Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

...sos dało się uratować...da się zjeść...namaguję i nie będzie niemiłych zapachów...a najwyżej sama zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za belvą naszą się stęskniłam...belvo...dołącz do naszego sympatycznego grona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOjeczko - nie katuj sie juz , usiadz i wypijemy szklaneczke rumu, na pokzrepienie ducha i ciała. założ stringi, bo ja je juz odziałam,i pożeglujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belva pisała, ze na jakiś krotki czs zniknie.Jako kapitan 2 kazała nam nie panikowac Wszystko nam opowie jak wroci. wiec cierpliwie czekajmy.Zapewne nas uraczy ciekawymi opowiesciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milosniczek klubu
dziewczyny,tak trzymac,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciągam na maszt nasze szkarłatne żagle i flage z trupią główka. Drzyjcie szczury lądow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien człowiek powiedział kiedyś, że woli żyć krótko a dobrze...jak powiedział tak zrobił i nima go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzicie to co ja widze !!!Nasze notowania wciąż rosną . Jestesmy tu bardzo pozytywniw widziane przez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nojka ja naprawde moje okulary w pracy zostawilam i teraz nie dowidze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to było z tym kawałem o marynarzach...zaraz zaraz...stoją na pokładzie marynarze w rzędzie w różnym wieku.Przepływają akurat koło wyspy z nagimi panienkami i ten najmłodszy 30 lat, krzyczy....oooo qrde...płynę wpław...!Ten 40...a ja poczekam...same przypłyną!A ten 50 lat...na to: - ee chłopaki po co to wszystko...jak przez lornetkę dobrze widać!!!!!hehee...z życia wzięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znacie jakiś kawał to dawajcie...ennkaa...wytęż oczy...albo lupę weź jak masz...ja tak robi kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!!!!!! czy mam pojsc, nie chcecie mnie ? Czy mnie juz nie lubicie czy co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennkaa...no coś ty kochana...ja naprawdę lupy używam..słonko kochane!!!Lubimy cię!prawda dziewczęta...niestety to minusy pisania że można odebrać coś nie tak bo nie widać miny...a ja się uśmiecham do WAS szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czy ty dziewczyno mowisz , pośłuchaj jak cudowniw nasza krypa płynie po morzu a z gramofonu leca takie hiciory . Gdzie skaczesz?.... za burę .. ?tam tyle rekinow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no chyba że wczułaś się w rolę tego marynarza z kawału...co ma 50 lat?hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie uswiadczysz zadnych podtekstow w tekście! heheheh My juz z tego przecież wyrosłysmy i to bardzo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście ...o barbarze blida i jej śmierci...zastrzeliła się...no ale nie chcę psuć nastroju sobie i Wam...jeszcze chwilkę poklikam. Nasza załoga bardzo dobrze mi robi więc jestem tu i cieszę się, że załoga sprytna i z poczuciem humoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie , że kapitan iskiereczki pochwalił naszą załogę? Tym bardziej, że rekrutów ciągle przyjmujemy nawet jak w porcie po tawernach się włóczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×