Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość gosia_krak
hej dziewczyny ja jestem z Krakowa i zakładałam aparat na ul. Sebastiana u pani doktor Kral. Mam aparat od 6 miesięcy czuję że działa. pani doktor została mi polecona i jak na razie jestem b. zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z krk i chodze na ulice Lipińskiego do P. Szklarskiej... mam aparat 4 miesiące i też jak narazie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wielkie
wielkie dzieki!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn z krakowa
dziewczyny a czy tam trzeba sie wczesniej zapisywac na wizyty? ma moze ktoras z was apart kosmetyczny? jesli tak , to il kosztowal? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaa_krak
hej ja mam taki 6 zamków na przodzie kosmetycznych (do trójek) reszta metalowa, jak mówie to widać tylko porcelanowe:) płaciłam za jeden łuk 1800 zł wizyty kosztują różnie 50 zł, 80 zł i 100 zł jesli wymieniany jest łuk na grubszy (średnio co 6 tyg.) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniferka
Mam 29 lat, noszę aparat od czwartku 16 sierpnia, musiałam usunąć 4 i 5 i aparat mam tylko założony na górną szczenkę. Dół później, za jakieś pół roku, muszę usunąć też 6 :-( Moje odczucia są następujące. Ogólne samopoczucie super, po założeniu bolały mnie szóstki, ale przestały. Wygląd ok, mam załozone druty z granatowymi gumkami. Mam do Was pytanie, co jecie ? To jest mój problem, bo boję się, że przez złe odżywanie wpadnę w anemię, albo bardzo schudnę. Ogólnie w tej chwili jem same papki, jogurty ale już mi się to nudzi, dalej na tym nie pociągnę. Pozdrawiam Reniferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki!!:D Wiecie co zauważyłam...wasze ortodontki z was zdzierają kupę szmalu...za wymianę łuku musicie płacić koło 100 zł...to dla mnie przynajmniej przesada, bo gdzieś tam pisałyście, że one kupują te druty za śmieszne pieniądze kilkadziesiąt metrów, a wy musicie płacić więcej za parę centymetrów, niż ona za kilkadziesiąt metrów. Moja orto naszczęście nie wpadła na ten dziki pomysł brania kasy za zmianę drutu, a mam zmieniany jak narazie co wizytę...hah...szczęściara jestem. I na każdą wizytę mam brać szczotkę. No. Następna wizyta już w piątek. POMÓŻCIE!! Jakie gumki, bo sie wena skończyła...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniferka Powoli próbuj jeść coraz twardsze rzeczy, np zacznij jeść owoce później gryźć skórkę od chleba...może tak będzie ok. Ja też mam metal na górze tylko, ale ja jadłam od razu właściwie wszystko, tlyko skórki nie odgryzałam tak jak zawsze tylko trohę męki z tym było:P ale jest O.K. odpukać(pomijając odpadające kawałki aparatu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniferka ..................jak niechcesz schudnąć to tu masz produkty od których nie schudniesz • Makarony (gotowane na półtwardo), ryż brązowy (naturalny), • Pieczywo ciemne z pełnego przemiału, razowe, pumpernikiel, • Muesli, płatki, orzechy, rodzynki, słonecznik, pestki dyni, bakalie • Suszone owoce (morele, banany, papaja, jabłka, śliwki, figi, daktyle), • Owoce: ananas, banany, grejfruty, awokado, truskawki, • Gęste soki owocowe i warzywne, nektary, • Napoje mleczne: kefiry, jogurty, kwaśne mleko, mleko acidofilne, • Napary ziołowe - melisa • Warzywa: groszek, kukurydza (unikać z puszek), ziemniaki, groch, fasola, marchew, kabaczki, oliwki, wszystkie pozostałe warzywa strączkowe, • Krakersy, batoniki energetyczne, pełnoziarniste herbatniki • Miód, • Ryby morskie, • Oliwa z oliwek, olej lniany • Drób, wołowina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reniferka
dzięki :-) a jak chciałabym schudnąć to co jesć? w sumie bardziej się boję o to, żeby w jakąś anemię nie wpaść, a schudnąć by się przydało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Doggy --> a co daje melisa przy tej diecie? spowalnia przemianę materii?? oprócz tego, że spowalnia wszystkie reakcje itp bo jest nasenna i uspakajająca:P już lepiej zamiast tej melisy zioła na przytycie - kozierdkę - brać. ona autentycznie działa (kiedyś chudym dzieciom dawali żeby przytyły:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej magdozet!! Ja tez mam problem z gumami, bo ide juz jutro na wizyte i chciałam załozyc zółto- pomranczowe, ale sie odmysliłam i nie wiem jakie, moze rozowo -niebieskie albo pomaranczowo- zielone hmmmm :) Ja to mam ale problemy hehe co?! Kumpela mi odradzla zółte, bo jakaś jej znajoma wygladała jak by miała zżółkłe zeby, a zielony bedzie wygladał jak by mi pieruszka sie przykleiła do aparatu :D heeh ale jak juz jutro załoze jakies to sie pochwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniferko Ja jak załozyłam aparacik ne jadłam prawie cały tydzien nic pozadnego. Zawsze mozesz sobie zrobic ziemniaczki z sosem koperkowym i podusic, duszona marchewke, albo fasolke polana tarta bułka. Mieska sie niestety nie da zjesć co najwyzej pocyckac :) Jajeczko tez duszone dasz rade. Ja na tych papkach nie schudłam niestety ciekawe czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem i zielone i żólte wygladaja super, a razem na przemian te dwa kolorki rewelacjia:-) Sunshine kiedyś miała taki zestaw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka ale jeśli ktoś ma żółte zęby(tak jak ja naprzykład) to lepiej nie ryzykować zlewaniem się kolorów:P myślałam nad jaskrawą zielenią...nie taką pietruszkową, tylko taką że tak się wyraże o.c.z.o.j.e.b.n.ą. Albo tak jak chciałam na początku turkusowe albo fioletowe, kurczę, myślałam, że to będzie przyjemność te ligatury, a tu się okazuje problem z serii co mam na siebie włożyć...ale jaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdozet wiesz weszłam na inne forum o aparatch tam sa rózne fotki i sobie je zapisuje zeby sie zdecydowac na kolorek. Jak chcesz wkleje je do worda i ci wysle- duuuuuuzo kolorowych usmiehców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czego sie boicie z tym jedzeniem?? ja rozumiem, na początku, można mieć obawy, które potem okazują się przesadzone :) ja po tygodniu zaczęłam jeść wszystko, tylko często rozdrabniam, a twardsze rzeczy i te wymagające \"odgryzienia\" kroję w kostkę (np chleb, bułkę, jabłko) albo odłamuję, albo odgryzam dolnymi zebami (mam tylko górę na razie). dodatkowo gryzę \"tyłem\" czyli zebami 6-8, bo tam nie ma aparatu. owszem, boję się że mi się zamki odkleja, czy coś, ale to chyba naprawdę trzeba się postarać, żeby coś popsuć :) tak mi się wydaje :) a co do mięsa to akurat też proste - łatwo się kroi/rozszarpuje/dziubie :) jak kto woli :) grunt to wyopbraźnia :) jedyne czego nie jem, to np zapiekanek na mieście, ale to akurat może mi wyjśćna zdrowie :) CO JAK CO, ALE JEDZENIA SOBIE NIE ODMóWę Z POWODU DRUTA :D znajde sposób na wszystko :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mieydś się w to bawiłam i jeszcze na jakiejś angielskiej stronce, ale to ja bym musiała tam swoje zdjęcie dodać, żebym mogła coś wybrać i być pewna, bo na tamtych zębach, to wszystko pięknie wygląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdozet i jak ci sie podobaj?? Fajne nie!! Ja teraz myśle moze czerwono pomaranczowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmiana planów. Znów nie wiem jakie wezmę, także jakie wezmę takie będą bez przemyśleń,. Pełen spontan:P dobra nie zawracam głowy papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie tylko ja mam problem z wyborem jesli jest więcej niż 1 opcja :P norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dirie a moze i ty sie skusisz na kolorek :> jak chcesz moge równiez i tobie podesłac te fotki kolorowych ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja tez moglabym poprosic o zdjecia aparatow z kolorowymi gumeczkami??? e-mail: guziol76@wp.pl Ja mam wizyte za tydzien i tez zaczynam sie zastanawiac nad kolorem gumek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok klamaja, możesz podesłać, ale nie wiem czy się skuszę :) może jak obejrzę to się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×