Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

są u nas hotele...ale na większą ilość kobitek ale znowu wtedy...nie byłoby aż tyle atrakcji do pokazania.Dużo tu marketów.Jeden dom kultury...są kryte baseny..ale nie mamy akwaparku...jak Polkowice oddalone 16 km i trzeba by było jechać tam busem.Już wolę biedronę w Grodźcu lub Szklarskiej Porębie np.\"Strzecha górnicza...w pięknym miejscu które znam i mogłabym oprowadzić po cudownych miejscach.Warto tam pojechać na trzy dni najmniej...kraina baśniowa...dużo Niemców tam przyjeźdża nie bez powodu zarówno zimą jak i latem.Mnóstwo biżuterii w oprawie srebra i kamieni wszelakich, rozrywki co lokal to innej, widoków, rzeki tras na strumykami, stromym spadem leśnym.Miasteczko wrze życiem...kolorem, straganikami, knajpkami i turystami z Europy.Trzy dni to stanowczo za mało żeby to obejść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co najważniejsze...góry...kochaniutkie...góry i pagóry i łąki i maliny i grzyby....i piękne lasy!!!!!!Rzeka też niesamowicie szumi...i królestwo Wallonów tam panuje tych co to kopią te minerały i kamienie a więc szansa na kupienie czegoś taniej niż gdzie indziej w Polsce.Stoiska górali też są i wyciąg...ech mówię Wam jeżdżę tam od ponad 30 lat co roku i nacieszyć oka nie mogę a była w różnych miejscach bardziej preferowanych i drogich.Doba w Szklarskiej to 30-35zł a więc da się nazbierać do jesieni.Ja pojadę tam jak zwykle w pierwszy wekeend sierpnia na muzykę za darmo pod chmurką trzy nocki festiwal poezji śpiewanej i piosenki turystycznej...atmosfera zwala z nóg.kameralnie i ciepło...ludzie przesympatyczni, z kosmosu jacyś...większość chodzi z girarami i śpiewa. Można sobie owszem zarezerwować hotelik na te trzy dni ale już teraz...tylu jest chętnych a tak to namioty.Ale nocki ciepłe...dużo starszych osób tam przyjeżdża...bo jak zaczynaliśmy...byliśmy młodzi a sentyment został do tych spotkań oko w oko z elitą poetycką naszego kraju.Można z nimi pośpiewać w knajpach przy piwku...dotknąć ich...porozmawiać.A power zostaje na cały rok potem...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą oni żpiewają na scenie, pod sceną, na ławeczkach, koło namiotów,w drodze do knajp i w knajpach...ja tam odlatuję...nie chce się wracać do domu.To co....organizujemy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko kochana !!! Piekny Twoj Album :) jestes cudowna Babka kochajaca wszystkie kwiaty:) Twoje roze sa tak cudowne , ze zapieraja dech :) Zreszta wszystkie fotki sa wspaniale i godne uwagi!!!!!! Mimo,ze nie widzialamTwojej buki ( a szkoda) odkrylam Twoje piekno. wewnetrzne... Jestes urocza osoba , a pasja Twoja jest fotografika:)👄👄 Iskiereczko,\" ognia\" badz z nami do konca zycia i jeszcze dluzej...👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko...chyba dobrze Cię odebrałam...największa zadymiara ale miałaś pietra przed spotkaniem i dlatego mało się uśmiechałaś...do tego dochodziło zmęczenie podróżą i niewiadoma..jak to będzie? Już wiem że będę mogła z Tobą pośpiewać na dwa głosy ale spiewniki trzeba koniecznie zabrać.A gitara...no cóż rozkleiła się w wilgoci w bagażniku na ubiegłorocznej poezji choć zdążyłam tam pośpiewać jak co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennko..ja tu lubię wszystkie dziewczynki i ciebie do serca teraz przytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki.. jak to dobrze ze Zofinka wyslala te zdjecia zaraz po przyjezdzie.. Szkoda ze znam z widzenia tylko Mendelka i Nojke no i teraz Zofinke... Czy ta piekna duza blondyna to Iskiereczka? Jakos to sobie wykalkuluje.. Dziewczyny dostarczylyscie nam duzo emocji... Jak fajnie❤️ A gdzie Mendelek??? U nas dzisiaj piekna pogoda wiec ide zabijac.. chwasty. :-) i czyscic basen zeby byl gotowy na przyjecie gosci na nastepny miesiac... Przyjezdza cala rodzina z Wloch na 2 tygodnie ( przyjaciol) Sami sie zaprosili.. Nojka a ty zdjec nie masz?? No spadam wyrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuś...mam Twoje foto...piękna kobieto...jak byłam szczuplejsza na twarzy..to rzeczywiście jest pewne podobieństwo wizualne ale gdzie mnie do Ciebie.Choć uważam, że stanowimy podobny typ urody i możemy się komuś mylić...zwłaszcza kobitkom z wadą wzroku:D Już teraz nic mnie nie dziwi....mąż..miejsce zamieszkania...delikatne zmęczenie nie psujące urody.Jedna fotka potrafi wiele powiedzieć...cieszę się i czuję się zaszczycona znajomością z Tobą...twoim podejściem do życia...osobowością...humorem itd...itp Dziękuję, że pozwoliłaś na dostarczenie mi fotografii...proszę o więcej.A co do maili...może przyczyną są przeładowane dyski u mnie.Po pewnum czasie usunę troszkę z nich to może maile dotrą...tak mówi mój M...bo ja się na tym nie znam!Całuję bardzo gorąco❤️ iskiereczkę przy okazji wizyty na topiku też...i nie smutaj się...jest bardzo dobrze a będzie jeszcze lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki...usunę z nich troszkę danych...to chciałam napisać copertko...szarooka gdzie jesteście...?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...belvuś miałam popsuty aparat do dzisiaj...nie mogłam tam zrobić zdjęć oprócz paru fotek bo był zapchany a funkcja kasowania zacięła się.Jutro poproszę mojego żeby wgrał na komputer te fotki to obrobię je.Dziś już nawet nie mam siły pisać...drętwieją mi ręce...a malowanie leży...więc piszcie a ja poczytam...ok?pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna, duuuuuża blondyna ja się zabiję od dzisiaj woda i suchy chleb dla konia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko a malowanie nie moze lezec.. Lece juz psy chca jesc.. A gdzie Mendelek nasz kochany?? Czy ona przypadkiem nie odchorowala tego spotkanka? Chociaz na chorowita to nie wyglada.. Moze za duzo lodow wrabalyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Iskiereczko nie gniewaj sie :-) bo widzialam tylko \"popiersie\" hi hi hi i OCZY!! A to jest bez watpliwosci duze... :-D Chyba nie chcesz odchudzac sie w...oczach?? Juz teraz zamykam ta maszyne i spadam.. Pa kcohane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuniu, ja się nie gniewam tylko przypomnialam sobie stare powiedzenie\" uderz w stół, a nozyce się odezwią\" tak jest ze mną , fatycznie jestem duza i nie bardzo moge sobie z tym poradzić.A popiersie też zbyt duże ch....a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihhihihii jak to fajnie czytać wasze wpisy !!!! Własnie teraz , po biedronce!!! To takie miłe , że poznajemy się i w realu i w necie, że chcemy się spotykać, bo to swiadczy że mamy jeszcze chęć na robienie czegokolwiek a nie tylko różaniec :) Zę mamy tyle lat , ile mamy a serfujemy po necie, umiemy w nim poszukać dostepnych inf. że potrafimy się pokazać na forum , na fotkach :) To swiadczy o tym , że jesteśmy nowoczesne, postepowe kobiety ! :) Zawieramy przyjaznie, które są nie tylko wirtualne.... Iskiereczko, wybij sobie z głowy wodę i suchy chleb!!! Nie wszyscy faceci lubią wieszaki na kiecki , większośc woli mieć się do czego przytulić !!! a i za duzymi cycochami predzej się któryś obejrzy , niż za piegami na wieszaku !!! :) idę jeszcze troszkę w ogrodzie posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko, 😍 tak taz mowi MM o tych cycochach.Dzięki. Tylko daj dzisiaj spokój moherom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko gdzie zniknęłaś, chodź pomaluj nam świat na żółto i na niebiesko. Mendelku gdzie się zapodziałaś? czy wszystko OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAs moje kochane dziewczyny tak jak pisałam byłam na cmentazru u rodzicow , ale MM powiedziłą , ze moze padać wiec pojechalismy pojazdem mechanicznym...co zaoszczedziło nam duzo czasu czas spożutkowalismy po obiedzie bardzo długim spacerkiem do lasu łagiewnickiego .. pogoda przecudowna,a ja ubrałam sie jak na wypadek ery lodowcowej ... umordowałam sie niemiłosiernie.... stopy urosły mi chyba o 3 numery i były jak bąby... ale niektore panie przebiły mnie bo poszly do lasu w szpilkach http://www.ga.com.pl/lodz37.htm to tylko 1350 ha, ktore pozostały z pierwotnej puszczy ktora pozostała w nizmienionej formie do dzis..do tego raju mam 15 min spacerkiem przesle wam ( tu musi mi pomoc MM) kilka fotek z przejazdzki rowerowej do Łagiewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam juz drugi lub trzeci raz zdjecia ze spotkani ...czytam wypowiedz iskiereczki i to jest bardzo miłe , ze ma takie ciepłe odczucia co do spotkania Zofinko - to co napisałas jest bardzo trafne... podtrzymujesz takimi wypowiedziami nas na duchu ...taaaaaaaaaaaaak jestesmy młode , nowoczesne i postepowe... i to mi sie podoba wydaje mi sie , ze takie słowa dowartosciowały kazda z nas Zofinko!!!!! 👄👄👄!!!!!! iskiereczko .. zofinka ma racje...wybij sobie te głuoty z głowy(woda i suchy chleb- dla konia) szanujemy sie i lubimy dlatego jakie jestesmy a nie jak wygladamy... pzrynajmniej ja tak uwazam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo szarooka :D nojka jak iskiereczka :D zofinka rozmiaru en(m)eczki:D libra47 i anna val razem 4 mendle ma :D a miecia dodała kwiecia 🌼 jadac na dolny sląsk pozbieram dziewczyny z Wielkopolski :D tylko miejsce wybierzemy takie gdzie ulice proste i dobrze oznakowane co by wrócic choc nad ranem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważniejszy dla mnie czas spotkania niż miejsca mam taką sytucje rodzinną ze nie zawsze moge ruszyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ale by było fajowo..... na Mazurach.... :) nigdy tam nie byłam , nie znam wcale tamtej części Polski :( i gdyby tak kilka kobitek się zebrało... i gdyby się tak razem umówiły w jednym miejscu..... i gdyby tak w dogodnym okresie..... ja moge spać w samochodzie hihihihihihi byłyby fajne wakacje ! Tylko o czym ja mówię? Jakie wakacje? Wszak prawie wszystkie już mają wakacje :) Ale chyba pomyśleć możemy , nie? Może wrzesień? albo przełom sierpnia-września Co myslicie o tym? Kilkudniowa biedronka na Mazurach :)? idę spać , moje miłe , ponieważ zepsuł mi się piec gazowy do grzania wody , jutro rano, między 7 a 9 rano przychodzi fachmajster naprawiać....... zaś swieży wydatek , ch....a!!! Spokojnej nocy, do jutra :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...
Milusie Panie,jak to pieknie,ze WIELKIE SPOTKANIE odbylo sie,nie przeczytalam wszystkiego,poniewaz Kuba jest Kuba,czeste wylaczenia pradu,albo w ogole linia siadzie.Czasem zdaze tylko przeczytac cos i juz slychac bip,bip...to znaczy bedzie wylaczenie pradu:(.Nie jest jednak tak zle,mogloby byc gorzej:)Jestesmy w miescie Trinidad,ja troche na wakacjach,a troche wlocze sie za mezem i grupa entuzjastow-architektow,ktorzy pomagaja w odbudowie Neoklasycznych budynkow,pozdrawiam odwazne dziewczyny,juz jest bip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kUBA WYSPA JAK WULKAN GORąCA ......... kto pamięta dalej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×