Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość globus
Wszystkie kumoszki razem.Życzę Wam spokojnej nocki. Do wszystkich się uśmiecham. Jestem zadowolona , ponieważ przy pomocy mojego pana udało mi się poczyścić okna.Jak to nie wiele potrzeba do szczęścia, ale naprawdę jestem szczęśliwa choć napracowana , aż w " głowiżnie" mi się kręci. Jeżeli o 4 rano nie obudzi mnie kotek, to też będę szczęśliwa. No patrzcie i l e ż to mam szczęścia. Do jutra.Paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kukuuu
tu jest wasza Belva jak u was nie pisze senior.pl Dzisiaj, 15:08 Pani Slowikowa Stały bywalec Zarejestrowany: May 2007 Posty: 4 548 ________________________________________ Cytat: Napisał sagula Pani Slowikowo - bardzo proste ale eleganckie. Podobają mi się te ptaszki na umywalce. Ciekawie to wszystko jest dopasowane. A mnie podoba sie to lustro .. Fajnie skomponowane z prostota umywalki..Mam cos podobnego u siebie w domu. Gdyby to byla moja lazienka ... ptaszki niestety nie moglyby tam dlugo zagoscic bo nie sa praktyczne. na tej umywalce. Kamyki tez.. poszlyby do ogrodu razem z ptaszkami heheheh Dzisiaj, 21:01 Dom w Andaluzjii szczyt clichet!!! Takie domy widuje sie na peczki.. Fakt ze jest cieplo urzadzony w srodku bo kicz jest zawsze cieply i swojski .. Co kto lubi Najgorsze to te krysztaly.. pasuja jak piesc do nosa!! Gory b. piekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - zadaję Wam zagadkę.Jakie trzeba mieć wykształcenie,aby zachować się w taki sposób. Mucha wleciala do mieszkania.Oj..oj... ktoś się tutaj nie mył,bo muchę przyciągnęło. Nie Wiem czy powinnam wypowiedzieć się w sprawie,chyba Anny,jeżeli pokręciałam to przepraszam.. moje zdanie jest takie .. na razie przeżywasz,ale nie zdajesz sobie sprawy ile zuskujesz.To jest absolutnie tylko moje zdanie. Kiedyś tam przytrafiło mi się też coś takiego.mieliśmy już 2 synów,nagle\"RADOSNA NOWINA\" - będzie 3-ci,tylko nie u nas,bo ja właśnie byłam po porodzie. Niestety,został ze mną. Dlaczego niestety?????? - Myślę,że każda z nas która została ze swoim starym dobrze to rozumie. Kiedyś w programie u Drzyzgi,był podobny temat.Była tam kobieta,która też zostala tak doświadczona - z tym,że odszedł. jej zdanie - cyt. - koleżanki zazdroszczą mi i pytają jak to zrobiłaś,że sobie poszedł - gdyby moj zrobił kiedyś coś takiego - jaka dzisiaj byłabym szczęśliwa. Moja rada - puść toto. Jola - wytłumacz mi jedno bo nie mogę zrozumiec, nie tylko Ciebię ale i inne kobiety - wśród nich jest moja siostra.Czy naprawdę nie można żyć bez chłopa?Czy to jest właśnie ten szczyt szczęścia? Przepraszam - jeśli uraziłam.Ale piszę tak jak czuję i myślę. Dlaczego nasze szczęście musi być kojarzone z tym drugim rodzajem? Tyle ,jak piszecie doznałyście od ślubnych, i nadal szukacie,CZEGO??????????????.Co znajdziecie??????? Dla mnie prawdeziwą radością byłoby znaleznienie przyjaciela/ki,takiego z prawdziwego zdarzenia,ale niestety o ten towar niezwykle trudno.Jest więc substytut - internet,cieszę się z tego,że mam Was - tutaj piszę to co myślę.Jeżeli mój wpis którąś uraził - wybaczcie.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na chwilkę.... Przeczytałam wszystko.... Będę pisała jak dzieci pojadą. Jest cudownie !!! :D Pomarańczo - SPADAJ !!! Belva może pisać gdzie chce. Co Cię to obchodzi !!! Nie uzyskasz tego o co ci chodzi. Dla Nas jest mila i NIC ci do tego..... to tyle... Dobranoc... choć pewnie śpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kukuuuuuuuu
macie swoja belve, sama slodycz i kultura: Pani Slowikowa Stały bywalec Zarejestrowany: May 2007 Posty: 4 557 -------------------------------------------------------------------------------- Cytat: Napisał marbella123 Matrix, a co powiesz na inwektywe, ktora Pani Slowikowa zaadresowala do mnie, na innym watku, mianowicie, ze mi "wystaje sloma z butow". Nawet nie wyladowala w koszu. To byl komplement dla ciebie Zastanow sie raczej nad twoja mania przepisywania moich postow na innych forach.. Co za dziecinada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. jakis wariat przepisuje moje posty z innego forum.. Przepraszam was dziewczyny.. :-O Ze tez ludzie nie maja czego innego do roboty tylko zajmowac sie cudzym zyciem.. Paranoja jakas. !! :-( Pewnie ja sie obudzicie zastaniecie ten moj wpis.. Dzisiaj nareszcie poszlismy po wielkie zakupy i przytargalismy je do domu.. Chodzimy do sklepu gdzie niby wszystko jest w lepszych cenach bo hurtowych.. A niech to z tym hurtem.. Trzeba placic na rok za legitymacje i kupowac olbrzymie ilosci .. Jak kupujemy ryz czy make to starcza mi na pol roku.. :-D :-D Dzisiaj wywialo reszty chmur i zrobilo sie pogodnie i ladnie wieczorem.. Powsadzalam bratki na zime .. Chyba pojde juz spac.. Na razie !!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro, to nie chodzi o to ze nie mozna zyc bez chlopa.. Tylko w dwojke jest lepiej niz w pojedynke.. Sama wiesz o tym chyba? Obowiazkow jest o polowe mniej... kasy jest o drugie tyle wiecej.. jest do kogo sie odezwac.. poradzic.. Po prostu ma sie przyjaciela.. Nie zawsze ten przyjaciel jest taki juz perfekt ale jest lepiej niz nic..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam nowy dzień i wszystkie dziewczyny. Połowa listopada, przeraża mnie , jak ten czas rwie do przodu. Pogoda wietrzna,pasuję odpoczywam w domku. Miłego dnia.Jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczęta...witam Was i czytam...w wielu sprawach podpisuję się pod waszymi podsumowaniami. Belva dobrze ujęła istotę potrzeby bycia z kimś od czasu do czasu więc nie będę się powtarzała.Oczywiście można by się obejść ale jestem wolnym człowiekiem i jak mam ochotę czuć w pobliżu męską energię...to czemu nie? Poza tym często źle się czuję...mam nadal sporo zdrowotnych problemów więc nie korzystam z życia towarzyskiego poza domem a samotność na dłuższą metę źle na mnie wpływa.Miło czasem usłyszeć komplement, głos, czy choćby mieć świadomość, że jest się dla kogo umalować i założyć coś fajnego na siebie.Kiedyś zamiast mężczyzny otaczałam się koleżankami.Teraz jednak one pozamykały się w swoich światach i nawet nie sms-ują z potrzeby serca a co dopiero mówić o wizycie. Chodzi o to, że nie ma ich kiedy potrzebuję się spotkać.Wolą żebym to ja przyszła a moje nogi ledwo zipią po pracy....auta nie posiadam. Każdy więc układa sobie grafik życia wg. własnych potrzeb i sytuacji a moja jest inna.Nie chcę za wiele pisać o sobie i nie gniewam się na nikogo.Na razie!Pozdrawiam wszystkie koleżanki bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - odpowiedzćie mi na zadaną zagadkę. Zresztą - podam odpowiedż - to moja synowa z doktoratem. ńie piszę dokladnie o moim pobycie -ale teksty w tym stylu padały co chwilę. Wokół mojego Syna pustka - nie ma już znajomych,sAsiedzi na ich widok odwracają głowy.Innego wytłumaczenia,jak choroba psychiczna tej kobiety nie znalazlam.Nic,tylko dostał się w łapy psychopatki. Zostawiam Go jak alkocholika z problemem,bo porozmawiać nie dalam rady.Jego teksty do mnie w podobnym stylu - padaly także,ale wychodziło mu to bardzo nieudolnie. Wiem jedno,tej kobiety nie wpuszczę już do domu.Dla niego drzwi zawsze będą otwarte.K....,co za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....livio21...hm...masz na pewno problem, którego nie rozwiąże sztab psychologów.Za mało napisałaś jednak by się odnieść czy próbować pomóc.Każdy z nas ma inne doświadczenia.Niektóre sprawy wcale nie wyglądają jak wyglądają, niektóre emocje mogą krzywdzić albo spalić mosty...a z moich doświadczeń wiem, że w sprawach trudnych dobrze jest wstrzymać się przed potokiem słów i zbadać polubownie sytuację obu stron.Czasy są jakie są , nie są łatwe i zauważyłam, że mózg człowieka nawet wykształconego, może okresowo fiksować. Gubimy się, popełniamy błędy...samo życie...od nas tylko święci są mądrzejsi.Czasem wolimy skupić się na życiu innych, żeby nie myśleć o poprawie własnego życia czy zmienić siebie.Czasem pomocą może okazać się nie postawa \"trzymania się na boku\" jako uszanowanie czyjejś odrębności....kurczę brzmi jak wykład a mnie chodzi o własne przemyślenia i spostrzeżenia w odniesieniu do własnego życia ale i życia ludzi wokół mnie.Nic nie jest proste a czasem baaaaaaaaardzo skomplikowane! Trudno radzić jak nie zna się problemu.Wiem tylko, że coś nie tak z synową z doktoratem?Oczywiście sprawa jest delikatna i nie wymagam zwierzeń publicznych.Wiem tylko z życia, że tacy ludzie również mają jakieś problemy ze sobą i jest to normalne a my od nich jedynie wymagamy nieskazitelnego postępowania czy zachowania.Może wiedząc, że są na tzw.muszce czują się niezrozumiane i uciekają się do silnego akcentowania własnej niezależności, budują twierdzę \" dorosłości \"izolując się od rodziny i znajomych??? Może lekarstwem na takie osoby jest głośne powiedzenie, że szanujemy prywatność tej osoby i nie chcemy jej niczego narzucać a jedynie zbliżamy zapytać jak sobie radzą i czy czegoś im nie potrzeba? Może uśmiech ? Może normalny dialog, nie jak z synową tyko np. jak z przyjaciółką ?Oczywiście nie mam pewności co jest dobre ale np. ja jako \"teściowa\", widząc co by mogło im uprośić życie, mówię jakiś przykład i dodaję, że ktoś w rodzinie tak miał,postąpił, czy znajomi i że to się sprawdza.Nie wymuszam i nie naciskam.Jak się kłócą nie jestem stronnicza, raczej mówię,że ten stan rzeczy może spowodować to i tamto...i zaraz odnoszę to do własnego życia żeby nie brzmiało jak zarzut czy prawienie morałów.Dodaję, że warto jest być dla siebie dobrym, bo to buduje i rozwija.Tak tylko skreśliłam te parę słów Livio, bo wierzę, że na spokojnie będziesz miała słuszne przemyślenia....emocje to zły doradca a ja życzę Ci dużo wytrwałości i odbudowania dobrych układów w rodzinie....szczerze!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaKrystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Panie. Juz trzeci raz pisze do Was i ciagle cos nie wychodzi. Pomylilam haslo, wykasowalo mi cale wypociny. Pisze wobec tego na nowo. Dziekuje za serdecznosci, ktorymi mnie obdarzylyscie. Bardzo mi sa potrzebne. Dzis niedziela, na obiad przyjda dzieci i pan malzonek kupil bukiet kwiatow. Bedziemy grali nastepna komedie, a ja pewnie bede plakac w kuchni, nie nadaje sie do tej gry. Nerwy mi puszczaja, wkoncze sie. Jutro napisze jak bylo, moze znajde odwage aby przeciac te nitke klamstwa. Serdecznie Was pozdrawiam. Anna Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , moje \"stare\" i nowe znajome :) Dawno tu nie byłam , teraz poczytałam i..... AnnoKrystyno! Daj mu odejść! Niech układa sobie życie z inną , a ty MUSISZ powiedzieć dzieciom , wszak urodzi się im przyrodnie rodzeństwo!! Wcale nie musisz prowadzić wojny z chlopem , on nie ma prawa ci grozić , tym bardziej ze wina za rozpad waszego związku jest po jego stronie!!! A ty w stosunku do dzieci musisz być szczera , niech wiedzą , że on cię zranił , że przekreslił całe wasze dotychczasowe życie dla jakiejś młodej dziury , której od razu zmajstrował dzieciaka!!! Pozwól mu , mimo , że serce boli, zaczynać nowe życie od pieluch!! Niech go wkurza płacz dziecka po nocach , niech go denerwują fochy rozchwianej hormonalnie i emocjonalnie (po porodzie) nowej kobity!!!! Pozwól mu na to , ty masz już ułozone życie , dorosłe prawie dzieci , napewno mądre, one będą dla ciebie podporą i pociechą , tym bardziej , że .....one chyba wiedziały o tym wcześniej niż ty! Bo zawsze żona dowiaduje się ostatnia!!!! Livio, wiem , że kochasz syna ale nic nie zrobisz , dopóki on sam nie dojrzeje do tego , że żle mu w takim układzie? A może jemu to pasuje , może to tylko tobie się wydaje , że jest inaczej? Nie musisz utrzymywać kontaktów z synową , gościć jej we własnym domu! Jasno postaw sprawę: dla syna drzwi otwarte , jej nie chcesz widzieć! We własnym domu ma cię obrazać? Wyluzuj!!!! Jola , jak fajnie cię widzieć i czytać , że ci się układa!! Ja jeszce będę ze dwa tyg. w Polsce , od 1 grudnia znów do pracy koło Frankfurtu /Menem.... :( Wrócę pod koniec stycznia , akurat moja Ula urodzi Alicję :) Belvo , mam nadzieję , że Ty , tak spokojna i zrównoważona kobieta , nie da się sprowokować jakijś pomarańczowej kretynce? 😘 😘 dla wszystkich topiczanek :) 😍 uffffffffffff to napewno ja się tak rozpisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie wiem po co tyle
pisania - Zofinko na jarmarak wracaj - tu ma byc spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moje dzieci pojechały i znowu pozostało mi czekać .. 😭 Jednakże chociaż przez parę godzin było rodzinnie i jak dawniej. Obiecałam, że popiszę - ale jakoś nie mogę. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno Krystyno! On nie jest Ciebie wart. Nie myśl o nim jak o cudzie , tylko jak o zdepnetym kapciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....Zofinko...jak dobrze, że dajesz sobie radę! Myślałam, że Ty na obczyźnie cały czas..he he.Zajrzałam tu po miesiącach nie pisania z drżącym sercem czy wpisywać się czy nie?...patrzę....belva...i od razu micha mi się ucieszyła...teraz też..he he:) gratuluję przyszłej babci.Ja będę nią w kwietniu.Zaraz mam wizytę córci wiec tylko pozdrowię🖐️..macham do Wa wszystkich! Ciekawe jak mają się nasze \"stare znajome\" ???Pozdrawiam je z tego miejcsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo....e-mail jaki Ci się pokazał pod nikiem jest nieważny, miałam czyszczony cały komputer i wgrywane nowe dane i hasło za względu m.in na prawdopodobny dostęp \"ex\" do moich danych a w efekcie przestał mi w ogóle działać internet....nie było połączenia.Ja nie mam również żadnych Twoich danych a chciałabym adres skype, dodam go do kontaktów.E-mail również mile widziany.U mnie jakiś kłopot z wysyłką maili albo ja się nie znam, bo miałam system HP a teraz mam XP i od nowa rozszyfrowuję obsługę kompa.Spróbuj na adres ayoanowa@wp.pl mój skype:kuczak.jb.....bez \"r\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko a w tym Frankfurcie nie masz dojscia do kompa?? Dzieki za obrazki !! Dobrze ze sie odzywasz od czasu do czasu.. Dzisiaj sloneczna niedziela.. ale nie chce mi sie nic robic..ani w domu ani w ogrodzie. Zadzwonila moja starsza corka .. fajnie mi sie z nia gada.. Lubie i szanuje jej meza wiec nie denerwuje mnie nic w ich zyciu.. Musze jednak przyznac ze jak u nich bylam to byla dla mnie okropna.. Wtedy odkrylam ze mam jeszcze duzy zapas lez.. Tez juz myslalam ze ich nie mam.. Livio.. czuje to co czujesz.. I nie wiem jak ci poradzic bo tak jak mowila Jola za malo wiemy co dokladnie sie stalo.. Jedyne co moge wycisnac z mojej niewyspanej mozgownicy dzisiaj to to, zeby na ten konflikt uzyc magicznego klucza \"milosci\" ... Ona w ciebie kamieniem a ty w nia chlebem.. To zawsze funkcjonowalo dla mnie w zyciu.. po jakim czasie.. Wierze ze ludzie sa w glebi dobrzy.. tylko niektorzy tak juz sie posuneli w nieporozumieniach, ze trudno jest wszystko obrocic na dobre.. Jedyne co zostaje ... to paradoksalna magiczna rozdzka milosci.. ktora MUSI po czasie rozwiazac wezel..konfliktu.. Ta rozdzka funkcjonuje nawet wzgledem wariatow.. i psychopatow.. bo serce maja wszyscy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa belvo...pięknie to ujęłaś.Dopisałam do kontaktów skype Ciebie...chyba mendelka i chyba dawną, dobrą znajomą ale napiszcie cokolwiek żebym była pewna,że to o was chodzi na skype :)Całusy!!! Przyszła córcia więc na jakiś czas muszę się wyłączyć z pisania i czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu . znalazlam cie na skypie i zostawilam wiadomosc .. ale skypa mam tylko w pracy a teraz jestem w domu.. Pod moim nickiem jest tez adres maila.. Sprobuj napisac..:-) Mendelek tez sie pokazuje od czasu do czasu z jakas poezja.. jak to Mendelek.. 🌻 Ciesze sie ze mamy duzo nowych uczestniczek .. ktore nas jeszcze nie znaja dobrze.. Mam nadzieje ze piszac czesto bedziemy mogly sie mocno zaprzyjaznic tak jak to sie stalo z nami "starymi" Na tamtym forum zrobilo sie faktycznie bardzo nieciekawie ... nawet ja stracilam cierpliwosc.. Bede do was wpadala czesciej 🌻 Chyba najgorsza rzecza na swiecie jest tak sprowokowac czlowieka aby zaczal robic glupstwa .. tracac rownowage i spasc w otchlan.. To jest czyste "zlo":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga LIVIO. Postanowiłam jednak skreślić parę zdań. Chyba wiem, co w sercu przeżywasz. Żadne słowa nie odzwierciedlą bólu i żalu z dręczącym non stop pytaniem: Dlaczego ? Tylko co to da? Skarbie, przeżyłaś już tyle latek i poradziłaś sobie z tysiącami problemów - i pewna jestem, że poradzisz sobie i z tym obecnym. Przeżywasz to wszystko - tracisz przez to zdrowie - a \"lodowa\" się śmieje. Z szyderczym wyrazem twarzy cieszy się, że postawiła na swoim, że Twój syn TYLKO jej słucha i z nią się liczy, a nade wszystko - że Ci dowaliła. Pachnie mi to masochizmem - czerpanie radości z krzywdzenia innych. LIVIO - jej o to chodzi !!!!!!!!! Właśnie w taki sposób osiąga wyższość nad Tobą. Nie jestem mądra ani wszechwiedząca, jednak zastanów się czy nie lepiej roześmiać się jej w twarz ! Pokazać, że NIE ROBIĄ na Tobie wrażenia jej gierki. To tylko taka moja sugestia. Oczekujemy, że osoba wykształcona jest zarazem kulturalna, wiedząca jak się zachować. Gowno prawda - te szkoły nie mają związku z kulturą bycia. To pewnik. Tak jak to, że są ludzie dobrzy i źli. Nie zapraszaj ich do siebie - ogranicz jej wizyty. Ja bym jej nie zniosła pod własnym dachem. Moja duma by mi na to nie pozwoliła. Przestałabym całkowicie interesować się nimi i żyła swoim życiem. Jestem pewna, że znajdzie sobie inny obiekt - a Ty będziesz miała spokój. A co do uczuć - okazać jej więcej miłości i akceptacji - ktoś napisał. A po co? - pytam się. Czy wszyscy wszystkich muszą lubić? Ona wyraźnie okazała Ci tyle razy \" tę swoją miłość \" że powiem wprost: w głębokim poważaniu miałabym tę jej miłość. Każda z nas ma kogoś takiego, kogo nie trawi i vice versa - tak to już jest. LIVIO - otrzyj łzy, uśmiechnij się - świat się nie kończy. Wiem, że dasz radę. A jak nie masz do kogo to do mnie, do Globusa , do dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny wieczór Was wszystkich Lonia Zofinka belva Jola mendelek Livia Halina AnnaKrystyna globus Iza Małgosia Xarta chyba udało się wymienić wszystkie 👄i te stażem w klubie od....I nowicjuszki ale z racji mojej sklerki wybaczcie jeżeli to mój pierwszy i ostatni raz :D Jest nas 12, tyle co roczek, a niedawno temu klubowi stuknęły 2 latka . oj jest co wspominać :)Jak kogos pominęłam paluszek do góry 🖐️ Livio zawsze i wszędzie bądź sobą , dbaj o siebie i nie pozwól na brak szacunku wobec siebie .Życie bolesne bywa , ale po burzy jest tęcza i to ,że człowiek uczy się całe życie i Ty i ona wraz z biegiem czasu zmieniacie się. "Gniewajcie się ,lecz nie grzeszcie"Chciałąbym przytulić Ciebie , wyobraź to sobie i poczuj choć wirtualnie i podobne słowa kieruje do Anny Krystyny, potrzebne Wam słowa wsparcia i kobietki staja na wysokości zadania ,WIELKIE BRAWA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wybaczcie, piszę tylko na dobranoc. Mam dzisiaj ciężką głowę.Myśli rozchwiane.Może to z powodu dużego wiatru i jesiennego ponurego dnia. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki... Znowu sobie poczytałam wszystkie wpisy, a , ze czasu brak napisze krótko......Myślę , ze poniekąd wszystkie macie racje,odnośnie naszych koleżanek, które ostatnio borykają się z większymi problemami...Uważam, ze my kobietami powinniśmy się wymieniać poglądami i nawzajem wspierać... Tylko każda z nas odbiera to inaczej bo przecież charakterki mamy inne.... I znowu zacytuje moją babcie... \" gdzie się swoje psy kąsają, niech się cudze nie wtrącają "... Nie odbierzcie tego źle to tylko cytat !:) A z drugiej strony jak tu siedzieć cicho, kiedy niektóre sprawy wołają o pomstę do NIEBA ... 🌼 Pozdrawiam was wszystkie bez wyjątku i przesyłam uściski... Niezwykła kobieto, sorry :( ja tez ten lot inaczej odebrałam... W takim bądź razie życzę ci miłego lotu:) miłego wieczorku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlikowska-Jasnorzewska Maria Barwy Oto jest fiolet drzewa cień idący żwirem, fiolet łączący miłość czerwieni z szafirem. Tam brzóz różowa kora i zieleń wesoła, a w jej ruchliwej sukni niebo błękitne koła. A we mnie biało, biało, cicho, jednostajnie bo noszę w sobie wszystkich barw skupioną tajnię. O jakże się w białości mojej bieli męczę chcę barwą być a któż mnie rozbije na tęczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np Kobieto..zapomnialas pozdrowic naszego Legwanka.. jednej z najkochanszych osob na forum.. :-) ale jest to zrozumiale bo nie znasz jej tak dobrze jak my \"stare\" :-) Lec do Angli i wyslij nam jakas kartke..:-) Jak dlugo tam bedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadałam z legwankiem na skype. belvuś wysłałam testowego emaila...jak już mówiłam uczę się obsługi nowej poczty metodą prób i błędów. np kobieto...ja również życzę super lotu....super pobytu i podziwiam, bo ja, gdyby nie lęk przed lotami, pewnie już dawno gościłabym w różnych krajach.Córcia sobie poszła a ja wybieram się na mszę. Moją ulicą od kilku dni chodzi wariat i wykrzykuje jakieś monologi, sam sobie odpowiada też na pytania ale trzeba mu przyznać, że tematy się zmieniają.Wczoraj szłyśmy z córką a jego zebrało na moralizowanie kobiet.Domyślam się, że temat przyszedł jak nas zobaczył.Bardzo nieładnie łajał wszystkie kobiety na świecie, że to nasza wina...że mężczyźni nas źle traktują....ale o co chodziło to nie wiem, bo zwiałyśmy na drugą stronę ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×