Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

moja druga do wyrwania rosnie bardziej pionowo niz poziomo jest lekko przechylona ale nie mocno, bedzie dobrze, a tamta była, nie wiem jak to opisac na zdjęciu nawet nie było jej korzenia widać, korona była w strone policzka:-)lezała sobie;-), teraz tez lezy ale woreczku;-) MMj, musimy zmobilizowac Dore zeby nie stresowała sie tym az do wakacji:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, nie smuć się. Moja opinia nie jest \"fachowa\", więc wiesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - jestem przerazona!!!!!!! Bede miala i gore i dol rozszerzane - pewnie nie mozna i gory i dolu naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
oj Dora, jak będziesz to odwlekać to zacznie napierać na tą 7 czyli też na resztę żebów i pomijając ból, będzie rozwalało ząbki... to jest bolesne ale da się przeżyć, ja dostałam tydzień zwolnienia, zapas ketonalu i jakoś poszło.. czyżby dentystofobia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka z większym stażem - oj tak, żebyć wiedziała, jaką mam fobię :) A z innej beczki temat: :) Lepsza praca w prywatnej firmie czy w budżetówce (np. finansach publicznych) ? Bo teraz pracuje w tym drugim :P U prywaciarza podobno sa lepsze zarobki, ale praca niepewna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, nie wyobrażam sobie nikogo z bihelixem i hyraxem na raz! Mowa byłaby juz nie spelenieniem, a bełkotem. Non toper otwarta buzia... A co z jedzeniem, nie chce mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, aparatka z większym stażem ma rację. Bez sensu jest odwlekać ekstrakcję. Im szybciej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - znam historie, gdzie dziewczyna pracowala u \'prywaciarzy\' w ksiegowosci. Byla solidna, bardoz lubila prace i cieszyla sie,ze tam trafila. Ale ech chial,ze szefa bratanica stracila prace gdzie indziej... Kolezanke zwolnili. Budzetowka jest OK pod warunkiem , ze nie ma smiesznych plac typu 800zl jak maja nauczyciele na poczatku. Ale jest przyjazna jak chcesz miec meza i dzieci. W prywatnej firmie mozesz wyleciec jak tylko zostaniesz mloda mezatka. A na pewno jak zachorujesz,lub zajdziesz w ciaze - znam mnostwo takich przypadkow :/ Ostatnio kumpela wyleciala, bo powiedziala pracodawcy,ze bedzie miala operacje stawu biodrowego... Zgroza... Teraz juz chodzi bez kul, ale jest dlugo bez pracy, bidula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala - no to zalamka... Ale na gore nie tylko hyrax jest... Jestem bardzo zla i zestresowana,ze nie wiem,co mi zaloza... Widzialam to cos i wygladalo jak bihelix. Na pewno nie hyrax. Ale jakies specjalne, wieksze pierscienie mierzyli mi na gore, ale tylko na szostki (hyrax jest na 4 zeby z tego co wiem). Tak bardzo chce juz dol miec rozszerzany :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide wziac relaksujaca kapiel:-), bede płukac taka jak pani kazała woda z woda utleniona widzisz Cala kiedys na gardło tobie to radzilam:-):-), i smarowac takim zółtym gestym płynem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora jak nie pójde w ta srode z przyczyn ropienia czy cos, to sie umawiamy i razem idziemy załatwic ósemki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, jest mnóstwo tego! SPełno modyfikacji. Brown eyed girl ma hass\'a, a on też jest na rozszerzenie szczęki. Najbardziej popularny jednak jest hyrax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koculinda kąpiel relaksująca nie znaczy goraca spokojnie nic mi nie będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, pamiętam pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, aparatka - martwię się o Cię Cala - hyrax to XXI-wieczne narzedzie tortur chyba... Jak to widze, to mi ciary przechodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda - no właśnie - zarobki :) Liczę, że w budżetówce zarabiałabym 900 zł netto, a u prywaciarza może dostałabym ponad 1.000 zł :P Minister Finansów zapowiedział, ze na razie nie będzie podwyżek :-( aparatka- no to sie umawiamy :) Tylko ja dopiero w marcu, bo teraz bedzie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja mam hass\'a i to jest okropne :P czy jest jakas roznica w dzialaniu między hassem i rotatorem? Bo mi sie wydaje ze to jest to samo, a rotator tak nie utrudnia jedzenia... tak przynajmniej mi się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - ale u prywatnego mozesz siedziec po 10h \'bo nie wypada wczesniej wyjsc\', a w budzetowce godz 15.00 i pakujesz manatki :) Zalezy jakie masz priorytety i jaki jest stopien ryzyka, ze u prywatnego cos bedzie nie tak. Warto przeswietlic leko firme zanim sie do niej zglosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brown eyed girl, rotator i hyrax to nie to samo:) Rotator działa na pojedyncze zęby, rotuje mi szóstki (przybliża je do siebie). A ten Twój cały hass przeciwnie. Poszerza szczękę, czyli oddala od siebie zęby w odcinku bocznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszeliście u meblach Black Red White? Bo to właśnie ta firma :D Moje miasto jeszcze slynie z win i szampanów m.in. DORATO, CIN CIN i jeszcze z bielizny MEWA, LOOKCAT :D Słyszał ktos może o czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, nie zamartwiaj się ciągle swoim zgryzem. Wizyta u ortodontki rozwieje wszystkie Twoje watpliwości i udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, zobaczcie! Mam identyczny ! Tylko ze na Google podpisane jest to hyrax, a ja mam hass. Nie wiem czy jest jakaś róznica. W kazdym razie to na zdjęciu wygląda tak samo jak to w mojej buzi;) http://www.johnsdental.com/images/ortho/fixpics/rpe/Bonded%20Hyrax.JPG CHociaz moze ta płytka jest inna, nie wiem nawet, bo jej nie widze ;) Wiem ze ona ma takie dziurki i w nie sie wklada kluczyk i przekręca codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora*, ja słyszałam tylko o Dorato i Cin Cin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
Dora, ja ci mogę powiedzieć tyle - mam meble BRW i jestem super zadowolona z nich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×