Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Zofinko kochama!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z okazji imienien, życzę Ci tego, co się szczęściem zowie, wszystkiego najlepszego, o czym głowa pomyśli, a czego dusza zapragnie, krótko mówiąc - wszystkiego po trosze! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ciebie Enneczka .. dawno sie nie widziałysmy... całuje mocno i pozdrawim 👄👄👄👄 za niedługo ide do pracy wiec spotkamy sie u Zosiek na imieninach ... wyobrazam sobie co bedzie sie działo...oj działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski...dla Was...szarooka...ennkaa...👄...zofonka👄 Resztę wyściskam jak tu zawitają Zofinko wkleiłam dla Ciebie życzenia i muzykę na starym topiku...ale jeszcze raz powiem...Żyj nam 100 lat!!!!!!!!!!:D👄...pamiętaj...i tak warto żyć jak śpiewa zespół \"Raz dwa trzy\" http://www.youtube.com/watch?v=OQmLgkzOOJI osra M.Jakubowicz i R.Riedel http://www.youtube.com/watch?v=DNfC8JmivyA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko !! W dniu twoich imienin zycze ci zeby ten dzien juz nigdy nie byl nazywany \"zimna\" Zoska bo on bedzie ogrzany naszymi sercami i usmiechami.. Zycze ci zebys wstawala zawsze prawa noga i ta noga zamiast w kapec to wchodzila w pantofelek utkany z platkow roz.. Zycze cie zebys w lustrze widziala zawsze piekna \"Sofie\" na miare ..tej Loren i abys odtad nie chodzila ani nie jezdzila nigdzie tylko zawsze ....frunela na twoich nowych skrzydlach ktore ja ci dzisiaj daje w podarunku... A to kwiatki dla ciebie z mojego ogrodka. [url=http://img504.imageshack.us/my.php?image=maggio2007035qb7.jpg][img=http://img504.imageshack.us/img504/1786/maggio2007035qb7.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest toast za los Zofinki I za wszystkie miłe dziewczynki By udały się imieninki I nikogo nie było brak! Y:DY:classic_cool:Y:))Y:DY:classic_cool:Y:))Y:DY:classic_cool:Y:)) Pod Budą - Toast nasz współczesny To jest toast za nasze zdrowie Za ajenta sklep za rogiem Za spokój zmęczonych powiek Którego nam dzisiaj brak To jest toast za wielka rzekę W którą wchodzisz by być człowiekiem Za kraje nasze dalekie Których nam dzisiaj brak To jest toast za nasze żony Za poetów i za uczonych Za raj dawno stracony Którego nam dzisiaj brak To jest toast za nasze dzieci I za księżyc który im świeci Kiedy w wieczornej zamieci Idą za nami pod wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...mendelku i belvo...piękne słowa, już myślałam, że ja tu sama będę.A iskiereczka gdzie?chyba się nie gniewa na nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko👄...? szarooka👄...? ennkaa👄...? Mam nadzieję, że nie przeze mnie się schowałyście?...a ja oczekuję Was i kukam tu ciągle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko kochana, 😍 😍 W tym uroczystym Dniu z okazji Imienin szczere i serdeczne zyczenia długich lat zycia przepelnionych zdrowiem i szczęsciem. Pogody ducha, pomyslnosci i ludzkiej życzliwości. Dni pelnych słońca i radości oraz wszystkiego co najpiękniejsze i najmilsze w zyciu, zyczy iskiereczka z MM 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Dziękuję , dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Jesteście wszystkie cudowne , co to za radość , że was wszystkie znalazłam w necie , że mimo oddalenia , tych dzielących nas km wystarczy kliknąć i już jesteśmy blisko , razem :) Miło mi jest , jak pomyślę , że tyle wspaniałych kobiet dzisiaj o mnie pomyślało, niech wszystkie dobre fluidy wróca do was w dwójnasób!!! A ponieważ u Zosi na imieninach są goście i jest rodzina , to i o was pomyślałam , wszystkie zapraszam do stołu , ( ło matko bosko!!!! gdzie ja was wszystkich posadzę? ) 😭 Trudno , musicie się pomieścić , i szybko przychodżcie , bo kto pierwszy tem bedzie miał miejsce na krześle , reszta - podłoga , swieżo umyta!! :) Dlatego zapraszam na: wódeczkę schłodzoną , oczywiście z soczkiem jabłkowym bigosik \"na winie\" gotowany cały tydzień paszteciki i barszczyk czerwony pieczony kurczaczek wiejskiego chowu z ziemniakami posypanymi koperkiem Mam też i ciasto smakowite: serniczek karpatkę no i wspaniały tort bezowy!!! Do picia kawa, herbata, soki do wyboru , w nieograniczonych ilościach.... no i Sprite , by z wódeczką zrobić sobie SPUTNIKA i....odlecieć!!! Parasolki weżcie , deszcz zaczął padać :) Czekam , moje miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to toastów czas: YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Za tych co nie mogą, Za tych co by chcieli, Za tych co nie mają I nie będą mieli. Za tych co lubili, Ale już nie lubią. Za tych co sprzedają I za tych co kupią. Za tych co się dzielą I za tych co są sami. Za tych co przed snem I za tych za nami. Za tych z obowiązku, Za tych z konieczności, Za tych dla porządku I dla FORMALNOŚCI. ❤️❤️❤️❤️❤️🌻❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofinko kochana
wszystkiego co najpiękniejsze dla Ciebie w Dniu Imienin - zdrowia, radości, sprawdzonych i oddanych przyjaciół🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny dziękuję że zgodziłyście się puścić w "świat" fotki ze swojego spotkania. Stałyście się dla zaglądającej tu bardzo bliskie i kochane Pozdrawiam wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pól i łąk Choć pól i łąk Odmładzasz krąg, Roznosząc woń miłosną, Nie wrócisz mi, miłości dni O czarodziejska wiosno! Nie wskrzesisz złud, Pojących wprzód, Zachwytem serce moje. Nie dla mnie już, Rumieniec róż I świeżych uczuć zdroje. Więc z czary twej Dla innych lej, Rozkoszy słodkie miody. Niech z twoich szat, Rwie cudny kwiat, Kochanków zastęp młody. Mnie tylko daj, Szumiący gaj, Nad moja głową senną.... I otocz mnie, W głębokim śnie Miłością dusz promienną! Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku kochany, dziekuje w swoim imieniu za cudne wiersze.😍 😘 Zofinko to ja sobie strzele jedna lufke za Twoje zdrowie Y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery medle, Medelko kochana jaka ty masz intuicje!!!! Te wiersze sa takie cudowne:) Pozdrawiam wszystkie Alibabki i zycze milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko najmilsza dziewczynko przyjmij zyczenia gorące prosto z serca płynace najskrytszych marzeń spełnienia oraz zdrowia cennego jak marzenia. ze mnie taki poeta ale wybacz ciut taki wierszokleta:D:D:D usmiechu na twarzy i wszystkiego co sobie zamarzysz 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva 😍 Zofinka 😍 Nojka 😍 Ennkaa 😍 Coperta 😍 Cztery mendle 😍 Szarooka 😍 Muszę Wam to powiedzieć , bo inaczej się uduszę oj, muszę : jesteście bardzo kochane i dobrze mi z Wami...😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle ..jestes niezastapiona SUPER.. Ja marze ze kiedys do moich wnukow bede sie zwracala tylko po polsku i to wierszem.. Niestety marny ze mnie poeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Maluję sobie...łapki brudne...ale poczytuję...a najchętniej wylądowałabym z Wami wszystkimi na imprezie iskiereczko❤️ copertko❤️ ennkaa❤️ belvo❤️ mendelku❤️ zofinko❤️ szarooka❤️...kolejność przypadkowa...wszystkie jesteście niesamowite....mamy i podobieństwa i różnice a razem stanowimy eksplozję energetyczną...czuję to przez skórę a tu pozwolę sobie wymienić i pozdrowić kobitki, które nas poczytują, które znam i .......:D Różyczko❤️ Sekmit❤️ Walosiu❤️ liszko❤️ Mado❤️ Duga❤️ sofka❤️ Alisario❤️ Wisia❤️ iwa45❤️ pozdrawiam i ściskam również miłe koleżanki...które mało znam a dobrze się z nami czują i wpadają tu czasem👄 osobne pozdrowienia dla miłej koleżanki buczki, która dała mi fotkę...napisała tylko jeden raz i nie odezwała się❤️ Jak kogoś pominęłam...to ze zmęczenia...proszę się przypomnieć...to na pewno będę pamiętała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka i wszystkie Dziewczyny!!!!! Lato czeka Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Już za parę dni, za dni parę Weźmiesz plecak swój i gitarę Pożegnania kilka słów Pitagoras bądźcie zdrów Do widzenia wam canto, cantare Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas Lato, lato, nie płacz czasem Czekaj z rzeką, czekaj z lasem W lesie schowaj dla nas chłodny cień Przyjedziemy lada dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×