Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witam Was moje wszyskie kochane dziewczyny Nojka - twoje prace sa rewelacyjne . Twarz Ojca św. ma tyle ciepła i dobroci... przeciez był własnie taki , a ty to uchwyciłas własnie . Indianin z puszczy amazonskiej- taki bym chciała mieć w swojej kolekcji juz wim gdzie by wisiał Dziewczyno ty jesteś rewelacyjna To co robisz jest wspaniałe jezeli mozesz to wyslij nam wiecej swoich dzieł. daj nam napaść nasz spragnione oczy taką wspaniała sztuką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ostatnio maluję kwiaty szpachlą...ale dopiero od roku...wcześniej bałam się, że nie umiem.Portretów nie mam na cyfrówce a więc w komputerze też bo gdzieś walają się na starych fotografiach w pracowni.Kiedyś poproszę M, żeby wrzucił na skaner.Uwielbiam portrety ale mnie wyczerpują umysłowo...a kwiaty natomiast mogę już zmyślać..szczególnie róże...i one mi schodzą. Ale wiecie kochane...ja malowałam jeszcze inne rzeczy i te miały mniejsze grono nabywców ale podobały się ludziom, choć zaajomi mówili, że się ich boją... ale był to inny etap życia i w głowie coś siedziało... No może wkleję ale tu czy na maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety fotosik nie działa...pisze: twoje połączenie zostało zresetowane...nie wiem co to oznacza. Byłam dziś u tej mojej sąsiadki 80 lat...miała imieniny...i taka była stęskniona za mną, że aż mi głupio...bo nie byłam u niej ze 3 tygodnie a mieszka pół piętra niżej.Mile mnie znów zaskoczyła...namalowała skubana 2 obrazki...pejzaże akrylami...i zobaczyła tam wiele jej nieskażonego niczym talentu i wyobraźni a przecież nikt jej nie uczył.Zaczęła 2 lata temu jak kupiłam jej pierwsze farby.Narobiła znów kreacji, szafa się nie domyka...i to jest super, bawiła się na weselu i wyszła jedna z ostatnich...biesiadując...tylko mówi, że zrobiła sobie zbyt ostry makijaż...szczególnie usta i wszyscy na nią zerkali...hehe Wiem jak się maluje, bo raz ją widziałam na ulicy...to już z daleka najpierw widać było czerwone usta a potem moją miłą sąsiadkę.Mówi, że musi nadrobić całą młodość i nie przejmuje się , że komuś to się nie podoba.Napisała też następne modlitwy wierszowane.Kiedyś to będzie prawdziwy skarb...ona opisuje wszystko od czasów wojny i uciekania między wybuchającymi bombami...tyle w niej optymizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Szarooka, Belvo, Cztery medle, Aniu, Alexs555, Libro47, Iskiereczko, Nojko i wszystkie bwajace a nieobecne.👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Nojka ja zawsze mowilam, ze masz talent... I bardzo podobaja mi sie TWOJE wszystkie obrazy. Babki co tak smutno dzis na topiczku :) Na dworze pada juz drugi dzien na topiku glucho i jakos smutnawo... Halo, hallo wzywam do Klubu Panie i Panow w wieku odpowiednim do naszego towarzstwa:-D Dziewchynki wszystkich krajow laczcie sie... Spania niet:-D Czytania niet;-D Jedzonka niet bo zapozno:-D Kochania niet bo zawczesna pora:-D Ewentualnie na klo pozwalam bo mus hi hi hi :-D TOOOPPPIKK TaAAAAAAAAAAAAAAAAAaaak CZEKAM:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sie obrazilyscie!? Moze Zartow NIET:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko wspanialy kotek. Super emuzyka.pl » teksty piosenek » Fasolinki » Fantazja tekst piosenki Fantazja - Fasolinki Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego fantazja, To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy. Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego fantazja, To szkiełko nigdy nie płacze, zawsze jest w dobrym humorze, to szkiełko wszystko rozumie, każdemu chętnie pomoże, wystarczy wziąć je do ręki ziarnko fantazji dosypać i już za chwile można z panem Klwksem w świat pomykać. Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego fantazja, autor słów utworu: kompozytor:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka; Czy my jestesmy tylko dwie na topiku???:( A tak mialam ochote sie troszke powyglupiac:( A powaznie to brawo, brawo, brawo mnie sie Twoja sztuka bardzo podoba..Uwierz Nojka naprawde masz sie czym pochwalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze nie dowidzam już i wybrałam obciętą fotografię http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/199e0e7420a5f2a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f439716c3f86bb58.html wszystkie obcięte..ale chyna to jest tak, że ja wybrałam to co było w miarę w całości a resztę zdjęć dopiero trzeba poobracać w programie, bo foto obrazów w poziomie...no trudno i znów to samo...cholewcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f439716c3f86bb58.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Nojka TY kochana duszo artystyczna... Pozegnam sie Dobranoc kolorowych snow zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wystarczy, zmęczyłam się...ale może mi powiecie jaki obrazek typujecie ? Bo wiem, że każdemu podoba się co innego.Napiszecie? Może z czasem jeszcze coś wkleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - tylko ja -
Witam miłe Panie i witam Cię Nojeczko. Przepraszam, ze pozwoliłam sobie zabrać głos i zadać Ci pytanie. Proszę napisz mi co chciałaś przekazać malując ten ostatni obraz z Twoich fantazji, nazwałaś te obrazy strachy. Mam na mysli ten z nagą kobieta. Pytam bo chcę wiedziec, czy trafnie odczytałam Twój przekaz. Ciągle mnie zaskakujesz, oczywiście bardzo pozytywnie. Miłego wieczoru dla wszystkich Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strachy to tylko taka przenośnia do zamkniętego etapu życia.Każdy z tych obrazków ma swój tytuł.Dziad z kogutem powstał w okresie silnej tęsknoty za moim dzieciństwem u boku ukochanych dziadków...których mi brakowało i brakuje...tamtej chaty, kurek, świnek, krówek.....zieleni , pejzaży, zapachu skoszonej trawy i snopków na polu...i wielu, wielu innych rzeczy.Ta tęskonota zabijała mnie, bo coraz boleśniej doskwierała mi myśl o przemijaniu i śmierci każdego ukochanego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast kobieta otoczona maskami pożądania...to jakby odnośnik o sferze erotycznej...nieco niespełnionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dopowiem odnośnie kobiety...jest to pewne wyzwolenie i ekshibicjonizm moralny, przełamanie tabu pomiędzy rozsądkiem a pożądaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - tylko ja -
Tak Nojka domyślam się, ale pytam o obraz z nagą kobietą i swiat u jej stóp, czy to Twój swiat? Myślę, że byłaś i nadal jesteś królową. Piękną królową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - tylko ja -
Nie zdążyłam przeczytać Twoich wypowiedzi. Dziękuję za wyjaśnienie i moje pytanie pozostaw bez odpowiedzi, bo już ją otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...eee aż tak to nie...tylko raz mianowano mnie królową.....ale tańca i parkietów...było się kiedyś młodym, zwinnym i spragnionym wszelkich wyczynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świetny
tu macie klimat dziewczyny, zupełnie inny niż na sąsiednim topiku gdzie zapraszaja na kawę a później, za przeproszeniem, "olewają" . Lubię Was czytać i bardzo cenię za otwartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×