Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Mendelku .. moja mama tez wciaz przestawiala meble i ja po niej mam to samo.. Nieraz jak sie poprzestawia to tak jakbys miala cos nowego chyba.. W socjalizmie takie nawyki byly jak znalazl.. Niestety raz przez to przestawianie stracilam brata... Do lustra zagladam rzadko bo i tak nie ma co w nim specjalnie ogladac... To jest dobry sposob na samopoczucie.. co oko nie widzi to serce nie boli.. Alisario no wlasnie.. co to, kwiat paproci??? Zofinko :-) Czestuje was caffe espresso machiato latte freddo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,, hi, hi ! To moja wnuczka tak pieknie fotomontazuje ! Medelku, Belvo! Ja to bylam modelka w przestawianiu mebli, kiedys w Polsce pamietam zawsze klotnie przez to z MM byly :-D Jak mezulek wyjezdzal w delegacje to ja do sklepu zasuwalam po nowe sztory, albo firanki i byly generalne porzadki lacznie z przestawianiem umeblowania... Pamietam jak raz sie naciagalam foteli i tej ciezkiej wersalki to caly tydzien nie moglam krzyza wyprostowac.... Teraz juz na tylku obsiadlam, nawet mi nie w glowie juz takie zachcianki, chyba, ze koniecznosc zmusza :) Tak, tak mlodosc plochosc:) Moze chyba rzeczywiscie juz i sil brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki dzisiaj pochmurny dzień - do bani .... :-( Wpadłam do Was co by pozdrowić i Wam życzyć fajnego dzionka, b mój taki śpiący. Caly czas ziewam i bez sił jestem. O kant doopy takie dni!!! Ale jestem marudna, w mordę jeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle pada? Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby, Mokre niebo się opuszcza coraz niżej, żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja? A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę, Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople, patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic. Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu, Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc, ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja? A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc, Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą, ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto - lubię tę piosenkę bardzo :D A optymizm mam, tylko dzisiaj się ulotnił ;D lecz oto sloneczko zaczyna przebijać się i wieczór może być całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajarka1
Lamio a To ballade lubisz:-D Dobre co niedlugo i nas to czeka:-D Ballada o ciotce Matyldzie Między strychem a piwnicą w jakiejś starej kamienicy mieszka ktoś kto rozumy wszystkie zjadł.. dobrze wie co lubią kwiaty i pamięta wszystkie daty a kłopoty zna rodzinne od stu lat Ciotka Matylda cała w papilotach ma rozpieszczonego kota i nadzieję że się jeszcze zmieni świat Ciotka Matylda w podartych bamboszach Czeka wciąż na listonosza który rentę nosi i do łask się wkradł Aż pewnego dnia zastukał a za drzwiami cisza głucha Zniknął ktoś kto rozumy wszystkie zjadł nie podlane zwiędły kwiaty w zapomnienie poszły daty a na moje biurko mały kamyk spadł Ciotka Matylda do niebieskich kroczy bram Już podoba jej się tam i na Pana woła głośno: wpuść mnie Pan! Ciotka Matylda ma koronę z papilotów I pod pachą taszczy kota przecież biedak nie mógł zostać całkiem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzę wam tajemnicę: nie czytamy poezji dlatego, że jest ładna. Czytamy ją, bo należymy do gatunku ludzkiego a człowiek ma uczucia. Medycyna, prawo, finanse czy technika to wspaniałe dziedziny, ale żyjemy dla poezji, piękna, miłości. John Keating - \"Stowarzyszenie Umarłych Poetów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku ale pies tez ma uczucia i nie czyta poezji.. :-O A moze czyta tylko po kryjomu??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłym klubowiczkom :) Niepogoda za oknem , ale w sercu radośnie , na przekór pogodzie! Dzisiaj chyba nadszedł czas na leżenie na kanapie i czytanie zaległości!! :) A wieje !!..... Wiatr wściekły , jakby chciał drzewa z korzeniami powyrywać!! I pada!.. co jest dobre , bo rośliny chcą pić! :) Dlatego uważajcie na siebie i swoje serducha w taką pogodę, nie dajcie się porwać, bym nie ogladała was na niebie w roli latawców!!! Miłego dnia moje kolezanki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My - latawce! hihihi Wiesz, jak taki delfin albo orka podskoczą, to mają chociaż miękkie lądowanie:D Dzień dobry Zofinko . Polecasz dzisiaj kanapę? Dobra! Posłucham rozsądnego głosu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstaaaaaac Pobutka wstaaaaaC Ja tu trabie od godziny A wy spicie mamisyny Pobutka wstaaaaac Pobudka wstaaaaac Czy to w deeeeeszcz czy o pogooooodzie w harmoni z szuuuuumem fal Plynie naaaaaasza lodz po woooodzie A my znia plyyyyyniem w dal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymałam sms od Nojeczki i przekazuje usciski i buziaki i słowa tesknoty , z nastrojem u niej różnie bywa ale jakos sie trzyma 👄❤️🌼👄👄❤️🌼👄👄❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo 😘 Copertko ? może napisz kiedy Nojka wraca? Jest w domu czy na plenerze? Też mi za nią tęskno :) i dzięki za pozdrówka od niej 😘 Alisario? jutro jedziesz na urlop? życzę ci żółciutkiego , ciepłego piaseczku i łagodnego szumu fal..... dobrego odpoczynku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekroczyłam limit bramki koniec wysyłania sms Nojeczka załatwia z dialogiem net, mysle wkrótce bedzie z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę ten dzień spędzić sama ze sobą, pozwól, że nie zabawie Cię rozmową Będę inna, niż na co dzień mnie widujesz, chcę być inna, bo dziś tego potrzebuję... Cieszy mnie to, że potrafisz zrozumieć, że właśnie dziś najwięcej robisz, nie mówiąc nic. Potrzebny mi czas, potrzebna chwila sam na sam, to minie, wiem, lecz teraz w ciszę zanurzam się.... Goya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem moje kochane Alibabki ! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Juz sie wyrobilam i dla Was poswiece tez chwilke , bo jakby tak wyjechac bez pozegnania:) Po tym calym pakowaniu w domu jakby baba gruchnela , wiec bylo co robic.. Jeszcze MM zapomial o lekarstwie tez trzeba bylo szybko po recepte jechac:( Szwagierke jeszcze tez przygnalo tak zegnala sie z nami jak bysmy na rok wyjezdzali:-D No ale nikt nie wybiera sobie rodziny. Copertko, dzieki za wiesci od Nojki👄 Belvo👄 Zofinko dziekuje za to, ze jestes👄 Medelku kochany Tobie rowniez bardzo dziekuje za maila👄 Jezyki naprawde cudowne. A swoja droga te Japana to madre ludziska , dla mnie to trudne skarbeczku a jusci nawet bardzo trudne, ale przyrzekam rozpracuje to:-D( kiedys moze?):-D WBW pozdrawiam , sciskam i caluje :) „Do widzenia, do widzenia, do milego zobaczenia...” a wiec do milego zobaczenia za 2 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku dzieki za kasztany..:-) Wszystkie dziewczyny mocno caluje i spadam bo jestem okropnie zla.. :-( W tym amerykanskim jedzeniu chyba jest cos nie tak.. zjadlam 3 lody:-O Po co ten moj maz kupuje lody?? Jestem wsciekla na siebie i na ludzi w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu najmilsza :) \"Siadł wróbel na dachu wyskubuje mech; kto Anny nie kocha Niecby zaraz zdechł!\" 😘 Wszystkiego najlepszego w dniu imienin Aniu-Mendelku :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...
Z bukietem roz nie moge przyjsc,by zlozyc Ci zyczenia. Wiec prosze los,by spelnil Twoje najskryztsze marzenia❤️ Dla przesympatycznej Pani Cztery Mendle w Dniu Imienin od cichutko podczytujacej❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Literkę \"l\" sama postawię Literkę \"u\" tobie zostawię literka \"b\" też musi być no, a bez\"i\" nie można żyć na samym końcu postawię \"ę\" i wyjdzie jasno , że lubię Cię ! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Tym śmiesznym wierszykiem z antologii poezji sztambuchowej składam Ci Anno jeszcze raz serdeczne życzenia w dniu imieninkowym :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat] Dla Ani ,ukrywającej się pod przewrotnym nikiem \'\'cztery mendle\'\' wszystkiego,co szczęściem się zwie,a także zdrówka ,zdrówka ,i jeszcze raz zdrówka,bo ono jest jak ta Litwa,ktorą utracił nasz wieszcz narodowy...najbardziej ukochane ..:).....hmmm,w naszym wieku,poniekąd... A także tego samego wszystkim Aniom zaglądającym na ten topik - Aleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIM ANIOM Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień, uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny, co rozwiewa smutki. ANIU MENDELKU Uśmiechnij się solenizantko, puchary szampanem napełnij prędko, Twoi goście niech piją Twe zdrowie, resztę później Ci dopowiem. 🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku kochany.. ja Ci Zycze w Dniu Twoich imienin.. pucharow pelnych szczescia.. wagonow pelnych roz pachnacych, pogody na wakacjach i tej w duszy.. pociechy z dzieci i wnukow iii... laskawego oka.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo,bardzo,bardzo dziękuję za wszystkie przemiłe życzenia imieninowe! Za kwiatki i uśmiechy i wierszyki! Miło mi niezwykle! Nie zaglądałam do klubu, bo wczoraj dowiedziałam się, że już w południe przyjedzie rodzina z życzeniami... No i zaczęło się szaleństwo z doprowadzaniem \"chałupy\" do stanu, w którym można przyjąć ludzi. Spodziewam się, że troszkę gości będzie po południu...:D, część zapowiedziała się na sobotę:( Nic to! Dam radę! Pozdrawiam urlopowiczów, i pracusiów, i leniuszków, którzy nie muszą już do żadnej roboty i mają stały urlop. 👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu? Słoneczko , mam nadzieję , że dzionek minął ci dziś dobrze ? I chyba jeszcze się bawicie? Poproszę o kilka kropelków okowitki? Za zdrowie !!! Wszystkiego najlepszego , Aniu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×