Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

BYŁ TAKI KTOŚ To tylko wiatr śpiewa wciąż te kilka nut To właśnie dziś smutek mnie odnalazł znów Jak późny gość w szyby znów zadzwonił deszcz To z dawnych dni przyniósł mi wspomnienia zmierzch Był taki ktoś kogo nie zastąpi nikt Był taki dzień minął tak jak wszystkie dni Był taki list który nie zawierał słów Był taki ktoś kto nie wróci nigdy już To tylko wiatr śpiewa wciąż te kilka nut To tylko deszcz w okna me zadzwoni znów Lecz to nie ty przyjdziesz tu któregoś dnia To tylko zmierzch który dziś rozłączył nas Krzysztof Dzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie miłe kobitki :) Mendelku, piękne są słowa w \"Był taki ktoś\".... czytałam a w głowie grała mi melodia do tych słów, i obraz tej , która spiewała a której nazwisko gdzieś mi się zapodziało..... :( 😘 dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wieczorkiem Moje Kochane Alibabki! Tak Medelku, pamietam ta cudowna piosenke! Był taki ktoś kogo nie zastąpi nikt Był taki dzień minął tak jak wszystkie dni Był taki list który nie zawierał słów Był taki ktoś kto nie wróci nigdy już Pozwolisz, ze raz jeszcze zanuce jej refren:) Spojrzcie tez na te znane nasze antyki:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Adapter_Bambino300h.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/lalki.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/marzec178.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/38745301814KS_400.jpg Pozdrawiam WbW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani :) skoro wspominamy nadal to belvuniu prostuje .. nie taki pamiętnik posiadam o jakim piszesz w moim pamietniku sa wyłacznie moje wpisy , cos w rodzaju bloga z tamtych czasów :P Pozdrawiam wszystkich serdecznie moze jeszcze ktos tu dzisiaj zajrzy ... 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisario zgłosze nadużycie:P ja sama robiłam foto elementarza :) to jest moja fotka ???/!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane.. Coperto czy to znaczy ze mam oddac nagrode?? Jezeli ta nagroda byl buziak to z checia oddam :-) Wczoraj kupilam sliczne reczniki koloru melona w srodku.. Taki letni kolor :-) Sa piekne z marka \"House Beatifull\" i jakim dziwnym sposobem byly tanie jak barszcz.. Musieli sie chyba pomylic.. Wytarlam sie nimi dzisiaj i wycieraja super...Kiedys kupilam piekne reczniki ktore nic nie wycieraly i teraz sluza tylko do ozdoby.. Mendelku fajnie... :-) Zofinko 👄 Alisario👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario ja mam nowe wydanie tego starego elementarza Jest identyczny :-) Pamietam na pamiec To Ala i Ola Ala stoi i Ola stoi A to Lala Oli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi:D belvo kochana moge całowac Cie do rana hahahah ale gdybym była chlopakiem :P nagradzac moge co dnia jezeli tylko uda mi sie zagadki wymyslac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory Copertko! \" Bije sie w cycki moja wina, moja wina\" Belwus , zazdroszcze Ci tego elemetarza:) Ale o Asie zapomnialas !:-D A pamietacie \" Murzynka Bmbo\" Bambo Murzynek Bambo w Afryce mieszka, czarnà ma skórs´ ten nasz kole˝ka. Uczy si´ pilnie przez caΠe ranki ze swej murzyƒskiej pierwszej czytanki. A gdy do domu ze szkoΠy wraca, psoci, figluje – to jego praca. A˝ mama krzyczy: – Bambo, Πobuzie. A Bambo czarnà nadyma buzi´. Mama powiada: – Napij si´ mleka. A on na drzewo mamie ucieka. Mama powiada: – Chodê do kàpieli. A on si´ boi, ˝e si´ wybieli. Lecz mama kocha swojego synka, bo dobry chΠopak z tego Murzynka. Szkoda, ˝e Bambo czarny, wesoΠy nie chodzi razem z nami do szkoΠy. Ja to czytalam z pamieci :) Pamietam jak mamusia na mnie sie denerwowala:) Dobranoc spijcie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście cudowne , wszystkie razem do kupy hihihihhi i kazda z osobna!!!! A czy pamiętacie zapach elementarza? Bo ja mam ten zapach chyba w genach.... moja najmłodsza córka też wącha środek kazdej nowej książki , tak jak ja to robiłam!! :) i nadal robię.... wacham wszystko , książki , gazety , potrawy, farby, uwielbiam zapach pasty do podłogi....... 🌻 Udaję się na spoczynek , do poranka , dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko ja tez wacham nowe ksiazki.. Zostalo mi to chyba z dziecinstwa jak raz w miesiacu szlysmy z mama do ksiegarni i ogladalysmy i ogladalysmy ksiazki i ksiazeczki dla dzieci.. Potem moglam wybrac sobie jedna i mama z uroczysta mina mi ja wreczala.. Pamietam te sliczne ksiazeki, Brzechwe, Tuwima, Akademie Pana Kleksa, wiersze Konopnickiej , Konik Garbusek, Kot w Butach, ... etc tec etc...Niektore zachowalam i mam ale trzese sie aby gdzies nie przepadly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizski dziekuje ale ja potrzebuje kogos w warszawie do warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kiedy ranne wstają zorze......\" Zorze wstały a was nie ma!!! Pobudka!!!!!!! Witam wszystkie panny i mężatki , wdowy i rozwódki!! Wstawać , nadszedł nowy dzień!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Babeczki! Ja jeszcze nowych ksiazek nie wachalam, ale obiecuje , ze sprobuje:-D I opisze Wam ten zapach:-D moje zapachowe kolezanki:) Pomalutku zaczynam szykowanko na urlop, ciesze sie , ze nalykam sie na caly rok jodu:-D Tylko, zebym nie polknela jakiego wieloryba, bo potem problemy z zoladkiem:-D hi hi hi ! » M » Myslovitz » Historia jednej znajomości Morza szum, ptaków śpiew Złota plaża pośród drzew Wszystko to, w letnie dni Przypomina Ciebie mi, przypomina Ciebie mi Szłaś przez step, z tyłu pies \"Głos Wybrzeża\" w pysku niósł Wtedy to pierwszy raz Usmiechnęłaś do mnie się, usmiechnęłaś do mnie się Odtąd już, dzień po dniu Upływały razem nam Rano skwer, plaża lub Molo gdy zapadał zmierzch, molo gdy zapadał zmierzch Płynał czas, letni czas Aż wakacji nadszedł kres Przyszedł dzień, w którym już Rozstać musieliśmy się, rozstać musieliśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie..... chyba dostaniecie wszystkie naganę , ustną na poczatek za zaniedbywanie obecności na topiku!!!! Z nagany wyłączone są : Alisaria , bo ładnie nam zawsze śpiewa na topiku :) Coperta za podpisanie listy obecności :) Meldować mi się tu zaraz , po kolei!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja majtek ( bez majtek ) melduje poslusznie , ze poklad opuszcze 26 lipca na 2 tygodnie:-D Niniejszym usprawiedliwiam sie tym iz Lato w pelni... A ja jeszcze nie urlopowalam:-D Tak moje kochaniutkie i majtek nieraz potrzebuje spokojniejszego rejsu :-D Nalykam sie jodu i jak mnie wieloryb nie polknie to zdam raport ze swego urlopowiska:-D Zycze wszystkim Alibabkom spokojnego rejsu:) Gdzie ta keja, a przy niej ten jacht ? Gdzie ta koja wymarzona w snach ? Gdzie te wszystkie sznurki od tych szmat? Gdzie ta brama na szeroki świat ? Gdzie ta keja, a przy niej ten jacht ? Gdzie ta koja wymarzona w snach ? W każdej chwili płynę w taki rejs Tylko gdzie to jest, no gdzie to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takoj smutno Dziewczynki ! No ciesta sie weeked, weeked idzie:-D Stawiam Gorzalecke:-D GORZAŁECZKA (3 WERSJA) Gorzołecka, trunek, Dobro na frasunek, Kto jej się napije, Ten się nie frasuje. Gorzołeckę piłbym, Cygary kurzyłbym I ładną dziewcynę Kochołbym, tuliłbym. Kielisek - bracisek, Gorzołecka - siostra, Rącka - przyjaciółka Do buzi doniosła. Gorzołko niecnoto, Nie rzucoj mnie w błoto. Ja z błota wyłażę, Do ciebie przylazę. Prosę cię łaskawie, Połóż mnie na ławie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao belle !! Wy sobie tu juz smacznie chrapiecie a ja jeszcze kraze.. Lubie Piatki wieczorem ale nie lubie byc sama..:-( Nie wpisywalam sie dzisiaj rano bo wlasciwie nic sie specjalnego nie dzialo.. Mialam powazna rozmowe ze sprzataczami i poszlam do pracy.. A ty Alisario gdzie jedziesz na urlop? Do Polski? Mendelku czy jeszcze nie spisz? Czestuje cie \"un bicchiere di Prosecco\" No to pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Alibabki! U mnie juz poobiedzie! Sprytna jestem co? hi hi hi ! Zaruje obiad mialam w lodowce od wczoraj:-D Belvo ja tu u nas jade nad morze! A do polski moze? - tez na pare dni po urlopie wpadne, ale to jeszcze na 100 % niepewne..... Kiedy ta Nojka sie pokaze, pewnie juz jej przed urloprm nie zobacze :( szkoda dzis myslalam o niej....... Sle Dla Was WbW pozdrowienia i milego weekedu zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam i o zdrówko pytam!! :) Pogoda chyba wszystkie na łopatki rozkłada? Tak tu cicho.... Za cicho..... ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klubowiczki !!!!! Smutno mi samej!!! Dobrze że chociaz ty jesteś Alisario 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie stronki stawiam piwo na stoliku klubowym , i faruki , czyli inaczej przekąskę serową , wędzoną , w kształcie dłuuuuuuuuugich , grubych sznurków , które ciągną się jak guma w czasie gryzienia!! mniam , mniam ... superowa do piwa na zakąskę :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest najlepsza szminka dla te¶ciowej? -Kropelka... -Co ma wspólnego brzydka dziewczyna i motorynka? -Na tym i na tym się fajnie jeĽdzi, dopóki koledzy nie zobacz±. -Dlaczego panny s± szczuplejsze od mężatek? -Bo panna wraca do domu, patrzy, co ma w lodówce i idzie do łóżka. Mężatka wraca do domu, patrzy co ma w łóżku i idzie do lodówki. Kto to jest Gginekolog? -Jest to człowiek, który szuka problemów tam, gdzie inni szczę¶cia. Wyróżniamy cztery rodzaje seksu: więzienny, studencki, przedszkolny i filozoficzny: 1. Więzienny - jest gdzie, ale nie ma z kim 2. Studencki - jest z kim, ale nie ma gdzie 3. Przedszkolny - jest gdzie, jest z kim, ale nie ma czym 4. Filozoficzny - a jest sens? -Jaka jest różnica między salonem fryzjerskim a Urzędem Skarbowym? -W Urzędzie Skarbowym gol± dokładniej. Francuski poradnik dla kobiet: 1)Je¶li robisz to dla zabawy - wypluwaj. 2)Je¶li z miło¶ci - połykaj. 3)Je¶li chcesz się popisać - przed połknięciem pogulgotaj. Tak wła¶nie degustuje się wino! Dlaczego warto wytatuować sobie 1000$ na penisie: 1. Można bawić się swoj± fors±. 2. Można patrzeć, jak kapitał ro¶nie. 3. Twoja kobieta może ci±gn±ć kasę, ile chce! Jakie s± rodzaje kobiet? 1. Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. 2. Damy - temu damy, tamtemu damy. 3. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. 4. Złote rybki - rypi± się jak złoto. 5. Słomiane - rżn± się, jak sieczka. 6. Pobożne - najchętniej leż± krzyżem. 7. Dziecinne - co do r±czki, to do buzi. 8. Chemiczne - rozkładaj± się w temperaturze pokojowej. 9. Partyjne - przyjmuj± wszystkich członków. 10. Domatorki - byle komu, aby w domu. Jaka jest różnica między \"Ach!\" i \"Och!\"? - jakie¶ pięć centymetrów Co to jest spódniczka? To kurtyna najmniejszego teatru ¶wiata, w którym raz odbywa się premiera,co miesi±c krwawy dramat i mie¶ci jednego widza na stoj±co. Podział szefów Szefów dzielimy na 5 grup: 1. Pedałów. 2. Superpedałów. 3. Antypedałów. 4. Pedałów-magików. 5. Pedałów-pirotechników. Dlaczego? Szef pedał mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę...\" Szef superpedał mówi: \"Ja Was wszystkich wypierdolę\". Szef antypedał mówi: \"Ja się Kowalski z Tob± pierdolić nie będę!\" Szef pedał-magik mówi: \"Ja Cię Kowalski tak wypierdolę, że ty nawet nie zauważysz kiedy\" Szef pedał-pirotechnik mówi: \"Ja Cię Kowalski wypierdolę z hukiem\". P.S. Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: \"Ja Was Kowalski wypierdolę! W kosmos gołymi rękami...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczną niedzielę! Jest po burzy, powietrze pachnie , słoneczko świeci.... żyć nie umierać!!! Wstawajcie więc , miłe moje :) pięknego dnia wam zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane klubowiczki! Zofinka jak zwykle rozbawia nas wszystkie👄 Zofinko chcialabym miec taki wesoly charakterek..... Jestes mila kolezanka i potrafisz rozladowac najwiekszy stres smiechem:) Bardzo tesknie juz za Nojka :(👄 ISkiereczka,Coperta, Szarooka , Belvo, Medelku Roziu👄👄👄👄👄👄 A dla niewymienionych klubowiczek ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Staff Leopold Ranek niedzielny W niedzielnym słońcu poranka Drogi są cichsze i pustsze. Świat zda się we śnie widziany, Jakby odbity był w lustrze. Urokiem świętej godziny Ziemia się w zjawę przemienia I błękit boski przepaja Czarowna nicość marzenia. Na łąki, pola, na gaje, Na chaty z sady niskiemi Spływa anielska pogoda I pokój ludziom na ziemi. Czy mi się zdaje, ze widzę Stojąc na wzgórza wierzchołku, Ze z palmą w ręce ktoś w dali Jedzie na małym osiołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was mile Panie w ten niedzielny poranek!! Siedze z kawka w reku i budze sie.. Kawa zrobiona przez mojego lubego juz mi pachniala od 3 godzin bo on zawsze rano wstaje aby ogladac \"Formula 1\" w telewizjii.. i z telefonem przy uchu . Tak sobie ogladaja razem on i jego przyjaciel.. Dra sie w nieboglosy az chata sie trzesie.. A ja sobie pospalam dzisiaj do 9.30 he he. Wczoraj bylam okropnie zmeczona bo owdalilismy wielka robote w ogrodzie.Nadenerwowalam sie na tego mojego chlopa okropnie. On jest jakis niedorozwiniety jezeli chodzi o prace domowe. Normalnie do takich robot bralam jakiegos ogrodnika a tu samej mi sie zachcialo .. bo cos tych ogrodnikow malo ostatnio. No ale robota skonczona i nawet posprzatane juz.. Jestem z siebie dumna!! Po tym wszystkim moj mily jeszcze pogonil mnie kilka mil z psami na spacerze, tak ze dzisiaj jak wstalam z lozka to chodzilam taka obolala jakbym miala 90 lat Acha ,wczoraj jak juz wszystko skonczylismy i ja robilam obchod tryumfalny to zgadnijcie kto stanal i sie przywital??? Moj stary ogrodnik ktorego nie widzailam przez 2 lata! Mile babki... Zofinko , Alisario moje wierne dusze... Pozdrawiam tez serdeczne te \"MNIEJ\" wierne ale nie mniej kochane dusze... Copertko 🖐️, Mendelku🖐️ Aleks ... no dla Aleks to i 🌻 i 👄 Nojeczko a moze ty nas czytasz gdzies tam? To dla ciebie tez 👄 A gdzie sie podziewa Szarooka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×