Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka agawa

od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota

Polecane posty

Gość koda
Ciara...no podobne:) Tylko Ty nie wiesz czy wracać a ja nie mam bladego pojęcia czy wyjechać. Biję się z myślami. Sama nie wiem co i jak. Myślałam, że agawa mi pomoże, ale dzisiaj to już chyba jej nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwne_oczy
Witam. Mam pytanka do Pani, byłabym wdzięczna za wrózbę. Czy juz na zawsze bede z obecnym partnerem, z ktorym jestem 6,5 roku. Kiedy wezmiemy ślub i zamieszkamy razem na swoim, no i kiedy pojawi sie dzidzia w naszym zyciu. Moja data urodzenia to 01.01.85. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROZKO TO DLA MNIE WAZNE! czekam juz dluugo na odpowiedz i bede probowac nieskonczenie:) ja 30.12.1983 on 10.02.1983. czy bedziemy malzenstwem?szczesliwym? i kiedy? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koda a gdzie chcesz wyjechać?? Z rodziną czy jak? Napisz wiecej może (jeśli masz ochotę) Ci trochę opowiem jak się żyje w innym kraju, oczywiście nie będzie to obiektywna ocena,ale jak coś to pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate...
Wróżko-bardz proszę wróżbę...Ponawiam z wczoraj.... 20:49 kate... 8.11.1979 czy i kiedy ułozą mi się sprawy sercowe?czy spotkam tego jedynego?jesli tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze o wrozbe....
On 22 maja 1974 ja 5 czerwca 1981 Prosze wrozko- to bardzo wazne dla mnie, jestem w trudnej sytuacji zyciowej..... Czy moj facet mnie zdradza, zdradzi lub zdradzil Czy bede miec z tym facetem dziecko, czy moze z kims innym i czy w ogole...?..... Czy odniose sukces w nowej pracy? Prosze o wrozbe... Prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agawo. Bardzo prosze { w drodze wyjątku, nie mam dostępu do kompa o 23.00 ) o wróżbę. Ja 23 07 1973, godź 18.15. On 14 11 1968. Czy to mój docelowy związek,a może jednak nie ? Proszę Cię bardzo, czekam na odpowiedź. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniasfra
aniasfra PONAWIAM PROZBE BLAGAM PANIA! 21.11.78 czy moje zycie ma jeszcze sens?czy to co sie obawiam,boje jest prawda? godz ur.13:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniasfra
DLACZEGO TA PANI UNIKA ODPOWIEDZI NA MOJ TEMAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROZKO TO DLA MNIE WAZNE! czekam juz dluugo na odpowiedz i bede probowac nieskonczenie ja 30.12.1983 on 10.02.1983. czy bedziemy malzenstwem?szczesliwym? i kiedy? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś się zmieściłam w czasie :) ale ciebie nie ma wróżko agawko :( nie odp też z wczoraj a ja sie boję o moja prace bo weszli nowi właścicele i to z zagranicy :( troszkę sie boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabarum
27 07 1962 ponawiam swoje pytanie- wrozko, co mi sie przydarzy? czy kobieta z ktora teraz jestem kocha mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest weekend.. moze gdzieś baluje :) albo zaszyła sie gdzieś w głuszu aby odpocząć od nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sacrum
Wrozko wywroz czy bede w ciazy? Pomoz on- 10.25.88 ja-8.08.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djbo_2005
Próbuję napisać do wróżki na chybił trafił. Jak się potoczy moje życie zawodowe i prywatne w ciągu najbliższego roku? 29 II 1972 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten zwiazek zakonczy sie slubem czy rozstaniem? Ja ur. 23.11.1981 On ur. 3.1.1981. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asian
Nazywam sie Asia. Urodziłam się 23.02.1985 roku. Niedawno zakonczylam moj roczny zwiazek z partnerem, obcokrajowcem (06.12.1979), nie do konca wiem dlaczego (podejrzewam, ze moze miec kogos nowego albo powody ktore podal - wyjazd za granice do pracy, chec zmiany zycia sa prawdziwe). pytanie1: Czy w najblizszym roku spotka mnie milosc, a jesli nie to kiedy? Czy wyjde w ogole za maz i bede miala dzieci? pytanie 2:Mam do wyboru kilka sciezek zawodowych. Koncze prawo, ale mnie nie interesuje, ostatnio zajelam sie fotografia, z tym ze dopiero zaczelam sie jej uczyc. Jak potoczy sie moje zycie zawodowe? Na czym powinnam sie skoncentrowac? I czy widzi pani u mnie jakies dalekie podroze? pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cossie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofanaaaaa
moja data urodzenia (15.12.1987) partnera(8.12.1985) czy bedziemy juz na zawsze razem ? ile dzieci bedziemy miec? czy bedzie szczesliwy zwiazek? czy cos sie wydarzy? ... mam nadzieje ze sie zalapalam na wrozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie spokój
kolejna wróżka, która najpierw obiecuje a potem oleje wszystkich, którzy sietu wpiszą z prośbą o wróżbę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×