Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Dzieki ci pomaranczo ... dobrze ze chociaz ty tu jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie..te widoczne i te nie widoczne. Juz drugi dzien sama na dyzurze w klubie naszym kochanym, niegdys pelnych smiechow i zartow a teraz gluchym, zimnym i ze zgaszonym kominkiem. Niedlugo wilgoc sie tu zaprowadzi a to juz bedzie koniec naszego razem przebywania. Tylko te nasze piekne sciany zamkowe zostana ...gole bo stare obrazy pewnie rozkradna... :-( Moze zacznie tutaj straszyc???? Duchy jakies? Wcale nie bylabym z tego powodu nieszczesliwa. ;-)Lubie duchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belvoprosze
badz dobrej mysli,dziewczyny wroca❤️ i to na pewno.Ja niekiedy tez tutaj zagladam,chociaz jak zwykle na pomaranczowo,nie jestem jednak uciazliwa,zycze Ci milego dnia.Zajrze moze tutaj poznym wieczorem,usmiechnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo droga, milo mi ze jestes ale dobrze by bylo gdybys wybrala sobie jakis nick. Chocby na pomaranczowo. Ja bardzo lubie pomaranczowy kolor i pomaranczowe wpisy mi wcale nie przeszkadzaja... wprost przeciwnie. Mysle jednak ze gdybys nazwala sie jakos typu \"fajna pomarancza\" czy cos w tym stylu to wiadomo byloby kto pisze. Pewnie ze nie bede nigdy wiedziala cos ty za jedna...Moze krolowa Angli albo pani asystent prezydenta ..?A moze pielegniarka w szpitalu w Kanadzie? Moze jaka mloda studentka z pobliskiego miasta? Albo po prostu normalna dziewczyna ktora potrzebuje pogadac...i na przyklad lubi polatac po necie... Fajnie by ..bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu jeszcze...i czekam moze jakis duch sie odezwie? Nie wiem czy zuwazylyscie kochane ale u mnie jest dopiero godz 7.44 Powinnam napisac samotnosc w..... nie w sieci Biale wino jest dobre:-) ale nie powoduje u mnie zbytniego wygadania, raczej melancholie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam choć tu tak cicho i pusto , relaks w ciszy po takiej intensywnej pracy dobrze mi zrobi:) choć miłoby było powitac kogoś :) nie wiem od jak dawna mam troche wolniejszą sobote Nie jestem przy swoim kompie , bo niestety mój odmówił posłuszeństwa:( słoneczko pieknie świeci przez otwarte okna baszty:D sprzatania nie ma bo mało ludzi tu ostatnio bywałao , a kurze to chyba Ty belvo skrupulatnie wycierałas co dnia :D moge wyprostowac nogi na sofie i pomarzyć hmmm znów tu wrócą znajome i wesiołe twarze cztery mendle , gabrysia, alex, diana, kasia, miła czy anna v no i sympatyczna emerytka56 , która nie zauważyła mojego adresu POD NICKIEM -kochana a nie obok :) dzisiaj w ogródku w pełni wreszcie zakwitły krokusiki bo tak nieśmiało rozkwitały jak było chłodno.Uwieczniłąm rzecz jasna na zdjeciach tez, bo ostatnio aparat nosze ze sobą. pozdrawiam również pomarańcze czytające i piszące chwile odpoczne i posiedze tutaj a może ktos zbłądzi i o droge zapyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może posadze krokusiki w doniczce i wstawie w osłonke i na ten piekny stół co stoi tu po środku bedzie zaraz milej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj coperto ... wiesz wzruszyłaś mnie autentycznie.... Bywałam tu trochę na początku. potem przeniosłam się na inny topik. Jak już pisałam kiedyś , nie za bardzo się znam na kompie. I wtedy bardzo chciałam mieć do kogo pisać , przeczytałam że adres jest pod nickiem , to go tam szukałam hi hi. Nie miałam wtedy pojęcia że trzeba kliknąć na nick. No a potem już miałam topik .....ale jestem ... czytam wasz --- nasz.. topik. wiem że \'cztery mendle \'jest w Zakopanem , że brat Belvy nie ma raka i całą resztę. Szkoda że tu tak pusto , ale myślę że jak wróci \"cztery mendle\" to się zmieni. Pozdrawiam serdecznie miłego wieczoru życzę.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam dziewczyny kochane!!! Co za mila niespodzianka!! Od razu cieplej sie zrobilo w baszcie... Krokusy? Pieknie! Ja dzisiaj caly dzien przepracowalam w ogrodzie. Powiedzialam mojemu chlopakowi zeby mi pomogl troche... Loj! Wiecej czasu spedzilam zeby mu wytlumaczyc jak to zrobic niz gdybym to sama zrobila...On jednak nie nadaje sie na ogrodnika :-( Robi wszystko jak przedszkolak.... Kiedys chcial swojej mamie tez pomoc kopac... i.... wykopal jej OLBRZYMIA dziure ..gleboka jak grob.. :-o specjalnie po to zeby mu nie dawac nic do roboty :-( Wiec ja powiedzialam mu ze albo on to zrobi dobrze albo bede musiala kogos wziasc na STALE do pracy w ogrodzie. Momentalnie poskutkowalo.. Coperto a gdzie ty tak buszujesz po Polsce? Emerko, ciesze sie ze wpadlas. Zostan na dluzej.. :-) Aleks 🌻 wpadasz tu czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo!! Pozdrawiam Cię serdecznie ....Jednak faceci to lenie nie? Tylko jeden ogródek ich interesuje hi hi hi. Miłego dnia życzę {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Belva,zaglądam oczywiście i także tam ,gdzie mnie skierowałaś.. A topiki na pierwszej stronie zawsze mają życie króciutkie,więc wykorzystałam okazję,aby jak najwięcej ludzi się dowiedziało...szczególnie przed świętami.. Pozdrowienia dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks moja kochana...juz przeciez my nie pozwolimy aby ten nowy topik zaginal :-) Czy dostalas mojego maila o NYT? :-D Emerko mila :-) Widze ze szukasz przyjaciol... Chce ci tylko powiedziec ze tu w klubie sa ci prawdziwi... bez falszywej \"nuty\" Oczywiscie tak jak na kazdym topiku znajda sie nieraz pomaranczowe zlosliwosci... ale poniewaz my jestemy nastawieni na zyczliwosc wzgledem wszytkich ,to pomaranczowe wpisy u nas sa prawie zawsze przyjazne i zyczliwe tez. Po prostu niektorzy wola sie nie logowac... Coperto!!!! Youhoooooooooo !!! Jestes tam gdzies??? Wiecie co? Zastanawiam sie co u licha stalo sie z Gabi, Sara i Sama? Czy wysiadly im komputery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks.. moze ja nie zrozumialam o ktory topik ci chodzi? Bo ten nasz o koniach nie jest na pierwszej stronie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,Belva 🌻... Sama zamieścilaś link //:)...o zwierzakach Artykuł \'\'przy kawie \'\'...pewnie mnie tam już zjechano,bo tam taki zwyczaj ,jak zauważylam.. Wolę nie zaglądać.Dzisiaj mam słabe nerwy,psiakostka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni wpis.....o polamanych nogach..przez tiry aby mniej placic za clo... rozprul mi zupelnie moja gojaca sie juz troche rane... Moje nerwy po czyms takim zupelnie nie nadaja sie do zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks ❤️ , poczytalam w internecie o Twoich stronach... Mysmy nawet mieli w rodzinie jednego \"autentycznego\" Raczynskiego hehehe bosego ale w ostrogach :-) Moze kiedys ( mam nadzieje ze jeszcze za tego zycia) tam Was odwiedze ....Pieknie jest tam u Was.. Piekna jest nasza Polska ! :-) Moze sie jeszcze spotkamy w realu? Chcialabym tez spotkac sie z Cztery Mendle.. Cztery Mwndle!!! Tesknie po Tobie ! ❤️ Wracaj szybko! Coperto a Ciebie znowu zamurowalo? Przybywaj!! Nie lataj tak po swiecie... Emerko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva 🌻...Raczyńska hrabini,omalże..:D A wiesz ,że w pałacyku hrabiów Raczyńskich była przed wojną prowadzona ochronka dla ubogich dzieciaczków ? A jeden z nich był uzdolniony wybitnie w kierunku śpiewu.Pochodził z Sosnowca..Nazywał się Jasiek....Kiepura.. Cóż,hrabina miała czułe serce dla wszelkiej biedy.Jak każda hrabina ,poniekąd.Więc i my Belvo również hrabiny ..:D A stajnie i powozownia w pałacu ,to był sam...cymes.Ja jestem tam bardzo często.Przechadzam się nad stawem i wyobrażam sobie życie tych ludzi.Zostawili ślad na tej matce ziemi ,jak każdy z nas ....i przeminęli. pozdrawiam - Aleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie hrabianki a może HRABIANKI :D sporo czasu teraz działeczka mi zabiera taka pogoda sliczności ze achhh ldzisiaj pietruche posieje:) Do miłego paaaa👄🌼❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha wspomne ze chyba 10-05-2007 roku bede na szkoleniu we wrocławiu miłoby było spotkać cztery mendle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks 🌻 to dlaczego Kiepure nazywaja chlopcem z Sosnowca? Jezeli juz mam byc zupelnie szczera to nie jestem specjalnie zachwycona jego spiewem .. ale byl bardzo przystojny i robil nam dobra ambasade w Stanach.. a to wazne. :-) Coperto szkoda ze mnie tam nie bedzie :-( Ale moze w lecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. jak ktos nie uwaznie czyta to sam sobie jest winny.. :-o sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwile do Was. Mysle o Was czesto i zawsze zycze milego dnia i samych radosci. Belva❤️ Dla pozostalych Pan duzo 🌻🌻🌻🌻🌻 Milego dnia mile Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×