Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość surissou
nie poddawaj sie ; ppp ale na fotosiku albo imageshacku powinno bez problemu wejsc ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
wzruszają mnie takie zdjęcia, ale ja nie chce chyba miec dzieci, wiem, ze narazie po prostu nie dorosłam bo co to 15 lat, ale czyjeś dzieci sa dla mnie słodke i w ogole, a moje pewnie beda wredne i rozkapryszone i w ogole będą straszne hahaha ja to wiem ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surissou ja jestem 13 lat starsza od ciebie w miom wieku zmienisz zdanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
wiem, że pewnie zmienie, jestem tego świadoma ; pp do tego jeszcze mam dobre 15 lat ; pp wiec "troszkę" czasu XDD. ale ja wiem, że moje dzieci będą okropne *bo po mnie ; pp* zagadją wszystkich na śmierć, beda glosne i wszedzie ich bedzie pelno, blee. chyba, ze wyjde za jakieś przymuła, a wątpię ; pp gratuluje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
fajoooosko :) ja mam 21 lat i mi się delikatnie mówiąc nie spieszy ale i tak fajooosko:) tam za 4 przed średnikiem jest spacja i dlatego urywa link pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
tylko, ze kazdy sam musi sobie ta spacje wykasowac ; // bo widzisz, dalam dobry link, a sie zrobila spacja ; //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
znowu przed tą czwórą się spacja zrobiuła ; // ps. jaki kolor tych gumek polecacie ? ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
wrrr w słowie "event" między N a T jest spacja hiruni -- ależ zabawę nam wymyśliłaś:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
gumki - jakieś oczojebne, żywe kolorki - różowy, turkusowy - coś w tym klimacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
wysłał by mi ktoś fotke już z aparatem ? jak to wygląda ? ; >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha widze że niezły problem z tym linkiem ha ha ha Buziak dla tego komu sie uda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdazet
Mi się chyba udało, jest tam taki pasek, który jakby mierzy czas, w którym nosiz aparat...tak?? no mnie nie będzie od 1.08 do 10.08 Mam spotkanie z Bałtykiem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
taka niebieska drabinka - 5 miesięcy i trzy dni od założenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
wysłałby mi ktoś fotke już z aparatem ? jak to wygląda ? ; >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale buziak bedzie za takie wklejenie linka żeby się otwierał. A dla was "tylko" 🌻 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu :D mi orto powiedziała że mogę używać szczoteczki elektrycznej, a w necie znalazłam końcówkę BRAUN Oral-B ORTHO, na przykład: http://www.e-mag.pl/index.php?d=produkt&id=28 nie mam tej końcówki, ale używam takiej zwykłej elektrycznej. nie myję nią aparatu, ale zęby za pierścieniem do których nie dotrę zwykłą szczoteczką. ogólnie używam chyba ze trzech szczoteczek :D ta do aparatu, zwykła, no i elektryczna... w zależności od potrzeb wyciorkiem pogrzebię :) a mój odłamany ząb już \'zaopatrunkowany\' i czekam aż moja dentystka wróci z urlopu (za 2 tyg) i go wyleczy i nadbuduje mam nadzieję :( jakoś przeżyję a póki co idę do orto żeby mi spiłowała to co spowodowało pęknięcie zęba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surissou ja nie mam niestety w pracy zdjęcia z aparatem :-( a w domu net zepsuty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a ta specjalna końcówka do szczoteczki elektrycznej różni się od zwykłej tylko tym, że ma tylko zewnętrzne włókna na główce i jeden \'słupek\' środkowych :) żeby nie poszarpać zameczków?? całkiem możliwe :) jak ktoś używa, niech się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
szkoda ; (( ale moze ktos inny ma zdjecia już z aparatem ?? ; >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
a już masz ładne te ząbki XD. ile już nosisz ? w ogóle masz kosmetyczny aparat prawda ? też chciałam, ale ortodontka powiedziała, że sie nie nadaje, bo trzeba bardzo uważać, żeby coś nie odpadło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
ja już nie noszę aparatu, teraz tylko płytkę retencyjną. nosiłam równo rok aparat (zamki plastikowe, ządnych obrażeń nie zaliczyły:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surissou
a śliczne masz ząbki ; pp co mialas nie tak, ze musialas miec ten aparat ? ja mam nosic 1,5 roku. ale nie wiadomo czy tak bedzie, bo orta powiedziala, ze zalezy to od zebow czy beda po jej mysli czy sie zbuntuja ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
ja miałam cofniętą prawą 2 i przez to wykrzywioną też 1 - znalazłam tylko jedno zdjęcie z ubiegłych wakacji z widocznym aparatem więc wyciełam go i wrzucam - ja widzę o co mi chodzi, moze też zobaczysz - jest cofnięta ta 2 (to po 2 miesiącach w aparacie, już z założoną sprężynką, ale widać):) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81cffe53cd02a9bc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×