Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

ja juz ide spac, im wiecej spie tym mniej cierpie :D a jutro pierwszy dzien na studyjach z druciakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziuteczka
hej:) mam już od tygodnia aparacik - wygląda cudownie:) wielkie dzięki za rady dotyczące balsamów na pękające i obtarte usta - bo właśnie z tym sobie nie mogę poradzić- żelastwo obtarło mnie okropnie. A do tego wargi mi spuchły i operacji powiększania ust już nie muszę robić -mam jak Scarlett Johansson:P Jeśli chodzi o reakcje znajomych -to miłe zaskoczenie. A z mówieniem też nie ma większych problemów tylko seplenię strasznie bo mam założona za jedynkami górnymi taką podkładkę prostującą zgryz:) i mówię soczyśśśśśście :P pozdrawiam wszytkich serdecznie a szcególnie tych którzy się jeszce przyzwyczajają do apapratu:) metalowy uśmiech ślę :) -*-*-*-*-*-*-*-*-*- -*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskaweczkagoya wiesz jak ja przeżywałam?? prawie rok sie namyslałam a tu okazalo sie że tylko separatory to horror a później to luz po wizytach też lajcik:):) wszyscy nażekają na ból więc ja tylko uspokajam może będziesz takim bezbólowym przypadkiem jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskaweczka - to nie są dwa zamki, tylko po jednym zamku ale z 2 gumeczkami :) Chyba :) Co ze spotkaniem? Może po prostu trzeba rzucić jakiś termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu oryginalnie :) A wszystko co oryginalne jest lepsze: dżinsy, kompakty, dolary - gumki też ;] Fajnie by wyglądało gdyby były obie różnego koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no widzę, że już pół tysiąca stronek mamy:D ale fajnie co do bólu, to mnie też nic nie boli i nie bolało... co prawda dopiero za tydzień jadę na pierwszą wizytę od założenia aparatu i zobaczymy jak będzie, ale jak dotąd było ok:D no i właśnie dla mnie tez najgorsze były separatory, ale zęby bolały tylko jak je coś dotknęło (np jedzonko:P). dziewczyny dacie radę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem nieźle to wygląda, ale ma to pewnie jakiś sens co? nadal marzę o gryzieniu kiedy to nastanie ???? nie moge patrzec jak obok mnie sobie spokojnie zjadaja chlebek ech pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wrocilam od ortodonty bo przyklejala mi te 2 zamki ktore mi sie odkleily... i stwierdzam ze chyba juz sam bol zwiazany z noszeniem tego zelastwa jest niczym w porownnaiu z zakladaniem tych strasznych gumek :o to jest qrwa dopiero bol! a powiedziala ze im bardziej beda sie zeby prostowac to tym bardziej nieprzyjemne bedzie zakladanie tych gumek :o jak to przezyje to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razemj chyba poprosze o znieczulenie o ile to mozliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrna nie wiew moze ja faktycznie jestem jakas \"inna\" ale qrwa tak mnie bolalo ze prawie ugryzlam ja w reke :o szczegolnie prawa jedynka, do tej pory boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień z łukiem podniebiennym.. jeszcze 11 tygodni... Boli mnie język:/ A z mówieniem całkeim nieźle mi idzie, ale po 9 godzinach zaczynam nieźle seplenić;D Pozdrawiam wszytskich ;* Nadal problem z jedzeniem z powodu tego łuku.. ale chyba przezyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pewnie dlatego, że dopiero kilka dni masz aparat (o ile dobrze pamiętam) i zęby są jeszcze wrażliwe. bo przecież zazwyczaj zmienia się gumki np po miesiącu od ostatniej wizyty, a wtedy już raczej zęby nie bolą:) pewnie następnym razem nie będzie już tak źle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, aparata mam dopiero od 5 ... mam nadzieje, ze ta nadwrazliwosc zebow faktycznie minie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi, co sądzicie o zielonych gumasach? boje się, że będą wyglądały jak resztki sałaty.... ewentualnie wezme fioletowe, ale sama nie wiem.... doradźcie mi proszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim zadrutowanym ;) Ja nie moge sie doczekać jutra, bo w końcu zakładam aparacik, i to już o 8 rano ;D Dzisiaj wieczorem i jutro rano najem sie ile wlezie, wszystkiego po kolei bo z aparacikiem to nie wiadomo jak będzie :P W końcu każy przeżywa to inaczej, może ja bede inna i nic mnie nie bęzie bolało ... ;) Separatorków nie czuje nawet ;P Buziaki ;* ;* ;* (ide coś wszamać pysznego ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mart.
hehe resztki sałaty dobre :) nie moim zdaniem zielone beda swietnie wygladaly. ja jutro mam zakladany aparacik i bede miala gumeczki pomaranczowo- niebieski moga byc ? :P juz sie w sumie nie moge doczekac tego jak bede wygladala a nie tego ze beda mnie bolaly zabki ( jak przy gumkach separacyjnych). odezwe sie jutro, jak nie zapomne hehe ;p pozdrawiam wszystkich odrutowanych ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mart., Agaca - no to zaczniecie równo:D pomarańczowe i niebieskie bardzo ładnie wyglądają widziałam kiedyś na zdjęciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na waszym miejscu bym sie tak nie cieszyła, zastanówcie sie jescze poki mozecie czy napewno warto tak cierpiec dla prostych zebow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. ja dzisiaj kupiłam żel kojąco-regenerujący Protefix Dental Proect, nawet pomaga na mój podrażniony jęzorek :P Wydawało mi sie, że bardzo seplenie, ale miałam rozmowe o prace i nawet przeszło, jutro ciąg dalszy \"castingu\" :) Ale będe szczera, boli ten aparacik co ja mam :( buuuu Kto Ciekawy jak on wygląda niech sobie kliknie na link. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ma teraz zielone - moze wam wklei zdjęcie zielonych :) ja się za to jakoś szczególnie nie cieszę przed jutrzejszą wizytą u mojej orto.. :o btw fajnie wyglądają te podwójne gumeczki na jednym zamku :) może to ma większy nacisk wywierać - w końcu to gumki \"trzymają\" wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAIRAA a ty jak patrze na te twoje fotki masz takie proste te zabki ze chyba dla jaj zalozylas tez aparat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni ja w sobote też miałam wszystkiego dość, już chciałam jechać do orto i ściągnąć to badziewie. Przeżyłam 3 dni i jest troszke lepiej. ale ten drut jest tak wqrwiający, co za debil go projektował, ja bym go zmodernizowała troche, żeby nie bolało :P musze sie wyżalić, mama ma mnie już dość serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniczka musze przyznac ze to co ty masz to jest naprawde straszne :D pierwszy raz cos takiego widze wogole na oczy :D a czemu ty to masz tak jakas dziwnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neni bo ja mam te ząbki obrócone pod kątem, one mają sie obrócić na swoje miejsce tak jak śruba - coś w przybliżeniu :) to mam na 4-6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maart tak wygladaja pomaranczowo niebieskie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f66e3f9c5e58a6ef.html i fiolet i8 pomarancz no nie pokaze bo fotosik mnie nielubi co do zielonych mnie sie niespecjalnie podoboja jak patrzałam na fotki taki jasny tak ale takie ciemne jakos nie zabardzo ale to kazdy jak lubi :D DALEJ POZNANIACY KIEDY TO SPOTKANIE- MA KTOS PROPOZYCJE???? NIECH SIE WYPOWIEDZA CI ZAPRACOWANI, JA NP. WE WTOREK ZBYT NIE MOGE, BO MAM ZAJECIA DO POZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×