Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

No nieeeeeeeeeeeeee..... Niesamowite....... WSTAWAĆ KOBITYYYYYY!!!!! południe dochodzi a one jescze śpią! udawam się więc do moich zajęć planowych , jak wykonam to się zamelduję!! Wam zostawiam świeżutką , pachnącą kawkę i maślane herbatniczki , bo w sklepie jeszcze nie byłam i nie weszłam (drogą kupna) w posiadanie czegoś lepszego :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Słoneczko późno dzisiaj wstało I w takim bardzo złym humorze, I świecić też mu się nie chciało, Bo mówi, że zimno na dworze. Lecz gdy piosenkę usłyszało, To się tak bardzo ucieszyło, Zza wielkiej chmury zaraz wyszło I nam radośnie zaświeciło. Słoneczko nasze, rozchmurz buzie, Bo nie do twarzy ci w tej chmurze, Słoneczko nasze, rozchmurz się, Maszerować z tobą będzie lżej! Słoneczko nasze rozchmurz pyska, Bo nie do twarzy ci w chmurzyskach, Słoneczko nasze, rozchmurz się, Maszerować z tobą będzie lżej! Pozdrawiam wszystkie kolezanki z klubiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane babiszonki 👄👄👄👄 huraaaaaaaaa!!!wreszcie upragniony urlop... no i pogoda klaruje sie na lepszą, zakupy juz uskutecznione ... walizki wyciagniete czekaja na załadunek... MM zakłada stelaz na bagazniku na rowery no i hajjjjjjda nad polskie morze po zrdowie , po słonce , po wypoczynek.....do Strzeżewka....... całuje Was bardzo mocno , trzymajcie sie ciepło , bawcie sie na topiku wspaniale.. wroce za 2 tygodnie teraz zabieram sie do pakowania i zapewne czasu nie bede miała aby z wami pogaworzyć........ SCISKAM WAS BARDZO < BARDZO MOCNO DO ZOBACZYSKA < BEDE ZA WAMI TESKNIC👄👄👄👄👄👄[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam słonecznie i prawie upalnie miłego dnia zycze 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam paniusie kochaniutkie. Humor poprawil mi sie i zepsul z powrotem ..... z muzycznych powodow.. :-( :-( Ide cos upolowac na \"garage sale\" Potem bede malowac.. Wpadne wieczorem 👄 Szarooka!!! Jedz, baw sie dobrze i nie zapomnij porobic dla nas kilku zdjec. :-) OK? Mendelku.. mam do ciebie romans :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam dzisiaj na umówiony obiad ... nikt nie przyszedł, nie zadzwonił... Teraz rozumiem Cię Belvuniu w 100% ! Coś mnie trafi zaraz! Szarooka pogody, fajnego towarzystwa zabaw i humoru wakacyjnego! Czekamy na relacje z odpoczynku poparte zdjęciami!! Belvo? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj belvo!!!! mendelku !!!! to baaardzo podejrzane te romansowanie :P Zapamietaj! Milosc to takie uczucie, ktore jest potrzebne, jak dziura w bucie, bo gdyby dziury w bucie nie bylo, ktoredy noge by sie wlozylo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna coperto !! Piszę do ciebie ponieważ mieszkamy tak blisko siebie. Chciałabym Cię poznać. Myślę, że byłoby fajnie. Czytam Was topik już od dawna. Pozdrawiam wszystkie tu piszące z ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia10 witaj :) miło ciesze :D adres pod nickiem pisz, czekam i tutaj tez bedzie nam naprawde miło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Zycze wszystkim dziewczynkom milej niedzieli..:) Szarookiej, milego wypochynku i slonca:) Belvie, Medelkowi, Copertce, Rozyczce,Zofince, Lamie, i wszystkim pozostalym zycze slodkiego lenistwa, bo ja tez bede dzis leniuchowala.. Przyjada znajomi z Braunschweigu... A dokladniej to moja bliska kolezanka z mojego rodzinnego miasta, ze swoim mezem ktorego lubie jak brata.... Oj bedzie sie dzialo:-D Czarna czekolada poprawia nastroj :) Czekolada Pochodzę z domu z zasadami nie miałem nigdy randez vous na spacer zawsze z rodzicami chodziłem tam i tu O pójściu samym nie ma mowy o flircie ani mi się śni codziennie blok czekoladowy mama na deser daje mi A ja nie chcę czekolady , chcę by miłość dał mi ktoś żeby zabrał mnie od mamy , bo tych słodyczy mam już dość Raz były moje urodziny ech , nie zapomnę tego dnia zebrał się cały krąg rodzinny i każdy prezent dla mnie miał Prezentów się zebrało wiele czekoladowy cały stos a ja się tak zdenerwowałem i zawołałem na cały głos A ja nie chcę czekolady , chcę by miłość dał mi ktoś żeby zabrał mnie od mamy , bo tych słodyczy mam już dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Alisario 😘 witajcie klubowiczki , które wpadną tu do nas 😘 Basiu, dzięki za słowa tej piosenki :) któregoś Sylwestra w remizie strażackiej bawiłam się przy niej całą noc!!! A jak pięknie partner tańczył!!! Ile to kilogramów temu to było?..... :( 😘 wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pozdrawiam wszystkiego dobrego życze dla każdej osóbki znanej i mniej znanej :) alisario 👄 mendelku👄 belvo❤️ zofinko❤️ iskiereczko❤️ szarooka❤️ alex i stefku i wszyscy pozostali co z mej pamięci pouciekali :D przepraszam ale z czasem ..czy z wiekiem... juz nie wiem pamięć ulotna mi sie robi :D lamia10 czekaaaaammm!!!🌼 Kto poczuł sie opuszczony rączka w góre :D poprawie sie, obiecuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba koniec
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie koniec.... ale są upały i po prostu nam się nie chce!!! A obowiązku codziennego meldowania nie ma !! Mimo wszystko pozdrawiam :) wszyyyystkie klubowiczki :) copertko całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Witam Was wszystkie i przesylam 👄 Milo spedzilam upalny dzien! Wpadlam na chwilke by pozegnac sie z Wami! MM do lozeczka a ja do Was:-D Zycze wszystkim bez wyjatku kolorowych snow!!!! Moj piesek tez sie dzisiaj opalal:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0715.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_3284.jpg DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w internecie i nie wiem czyje to... ODA DO POLSKIEGO PIRATA \"\"Kiedy przyjdą przeszukać dom, Ten, w który mieszkasz chłopie, Kiedy sprawdzą twój CD-ROM, I na płytach nagrane kopie, Gdy pod drzwiami staną, i nocą Nakazem w dłoni w drzwi załomocą - Wiesz o jaką im chodzi zbrodnię? Ściągałeś pliki Przez dwa tygodnie. Już przed twym domem setki są glin, Dokąd uciekać? Chyba do Chin. A wszystko przez to, że owe dane, Wprost z Ameryki były pobrane Co czyni z ciebie kogoś gorszego, Niźli mordercę wielokrotnego...\"\" Dobrej nocy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz spicie.. aja tu sobie po necie buszuje.. Mendelku fajny ten wierszyk.. faktycznie miejcie sie na baczosci dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny.. Moja niedziela byla pod znakiem kapieli i spacerow.. Mielismy tez goscia -psa bardzo kochanego .. olbrzyma.. Zobaczcie co znalazlam.. czy to nowa forma sztuki? Nigdy o tym przedtem nie slyszalam :-) http://www.youtube.com/watch?v=o2pLHLOnG6I&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie dziewczyny ! Witam tez nasze nocne marki:-D Oglaszam z racji upalow slodkie leniuchowanie:-D LEŃ Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. \"O, wypraszam to sobie! Jak to? Ja nic nie rozbię? A kto siedzi na tapczanie? A kto zjadł pierwsze śniadanie? A kto dzisiaj pluł i łapał? A kto się w głowę podrapał? A kto dziś zgubił kalosze? O - o! Proszę!\" Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. \"Przepraszam! A tranu nie piłem? A uszu dzisiaj nie myłem? A nie urwałem guzika? A nie pokazałem języka? A nie chodziłem się strzyc? To wszystko nazywa się nic?\" Na tapczanie siedzi leń, Nic nie robi cały dzień. Nie poszedł do szkoły, bo mu się nie chciało, Nie odrobił lekcji, bo czasu miał za mało, Nie zasznurował trzewików, bo nie miał ochoty, Nie powiedział \"dzień dobry\", bo z tym za dużo roboty, Nie napoił Azorka, bo za daleko jest woda, Nie nakarmił kanarka, bo czasu mu było szkoda. Miał zjeść kolację - tylko ustami mlasnął, Miał położyć się - nie zdążył - zasnął. Śniło mu się, że nad czymś ogromnie się trudził. Tak zmęczył się tym snem, że się obudził. an Brzechwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie i cieplutko witam, bardzo cieplutko, prawda? No nareszcie mamy lato, ........może tylko kilka dni. Chociaż dzisiaj niektórym osobom da popalić ten upał, ja należę do ciepłolubnych to zapewne wytrzymam. Jednak bardzo gorąco, basen basen i jeszcze basen, hi woda wyciągnie słonce spali i kaput! Wpadła przywitać się i zapytać gdzie Nojeczka, jejku bez niej smutno, mimo, że jesteście wesołe,..... NOJKI....... BRAKUJE !!!!!! Czekam na NOjkę, tęsknie, za Tobą NOjeczko ❤️ Buziaki dla Ciebie i dla pozostałych. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomdab
zasponsoruje dojrzałą panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem dojrzała
...qrna,już ci pisałam palancie.Toyota Lexus i Bali,poniżej nie schodzę... A jak masz tylko na lody,to se idż do parku i sam się....hmmm...zasponsoruj..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj sa imieniny, naszej kafeteryjnej chrabiny, wiec radze aby sie wam poprawily miny z tej przyczyny.. No widzicie jaka jestem poetka he he he eh .. nie ma to jak talent ksia kosc :-D :-D :-D Aleks !!! Moja kochana !! Zycze Ci Tego czego ty sobie dzisiaj sama zyczysz!!! Czyli aby Czarus wyzdrowial!! A to roza dla Ciebie, wychodowana moimi wlasnymi raczetami [url=http://img443.imageshack.us/my.php?image=aprile2007026dj8.jpg][img=http://img443.imageshack.us/img443/5615/aprile2007026dj8.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks_555 ! Moja Mila Topikowa Kolezanko👄 Wiązankę najpiękniejszych życzeń Imieninowych: długich lat życia, szczęścia, dobrego zdrowia i sił, powodzenia w pracy i całym życiu. Spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji wszystkich zamiarów i planów. Pogody ducha, nadziei na lepszą przyszłość oraz wszelkiej pomyślności zyczy: Alisaria:) Ta roza dla Ciebie jest z mojego ogrodka! http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_1499.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje serduszka kochane... DZIĘKUJĘ....i zawiadamiam o powtórce z rozrywki,3-go sierpnia,bo wtedy wypadają moje imieniny,tuż po urodzinach... Ale od przybytku głowa nie boli :D,a dobra nigdy za wiele,więc....jestem po prostu szczęśliwa. A także z tego powodu,że udała się operacja mojego staruszka Czarusia,który ma lat 18. Mam nadzieję,że jeszcze sobie pożyje.A bałam się ,że nie wybudzi się z narkozy,bo stare serce ,które tyle bólu przeszło za młodu,zanim do mnie trafiło - nie wytrzyma.. Ale śpi spokojnie,a ja myślę,jak niewiele człowiekowi potrzeba do szczęścia...Ot,zdrowa rodzina...zwierzaki... drzewa ....trochę uśmiechu ,który działa cuda... Więc po co ,w tym naszym krótkim życiu ,tak biegamy jak mrówki w mrowisku,budujące,gromadzące - dobra,które zostawiamy ,idąc gdzieś tam.. Ot,filozofka się znalazła....:D Uściski dla wszystkich - Aleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×