fajne przygody z tymi zębami i aparatami :) Jak nie gumki to plomby :) Ciekawe jakie ja będę miała przygody. czas leci i do pierwszej wizyty niedaleko... Za 2 tyg. ide do dentysty, pokażę pantomogram i moje ósemki dolne zatrzymane poziomo w kościach, co z tym robić? Wracam do pracki :) Odezwę się po południu.... Trzymajcie się dziewczoszki! Ps. No i nie sprzeczać mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam gdzie się podziewają nasze aparatki z pierwszych stron forum :) No i gdzie są panowie? Mam nadzieję, że się odezwą jeszcze do nas i napiszą co u nich słychać... Ps. Znalzałam fotki aktorów zagranicznych z aparatami. jak przyjde do domu to je powklejam w stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co wy robicie o 2.00 w nocy? :) Ja o tej porze przewracam sie 10-ty raz na bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe smieszna jestes widac ze malo wiesz o komputerach ... po 1 nasze forum założone zostało kilka dni temu ... po 2 dopoki nie uda mi sie dodac forum do wyszukiwarki google nie jest ona wyszukiwana przez wyszukiwarki poniewaz kazda strone trzeba zarejestrowac a to trawa duzo czasu :) o twoje forum jest tez moim forum :) a reklama bedzie pod moim kazdym postem czy ci sie to podoba czy nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://aparatki123.p2a.pl/index.php NOWE lepsze forum nie tylko o aparatach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Dora, w moim przypadku okazało sie ze jednak trzeba wyciaagac 8 która jeszcze siedzi w schowana:-), no nic wszystko do przezycia jakos to bedzie, nie bede tu marudzic:-) Tylko raz miało byc ze nie trzeba ,teraz trzeba no i wyszło ze trzeba to zrobic ale juz nie musze wyrywac 6:-), Dora nie mam pojecia co beda ci kazali robić z tymi ósemeczkami ja mam na górze taka do wywalenia:-), za około 2 tygodnie to zrobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileneczka, myślałam, że jesteś chociaż trochę inteligentnym dzieckiem. Niestety, myliłam się:) Na komputerach to chyba Ty się nie znasz. Gdyby było inaczej ustawiłabyś adres swojego \"pięknego forum\" w stopce, tak jak ma np. Dora, a nie ciągle kopiowała i wklejała pod swoją wypowiedź:D No, ale skoro nie znasz się na tym kopiuj i wklejaj sobie dalej:D Na tym etapie kończę już tą banalną dyskusję z Tobą, gdyż nie dorosłaś jeszcze do poziomu prowadzenia inteligentnej rozmowy. Nie potrafisz przyjmować krytyki. Potrafisz zaś, odpowiadać na nią tupiąc o podłogę nogami. Tak zachowują się właśnie dzieci. No, ale cóż. Dzieci to tylko dzieci... Tobie już podziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Gratuluję szokująco poprawnejgo słownictwa: \"pląby\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczynki:) wczoraj usunełam druga górną 8:/ Dziś bollliii:/ za 2 tygodnie jade do orto. z tego co mowila pani w rejestracji mam miec zakładane jakies gumeczki..(??) i na nastepnej wizycie aparacik. Powiedzcie mi o cio chodzi z tymi gumeczkami:) Z góry dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ósemkami to ja różnie slyszalam. Jak rosną prosto to chyba mogą zostać, ale jak są zatrzymane w kości albo rosna poziomo to trzeba wyrżnąć. Bo moga powodowac bóle szczęki i krzywienie sie zębów. Mogą także zniszczyć siódemki w przypadku jak rośnie poziomo w kości. Napiera wtedy na korzeń i coś się tam dzieje :) Dokładnie nie wiem, bo nigdy nie gadałam o ósemkach z dentystą czy ortodontą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ma dziś zadżumiony dzień, spać mi sie chce i mnie głowa boli, wogóle jakoś taki ćmisty ten dzień. ... Próba stopki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
karolcia - zakładają ci na 6 takie cieniutkie (jak gumki-recepturki) małe gumeczki (kółeczka) zeby się trochę przestrzenie pomiędzy 5 6 i 7 zrobiło, żeby na 6 założyć pierścienie nie boli, poczytaj trochę forum, chyba na poprzedniej stronie nawet coś było... Dora - ja miałam usuwaną taką 8 jak piszesz, okrooooopność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak był cos wcześniej, nawet był link do fotek jak wyglądają takie gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! dzwoniłam dziś do dentysty. Najpierw chciała mnie umówić na przyszły tydzień, a teraz tylko założyć opatrunek, ale poprosiłam bardzo mocno żeby mnie przyjęła ze względu na pierścienie. I jutro po 14 godz. ma mnie przyjąć bez kolejki. W końcu to nie będzie długo trwało. A w poniedziałek idę tam na usunięcie kamienia jeszcze. Trochę bolał mnie ten ząb jak myłam (tak dziwnie). Jeszcze bardziej uważam jak jem żeby mi się tam jedzenie nie dostało. Dobrze, że udało mi się umówić na wizytę (może dlatego, że orto przyjmuje w tym samym gabinecie i jest znajomą moich dentystów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skittle
witam :) mam aparat od listopada bodajze, i jestem bardzo zadowolona, bede tu czasami wpadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wyjaśnienie:) a ile takie gumeczki sie nosi?? Dodam ze mam bardzo sciśnięte ząbki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skittle
ja nosilam dwa dni :) bolalo jakmi wicskala troche bo bylo malo miejsca, i nie mogalm gryzc tylnymi zebami, no ale rozsunely sie troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pewnie tez troszke ponosze, bo mi nawet czyszczenie nitka dentystyczna sprawia problem:/ Dzieki dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam mocno stłoczone zęby. W jednym miejscu gumka nie weszła i dostałam tasmę do ścierania zębów. Pisałam o tym wcześniej. Zęby mnie nie bolą, przez pierwsze dwa dni tylko rano troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jutro idę na ściaganie kamienia..na czym taki zabieg polega? bede go robić pierwszy raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, ja mam tak samo z nitką:). Trudno ja włożyć, wyjąć też. Jeśli gumka nie wejdzie, dasz radę z tą taśmą, mnie taśma na początku też nie chciała wchodzić, a teraz nawet nie jest źle. Mam nadzieję, że pierścienie się zmieszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linnea, ja będę miała kamień ściagany w poniedziałek. Kiedyś miałam ściagany mechanicznie, cos w rodzaju wydłubywania go. Średnio przyjemne, ale nie bolało. Teraz ultradźwiękami (nie wiem dokładnie na czym to polega). Przez godzinę miałam nie jeść i płukać usta szałwią albo rumiankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszsytkich!wrocilam!:)nareszcie na dobre bo juz sie za wami stesknilam!:) w poniedzialek mam wizyte o orto! pierwsza po zalozeniu!ale musze sie wam pozalic bo kto jak nie wy mnie najlepiej zrozumie! bylam w miedzyczasei u dentysty i okazalo sie ze na dole(a aparat mam tylko u gory) mam performacje(czy cos takiego) co znaczy ze tak jak by nie mam czeski kosci albo zeba przy korzeniu i robi mi sie tam stan zapalny zbiera ropa i takie tam:( no i moja dentystka powiedziala ze najlepijej go usunac. chodzi o 6 a nie mam tam 8 jeszcze,jeszcze nie wyroosla!no i dentysta powiedziala ze najlepiej bedzie jak wyrwe ta 6 i zaloze aprat na dol zeby przesunac 7 i zrobic miejsce na 8!:(:(:(:( troche sie zalamalam bo nie dawno zalozylam gore i wydalam wszystko co mialam a teraz zakladac dol??? za co???:(:(:( a nazbierac i zalozyc pozniej to tez bez sensu bo jak sie mecze z tym jedzeniem myciem i tp to juz lepiej oba luki naraz a nie nosic tak dlugo najpierw ten a potem ten:(:(:( no i mam pytanko czy jak sie zaklada oba luki to jest cos taniej za drugi??? a wizyty? jedna u mnie 70zl to za 2 luki bedzie 140??? w poniedzialek mam wizyte u orto i mam nadzieje ze sie czegos dowiem!!! karolcia a ja umawiajac sie na zakładanie gumek od razu umowilam sie na zalozenie aparatu na drugi dzien.wiec mialam je tylko jeden dżien! pozdrawiam wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×