Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Jakoś strasznie pusto się zrobiło. Szkoda... No cóż teraz taki czas, ze jeszcze mnóstwo zajęć, bo to dopiero Święta się skończyły a zaraz Sylwester. Mam nadzieję, że przerwa w Waszej bytności jest tylko chwilowa. Bardzo tu u nas sympatycznie było i chyba trochę by szkoda było to zaprzepascić. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Powoli zaczęłyśmy się poznawać, można powiedzieć nawiązywały się już między nami nici sympatii. Częś z nas już się wymieniła meilami. Jak już nie raz pisałam internet jest takim samym miejscem do poznawania ludzi jak wiele innych. Nie jest ani gorszy ani lepszy. Zapewne daje większą anonimowość, co też w pewnym stopniu jest zaletą. Życzliwość dobre słowo w świecie nas otaczającym jest coraz rzadszą rzeczą. Wiecej jest takiej czystej, \"bezinteresownej\" zawiści. My tu jakoś wydaje mi się nieźle się dobrałyśmy i tworzymy / to też oczywiscie tylko moje zdanie/ dość zgraną gromadkę. Tak więc dziewczyny odezwijcie się znów. To miłe takie wzajemne wspieranie się. I pamiętajmy, ze każde miłe słowo może powrócić do nas w chwili kiedy tego będziemypotrzebować, czyjąś sympatią, może uśmiechem. Trzymajmy wię póki co kciuki za Belvę i jej imprezę. By była udana, by to dobrze wróżyło na przyszłe życie jej córki. Nie chcę Was wymieniać by żadnej niechcący nie pominąć ale czekamy tu na Was wszystkie. Sara5, Gabrysia i ja dzisiaj tkwiłyśmy na klubowym posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Klubie!Sama50! Mnie rowniez brakuje niektorych dziewczyn.Jestem przekonana,ze na dniach wszystkie zjawia sie tutaj.Tak,to chyba jest \"taki okres\",ze nie starcza czasu na przebywanie z nami.Jestem dobrej mysli,ze znow spotkamy sie tu wszystkie i bedziemy sie cieszyc swoja obecnoscia.Pieknie spisalysmy sie w przygotowaniach swiatecznych,wirtualnej Wigilii i jestem zdana,ze zadna z nas nie chcialaby zaprzepascic naszej wzajemnej sympatii. Sama,trafnie wyrazilas swoje zdanie,podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia.Rzeczywiscie,tak wiele znaczy dobre,bezinteresowne slowo...Mysle,ze jest tez wiele osob poszukujacych dla siebie miejsca w wirtualnej przestrzenii,byc moze dolacza do nas.Zapraszamy wszystkich do nas! Jestem myslami z Belva.Czeka ja wazne wydarzenie.Zycze,aby pozostaly najwspanialsze wspomnienia na cale zycie.Bedzie super! Zycze pogody ducha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Nie smucic mi sie! Idzie Nowy Rok z nowym powiewem.Chociaz nie jestesmy w komplecie,to jednak jestesmy. Sama,jak ja CIEBIE lubie.To,co napisalas,to cala prawda.Masz racje,ze sprzyja nam nasze towarzystwo.Dziewczyny dopisza,wroca z wojazy.Wyczekujmy je! Gabrysiu,sama mowilas,ze nie ilosc lecz jakosc liczy sie.Zapamietalam te Twoje slowa .Nie jest nas wcale tak malutko. Naprawde jest tu milo i sympatycznie.Chetnie tu bywam. Do zobaczenia! Milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza fanka.................
"Wsrod mysli o Tobie" Wsrod mysli o Tobie zamieszkal ptak o milosci spiewal i gniazdo uwil w chmurach wysoko daremnie odlecial z pierwszym podmuchem zachodniego wiatru zostawil puste gniazdo i splatane zapachem lata mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGROD MARZEN
Poprosilem Boga o wode, Dal mi ocean. Poprosilem Boga o kwiat, Dal mi ogrod. Poprosilem Boga o drzewo, Dal mi las. Poprosilem Boga o przyjaciela, Dal mi Ciebie! Sympatycznym paniom --ktos ,kto Was codziennie odwiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowa fanko! Jesteś poetką ....Pięknie piszesz,pozdrawiam Cię! Witam rowniez inne panie i melduję sie w klubie. Wczoraj padał a raczej prószył u nas śnieg i myślałam, że może Nowy Rok zacznie sie zimowo, ale dzisiaj juz nie ma po nim śladu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och witaj Cztery mendle,dawno wyczekiwane! My tu z Sama50 od zmyslow odchodzimy,gdzie podzialyscie sie? No dobrze,ze dotarlas! Sniezek narobil nam apetytu,ale niestety musimy troszeczke na niego poczekac.Przyjdzie taki zasniezony dzien,utkniemy w zaspach,moze przeleci sniezyca.Och,jak rozmarzylam sie,jak dziecko.Pamietam te \"ciezkie\"zimy.Pozamykane szkoly,trudny dojazd do pracy i codzienne odgarnianie multum sniegu. Fanko! Umilasz nam zycie pieknymi wierszami.Dolacz do nas na stale!Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy pamietacie jakegos \"wyjatkowego\" Sylwestra? Dlaczego akurat ten,a nie inny tkwi w naszych myslach?.Moze w sercu? Podzielcie sie z nami swoim sylwestrowym wspomnieniem. Moze odzyje mlodosc...moze ktos wyjatkowy...piekne chwile.A moze byl tak nieudany,ze nie pozwala nam o sobie zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sylwestrowe wspomnienia zlewają się w jedną zabawę ...Zwykle była to prywatka u kogoś znajomego, albo u nas w domku w górach, innym razem Sylwester w \"Samotni\", raz wielki bal w salach NOT-u, ale raz było niezwykle, bo na dachu 11-sto piętrowego wieżowca w Libii. Tańcowaliśmy do wschodu słońca! :) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Scronisko--SAMOTNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schronisko--SAMOTNIA
w polowie drogi z Karpacza na Sniezke, Nad Malym Stawem stoi Samotnia, slynie z przytulnej atmosfery, drewnianych wnetrz, domowej kuchni ja tez tam bywam-kocham Karkonosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy to , że mamy swoje stałe/ chyba/ fanki. Może zdecydujecie się nie tylko czytać nas, podsyłać przesympatyczne wierszyki ale również przyłączyć do nas. Nowy Rok daje możliwość zrobienia jakiś zmian w życiu... moze więc... Cztery mendle zapewne masz bardzo ekscytujące wspomnienia, nie tylko z Sylwestrów. Jeśli bedziesz mieć kiedyś chwilę czasu i nastrój to zapewne się z nami podzielisz nimi. No cóż moje Sylwestry... No nie mam raczej dobrych wspomnień. Może utkwił mi tylko w pamięci jeden, był to rok bodajże z 1978 na 79/ jak to dawno/ kiedy dookoła był mróż cos tak -48 , ale on też nie był wystrzałowy. Mam nadzieję, ze wszystko jeszcze przede mną, wszak nie jestem jeszcze taka stara/ hahaha/. Gabrysiu , moze Nowy Rok i mnie da nadzieje na zmiany.. wiesz zapewne co mam na myśli, ale cichutko o tym. Saro tak mi miło się zrobiłopo tym co napisałaś, zarumieniłam się aż. To samo i o sobie mogę powiedzieć. Dzisiaj mam troszkę trudny dostęp do komputera, ale wieczorem na pewno przeczytam wszystko co napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za moj wzrok.Cos mi jest,bo nie dostrzeglam Samej 50.Usciski dla Ciebie,cztery mendle i Gabrysi ,naszej fanki i fanki Karkonoszy.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki mi pomysł przyszedł do głowy, może głupi trudno to określić. Zbliża się Nowy Rok a z nim czas różnych postanowień. Może byśmy tak, za jakiś czas oczywiscie najlepiej już kiedy ciepełko u nas zagości urządziły sobie mały zjazd. Na 2-3 dni ot tak dla lepszego poznania. Moze to być jakiś zamek, może miejsce w którym kiedyś któraś z nas przeżyła miłe chwile. To póki co taki lużny jeszcze temat do prxzemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor
www.maxior.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sama50! Uwazam,ze predzej czy pozniej musi dojsc do spotkania.Swietny pomysl,podtrzymuje te propozycje.Dobrze,ze jestes,bo juz wypatrywalam te swoje oczeta za Toba. Przeczytalam o Sylwestrach i tez mam taki jeden.Na sama mysl mrozi mnie okropnie.Nie dlatego,ze atmosfera byla lodowata lecz nasze noclegi w nieopalanych pokojach.Pamietam,ze spalam w kozuchu tureckim ,czapce i rekawiczkach pod jakas letnia kolderka. W te noc poginely nam rzeczy z pokoju...nie byl zamykany.Pomimo tego,milo wspominam tego Sylwestra,bo spotkalam swoja kolezanke ze szkoly sredniej.Alez to bylo spotkanie o 24.00.Wczesniej zespol muzyczny dedykowal mi piosenke od niespodziewanego turysty. O 24.00 do mnie i meza podeszla \"turystka\" z przystojniakiem i kelnerka--na tacy szampan i cztery lampki.Nie poznalam jej.Dopiero pozniej,kiedy zdjela maske.Wpadlysmy sobie w ramiona,cieszylysmy sie jak odnalezione po latach siostry.Od tego czasu uplynelo tyle lat i slad o niej zaginal.Ale odnajde ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu, ruszya specjalna strona www.odnajdzmysie.pl z instrukcja obsługi szukania znajomych. Wspólna akcję prowadzą : gazeta Wyborcza, radio TOK FM i portal Gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle! Dziekuje Ci za te informacje.Niestety,nie znam jej aktualnego nazwiska.Panienskie chyba pamietam...Jestes kochana! Buziaczki! PS.A jak wygladal Sylwester na 11p ? Czy to bylo na dachu czy w mieszkaniu? Prosimy o szczegoly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam usprawiedliwie w miare mozliwości swoja nieobecność za bliżej nieokreślony czas SZęśLIWGO NOWEGO ROKU 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara5, znam zamek Książ . Często tam bywałam z dziećmi, gdy były mniejsze i z rodziną bliższą i dalszą, no i ze znajomymi z Polski i z zagranicy...ale na balu sylwestrowym nigdy tam nie byłam! Wtedy, gdy balowałam, to Książ był w kiepskim stanie a teraz zamek zaczyna błyszczeć a ja popadam w ruinę :D (tylko nie krzyczcie, wiem co mówię i nie przejmuję się tym, ale fakt to niezaprzeczalny!) Copertko, jak miło, że wpadłaś do nas! Ale jesteś tajemnicza dama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle! Ale bylas w Afryce,Libii i jeszcze w wielu miejscach. Juz swoje zwiedzilas,pomieszkalas a teraz masz zastrzezenia do Twojego stylu bycia.Wiesz,sa lata tluste i lata chude.One mijaja! A jak niektorzy maja cale zycie pod gorke??? Copertko,witaj slonce! Pojasnialo w klubie! Trzymaj kciuki na nasza kochana belve! Opowiedz o jakims Sylwestrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nam copertko, miło ze znów jesteś. Coraz więcej nas powraca do klubu. Siądźmy blisko kominka, wyciągnijmy nogi , odpoczywajmy . Warto też pomarzyć, co też los przygotował nam w przyszłym roku. Popatrzmy za okno, może jakaś spadająca gwiazdka przypieczętuje nasze życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusciutko tu dzisiaj...czyzby juz sylwestrowe przygotowania? Wczoraj zaliczylam tance,a dzisiaj uda nie pozwalaja zapomniec o sobie.Wiem,to chyba \"kaczuszkowe przysiady\" daly mi w kosc. Mam cicha nadzieje,ze do jutra nie bedzie sladu.Nastroj sylwestrowo--noworoczny daje o sobie znac.Zewszad plynace zyczenia...Jaki bedzie ROK 2007 ? Co przyniesie? "Dobre duszki" zapomnialy o poezji.Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzie Nowy Rok
Niech sie zima srozy wkolo a Wy bawcie sie wesolo Do polnocy i do rana Niech nie braknie Wam szampana W Nowym Roku zdrowia,szczescia,pomyslnosci ! Wszystkiego naj-,naj w nowym roczku,zeby najgorszy dzien w Nowym Roku byl taki jak najlepszy dzien w starym...roku! Nowy Rok--to zwyklo sie mawiac--dobra okazja do tego,by sie zmienic.Ja jednak pragne Wam zyczyc,abyscie nadal pozostaly soba. Nie pozwolcie zniszczyc w sobie tego,co Was wyroznia. Niech w Nowym Roku swiat bedzie dla Was pelen ciepla,radosci i przyjaciol,a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie milosci i zrozumienia. Kocham Was za Wasza wzajemna serdecznosc,ktorej tak bardzo brakuje gdzie indziej...Czasami jest mi smutno i odwiedzam Was.Siadam cichutko w niewidocznym miejscu i po chwili poprawia mi sie samopoczucie.Za kazdym razem zabieram wasze usmiechy i radosc.Uczycie mnie radosci i wiary w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×