Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

witaj Belvo :) Nie wiesz jak to jest z chłopami? Przecież to prototypy! Pan Bozia stworzył i....się rozpłakał!! A potem stworzył kobietę..... i to było zwieńczenie dzieła stworzenia!!! A tak się przy tym zmęczył , że już więcej nic po babie nie zdziałał! Jesteśmy więc koroną stworzenia!! Więc patrz na MM pobłazliwie :) Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek.
Caluje raczki milym Paniom! Pozdrawiam i przesylam kwiatek dla sympatycznych klubowiczek.... p://img95.imageshack.us/img95/7315/picture00282wo9.jpg Dzieci zabieraja mnie na urlop.... Na dzis to tyle jak cos sie zmieni i starczy mi czasu to sie odezwie... Pozdrawiam Nojke, zofinke ,iskiereczke, medelka, alisarke, belve, szarooka. I wszystkie klubowiczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... jak to bardzo smutno brzmi:\" dzieci zabierają mnie na urlop\".. jak lalkę , lub pieska..... :( nie lepiej było napisać : \"jadę z dziećmi na urlop\" ? niby to to samo.... ale jak brzmi!!!! miłego wypoczynku :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko :) jaki piękny szlaczek!!! jak ja się ciesze , że jesteś !!! 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobraaanoc Kiedy mi serce na alarm dzwoni, nurzam się w ciszy i kwiatów woni. [T. Fangrat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten wierszyk z elementarza pamietacie? Jaka piekna jest Warszawa Ile domow ile ludzi Ile dumy i radosci w sercach nam Stolica budzi Ile ulic szkol ogrodow Placow sklepow ,ruchu, gwaru Kin, teatrow, samochodow I spacerow i obszarow Az sie stara Wisla cieszy Ze stolica tak urosla Bo pamieta ja malenka A dzis taka jest dorosla Ja kocham moja Warszawe i uwazam ze jest najwspanialszym miastem na swiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Czy pamietacie mnie jeszcze? Pozdrawiam Was Wszystkie Goraco, i nadmieniam , ze z moim zdrowiem jest duza poprawa, czuje sie swietnie;) Wrocilam do domu i jestem bardzo szczesliwa.. Widze , ze sezon urlopowy w pelni , ja za 2 tygodnie lece na Karibik... Serdechnie pozdrawiam: Nojeczke,Iskiereczke, Alisarie, Rozie, Szarooke, Belve,Coperte,Cztery Mendle, Ennkee i oczywiscie Stewka Bawidamka Duza buzka dla was wszystkich 👄 Zmykam na skrzydlach motyli:) http://i165.photobucket.com/albums/u44/winxieclubie/ljid0ovg6fvz4ksw.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa, jak miło! Słoneczka i wszelakich uciech urlopowych Ci życzę!! Skoro już jesteś zdrowa,to nawiedzaj nas częściej. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario! Przeczytalam, ze jedziesz 26 lipca na urlop .!!! Pozwolilam sobie napisac do Ciebie! Zajrzyj prosze na poczte👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci dziekuje Medelku !👄 Mysle , ze sie nie obrazisz jak tak Ciebie nazwe ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyczliwaa
Iwo455! Tak sie ciesze, ze wpadlas i jestes zdrowsza! Bardzo Ciebie lubie Iwus👄 Pojawiasz się i znikasz, i znikasz, i znikasz, Mam na twym punkcie bzika, mam bzika, mam bzika, Daj się sobą nacieszyć, nacieszyć, nacieszyć, I siedem razy zgrzeszyć, i zgrzeszyć, i zgrzeszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa!! Odnalazlas sie! :-) Fajnie! Witaj i juz nie znikaj! Mendelku ty tez ... wpisuj sie troche czesciej ❤️ Ja dzisiaj wygladam jak mapa swiata ..bo niestety ale moj nieprzyjaciel\" Poison Ivy\" dopadlo mnie... Mam okropna alergie na to paskudztwo i boje sie ze jezeli tak dalej pojdzie to bede musiala udac sie do lekarza po sterody.. :-( Tak sie skonczylo moje oszczedzanie na ogrodniku :-( Jedyne co ze nie musze isc do pracy z taka twarza.. Piszcie wiec wiecej dzisiaj ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!! ciesze sie ze dzisiaj frekwencja dopisala jak nigdy :-O A ja tu bidulka siedze przed komputerem ( po nieprzespanej nocy) i czekam ....czekam..:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Witam! Witam! Belvus, kochana zlosc pieknosci szkodzi👄 Iwo 455 👄 Medelku👄 Zofinko👄 Iskiereczko👄 Szarooka👄 Copertko👄 Nojko👄 Kruszynko👄 Akex👄 I WbW 👄 Caluje Was kochane mocno mocno bo niedlugo zrobie Wam Pa pa:-D Juz czuje , ze bedzie mi Was brak ..... Bardzo nie lubie pozegnan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario ? Napisałam do ciebie na forum :) poczytaj i się ustosunkuj!! 😘 Belvo może zrób fotkę i pokaż jak wyglądasz? :) też czasem tak mam , jak mnie uczulenie złapie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko i ty mi jeszcze kazesz fotki robic? :-D Ale zes mnie pocieszyla :-D Ja tu cierpie a wy? Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My Cie Belvo :glasku, głasku...ale czy to pomoże? Miałam jechać z wnukiem nad morze, ale w końcu pojechał z rodzicami. Planuję wyjazd do Czarnogóry. Mąż tam był przed kilkoma laty na konferencji i jest zauroczony ludźmi i krajobrazem i winkiem...Za jego namową grupa znajomych jeździ tam już od 4 lat. Teraz ja też muszę! Zdjęcia i opowieści już mi nie wystarczają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rozgadane towarzystwo belvo od razu bedzie LEPIEJ po wizycie u lekarza Iwa miło🌼 cztery mendle ...moja droga... czas zmienic nick na mendelek Pasuje taki lepiej do Ciebie i baw sie dobrze w tej czarnej górz\\e :P Zofinko 👄 alisario wsio przed nami :) lamia wielkie dzieki , ze odezwałaś sie serdecznie pozdrawiam wszystkich i wszystkiego dobrego a najwięcej tego co cenne ZDRóWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo! \"Cierp ciało, jakieś chciało.\" hi hi hi! To Ty chcialas byc ogrodniczka:-D Belvuniu nasza kochana, moze dobrze by bylo gdybys wypila wapno musujace? Pamietam, jak lezalam w szpitalu i mialam alergie na szpitalna posciel, to pozwolono mi przyniesc powloczki z domou i miedzy innymi podawano mi wlasnie to wapno...... A bylam zsypana drobnymi kristkami calutka jak Ty pewnie teraz :) Wiem , ze nie nalezy to do przyjemnosci, ale mysle ze dlugo to nie potrwa... Medelku, jedz i wypocznij sobie dobrze ! WbW. Zycze kolorowych snow:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może belvuniu już ci troszkę lepiej???? 😘 Alisario? wracaj!!! Ty już wiesz , gdzie ! Aniu? naprawdę fajny nick mendelek :) Copertko buziaczki 😘 idę spać , miłe moje , do miłego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest mo gorzej.. bable i rany swedza jak diabli. Jutro ide po steroidy, bo musze byc juz na chodize na weekend jako ze jestem zaproszona w przyjecie urodzinowe.. Jak tu sie pokazac taka? Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !! Porankiem chmurnym witam was , moje miłe kolezanki :) Kawę i hebatę podałam na stoliku , przykrytym obrusem w stokrotki, dziś pijemy w filizankach z saskiej porcelany :) mieszając srebrnymi łyzeczkami.... ciasta nie piekłam , a sklepowego nie podam bo takie jakieś nijakie!! :) 🌻 Belvie posyłam porcję dobrych fluidów(zamiast cukru do kawy) by miała śliczną buzię na proszoną imprezę.... :) pozostałe dziewczyny budzę , wstawać , kury dawno już piały!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Alibabki u mnie pada ! I zanosi sie na niepogode, szkoda bo co my uzyjemy nad tym morzem... W zeszlym roku tez mielismy pecha, czyzby znowu pech sie powtorzyl!? Donner wetter ! Bylam wlasnie kupic na deszcz Jacke, bo zeszloroczna gdzies mi sie zapodziala:) Belvus, czy jest juz jakas poprawa ? Wysle Wam pare fotek na ta niepogode:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0241.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0304.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0338.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0334.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0333-1.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0282.jpg Te jabluszka sa dla Belvy:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0356.jpg Copertko, kochana , gladiola ktora mi przyslalas wyglada jak zywa! Dziekuje jest naprawde cudowna👄 Zofinko👄 Medelku👄 I WbW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzisiaj jest lepiej juz bo posmarowalam taka mocna mascia na 3 cm grubo. Nie wiem czy isc do tego lekarza po te steroidy czy nie.. Dzisiaj idzie pod mlot moj rodzinny dom.. Ludzie !! Co mi z tej Polski zostanie??? Wanna po dziadku :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Alisario co to za fotomontaż na pierwszym zdjęciu, bo chyba nie wmówisz nam, że coś podobnego do tui, zakwitło na pomarańczowo?:classic_cool: Belvuniu, głasku,głasku! Nie zaglądaj zbyt często do lustra, to szybciej się zagoi!🌻 A na urodzinkach i tak będziesz najpiękniejszą gwiazdą! Narobiłam troszkę zamieszania, bo napisałam, że wyjeżdżam do Czarnogóry, ale nie podałam terminu. Będzie to we wrześniu dopiero! Za miłe słowa dziękuję i zachowam do września:D U mnie w domu szaleństwo! Mąż lata po całym mieszkaniu i przestawia meble. Ja za nim i krzyczę, że tak nie chcę, tak nie lubię ,to mi się nie podoba!! I co jeszcze , to już nie powiem! Lepiej nie.... Muszę przetrzymać ten jego napad pracowitości. Wiecie , że zwykle kobiety mają taką usilną potrzebę przestawiania mebli, a u nas mąż! Ja zawsze mówię ,że u niego to jest dziedziczne. Tak miała jego mama, że wstawała rano i \" ni stąd, ni zowąd\" zaczynała od nowa meblować dom. Ponieważ to się działo bardzo często, to ... brrrr. Mój ślubny miał zwykle te napady przed każdymi świętami! To dopiero było! Wszyscy szykują potrawy, przyozdabiaja stosownie dom, a ja? Jak ktos w tym czasie do mnie zadzwonił i pytał co robie, to mówiłam ,że czekam na Święta. I żeby jeszcze wszystko posprzątał i dopiął ! Ale byłam młoda i zakochana i wszystko mu wybaczałam i sama sprzątałam... a teraz już nie mam siły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×