Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawi

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!! REAKTYWACJA

Polecane posty

wszystkie są piekne.Ale najbardziej ze świątecznych podoba mi sie ta z sama choinka i jeszcze ta z bałwankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam trzy metry makaronu... ;) ;) ;) Ale zdjęcia nie mam :( Może w Święta jakiś aparat się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
kwiatek sliczny cytrynka mniej mi sie podoba moze dlatego ze zdjecie jej zle zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam żeby na cytrynce było widać brokat :) teraz pracuje nad pracochłonna papierową bombką-jak ukończe to dzieło to napewno wkleje zdjecie-o ile mi ona wyjdzie.dziękuję za opinię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wysuszeniu najpier pomalowałam bezbarwnym lakierem do paznokci z żółtym brokatem a potem żelem do ciała też z brokatem, ale kolorowym :)Żel nakładałam pałeczką do uszu-nim lakier wysechł .A potem schnie i nie schodzi pod dotykiem-niektóre mam już wysuszone i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześliczne są wasze ozdoby. A tu są moje wykonane własnoręcznie a takze przy pomocy niuni www.garnek.pl/zoltar Makaronowe łańcuchy tez bardzo mi sie podobają-ale w tym roku chyba ich nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombke robi sie z kwadratów, moje miały wymiary 4cmx4cm i najlepiej wycinac nożyczkami te kwadraty, bo jak sie przedziera papier kolorowy to sa pozniej takie białe poszarpane konce i brzydko to wyglada.Dlatego ja musiałam pomalować je lakierem z borkatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej wam dziewczyny!!! W tym roku dopiero odwiedziłam ten topik, ale tak się wciągnęłam, że przeczytałam wszystkie strony! ;) Ja też uwielbiam własnoręczne ozdoby... z prezentami się wstrzymuję, bo to troszkę ryzykowne :P, ale w dekorację domu nikt mi się nie wtrąca, więc spokojnie \"tworzę\" :D No ale wróćmy do pomysłów: Ślicznie wyglądają kieliszki (raczej szerokie i bez nóżki) owinięte złotym papierem, przewiązane kokardką, za którą wkładam kawałeczki cynamonu (to oczywiście inwencja indywidualna :)) na te kieliszki stawiam (no bo żeby nie wpadły) bombeczki z których wyjmuję \"zatyczkę\" wlewam do niej wodę i tam wkładam jakiś kwiatek, najlepiej te czerwone gwiazdkowe (nie interesuję się botaniką :P) POZDRAWIAM!! A wam chyba nie skończyły się pomysły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyczna-kubkówka
maluję na szkle, porcelanie, świeczniki i inne. Parę moich prac jest na stronie www.szkolasuzuki.pl - za parę dni bęedzie więcej. jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, pracuję w kwiaciarni, moja szefowa pozwala mi na mały biznes na boku... mogę namalować na szkle różne motywy - jeśli macie jakiś pomysł, to podeślijcie, zastanowię się, czy można go zrealizować. do Świąt czasu niewiele, a realizacja takiego malunku to min. 26 godzin. serdeczności p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkacc
Ja myślę że prezenty mozna wykonac recznie, ale ja nie umiem :( Zbieram pieniądze, i kupuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowe plasterki
Jak zasuszyć pomarańcvza. znaczy plasterki. co zrobic. bo chyba mi sie o uszy obilo ze trzeba te plasterki pozniej lakierem bezbarwnym do paznokci pomalowac. czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem psuje się wtedy zapach... W zeszłym roku po prostu zasuszyłam plasterki i nic nie zgniło:) pięknie zdobiły dom jeszcze długo po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
ja nie maluje ich lakierem i nic im nie jest, muszą dobrez wyschnąć i na pewno nie zgniją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulcia
cudowna ta strona i wasze porady DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuDUU
Najlepszym prezentem ,który zrobi się własnoręcznie są bombki choinkowe.A jak ją zrobić???Kupujesz bezbarwne bombki ,zanurzasz w farbie (najładniej to zmieszać farbę z jakimś brokatem,lub na koniec posypać),dodajesz jakieś akcenty zimy,np. Świętego Mikołaja (oczywiście malujesz na bombeczce lub naklejkę naklejasz,nie prawdziwego ;D ).Śnieg najprościej z waty kosmetycznej lub (!) z ryżu czy mąki białej pszennej.Jest to proste,więc nie sprawi żadnego problemu.Papatki :) :* Ps. : Mam nadzieję,że spodoba wam się mój pomysł na prezent,acha możecie również wykonać napis ,np. kochanej babci,wszystkiego białego,dla taty,mamy,dziadka lub....dla najlepszej koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, nie wiem czy zatrzask jest dobry na Boże Narodzenie, ale fakt, że takie urządzonko kupowaliśmy dla ładnych kilku znajomych, którzy zachwycali się taką instalacją u nas. Zwłaszcza dla palaczy - bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×