Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witaj Nojeczko, sciskam Ciebie badzo , badzo serdecznie, zycze wytrwałosci w tym co robisz .. nie poddawaj sie , jestes dzielna, masz w sobie tyle harymy, tak trzmaj. pozdrawiam was wszystkie , moje drogie kolezanki i zycze wam cudownych świat👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się cieszę, że ktoś napisał \" Podmaskownyje wieczera\" i to cyrulicą!!! Dziękuję. O wiele lepiej to wygląda niż fonetycznie! Czy można przełączyć się na taki alfabet? Czy to skopiowane? Bardzo proszę o odpowiedź . Kolęda piękna ... jak wszystkie kolędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc fragment wiersza K.I.Gałczyńskiego: Trąbki świątecznej poczty Już dzisiaj który to raz pędzi poczta przez las! Cóż, nie dziwota, przed każda Gwiazdką pękają banie z manią pisarską: Jacek, co pióra nie bierze w ręce, nagle napisał listów dziewięćset. Pisze Alojzy, Funia i Mania. Rośnie gwiazdkowa życzeniomania. Wczoraj w Krakowie na placu Kingi listy wypchnęły denko od skrzynki, bo tyle listów, któż by to zniósł -- O! znów pocztowy wóz: jeszcze ten mostek, jeszcze ta rzeczka i wjedzie poczta w mury miasteczka, śnieg przed pocztą biegnie jak zając, trąbki pocztowe gromko grają: Listy, paczki, stamtąd i stąd! Wszystkim Wesołych Świąt! .................. To tak przekornie dla Poczty Polskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczęta....👄👄👄❤️❤️❤️ Ja z niczym nie szaleję, posprzątam na ostatnią chwilę.Mała choineczka już stoi ale w tym roku moja córcia nie może przyjechać więc wigilię spędzę z mamą i siostrą a po wigilii wrócę do domu, bo siostra idzie na nockę do pracy a mama prędko chodzi spać. Później to już kwestia dogadania się z koleżanką,która wraca z Włoch do miasta rodzinnego ale chciała mnie w święta odwiedzić.W drugi dzień świat miałam zaproszenie na wioskę do znajomych ale zadzwoniła przyjaciółka z Polkowic i odwiedzi mnie.Tak więc grafik ułożony. Dziś przyszedł pracownik servisu dostawczego...i oczy mi ze zdziwienia z orbit wyszły....legwanku i tu kieruję do Ciebie znowu słowa podziękowania za Twą wspaniałomyślność....i niespodziankę w postaci \"zaczarowanej paczuszki\" W takim razie szykujcie się z Zofinką zaraz po świętach na wizytę, bo ja również mam niespodziankę dla Was. W pustym pokoju jest materac i komplet pościeli dla którejś z Was lub dla mnie o ile spałybyście razem.Jak nie to wystarczy jakiś śpiwór dla mnie zorganizować, bo materac mam i każda będzie spała osobno. Będzie coś na ząb i mam pytanie czy lubicie na deser - lody z gorącą truskawkową polewą?Mam truskawki, sama je zbierałam . Czy lubicie łazanki z kapustą i prawdziwkami i mięskiem?? Już zrobiłam i spróbowałam...smakuje bardzo, zaraz zamrożę.Ja jem jak kurka a zawsze robię więcej, bo lubię gości...jak sobie pojedzą i ślinka im cieknie. Będą też przystawki.Zaraz zadzwonię do mamy czy w tym roku przewiduje dla mnie jakieś ciasto do kawki czy będziemy musiały zadowolić się ciasteczkami ze sklepu.Po cichu liczę jednak, że mi upiecze.Zawsze piekła dwie małe blaszki. A co do trunku...ja się nie znam ale można by kupić albo czerwone winko albo wódkę żołądkową i zmieszać jako drink z wodą mineralną i colą.Nie wiem tylko gdzie kupuje się takie woreczki na lód do zamrażalnika. Napiszcie co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnęłam do naszych wpisów sprzed roku i zobaczcie jakie zwyczaje wynalazła założycielka tego topiku Gabrysia: Dziewczyny! Jutro w dzien naszej wirtualnej Wigilii prosze: 1/wstac wczesnie rano i szybko zerwac sie z lozka,aby przez caly rok zachowac dobre samopoczucie,energie i rzeskosc. 2/W tej samej intencji umyc sie w rzece lub strumieniu albo w domu w miednicy,na dno ktorej kladziono srebrny pieniadz 3/Nie nalezy sie jutro klas w ciagu dnia,aby nie chorowac i aby w lecie zakwitly wszystkie roslinki w ogrodzie i domu%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie, co znalazłam w naszych wpisach sprzed roku, jakie zwyczaje wigilijne podała założycielka tego topiku, Gabrysia!!! Dziewczyny! Jutro w dzien naszej wirtualnej Wigilii prosze: 1/wstac wczesnie rano i szybko zerwac sie z lozka,aby przez caly rok zachowac dobre samopoczucie,energie i rzeskosc. 2/W tej samej intencji umyc sie w rzece lub strumieniu albo w domu w miednicy,na dno ktorej kladziono srebrny pieniadz 3/Nie nalezy sie jutro klas w ciagu dnia,aby nie chorowac i aby w lecie zakwitly wszystkie roslinki w ogrodzie i domu, 4/Nie macie prawa niczego pozyczac sasiadom,aby nie narazic sie na utrate swojego mienia w ciagu roku, 5/W ciagu dnia-wigilijnego dobrze byloby zjesc troche chleba maczanego w miodzie lub posmarowany miodem oplatek,aby w ciagu roku nie brakowalo nikomu jedzenia 6/Nie wolno pluc,wylewac brudnej wody,przasc,szyc,rabac drew, 7/Do kolacji musi zasiasc obowiazkowo parzysta liczba biesiadnikow 8/Miejsce przy stole nalezy zajmowac w/g starszenstwa 9/Nie wolno zadnej osobie wstawac od stolu przed zakonczeniem wieczerzy 10/Nie wolno jutro odkladac lyzek na stol.Jezeli ktoras z nas bedzie musiala przerwac jedzenie,wowczas ma trzymac lyzke w zebach, Jeżeli czasem tu zaglądasz Gabrysiu, to pozdrawiam Cię serdecznie, świątecznie! Cztery mendle.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w moim kraju zwyczaj,że w dzień wigilijny Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny, Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie. Cyprian Kamil Norwid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legwanku...Zofinko...odpisałam do legwanka na pocztę! Dogadujcie się..Wrocław jest tylko 80km od Lubina...resztę napisałam na maila.Odwagi!U mnie teraz jest przytulnie, mieszkanko w spokojnym miejscu, z okna ładny widok.Nic nie bierzcie tylko humor i dobre chęci. Mieszkam blisko parku za Domem kultury a więc w centrum, które nie przypomina zgiełku ludzi i pawilonów jak to bywa w dużych miastach. Mam sporo muzyki, telewizor też jest....do dzieła a wyniki robią teraz w jednym dniu.Za odpłatą robią expresowo...wiem, bo kiedyś mnie przypilił czas i musiałam w ten sposób. Pamiętacie ten przystanek z busami za dworcem? Tam mnie odprowadzałyście po ostatniej biedronie. Lecę spać!Pozdrawiam belvunię i żałuję, że nie mogę Cię zaprosić, mieszkasz trochę za daleko.Copertkę też wywiało ale jakbyś copertko była w pobliżu to odwiedź mnie również...ok?papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 😘 Kiedy oplatek bielusienki wezmiesz do swej dloni, wspomnij w ten dzien uroczysty choc przez chwile o mnie. Oddalona jestes ode mnie kilometrow wiele tym oplatkiem w mysli z Toba sie dziele..... wesolych i spokojnych swiat oraz wszystkiego naj, naj, naj i dobrych decyzji w nadchodzacym 2008 r zycze wszystkim moim miłym dziewczynom -klubowiczkom :) 🌻😍 🌻 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki. życzę wam z walego serca... Wiosenka z Jaskiem.... http://pozytywny.wrzuta.pl/audio/cUqIycSGfH/ czerwone_gitary_-_nad_swiatem_cicha_noc Bat nad zgiętym grzbietem zawisł, Fala się złamała w pół, Ponad ziemią nagle ucichł wiatr, Uścisnął człowiek dziś człowieka dłoń. To zabłysła pierwsza gwiazda, To pokoju wybił dzwon. Niech się głosy łączą w jedną pieśń, Tak łatwo objąć świat łańcuchem rąk. Nad światem cicha noc, Niebo pełne gwiazd. Na światem noc, Nad nami noc. Gdy nowiny dobrej gwiazda Ponad ziemię wznosi się, Przebacz bratu swemu, porzuć gniew, Niech wreszcie stanie się pokoju świat. Nad światem cicha noc, Niebo pełne gwiazd. Na światem noc, Nad nami noc. Czas aby w jeden krąg, Dłonie złączyć czas, Niech pokój trwa. Niech pokój trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Klubowiczki przesympatyczne!!! Życzę wszystkim spokoju i radościi pełnego odpoczynku!!! Za oknem wprawdzie śniegu nie ma, ale Święta są i świętujmy je radośnie :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczęta...opłatkiem się dzielę spóźniona, bo mnie nie było, gościłam się po różnych domach. ...życzę Wam spokoju, miłości, dostatku, radości, łask i opieki Jezusa Chrystusa a także ochrony mocą ducha świętego w okresie świątecznym jak i przez cały rok 2008! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Jolu w drugi dzień świętowania :) radości i spokoju serca ci życzę i nadziei na lepsze czasy.... bo nadzieja umiera ostatnia!!!! :) Alisario? naprawdę nie zajrzysz? karteczka była piękna :) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku kochany .. :-) Fajny ptaszek :-) Jak bylam mala to tez tak robilam na trzepaku..hi hi Dzieki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralalalal!! stronkę nowa otworzyłam!!! Teraz jadę do sklepu ale wieczorkiem postawię piweńko :) Zapraszam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczęta...Zofinko...legwanku...to ja jutro wyjdę po Was na PKS...około 16.30 Pozdrawiam i całuję WBW!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ..to tylko bede z wami sercem... bo jestem daleeeeeko :-( smutno tu.. Moja duza corka tez w Europie a ja tu jestem tylko z ta druga.. Ciekawe dlaczego mam wciaz takie sny o wojnie?? Sle wam pozdrowienia i calusy 👄 Wszystkie te ozdobki i amerykanskie luksusy na nic sie nie zdaja bo teskno mi do naszej Polski nawet biednej ale naszej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo śliczna :) dostaniesz fotki z nasze4go spotkania :) Też bedziemy myślami z tobą jak będziemy pić winko :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grania180
Witajcie!od dawna przegladam wasza strone jestescie boskie macie w sobie duzo humoru.Ja nie wiem co z soba poczac.Jestem w trakcie rozwodu i jestem u kresu wytrzymalosci.czy ktoras z Was tez to przechodzila i czy minie kiedys ten bol?Czy bede potrafila sie usmiechac i zartowac jak Wy?jJest mi zle jeszcze nie otrzasnelam sie po oierwszych swietach a tu Sylwester!zazdroszcze Wam takiego optymizmu.PO 27 latach malzenstwa ciezko sie pogodzic z slowem ROZWODKA!Pozrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny bieronki pozdrawiaą wszytkie ,które nie są z nami!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×