Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawi

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!! REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość patka-herbatka
a macie jakieś origami stronki?-święta tak blisko a ja niemam czym handlować 8-) hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka-herbatka
chodzi mi przede wszystkim o bombki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka-herbatka
hmm o co tu biega helou jestem nowa może mnie ktoś wprowadzi w szczegóły?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
poczytasz troche to forum i bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
podnosze - ale pokazcie co robicie - latwo umiescic zdjecia na www.garnek.pl - i nie ma tam takiej wrednej reklamy jak tu, ktora przeszkadza wejsc na konkretne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renniferka
witam wszystkich:) poczytałam sobie trochę ten topic i znalazłam kilka inspiracji- za które dziękuję. Wczoraj wieczorem na kuchnia.tv Marta Stewart robiła przepiękną kulę z orzechów włoskich- do powieszenia w oknie. Niestety, nei widziałam całosci- jeśli znajdę gdzieś w sieci, to skopiuję i pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja szukam szablonów anioła
macie jakieś, jeśli tak to proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
podnosze temat bo dzisiaj week end i mozecie troche posiedziec nad ozdobami swiatecznymi - wcale nie jest za wczesnie - bo to pracochlonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiekk
Ja myślałam jeszcze nad zrobieniem choinki z piórek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! :) Cieszę się, że istnieje taki wątek. Dzięki Waszym poradom właśnie suszę plasterki cytryny na kaloryferku :D Zrobiłam dzisiaj taki \"lampionik\". Wzięłam pomarańczę, odkroiłam czubek tak jakby czapeczkę pomarańczy. Wydrążyłam ze środka miąższ. Po bokach ze skórki powycinałam 3 gwiazdki. W środek owocu na czas suszenia włożyłam papier, żeby się nie powyginała :):) Później włożyć tylko malą świeczkę i ozdoba gotowa! :D:D Fajnie to wygląda. Mam pytanie odnośnie własnoręcznie robionej świeczki. Jeżeli stopię wosk, to jak mogę zabarwić wosk np. na żółto? Muszę specjalnie kupować barwnik, czy mogę użyć do zabarwienia jakiejś farbki? Proszę o odpowiedź :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
podnosze poprzez info najbogatszym portalem i to po polsku z wytlumaczeniem krok po kroku jak zrobic danarzecz, z poradami wspanialymi, z opisami i zdjeciami macie tutaj o! http://www.cafeart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valo tour
świeczki można barwić kredkami woskowymi, albo przyprawami [np. kurkumą] robiłam je raz w życiu.. i już więcej nie zamierzam :D straszny bałagan, nie wiem czy >gra warta świeczki< :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2009
Witajcie, ja robie aniołki na szydełku, mam już ich kilkuosobowy zbiór. Potrzebnych by było jeszcze kilka, a że zaczęłam późno ze względu na chore oczy to nie wiem czy wystarczy dla tych których chciałam obdarować. Tutaj link gdzie znajdziecie wiele ciekawych propozycji na Święta BN http://amber.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze świeczkami jest tak, że roboty kupa a niestety nie zawsze wychodzą. Moje wyglądają świetnie, coż z tego, bo palą się kiepsko. Poza tym, mimo dodania do masy aromatycznych przypraw, specjalnie nie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa 2009 bardzo fajne miejsce ten blog - faktycznie duzo pomyslow a dla tych ktore nie potrafia na szydelku to aniolki moga zrobic na drutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze temat - szykujcie te zdjecia niech zobacze co robicie - nie ma to jak inspiracja patrzac na to co inni zrobili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2009
chętnie bym sie pochwaliła robótkami, ale tu nie mozna wklejać zdjęć, a nie mam swojej strony. musi wystarczyć , że wyszły ładnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiki
ja zrobiłam aniołka z rozbitymi bąbkami na kąkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2009
bidortaa, żebym to ja wiedziała jak się to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa zaloz konto na garnku i czytaj proste w obsludze i szybkie bo nie ma reklamy ktora ci zasmieca monitor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2009
założenie konta udało się, po południu wkleje zdjęcia aniołków pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×