Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawi

Własnoręczne ozdoby, prezenty na BOŻE NARODZENIE !!! REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość myślę że to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
Znowu nie działa, no nic zainteresowani będę musieli poprostu przekopiowac linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba po prostu skopiować cały link, wkleić w adres i usunąć przerwę między zerem a przecinkiem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki nie zapomnijcie o zrobieniu ozdobnych i pachnących pomarańczy-w pomarańcze wciskamy goźdźiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowadobromirka
tak te pomarańcze z goździkami wyglądają cudnie !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłowadobromirka
macie jakieś pomysły na suszki,np. ze skórek pomarańczy, mandarynek, itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogubione mocno
zaraz,czegos nie rozumiem,swieze pomarancze i gozdziki i to nie zgnije ? Szukam szablonow do malowania sniegiem na oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgnije - najlepiej je powiesić na jakimś sznurku. z czasem się zeschną po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może skromny pomysł, ale zawsze. Bardzo fajnie wyglądają na choince łańcuchy ze słomy lub słomek. Robi się je tak, że na sznurek nawleka się słomę lub słomki pocięte na kawałki ok. 3-4 cm, i przekłada je różnymi \"kształtami\" wyciętymi z papieru kolorowego, np. serduszko, gwiazdka, kokardka (najfajniej wygląda taka kokardka - harmonijka) itp. najlepiej dwustronnie. Tu przykłady: http://www.ludowomi.pl/sklep/advanced_search_result.php?categories_id=277&page=2&sort=2a A tu przepis na zrobienie aniołka ze słomki: http://www.miastodzieci.pl/zabawy.php/id,248,kat,16.html Super jest ten topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tuurmy
czy mam powbijac w pomarancze te gozdziki ? i co potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wykonania potrzebne są: pomarańcze lub mandarynki, goździki, szpilki, kawałek wstążki. Pomarańczę lub mandarynkę nakłuwamy z różnych miejsc goździkami. Pomarańcza bardzo ładnie wówczas wygląda. Następnie przewiązujemy ją wstążką. Na górze tworzymy supełek do zawieszania. Wstążkę nakłuwamy szpilkami, żeby się nie zsuwała. Łebki od szpilek wyglądają na wstążce bardzo efektownie. Ozdobę można postawić w centralnym miejscu, by cały czas, cieszyć się jej zapach Wygląda to tak: http://farm1.static.flickr.com/111/315686093_233935ffa9.jpg?v=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Belleteyn_
bardzo dziekuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnoręczne ozdoby świąteczn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomko
nieweiem co dać bracią co majo po 20 prezent i rozicom czekam na pomysł prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomko
kto mi pomoże zrobić prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pogrubione mocno --> szablony do malowania sztycznym śniegiem widziałam w Castoramie przedwczoraj. Taka klasyka - świeczki, sanki - parę złotych to kosztowało. A ja kupiłam sobie złotą farbę w spray\'u :D Jeszcze nie wiem, do czego i kiedy ją użyję, ale nie mogłam się oprzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko, ja psikałam taką farbą szyszki i orzechy. W orzechy potem trzeba wbić maluteńki gwoździk żeby było na czym zaczepić nitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie może czy gdzieś można kupić takie \"laski\" cynamonu? Mam świeczkę, która jest obklejona takimi laskami cynamonu i gdy ją zapaliłam, to te laski nie podpalaja sie od ognia tylko ogrzewaja i jest piekny zapach.Gdy można było kupić takie laski to wystarczy dokupić biały wkład do znicza albo białą gruba świece, podgrzać jej boki i dokleić te laski cynamonu.Na swiąteczny stół jak znalazł-taki zapach sie unosił, ze w drugim pokoju czułam. Dajcie znac gdzie je mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podałyscie tyle pomysłów, ze cieżko podac coś co by sie nie powtarzalo, no rewelacyjne jestescie :) Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawi
clara 80 ja widziałam takie laski cynamonu w nanu-nana, paczka dosyć duża kosztowała 8 lub 9 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×