Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

wiesz , musze ci sie przyzna do głownego grzechu., ktory powoduje tez stan mojego gardla - popalam papieroski! Wiem to okropny nałóg, ale nie wiem jak bym sie tłumaczyła to mnie nie usprawiedliwia. Oszukuje sie jak moge i pale te najsłabsze z najsłabszych.Ograniczam do minimum , ale nie wyobrazam sobie porannej kawusi bez mojej słomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane wilczyce morskie bede musiała zawlec sie do mesy . zbliża sie godzina w ktorej MM przyjdzie zaraz z pracy i chce mu przygotowac cos na zabek.Jak bede miała jeszcz troche czasu to wpadne na pokład . Tym czasem majtek (bez majtek) opuszcza posterunek i udaje sie do mesy. ahoj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szarooka...chyba jednak jesteśmy same.Dziewczęta nam padły.Muzyczka w porządku ale przyznam, że ja już też zmęczona i nie wchodzi tak jak powinna.Ja już pojadłam, wypiłam herbatkę i zerkam jednym okiem na tv a drugim na koję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kajtka...czuję, że się znamy.Ja zawsze mam wybór : mogłabym wogóle nigdzie nie pisać...bo naprawdę mam co robić i zaniedbałam to.Nieraz się zastanawiam jak to się stało i kiedy...że zaczęłam pisywać i już wiem...szukałam pomocy jak rzucić palenie i pierwszy był topik dla chcących rzucić.Dzięki ludziom tam...udało się nie palić 3 m-ce i napewno organizm się oczyścił.Palę trzy tygodnie po przerwie lecz w pogotowiu...mam ten słynny tabex.U mnie było tak że jak nie rzucę natychmiast to zejdę...a na życiu mi zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczoorowa pora wszystkie klubowiczki, a ja rzuciłam palenie 5 lat temu, z dnia na dzień i nie palę do dzisiaj.:P Zrobiłam to dla MM i nie żałuje. No kochane zbliża sie pora spania więc proszę stringi zamienic na te do kolan i lulu. Panie, które nie pracują baluja dalej, a ja mam dosyc dzisiaj 💤 Zycze udanego wieczoru i spokojnej nocy i do zobaczenia, nia, nia jak mówił Telesfor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskiereczko...zanim powiem Ci dobranoc...zerknij na czt na skypa.Pocztę odebrałaś? odpowiesz choć dwa zdania? Ja za parę dni wyjeżdżam więc zależy mi żebyś się odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło u was, czy mogę na chwilę usiąść. Może kogoś tu znam, rozejrzę się jeśli pozwolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witaj dorris...widzisz co się porobiło...od rana nijak tu wejść............ jak komuś u nas wydaje się być odpowiednio...to nie widzę przeciwwskazań...będzie weselej, bo ostatnio my z szarooką pitu pitu...a reszta gdzieś w schronie się pochowała. ❤️❤️❤️...dla Was po przerwie na powitanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu...nikogo??????? belvo...obiecałaś odezwać się dzisiaj i powiedzieć co i jak? Jeszcze dzisiaj będę tu krążyła lecz jutro różnie może być... ...kurs, pranie, sprzątanie, wypad rowerowy z koleżanką i parę innych spraw. Potem będę skupiona na planowanym wyjeździe i wszystkim co z tym związane.Wyczekuję Twojego nadejścia. Pozdrawiam resztę koleżanek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochana Nojeczko, przeciez a gdzie reszta miłych pań? Coperto czy tak długo pracujesz? Cztery mendle🖐️ jeszcze chyba wypoczywa, ale niedługo mam nadzieję, że do nas wróci brakuje mi jej pieknych wierszy. Szarooka 🖐️ , ale pięknie wygladałyście wczoraj w stringach, mojego kapitana nadal boli szyja od ogladania się za Wami. Belvuś 🖐️ Dianko9 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziak dla Ciebie ekstra...fruwam po tematach i widzę nasze koleżanki rozpierzchły się na różnych topikach....ważne, że je można odwiedzać jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!!! klękajcie narody ! narewszcie otworzyłi ! chyba przeprowadzali remanent i \"tlen \" sprawdzała, czy wszystko im sie w kwitach zgadza Jak miło Was znow zobaczyc. witajcie wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko jak tam obiad? Juz pzryszykowałaś ? Jezeli tak przyłacz sie na pogaduchy. Ja wykorzystuje ostatnie chwile , bo jutro ide do pracy.Miałam isc na ranna zmiane , ale w ostatniej chwili miłam telefon , ze ide na popołudnie. Szkoda, tak to bym po południ pożeglowała z wami naszym Latajacym Holendrem ,gdzies na jakąs bezludna wyspę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko- jak piszesz , duzo z naszego grona poszło na inne strony,, a szkoda. Moze sie czegos wystraszyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC///
jestescie kapitalne czytam was jednym tchem nie reagujcie na wredne wpisy pozdrawiam waszystkie panie w tym klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskieroczko , też tak mysle , ze dziewczyny pracuja i jak zwykle 2-gi etat w domu zauwazyłam, ze kiedy zaczyna sie wekend czyli piatek wieczorem zaczynay życie towarzyskie.i jakoś te rozmowy rozkrecaja sie po malutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
dobry wieczór dziewczyny jeśli pozwolicie będę do Was co jakiś czas zaglądała ponieważ bardzo Was polubiłam świetny topik gdzie nie ma przepychanek, złośliwości, wartościowania, gdzie zwyczajnie panuje równość Tak trzymajcie:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do abc/// wszystkie z nas sa juz poukładane emocjonalnie i takie kąśliwe uwagi pomijamy.Szkoda \"prądu\" na takie zgryżliwości.My tutaj chcemy własnie odleciec od codziennych zgrzytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajko witamy Cię w naszym klubie.Rozgość sie tu wygodnie. Na kawusie jest juz za pozno , ale buteleczkę rumu mozemy wychylic na dobry poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz zauważyłaś naszym trunkiem na topie jest rum . Popijamy go przy pogaduchach kiedy naszym Latającym Holendrze odpływamy w rejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...ABC... szarooka... uczyłam się wpisywania na listę przyjaciół na fotosiku...pot ze mnie ścieka...a efekty marne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo, bardzo krzepiące bo ja chcę być dalej sobą jeśli pozwolicie! Ale się cieszę, że Was widzę...hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×