Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Fanta 88 dzięki wielkie :D:D bo nie wiem jakie teraz wybrać gumki a mam wizytę 9 ( dopiero 2) wcześniej miałam niebieskie gumeczki ale teraz chyba wezmę żółte i zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta 88 dzięki wielkie :D:D bo nie wiem jakie teraz wybrać gumki a mam wizytę 9 ( dopiero 2) wcześniej miałam niebieskie gumeczki ale teraz chyba wezmę żółte i zielone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydusia Nie ma za co. :D W rzeczywistości te kolorki trochę inaczej wyglądają ale można się pobawić i pozestawiać kolory. :D Ja mam wizytę 8 i wybrałam sobie jasno różowe gumeczki :P .... a jakby nie było to jasno zielone ... a jakby tych nie było to jasno fioletowe. :P Chyba dobrze będą wyglądały na estetycznym aparacie ? Jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) od piątku mnie nie było a tu tyle postów. Więc zaraz zabieram się za czytanie. Z moimi ząbkami ok, jak narazie mocno nie bolą. Wprawdzie dziś przez chwilę bolała mnie prawa 3, ale teraz jest ok. Cóż pewnie się przesuwała. Muszę powiedzieć że dzielnie zniosłam 20 godzinną podróż. Z jedzonkiem też nie było najgorzej, kanapki kroiłam sobie nożem;P śmiecznie to musiało wyglądać;) Jem wszystko i muszę sie pochwalić, że przerzuciłam się na żucie gumy;) ale pycha. Tylko czasami mam taką ogromną ochotę zrobić wielkiego balona:) ale hmmm... coś się boję;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym zapomniła:) wrzuciłam fotkę z moimi drucikami. Hmm zbyt dobrze nie widać, ale są one tak obkręcane na zameczek jak ligaturka i końcówka jest mocno skręcana... no nie wiem jak wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam robie balona jak zuje gume :D a co :D a dzis to normalnie tak mnie kolezanka uderzyla reka w zeby :D i tak mnie boli teraz 1 ze masakra :D bo w ogole mam dzis urodzimny :d pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka--> teraz to się chwalisz, że masz urodziny.Do osiemnastki będzie pod górkę,bo każdy wyczekuje,a potem nie będziesz chciała się starzeć :P no ale wszystkiego naj naj :) gwiazdek z nieba i przede wszystkim pięknego uśmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wAdzia---> co prawda to prawda, póżniej już szybko leci. A człowiek zastanawia się jak to szybko przeleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka---> nio wszystkiego naj naj naj :D:D PS . roxien ślicznie Ci sie prostuja ząbki .... teżjużbym tak chciała .... ;/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka Wszyskiego naj naj naj :* 👄🌻 a przede wszystkim szybkiego prostowania się ząbków i cieszenia się pięknym uśmiechem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zalozyli mi mini implanty... masakra. To znaczy nie wiem jak innych ale mnie bolalo i to nie tak troszke :( teraz juz jest spoczko. Ciezko sie tylko mowi z tymi gumkami oplecionymi miedzy gorna a dolna szczeka. Na szczescie to tylko 3 tygodnie. PS xxx_aparatka wszystkiego naj..prostrzego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta 88 :) podaje Ci dane :) ---> rok urodzenia - 1994 :) ilość zębów usuniętych ---> 1 górna prawa czwórka ;/ data założenia górnego łuku ---> 27.06.2008r. data założenia dolnego łuku ----> jeszcze nie wiem ? czas noszenia ---> ok 2 lata miejscowość---> Białobrzegi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88 mnie tez dopisz prosze :1985: 2osemki ; gorny luk: damon-29.07.2008(3000zl) luk podniebienny: hyrax-29.07.2008(1000zl ) czas noszenia:ok 3 lata ; miejscowosc:wroclaw. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dydusia Jeszcze : Łuk podniebienny - monisiauk A dół ? Nio i czy damon metalowy czy półprzezroczysty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx_aparatka - wszystkiego naj naj... Dzięki za odpowiedzi na moje pytanie. Mam następne pytanko: czy można rzuć gumę w czasie noszenia stałego aparatu?! Ja myślałam że nie bo się wszystko przyklei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3miasto wita
do taka_o_silnej woli: hyrax mam na pierścieniach (a dokładniej na 6-stkach), i jem wszystko! orto powiedziała, zebym tylko gumy do zucia nie uzywala, a tak to np. jablka i inne twarde rzeczy spokojnie mozna zjadac;) teraz czekam na szpare miedzy jedynkami;) choć dzisiaj dopiero 1 rozkrecenie:P ponoc 15 minut boli, i potem luz. Prawda? I jaki ty masz hyrax ? I czy z tym nadmiarem śliny coś da się zrobić? Pozdrawiam:) Ps. Naprawde myslalam, ze bedzie o wiele gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3miasto wita
sorry dopiero zauwazylam, masz hyrax akrylowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Fanta 88 Niunia ja nie wiem jaki mam ten łuk ..... ;/ bo bardzo się nie orientuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanta88- dol dopiero we wrzesniu a damona mam zwyklego (bo kurcze nie wiedziaalam ze mozna miec inny :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dydusia To może fotkę zapodaj ? My tu zaraz rozpracujemy cio to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiauk Ok. Uzupełniłam wszystko. :) Ooo to tak jak ja :D też we wrześniu. Wiesz mnie zastanawia czy na dole się szybciej przyzwyczaję do aparatu ... nio i jakie to uczucie mieć aparat na dole. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×