Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka18

Kosmetyki Faberlic - co o nich sądzicie?

Polecane posty

Gość mileta
Patka, prezentacje dotarły - bardzo dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
forever,a probki sa sprzedawane nadal w maju moze dlatego,ze perfumy nie sa wycofane tylko zmieniane maja szate graficzna lub pojemnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela juz mam informacje dotyczące tych wód. Są one rzeczywiscie wycofane i juz nie wrócą , jednak probki są na magazynie także osoby zainteresowane mogą je zakupic do wyczerpania stanu w magazynie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
no to szkoda ze zostaly wycofane.. jedne z lepszych wod :( troszke mnie to wkurza ze fajne produkty zostaja wycofane i juz nie wroca a na ich miejsce wchodza zupelnie nowe,do ktorych zanim klientka sie przekona lub zechce sprobowac mija sporo czasu,badz cena jest wysoka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta. Jestem początkująca w Faberlicu. Chętnie przyjmę każdą prezentację. Podaję mail i.m.s@wp.pl Z góry dziękuję za pomoc. Postaram się odwdzięczyć najszybciej jak to będzie możliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lova lova
Forevergirl ... nie wiem dlaczego pocztę mam pusta. .. możesz spróbować jeszcze raz .. jeśli to nie problem .. ? z góry dziękuję ;-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
przeglądałam majowy formularz zamówienia i nie rozumiem, jak zamówię 1 farbę za 16,90 to po 6,90 mogę kupic tylko 1 farbę, czy ile chcę,oczywiście tych promocyjnych, może ktoś wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole nie moge wejśc na strone Faberlic Funia do kazdej farby klientka moze wybrać drugi odcien za 6,90 z tych co sa podane w katalogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funieczka
dziękuję za odpowiedź forevegirl u mnie też nowy katalog to tylko okładka, a dalej wchodzi majowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela B
dziewczyny nie wiecie czy dobry jest ten krem na rostepy NEO 21 ? czy działa na istniejace rozstepy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkapiaski
ZAPRASZAM DO WSPółPRACY Z FIRMA FEBERLIC JESTEM KONSULTANTKą OD PARU MIESIęCY I JESTEM HAPPY WIECIE CO MAM ZAJEBISTE KOSMETYKI KTóRE Są W KATALOGU PO 27 ZETA A JA JE MAM ZA 5 ZETA I WOGóLE TUSZE PO 3.50 WSZYSTKO NOWE Z WYPRZEDAżY TYLKO DLA KONSULTANTóW MAM MALUTKIEGO SYNKA I NIE PARCUJę A W FABERLICU IDZIE MI NIEżLE I ZA SIEDZENIE NA 4 LITERKACH MAM MIESIECZNIE ZEBY WAS NIE SKłAMAć OKOłO 500 ZłOTYCH ZASTANóCIE SIę I PISZCIE NA MAILA LUB JAK CHCECIE COś ODE MNIE KUPIć TANIEJ NIZ NA ALLEGRO ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela z tego co się orientuje na istniejące rozstepy nie ma kremu , moze jedynie rozjasnic . Jesli chcesz skuteczną metodę to polecam laser i to nie jeden zabieg tylko co najmniej kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ceny kosmetykow z tej wyprzedaży są cenami bez opustu? czy normalnie od tego odejmuje sie upust? hmm a te kosmetyki juz nie wroca? Orientuje sie ktos? czy tez ze wzgledu na krotki termin przydatnosci jest wyprzedaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny kosmetykow z wyprzedazy są bez rabatu czyli tyle za nie zaplacimy .Wyprzedaz jest dlatego że niektore serie są zlikwidowane i już nie powrocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie :) no niektorych rzeczy to bedzie mi brakowalo.. mam nadzieje ze terminy waznosci beda w miare ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
Podzielę się moimi spostrzeżeniami. Chciałam zostać konsultantką Faberlic - ktoś mi zaproponował. Wypytywałam o pewne szczegóły osobę, która mi poleciła współpracę, ale nie potrafiła udzielić mi odpowiedzi na moje pytania. Owszem 27% upustu jest kuszące. Weszłam na stronę Faberlic, zaczęłam szukać na forach i przyznam, że Wasze wzajemne pytania zniechęciły mnie do współpracy. Jesteście całkowicie pozbawione merytorycznej opieki. Wymieniacie się między sobą jakimiś prezentacjami - czyżby firma nie posiadała żadnych materiałów które powinny być dostępne na dzień dobry dla każdej konsultanki. Czyżby marketing w tej firmie nie istniał? A Wasze informacje na temat dodatkowych upustów, są makabryczne!!!. Przepraszam, ale zacytuję –IzabelaB wprawdzie chwali się, że ma nowe konsultantki, ale nie wie jak zniżka będzie odejmowana na fakturze!!!. Patka2608 zadzwoniła do jakiejś Pani i dowiedziała się o sposobie naliczania. Ale wcześniej była na spotkaniu i ma prezentacje. A na tym spotkaniu nie mogłaś się zapytać o te upusty? To co to było za spotkanie. A może komuś w tej firmie chodzi o to, żebyście nie mały za dużej wiedzy i nie zarabiały. Dziewczyny – powinniście dostać dodatkowe bonusy za to, że tak wzajemnie sobie pomagacie. Może kosmetyki są dobre, może są bardzo dobre – trudno mi po kilku produktach wyrazić opinię, ale po tym co się na tym forum dzieje mogę powiedzieć, że powinno się zmienić tytuł na „Poradnik bezradnej konsultantki”. To jest marketingowa porażka. Na dzień dzisiejszy na pewno nie zostanę konsultantką. Będę śledzić Wasze wypowiedzi – jak znikną Wasze problemy może zmienię zdanie. A tymczasem uśmiechnę się do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
Niedługo miną 2 lata jak jestem konsultantką faberlic i po części muszę się zgodzić z kiziamizia 79, początki były dla mnie trudne, zarówno w zdobywaniu wiedzy na temat kosmetyków jak i w pozyskiwaniu klientów, gdyż faberlic nie ma zadnej reklamy. Nie wiem czy jest to kwestia oszczędności firmy czy jakieś inne względy , ale początki dla każdej konsultantki napewno nie są rewelacyjne. Przyznam szczerze , że po tych 2 latach mam naprawdę sporą satysfakcję z tego, ze to ja rozpropagowałam te kosmetyki w moim otoczeniu, a jestem prawdobodobnie jedyną konsultantka w mieście. Gdyby firma zainwestowała w reklamę to prawdopodobnie zbijałabym kokosy, niestety nie do każdego mogę dotrzć i opowiedzieć mu o kosmetykach dlatego raci firma, a przede wszystkim konsultantki. Moi koledzy śmieją się że konsultantek avonu jest więcej niż klientów, a jednak kazda z nich jakoś wychodzi na swoje, gdyż mimo, ze nie wszystkie kosmetyki tej firmy sa rewelacyjne to i tak klientki stale je zamawiają bo używa ich mama, babcia, ciocia, są naprawdę znane od bardzo dawna. Jeżeli faberlic chce naprawdę zaistnieć na polskim rynku to potzreba mu reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
Konsultantka faberlic jestem od prawie 2 lat i przyznam szczerze, że poniekąd przyznaję rację kiziamizia 79. Poczatki były dla mnie bardzo trudne, brak informacji o kosmetykach oraz przede wszystkim brak reklamy powodował, że nikt nie był nimi zainteresowany. Powoli jednak udało mi się to rozkręcić ,lecz na bardzo niewielką skalę mimo iż prawdopodobnie jestem jedyną konsultantką w moim mieście. Moi koledzy śmieją sie , że konsultantek avonu jest chyba więcej niż klientek mino to każda wychodzi na swoje, gdyż nie da się ukryć, mimo obecności na polskim rynku od wielu lat , avon nadal się reklamuje. Nie sądzę żeby kosmetyki faberlic w czymkolwiek ustępowały "avonowskim" , ceny również sa przystępniejsze, a mimo to kobiety boją się zaryzykować. Faberlicowi potrzeba reklamy, reklamy i jeszcze raz reklamy. Jesli nie zainwestują troche w marketing to niech nie licza na to, że konsultantki same rozpropagują im te kosmetyki po Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka89
sorry że dwa razy prawie to samo, ale wyłączył mi się komp i myslałam ze się nie wysłało :) I jeszcze dodam , że ciągły brak próbek jest poprostu żenujący, nie wiem czy próbki tez mamy same robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - chciałabym dołaczyc do Waszych spostrzeżen i dyskusji- jestem ko w FL ponad 3 lata - trudno mnie było przekonac do nowych kosmetyków i nowej firmy ,ponieważ działałam prężnie w konkurencji ale jak zauwazyłam efekty przekonałam się i trochę rozkręciłam - jestem na 14%-18% dodatkowej zniżki . Droga kiziamizia79- gdybys weszła na strone www.faberlic.pl a nie na fora i wysłałabyś e-maila bezpośrednio do firmy zapewniam Cię,że uzyskałabys fachowe informacje -ja tak zrobiłam. Moim zdaniem fora są po to aby pytac i wyjaśniac problemy.Pati bardzo dokładnie wyjaśniła Izabeli jak działa dodatkowy rabat a Izabela miała prawo nie wiedziec lub troche nie rozumiec mając nawet konsult - myślę,że z tych schematów skorzysta wiele osób. Jeżeli chodzi o marketing firmy to zapewniam Cię,że działa poprawnie a regulamin jest skonstruowany jasno. Przykro mi,że nie dołączysz do Klubu Faberlic ale życzę Ci wielu sukcesów w konkurencji ,gdzie jak piszesz jest wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super,że wymieniacie się informacjami i dopytujecie bo FL się rozwija a konkurencja pada -buziaczki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
Wiesz, mnie nie o samą reklamę chodzi. Mnie chodzi o to, że Wy nie macie żadnych sensownych informacji jak pracować, jakie masz z tego wymierne zyski i jakie produkty sprzedajecie. Andzia 74 rozsyła jakieś prezentacje. A skąd Ona ma te prezentacje? Co to są za prezentacje? A co mają zrobić dziewczyny, które nie znają tego forum – jak pracować? Sądzę, że w dobie powszechnej komputeryzacji wszystkie konsultantki powinny mieć dostęp do prezentacji o produktach. Mało tego powinna być jakąś kompleksowa prezentacja nt osiągania upustów, jak to jest wypłacane. Ale powinno być to „łopatologicznie” – tak, że po pierwszym, no – może drugim przeczytaniu zachęci mnie do podjęcia współpracy. Sądzę, że winę za takie niedoinformowanie ponosi wyłącznie ktoś na odpowiednim stołku. I moim zdaniem stołek jest może odpowiedni, ale ktoś na tym stołku na pewno nieodpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamizia79
Nica123 – byłam na stronie, czytałam regulamin. I co z tego? Tam nie pisze nic o czym Wy pytacie? Może potrzebny jest jakiś szczegółowy komentarz, albo jak prezentacja, która pokaże, że to się baaardzo opłaca. Na pewno dziewczyny, które polecają współpracę miałyby znacznie łatwiej. Może np. ja wówczas zostałaby jedną z Was?. A poza tym brak wiedzy o kosmetykach nie pomaga w sprzedaży. Kaczka89 pisze, że nie ma próbek. To mnie powala. To co ma najpierw kupić jakiś produkt i pokazywać klientkom, że to jest taki krem, a to jest taki zapach. Poza tym Patka2608 poleca kogoś w Katowicach!!!! Żenada dla marketingowa lub jeszcze kogoś innego. A jak ja nie mam dojścia do kogoś w Katowicach to już będę absolutnie pozbawiona wiedzy????? Jesteście rewelacyjne, skoro piszecie, że w taki sposób już po kilka lat pracujecie. Powtarzam powinniście bonusy dostać za Waszą przedsiębiorczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kiziamizia - jeżeli chodzi o informacje jak pracowac otrzymujesz je jak zostaniesz kons od swojego przełozonego -bo jak dziewczyny wcześniej pisały każdy ma swojego przełozonego- bo to jest praca w zespole(sieci) lub bezpośrednio z firmy jak zgłosisz się do niej - Myślę,że czasem trudno jest zrozumiec pewne tematy i super,że jest forum a dziewczyny wymieniają inform i tłumaczą sobie \"łopatologicznie \" -tak jak to nazwałaś. Myślę, że nie bardzo chcesz się dowiedziec więcej o firmie tylko doszukujesz się błędów . Jeżeli masz zapytania napisz a Ci odpowiem a na tym stołku zapewniam Cię siedzi odpowiednia osoba. Myślę,że lat 5-10 FL będzie hulał w Polsce -więc zastanów się co wybrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiziamizia-sama sobie odpowiadasz na pytania bo zażucasz,że nie ma reklamy itp a działamy w firmie i się rozwijamy czyli mamy dobry produkt do zaoferowania. Jeżeli chodzi o próbki to czy wiesz ,że jest mnóstwo osób,które kupuje tylko próbke a potem znika - trudno produkowac próbkę do produktu ,który kosztuje np,10 zl a teraz są wyprzedaże i kosztują kremy ,np 3.50 i to własnie ten krem ma byc próbką Jeżeli chodzi o wiedzę o kosmetykach to nigdy jej nie będziesz miała jak o nich nie poczytasz -a obszerne informacje znajdziesz na www.faberlic.pl Jeżeli jesteś na stronie faberlica to znajdziesz zakładkę - PUNKTY KONSULTACYJNE- znajdz najbliższy Twojego miejsca zamieszkania i z pewnością ta Liderka odpowie Ci na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patka gratuluję wiedzy na temat dodatkowych naliczeń i super,że się nią dzielisz z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wy macie inne zdanie na ten temat, ale ja naprawdę nie mam zamiaru kupowac perfum za 52,90 ( tyle kosztują alatau) czy 53,90 (sleza yurate) bo faberlicowi trudno jest wyprodukować próbki!!! I co ja mam powiedziec klientce, że perfumy są śliczne mimo iż sama ich nie wąchałam? To jest poprostu nienormalne, ze wprowadzają nowe perfumy do oferty i za chińskiego boga nie można dostać ich próbek. a co z AORĄ, która jest w sprzedaży od kiedy ja jestem, nigdy nie pojawiła sie jej próbka, dobrze, ze jedna z moich koleżanek zaryzykowała i ją kupiła, później pozyczała mi tych perfum abym pokazała innej klientce jak one pachną. Przyznam , ze faberlic zmienia się na lepsze, bo początkowo niezaleznie od wartości zamowienia musiałam płacić za kuriera, próbki kosztowały 2x tyle co teraz, ale to wszystko jeszcze za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×