Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Halo Alibabki kochane !!Witam Was i sciskam mocno. Dziewczynki to czekamy na wiesci z biedrony:) Ja pierwaza uzbrajam sie w cierpliwosc:) A swoja droga to Nojke i Mendelke uwazam za wspaniale dziewczyny, Sa takie kolezenski,i przebojowe i cieple👄Mysle ze nie dorownuje im do piet.. Zreszta pozostale babeczki tez, sa bardzo wspaniale Ach jak wszystkie Was lubie!!!!!!! Tak chcialabym tez poprzytulic Was wszystkie w realu. Libro kochana a z Toba tez jestem calym sercem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babeczki.. Aniu jak fajnie!!!! Masz krolika?? A gdzie on bedzie mieszkal w domu czy na zewnatrz w klatce? My jak mieszkalismy kiedys w gorach to mama miala kilka krolikow ale one byly do jedzenia....brrrr.. Oczywiscie nikt ich nie umial zabic jak juz \"dojrzaly\"\" i w koncu musial to zrobic taki goral ktory u nas byl za stroza i \"handy man\' Jakie sliczne byly ich male o jojku.. Bralam takie malenstwo do reki i jak posadzilam na mojego taty biurku to tak mu sie rozslizgiwaly lapki.. U nas jest pelno krolikow w ogrodzie ale zyja wolno i nikt ich nie je... za to one jedza za trzech szczegolnie te roslinki na ktorych mi najbardziej zalezy.. Boze jakie to byly przepiekne czasy jak my bylismy w tych gorach.. Czy ludzie tam sa wszyscy tacy szczesliwi jak my bylismy? Czy moze to tylko my :-o bo przyjechalismy z Warszawy?? Libro Gorzow jezeli sie nie myle to jest gdzies na Podkarpaciu chyba prawda? Ciekawa jestem jak odbedezie sie to spotkanie dzisiejsze .. Mam nadzieje ze jak wroca to cos napisza do nas He??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak dziewczyny beda sie do mnie wybierac to jezeli ty nie bedziesz jedna z nich to sie obraze... OOO Enko mila nie zauwazylam cie .. Sorry tak sie przejelam tymi krolikami hi hi hi :-) :-) 🌻 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bevuś - gorzow Wlkp - to ten od Marcinkiweicza,między Zieloną Górą a Szczecinem m.w.A we Wroclawiu babki nie mają wody/?Myślę jednak,ze picia im nie zabraknie - na zadrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeee... :-) bo one beda pic to butelkowane klika lat temu.. we Wloszech czy we Francji... hi hi hi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammm i już żałuje czemu mnie we wrocku nie maa buuuuu a mogłam być :) baaardzo ciesze sie ze wy sie spotykacie te które możecie suuuuper sprawa odbyłam juz kilka spotkań z ludxmi z netui wiem - to jest fantastyczne:D Witam nowe Panie widze ze równie równe babeczki i serdecznie i z całego serca i czapką do ziemi i piekne ukłony również naszym stałym bywalczyniom Niezapominam SAMA50 IGABRYSI co założyła tem temat chyba miedzy innymi aby właśnie taki był jak teraz udanego wieczoru kochane klubo-basztowiczki i wszelkie inne nazwy jakie tu pojawiały sie nawet co niektóre \"majtkami \" były :P ma sie rozumiec ,że na jakiejś łodzi czy statku j nie brałam bilobilu to nie pamiętam:D:D:D 🌼👄❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witajcie już po biedronkowaniu było super!!!! zebrało się nas 6 (SZEŚĆ !!!!) : iskiereczka Nojka Liszka cztery mendle Mada55 Zofinka przesiedziałysmy sporo , sporo czasu w Galerii, na lodach i owocach :) potem byłysmy w Rynku , tam tez było superowo!!! rozstałysmy się po 20:00, na przystanku , skąd odjeżdżają busy , pozegnałam z cztery mendle Nojkę :) jeszcze nie wrzuciłam fotek na fotosika , zrobię to jutro , zreszta kazda z nas miała aparat , są fotki i filmiki video :) napewno zobaczycie teraz idę spać , zmęczona ogromną iloscią pozytywnych wrażeń Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!!...dokładnie o 23:00 przekroczyłam próg domu i siedzę jeszcze w butach mieląc w buzi jakieś resztki nieświeżego jedzenia...błe...a lodówka pusta...mój wyjadł wsio i poszedł grać na wesele.Jestem sama z kicią. No najabradziej mnie ubawiło...jak stałyśmy blisko z mendelkiem i nie mogłyśmy się znaleźć pomimo...że każda opisała jak jest ubrana.Mendelek zaczepiła kilka kobit w niebieskich apaszkach a ja zaglądałam w oczy pewnej kobiecie ale wydawała mi się za młoda.Chyba wywnioskowała...że ją podrywam...bo uśmiech nie schodził mi z ust....hehehe:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!!!!...dokładnie o 23:00 przekroczyłam próg domu i siedzę jeszcze w butach mieląc w buzi jakieś resztki nieświeżego jedzenia...błe...a lodówka pusta...mój wyjadł wsio i poszedł grać na wesele.Jestem sama z kicią. No najabradziej mnie ubawiło...jak stałyśmy blisko z mendelkiem i nie mogłyśmy się znaleźć pomimo...że każda opisała jak jest ubrana.Mendelek zaczepiła kilka kobit w niebieskich apaszkach a ja zaglądałam w oczy pewnej kobiecie ale wydawała mi się za młoda.Chyba wywnioskowała...że ją podrywam...bo uśmiech nie schodził mi z ust....hehehe:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wiedzieć czemu...mendelek zwracała się do mnie per...belva więc odruchowo rozglądnęłam się na boki...czy aby belvo nie dołączyłaś do nas...chłe, chłe:D :D Mado słodka❤️...wiesz jak mnie zaskoczyłaś pozytywnie! liszko...ty również❤️ pozostałe dziewczynki jak sobie wyobrażałam takie były❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...piszę na raty bo zmęczenie zaczęło działać.Mało spałyśmy.Mendelek nie mógł usnąć z wrażenia a ja padłam od razu. Lody tak wielkie i słodkie...że zemdliło mnie...a facet obok bardzo tajemniczo przyglądał się iskiereczkowej pupie jak wstawała z krzesła do toalety...była duszą towarzystwa...więc cieszyłam...bo przejęła pałeczkę nieświadomie i mogłam być bardziej słuchaczką.Bardzo się rozpadało i deszcz dudnił o szyby nad głowami na tej ogromnej hali...bo gdyby nie on...więcej byśmy zobaczyły i poszły wogóle gdzieś a tak....siedzenie w jednym miejscu mnie osobiście zaczęło mączyć...ludzi fulll się przewijało i już zaczęło brakować powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelek do ciebie mowil Belva??? hi hi hi A wiesz dlaczego??? Bo ja tam z wami bylam i siedzialam ci na ramieniu.. Nie czulas?? ;-) Fajnie ze napisalyscie bo my wszystkie sieroty tutaj co zostaly takie spragnione wiadomosci .. i zazdrosne jak diabli hio hi:-) Teraz sobie pewnie podpoczywajcie. Nojko ja skypa mam w pracy ( teraz tu jestem) i nie odebralam go wczoraj .. Ale poniewaz maile jakims niezrozumialym dla mnie powodem do ciebie nie docieraja to powiedz Mendelkowi zeby ci popkazala moje zdjecie... Ona chyba je ma a jezeli nie ma to wysle je jeszce raz w kazdym razie wysylalam je tez do Aleks i Coperty.. Nie wiem dlaczego do ciebie nie dochodza moje e-mile.. :-O Pierwszy raz w zyciu cos mi sie takiego zdaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Później pożegnałyśmy liszkę i madę...i we cztery udałyśmy się do rynku gdzie przy rytmach samby występowała na scenie młodzież a my słuchałyśmy i oglądałyśmy to siedząc w knajpie lwowskiej...dość drogiej ale widoczność niezła i boki zrywałyśmy co tam się działo pośrodku placu...detale jutro. Powiem tylko, że pewien pan \"żul ikowsi\" wzamian za 1zl które dołożyłyśmy mu do winka...rozbawił nas mówiąc każdej do jakich sławnych piosenkarek i aktorek jesteśmy podobne...a że skleroza nie boli ale nachodzić się trzeba...to poproszę dziewczęta, żeby Wam jutro to same opowiedziały...ok? tęskniłam za Wami i ubolewam, że nie dało się zobaczyć Was z nami...co może w przyszłości da się nadrobić.Nie wymienię imiennie bom wrak...ale was mocno J LOVE ❤️pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a już na prawdę na koniec...dziękuję przesympatycznrmu mendelkowi...za gościnę...i bardzo się cieszę, że mogłam ją poznać...bo to świetna osoba.Mendelku śpij słodko i napisz jutro co z twoim domowym problemem?czy ok? ucałuj i pozdrów synów ode mnie.Przytulam Cię słonko moje!❤️ ...a tu i teraz przytulam wszystkie owieczki zbłąkane i samotne...i żeby nie były zazdrosne...bo coś nepewno wymyślimy w przyszłości!❤️pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka już wszystko opowiedziała..... A ona to podobna jest do Jennifer Lopez :) cztery mendle do Haliny Kunickiej Iskiereczka do Claudii Schiffer a ja do Marylin Monroe... hihihihihhi ale on był nawalony jak stodoła po żniwach !!!! hihhihi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51fbb6a67cd43040.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9dc18ca384700c3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d221583a1d5cb284.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32699778c5909cfa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a266654fa250ba88.html spotkanie fantastyczne , naprawde mozecie nam zazdrościć , bo było nas sześć i teraz już kazda z nas inaczej bedzie odbierać pisanie tych, których twarze zna z realu..... o! przepraszam , z biedronki :) to trzeba powtarzać , 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie....iskiereczka jest podobna do ciccioliny ty zofinko do pewnego posła z Pisu mendelek do Jerzego Sztura...którego uwielbiam zresztą a ja do którejś z Twoich podopiecznych małpek...UWAGA!!! Tylko dla dorosłych!...hehehehe...acha i dla tych co znają się na żartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...ale tylko na tych zdjęciach bo w realu...ten pijaczek miał większą rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, z zapartym tchem ogladalam i podziwialam Was wszystkie. Jestescie Wszystkie bardzo, bardzo wspanialye i naprawde wszystkie wygladacie babowo. Ja osobiscie na tych zdjecjach rozpoznalam Nojke, kochanego MEDELKA, przebojowa Iskiereczke, Zofinke mysle,ze to ta sympatyczna dziewczyna w okularacH..Niewiem kto to ta sympatyczna szczuplutka osobka obok naszej Zofinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z liszka, bylo najmniej poproblemu bo ta sympatyczna babka byla jedna na zdjecju.:) Dodam Tylko, ze jestescie wszystkie w moich oczach zaje****fajne ALIBABKI Spijcie dziewuszki ja tez juz sie klade.Dobranoc Kolorowych snow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek i patrze a tu taka miła niespodziankaa Zofinkooo wielkie dzieki za umieszczenie tych fotek jedna z Pań dla mnie jest podobna do belvy i dlatego mendelek (tez moge chyba tak ciebie cztery mendle nazywac) wołał belva:D rozpoznaje zdaje sie Nojeczkę ale musze odszukac foto mendelka bo z tych fotek nie bardzo wiem która to jesteś :) mimo , ze eneczka piszesz kto jest kto jakoś nie mogę połapac sie wiedziałam ze bedzie fantastycznie :D miłego dnia wszystkim 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry , słoneczka :) poszłam spać trochę póżno , więc chciałam rano pospać..... a tu nic z tego!! Świątobliwa sąsiadka , zanim podrepce do kościoła , musi przygotować obiad..... chyba ze 20 kotlrtów tłukła!!!!o 7 rano!!! w niedzielę!! no chyba ją porabało!! rozumiem w osobnym domku ale w bloku? wszystko niesie po całym budynku. :( ale z moherem nie podyskutujesz! Copertko..... klikniesz na fotkę , obok każdej jest inf. o zdjęciu , podpisałam każde foto dla ułatwienia..... a obok mnie , ta szczupła , krótko obcieta blondynka to Mada55 , od cudownych , perskich kotów, z sąsiedniego topiku , :) Spotkanie było fantastyczne , gdyby nie deszcz na zmianę ze słońcem , to uczestniczyłybyśmy w ciekawych wydarzeniach na Rynku wrocławskim :) tam zawsze coś się dzieje . Zapowiada się piekny dzionek , zapraszam więc łono.... natury , wcale nie na opalanie na golasa hihihihihi ale by zaczerpnąc pełną piersią powietrza przesiąknietego zapachem kwitnacego rzepaku, nacieszyć oko rozległą perspektywą pól , skąpanych w słońcu , popatrzeć i ....posłuchać jak rośnie chleb na polu!!! A jak urzekająco spiewają słowiki swoim partnerkom , zawieszone na niewidzialnych nitkach pod niebem!!! nie widać a słychać!! I ta cudowna cisza, taka dostojna , pachnąca..... chyba kocham zycie !!! :)) Spacer po polach w tej ciszy to moja modlitwa do Niewidzialnego w podzięce za to , że jestem , że swiat taki piekny , mimo ogromu zła , które sami sobie sprawiamy.... miłego dnia , sympatyczne kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane babeczki dopiero dzisiaj rano przejzałam wasze zdjeci ,ale to z powodu duzuru sobotniego w pracy , przyszłam pozno i padnieta... ale dzis odpracowałam zaległosci Tak bardzo sie ciesze , ze mogłyscie sie razem spotka,c , mam nadzieje , ze bedzie jeszcze okazja do ponownwgo spotkania w pełnym składzie ... bardzo bym sobie tego życzyła .... moze w jakies sredniowiecznej baszcie gdzies w Grodźcu tam gdzie NOjeczka była na plenerze... wyobrazam sobie jak było fajowo.... Widze, ze jestescie super babki ,tak sobie własnie was wyobrazałam.... a co dopiero bedzie jak sie skrzykniemy wszystki ... to dopier bedzie sie działo!!!!! teraz opuszcze was na jakis czas... koncze juz obiad, bo jade na grob moich rodzicow i to rowerem ... a jest co pedałowac bo ok14 km i tyle samo spowrotem bede po połuniu... Całuje was wszyskie od A do Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj copertko...❤️ belvo..❤️ szarooka....❤️ AniaV...❤️ libro47...❤️ zofinko...❤️ iskiereczko❤️ ennkoo...❤️ liszko....❤️ mada...❤️ mendelku...proszę odezwij się...bo chcę wiedzieć...czy u ciebie wszystko w porządku..?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecia
Superowe kobietki a dlaczego nie pokazalyscie waszego pokazu mody, http://uroda.onet.pl/2257702,,seksowna_plazowiczka,filmy.html poznaję Nojeczke w jasnym bikini i z pięknymi długimi włosami i iskiereczke z dużym soczystym biustem. Zofinka tez masz czym się pochwalic, ho ho. Mada, dziecko ty masz 12 lat? Liszka, naprawde z ciebie Kunicka, piękna jesteś. Ania kocham Cię, jestes zdrowa kobietka. Tyle wdzięku macie w sobie. Podziwiać tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje wspaniale Alibabki juz pisalam, ze dla mnie jestescie wzorem do nasladowania wszystkie, wszysciutke bez wyjatku. w kazdyj z Was dozukalam sie piekna nie koniecznie zewneteznrgo bo to kazda z nas potwierdzi, ze jest superrrr..Ale tego otwartego serca gotowego na prprzyjazn drugiego czlowieka...Zofinko kochana tyle ciepla z twoich wpisow i ta piekna relacja z Biedrony oraz te opisy przyrody sympatyczna i madra z ciebie kolezanka:) I tyle trudu sobie zadalas wklejajac noca te piekne fotki.👄👄 Szarooka, copertko, Libro 47 , Bevelo, Aniu V, Zofinko ,Liszko, Iskiereczko,Mado ,Medelku i sympatyczna pomaranczko 👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Przerpraszan jak kogos pominelam👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam serdecznie Wreszcie jestem \"na chodzie\". Wrocilam z Wrocławia bardzo późno, poniewaz wyjechalam dopiero o 23.05. Oj naczekałam się na tego mojego kibola.W domu byłam o 1.30. Spałam więc jak suseł. Nie zaluję jednej minuty kochane dziewczynki jaka z Wami spedzilam. Najbardziej cieszy mnie fakt, ze okazalyscie sie tak wspanaiłe. Kiedy poznajemy kogos przez inernet zawsze zachodzi podejrzenie , ze ten ktos może grac jakąś rolę, tworzyć jakąś pozę... przypomina mi sie reklama z czatu małej dziewczynki, ktora czyta wpis na czacie\" jestem Wojtek, tez mam 13 lat...\" pamietacie, a my widzimy oblesnego typa w t-shircie \"szwagierce\'\'..... Ale tu taki przypadek nie mial miejsca! poznalam 5 wspaniałych, cudownych kobiet. Atrakcyjnych wizualnie i duchowo, otwartych , młodych i cudownie szalonych.Osoby, przy których bez zazenowania możesz się otworzyć. A co naważniejsze osoby, które dalej masz ochotę spotykać. Dałyście mi dziewczyny wiecej ciepla i radości niż ludzie, których znam kopę lat. Nojeczo jak Ci się uda cos nakrecić w Twojej okolicy Ty nasza Jeniffer Lopez to bedziemy wdzięczne. Wierzę , że nie zabraknie też Kunickiej i Monroe. Dziekuję, dziękuję, dziękuję za to że Was mam. Całuski dla pozostałych dziewczynek, które były z nami duchem😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×