Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

hmmmmmmm dziwne jak sie rodzice.... udostepnią:P to sie wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli 1700/1800 zl koszuje w bielsku metalowy to DUZO taniej byloby pofatygowac sie do krakowa bo tutaj metalowy kosztuje 1000zl u specjalisty 2 stopnia (jak ktos bedzie chcial podam namiary). Wiec roznica jest 1600 zl co wystarczyloby ci na 32 miesiace wizyc ( 50 zl wizyta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wizyta, może jej nie chodziło o metalowy? nie wiem byłam przy całej rozmowie i nicc nie było mówione o rodzająu, a wtedy rodzice i ja byliśmy zieloni zobacze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 zł metal? A teraz usłyszalam (przeczytałam) najniższą cenę jaką słyszałam o metalowym aparacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, czemu nie spytałaś, nie czaję... Przecież to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 1000 zl za metalowy i 1700 ( to juz chyba normalna cena) za porcelanowy. I powiem wam ze jestem niesamowicie zadowolona z jakosci \"uslug\" pani doktor bo jest to prawdziwa specjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to było przed wejściem na forum, nic nie wiedzieliśmy o aparatach, kurde, żeście mnei teraz postraszyli, jak rodzice się obudzą to dopytam, jak nie bedą wiedzieć to \"pomendze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skaa, masz rację 1700 zł. to już porcelana i kryształ. Niekiedy porcelana jest tańsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, no to najwyraźniej o rodzaju aparatu dowiesz się jutro podczas wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam o cenie 1200 zl za dolny w poznaniu ( porcelana) - ale moze to byla jakas promocja, choc przyznam ze faktycznie, dolne sie nieco roznia od gornych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ski, nie straszymy Cię :), dziwimy się tylko, że tak drogo. Ja szukalam wiadomości o aparatach od sierpnia, chciałam się wcześniej jak najwięcej dowiedzieć. No i cały czas się dowiaduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie opłaca mi się dzwonićj jutro rano, bo popołudniu idedo nije więc wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski, pogadaj z rodzicami, bo jesli to metal ( a pewnie tak jest bo nie proponuja z gory porcelany, choc orto moze byc naciagaczka i zalozyc odrazu porcelane, ktorej ty mozesz nie chciec, moze cie nie stac) to nie oplaca sie zakladac akurat u niej. Dobry orto zarabia glownie na wizytach, i to nie na ich cenie ale ilosci pacjentow. Wizyta za 100 zl co 3 tygodnie to tez nie jest malo. A uprzedzam, ze sa i takie ceny u co poniektorych. Warto sie rozejrzec, wbrac najlepsza opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niej zakładala już znajoma więc raczej naciągaczka nie. Nie wiem zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry malutka22 :P Raczej dobry wieczór ;) Jak się spało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spało sie dobrze, ale już zmykam szybko bo mam nauke niestety :( takze zagladne pozniej.. bardzo mi sie skrót wymyślony bodajże przez ski??? - MMJ :) i jesli mozna bede go używać, bo żeś se Malutka wymyśliła długiego pseudonimka :P otóz...ja jestem z Krakowa!!! jak sie nazywa Twoja otro? może jakaś dobra i ...nie droga? :) jesli tak to warto by sie do niej przejśc. kamyk22, eeeeeeeeno widze, że czarna jesteś, a ja Cie szukałam pamaranczowej:). no ale nic.. lepiej sie zabezpieczyc :P no powiem Ci, ze ja bym nie chciala wyrywac zebów bo juz mialalm kilka wyrwanych i nie wiem dlaczego ale również mam tak jak Ty- wyglądam groznie hehehehe. bo moje usta są takie....takie...jakbym była zła.(???????????? ) poza tym nie mam na górnej szczece zebów pokrzywionych tylko te cztery pierwsze wysuniete do przodu(dlatego pewnie usta sie tak dziwnie układają jakbym była zła...) no i boje sie tego co mi powie otro:( czy jest tutaj ktoś (osoba z aparatem)ktora ma taką wade jak kamyk i ja?????????? napiszcie prosze, czy konieczne bylo wyrwanie zebów? czy nie da sie tego inaczej zrobic? Rromku gdzie jestes???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, możesz pisać MMJ (ten mój nick wymyśliałam już dawno i nie wiem skąd go wzięłam). Link do Pani orto: http://www.stom3.com/glowna_kra.html Tylko nie wiem czy czegoś nie namieszałam. Bo Ona chyba jeszcze przyjmuje niedaleko mojej miejscowości. W takim razie byłaby w trzech miejscach :). U mnie przyjmuje w dwie soboty miesiąca. Bardzo sympatyczna młoda orto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka22 chyba złe z nas dziewczyny :P Ja wyrywanie biore pod uwagę - na gorze mam wszystkie wiec jakos przebolalabym strate ale na dole nie ma mowy o wyrywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koszty sa takie: metal dół i góra po 1400zł, a przezroczysty dół 1500 a góra 1600, wiec chyba nie jest najdrozej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, no to rzeczywiście różnica między kosmetycznym a metalowym jast baaardzo mała. Pisząc przezroczysty... masz na myśli kryształ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kamyczek z tym wyrywaniem to nie dobrze, miałam iśc w srode i sie przeziebiłam z nosa leci i kicham, to chyba nie wyrwa:-(, juz ze stresu sie wykończe jak tak bedzie trzeba przekładać:-( Ciekawe jak sie czuje Suneshine i jej dolegliwości, o i gdzie sie podziewa Dora:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×