Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

to zależy jeśli będziesz szorować zęby pastą wybielającą to zostaną kwadraciki moja koleżanka tak miała najlepiej myć pastą wybielającą zęby co jakiś czas żeby za mocno się nie wybieliły a jeśli będziesz niedokladnie myć zęby to mogą zostać białe kwadraciki a wokól zęby moga być ciemniejsze ale z takim przypadkiem się nie spotkałam za to widziałam 3 osoby z ciemnymi kwadracikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makini
myje zwykłą pastą do zebów jak narazie po kazdym posilku ale nosze tydzien wiec narazie to czeste mycie mi sie nie znudziło czy dobrze robie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała Lenko czy ja zle zrozumialam czy Ty uwazasz ze nauczyciele nic nie robia i leniuszkuja caly rok? moi rodzice sa nauczycielami, wiec zapewniam Cie ze jest to ciezka harówa a nie lenistwo jesli TAK uwazasz to jestes po prsotu ograniczona społecznie :) pzdr wszystkie apratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makini
a jeszcze jedno pytanko czy gumeczki sa wymieniane po kazdej wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jest nauczycielką ciotka też nie chodzi mi o to że są leniwi czy jakoś tak oni też muszą się uczyć ale mają o tyle lepiej że uczą się tego co lubią czyli swojego przedmiotu a ze sprawdzaniem sprawdzianów to jest tak że ma się klucz a jeszcze lepiej jak jest a b c d i luz gorzej mają nauczyciele polskiego i języków bo tam trzeba się namęczyć ale prawda jest taka że nauczyciel to najlepszy zawód dla dziewczyny nawet nasza profesorka tak mówi w końcu jest nauczycielką i często opowiadała nam że nie ma co porównywac czasów jak chodziła do szkoły a jak teraz pracuje więc ograniczona społecznie to pewnie ty jesteś) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
może jako studentka socjologii nie będę komentować kto i dlaczego jest ograniczony społecznie ;) :D ja widziałam właśnie jaśniejsze kwadraciki po zębach - lipnie to wygląda.. pewnie ciemne nie lepiej.:( jeśli chodzi o pasty wybielające - moja orto mówi, że te lekko wybielające - typu denivit czy biała perła, ale pasty, nie te ich przeparaty wybielające, spokojnie można używać i nie będzie żadnych przebarwien. nie szaleć z wybielaczami bo przez aparat szkliwo jest osłabione i można pogorszyć jego stan i trwale sobie przebarwień narobić. ale spoko raz czy dwa razy dziennie myjąc tymi delikatnymi pastami nic sobie nie porozjaśniasz w łatki :) z tego co widzę na warszawskich ulicach to szczeniactwo szkolne ma już bardzo mało zajęć bo czas spędzają głównie na włóczeniu się, pamiętam że przeważnie dwa tyg przed końcem roku było już po radzie i zasadniczo nie robiliśmy w szkole nic, jakby ktoś nie wiedział, to prawie jak wakacje. i dodam jeszcze że masa studentów, także jakby ktoś nie wiedział, nie ma w ogóle wakacji, ponieważ haruje w nie na przykład na wyspach żeby jakoś dawać radę tu, bo nie każdego rodzice non stop sponsorować chcą :) heh.. i dlatego właśnie moje leczenie było przyspieszone i zdejmuję to paskudzwtwo za 6 dni! prawie co do godziny :D złośnica - właśnie o to mi chodziło. może nie dokładnie o takie ataki napadowego bólu, ale ogólnie - bólu takiego że budzisz się w nocy itd.. kiedyś kiedyś jak mnie brzuch bolał w trakcie okresu to też niewiele mi pomagało - tylko konkretne prochy, więc to że ktoś bierze kilka mocnych czy jedną extramocną i daje efekt albo nie to raczej kwestia organizmu i tego jak na jakiś lek reaguje heh.. esej prawie napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby komuś nie psuć humoru przez moje wieloletnie doświadczenie także nie napisze o ograniczeniu pewnej osoby co do wakacji to cieszę się że nie tylko ja jestem w tak fatalnej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
lenka --> lubię czytać twoje hmm.. górnolotne wypowiedzi na poziomie :) serio serio, są zabawne i lubię tę niby zawoalowaną zgryźliwość pod moim adresem :) a co do doświadczenia - trzeba troszkę więcej latek mieć niż naście aby mówić o doświadczeniu czy wiedzy życiowej. to akurat piszę serio - parę lat temu myślałam jak ty, teraz wiem, jakie to było płytkie myślenie.. heh.. starzeje się chyba, młodszych pouczam.. boshe.. :) a co do szlifowania zębów - to się klej szlifuje nie zęby - tzn wiadomo że aby go usunąć z zębów, ale nie szlifuje się bardzo powierzchni zęba. zresztą za niedługo, zanim zniknę stąd, napiszę co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądząc po zachowaniu moich kolegów i koleżanek 20 paro letnich to czasem mnie zaskakują wiek tu nie gra roli można byc o wiele dojżalszym mając naście lat niż ktoś kto ma 30 lat i na prawdę nie zależy to od wieku takim sposobem i stylem jkim ktoś zwraca się do mnie to ja odpowiadam w taki sam sposób kocham to twoje wywyższanie się które pewnie jest dowartościowywaniem się ale cóż poradzę pośmiać się zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z koleji moi rodzice oraz moja ciotka ktora takzejest nauczycielka strasznie zalują swojej decyzji, widze jak ciagle chodza zmeczeni, zdenerwowani itd. widocznie Twoi znajomi nauczyciele mało robią ^^ nie bede sie z Toba kłócic bo poczytałam kilka Twoich wypowiedzi i sa one dosc smieszne.. ja nie zamierzam sie osmieszac. cały spór Twoj i Aparatki z wiekszym stazem jest nie na poziomie o ktory tak sie ciagle wyklocacie.dajcie se po szlagu i koniec. mozecie mnie teraz wyzywac \"na poziomie\" roznie przez was chyba pojmowanym, ja nie zamierzam na to odpisywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
to nie jest kłótnia Mamondo :) to jest diskaszyn >na poziomie< :D tylko ja nie wiem na czyim/jakim - bo nie na moim, ale jak napisałam - lubię się zabawić tak niezobowiązująco czyimś kosztem czasami :) poza Mamondo -weź się nie narażaj, bo zobaczysz - ja się raz naraziłam i proszę ;) boshe.. dużo za dużo dziś statystyki mam i coś mi teges z główką.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee dziewczyny nie kłóccie sie to jest (było) przyjazne forum, a kto teraz sie odezwie na nim jak przeczyta takie rzeczy :-( Jutro mój wielki dzien OBRONA trzymajcie kciuki metalowe i kosmetyczne ryjki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
eee aparatka - my tylko podnosimy poziom i temperaturę na topiku :) poza tym nikt przecież tego nie traktuje poważnie ;) Aparatka - trzymam kciuki, na pewno piąteczka będzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że my z aparatką czasem lubimy ostro pogadać nie znaczy że się nienawidzimy lub jakoś robimy z siebie debili na poziomie 5 klasy po prostu czasem fajnie jest się posprzeczać nie zawsze na serio ja naprzykład lubie się pośmiać podokuczać i nic sobie z tego nie robić czyżby nikt nie wyczaił że to są żarty no widzę że tylko aparatka się jednak połapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noella
czytam was od dawna, ale wkurzają mnie przeokropnie głupie uwagi nastoletniej Lenki- aż mi się ciśnienie podnosi, kiedy widzę, jak wmawia komuś, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem;) tak więc dziewczynko, może byś przestała być złośliwą smarkulą?? dziękuję za uwagę i przepraszam pozostałe aparatki za to wtrącenie, ale nie mogłam się powstrzymać, wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaxgirl
witam! mialam dzis zakladany staly aparat normlany metalowy zeby bola mnie jak cholera a najgorsze jak jem, ale da sie przezyc. macie dla mnie jakies zalecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaxgirl
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
hej anaxgirl - jak cię boli to weź przeciwbóla jakiegoś - ja brałam ketonal forte bo mnie tak bolało :( i ogólnie nie jedz twardych rzeczy na razie, póki boli - jogurciki, zupki itp.. za parę dni powinno być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makini
polecacie uzywanie pasty wybielajacej?? ile razy w tygodniu moj orto nie leczyl mi zebow a wydaje mi sie ze powinnien zmusze go na najbliszej wizycie zeby wyleczyl mi dolne zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparatko powodzenia jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ pS a gdzie DORA????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ortodonci nie leczą zębów musisz do stomatologa iść jak widzisz taką potrzebę a pasty wybielającej można używać ale nie za często ok 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ortodonci moga też leczyć zeby - przed specjalizacja ortodotyczna trezba skonczyc specjalizacje ze stomatologii ogólnej oczywiscie nie wszyscy sie tym zajmują - ja swojej ortodontki lecze tez ząbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makini
podajcie mi jakies nazwy past wybielajacych?? czy po sciagnieciu aparatu jakbym codziennie uzywal takiej pasty to wybiela mi fajnie zeby??czy takie pasty nie niszcza szkliwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
maikini - polecam przeczytanie moich wypowiedzi z ostatnich może dwóch stron! ty pytasz, ja odpowiadam i zdaje się nawet tych odpowiedzi nie czytasz, a szkoda, bo tam są odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. ja rozumiem że ktoś wchodzi nowy na topic i ma jakieś wątpliwości, ale ty będąc tu już troszkę chyba możesz pofatygować się i chociaż przeczytać to co się pisze do ciebie. sorry - ile razy można pisać to samo?:O Kamyk22 - a co w ogóle się dzieje z tymi "starymi" aparatkami? Dora, Cala? Sunshine się pojawia i znika, podobnie Kociulinda.. a reszta? szkoda że wszystcy się ulotnili, fajnie kiedyś było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×