Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

Gość Eutenio,
dlaczego? wiesz przecież, że wredne pomarańcze były, są i będą nie zwracaj na nie uwagi wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraża fakt że to ktoś z zaczernionych nagle stał się pomarańczowy i bluzga.Ale to świadczy tylko o nim i wychodzi z niego wredota i nienawiść.Tacy powinni zostać sami jak na bezludnej wyspie.Razi ich po oczach optymizm i wesołość drugich.Ciężko tacy mają...Zamknięci w swoim żalu i oburzeniu na wszystkich i na cały świat i na pana Boga. Raz na czarno, raz na pomarańczowo.Hehe... A u nas też słoneczko świeci,świetnie spędzam czas z dziećmi :-D :-D :-D Dużo serc przesyłam ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ " Szczęśliwy jest człowiek który nie chodzi za radą niegodziwców ani nie stoi na drodze grzeszników,ani nie zasiada tam GDZIE SZYDERCY " Psalm 1 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenia ty chyba zapomniałaś
dzisiaj wziąc tabletki no i spędzasz czas z dziecmi dzisiaj prZy kompuerze-tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie coś dotej Eutenii bo i dużo dużo zdrowia psychicznego Ja tobie się odwzajemnię życzeniami i również ci życzę zdrowia psychicznego dużo,dużo więcej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenia ty chyba zapomniałaś
czy to przez te święta coś ci sie porobiło z głowa? taka nie byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eutenia ty chyba zapomniałaś dzisiaj wziąc tabletki no i spędzasz czas z dziecmi dzisiaj prZy kompuerze-tak? Hahahaha !!! Bidna. A swoją drogą, to ta nienawiść do mnie aż nie pozwala ci pisać spokojnie, bo byki walisz. Jak to mówia - "Zesraj się a nie daj się" O ! Dzisiaj już było o sraczce. :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenia ty chyba zapomniałaś
widze że bardzo się wysilasz ale ten twój dowcip jakiś ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenia ty chyba zapomniałaś
może lepiej jakiś paciorek zmów to sobie lepiej ulżysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenia ty chyba zapomniałaś
Błogosławoeni... Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie.Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredoto pomarańczowa Nie jesteś warta mojej uwagi. _______ ❤️ _____________ Dla fajnych, życzliwych mi kobietek z tego miejsca piękny klip na pożegnanie :-) 🌼❤️ http://youtu.be/0C3zgYW_FAM _________ ❤️ ___________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenia ty chyba zapomniałaś
idż odpocznij błogosłwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oneill , Maju 🌼 Już jesteście po spotkaniu ? Czy jeszcze nie ? Jeśli mogę zapytać ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenio :)
Wszyscy wiedzą kto tutaj jest tą wredną pomarańczą. Tylko w taki sposób, zabarwiając się na pomarańczowo, może dać upust swojemu jadowi. Farbowany lis albo fatalna lisica, która myśli, że nie zostawi swojego śladu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenio :)
Moja propozycja :D " .... nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem, potem pokona doświadczeniem..." w idiotyźmie rzecz jasna. Jesteście tak "sterroryzowane" przez nią, że nie możecie wyrażać swoich poglądów a jak już wyrazicie to ten "fatalny ślad" pokazuje wam wasze miejsce w szyku bo wszak - jedyna prawda, to jej prawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Singielki wybaczcie ze sie nieprzyjemnie ustosunkuje do 2 postów pomaranczy Pomaranczo, ktorej zabraklo odwagi :p by wystapic w codziennym ubranku, kto ci kaze wyznawac moja prawde ? Przeszkadza ci to co pisze? proste - nie czytaj...kafeteria jest pojemna, na pewno znajdziesz podobnych sobie, tchorzy, podzegaczy, prowokatorow, czyli takich, ktorzy pelnie zadowolenia :p uzyskuja robieniem innym przykrosci... JA nie mam problemu z wyrazaniem swoich mysli i jak widac robie to uzywajac swojego nicka ! a ty kim jestes ? asekurantem czy trzesidupa ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenio :)
Odpowiedź oczywiście dotyczy wiecznie skwaszonego, niezadowolonego "mój ślad". przyganiał kocioł garnkowi :P a do tego uderz w stół a nożyce się odezwą! :D przecież te obraźliwe posty pod adresem Euteni, ty pisałaś- jako pomarańczka. Każda to wie!!! Jesteś złośliwa i nie chciałabyś aby ktoś miał nawet małe swoje szczęście. bo ty nie potrafisz się cieszyć z drobiazgów. W dołowaniu innych jesteś pierwsza. Razi cię uśmiech a nawet wiara w lepsze jutro, marzenia - jednym słowem wampir energetyczny z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te posty do Euteni to ty PISALAS !!! kazdy kto to czyta wie !!! :p:P:p i jak na razie to ty sie mnie czepiasz, nie ja ciebie...to piszesz o mnie...nie ja o tobie po co to robisz? myslisz ze mnie zmienisz ?:p ze zniechecisz? bardzo glupia jestes jezeli tak myslisz...bardzo... a jak chcesz cos zmieniac...zacznij od siebie :p ja nie mam potrzeby obrazac kogokolwiek, niech kazdy zyje w swoim szczesciu czy nieszczesciu...jego sprawa, jego wybor... natomiast komentarzy pod swoim adresem nie znosze! a dlaczego - bardzo proste NIE KOMENTUJE ZYCIA INNYCH i nie daje rad nie znajac doglebnie sytuacji...a nawet jak znam, tez sie dlugo zastanawiam...bo kazdy zyje na swoj wlasny rachunek...i tak wlasciwie niewiele mnie obchodzi czy ktos zrobi blad i ile za niego zaplaci ! i na tym koniec tej pisanej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwej i wrednej pomarańczce w słusznym czasie zostanie ODDANE. Chorego skopać i trochę się na nim po wyżywać. Życie odda.Prędzej czy póżniej. ___________________ 🌼 The End 🌼 _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Kto odpłaca złem za dobro, temu z domu nie ustąpi zło " Księga Przysłów 17:13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eutenio :)
wyobrażasz sobie w jaki sposób ona zajuje się chorym? Aż ciarki mnie przechodzą brrrrrrrrr! Jak mocno musi ją nienawidzić ta osoba, którą się ona się "opiekuje"- bo musi. Zimny, bezduszny człowiek mający żal do całego świata, tylko nie do siebie samej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co piszesz o mnie pomaranczo? Chcesz wplynac na Singielki żeby co? nie odzywaly sie do mnie ? One maja swoj rozum :D i zrobia co chca, mysle ze twoja marna krytyka nie bedzie miala zadnego wplywu :P A moze napisz o sobie :p Jaka jestes wspaniala, madra, zyczliwa i pochwal sie tym co zdobylas, osiagnelas, do czego doszlaś swoja cudownoscia i zrozumieniem problemow ludzi :p Podziel sie swoimi przezyciami, chetnie poczytamy :p o twej dobroci i takcie w ocenie innych...prosze...masz okazje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda stara....jak świat
ludzie złośliwi i zgryżliwi, malkontenci, nieżyczliwi, perfidni, nieczuli - zawsze zostają samotni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem
aż tak wredna, a jestem bardzo samotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> prawda stara....jak świat wedle twojej logiki pomaranczo nalezy wszystkim do dupy wlazic i lizac ja od srodka :p wtedy jest dobrze, jak kazdemu przyklaskujesz i slinisz sie ze szczescia na jego widok ! a wystarczy miec swoje zdanie i swoje poglady i juz jestes ta wykleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pomaranczo-Mandarynki Ktora ocenia i osadza to,co pisze Eutenia i Sladzik. 🌻 Czy Ty sama z soba wytrzymujesz? 🌻 Czy ty masz w ogole jakichs znajomych? 🌻 Czy wobec ewentualnych znajomych tez sie tak zachowujesz? 🌻 Czy wobec siebie tez jestes taka oceniajaca i osadzajaca? 🌻 Dlaczego oceniasz i osadzasz innych? Wiesz cokolwiek o asertywnosci? 🌻 Z jakiego powodu dazysz do konfliktu?Co Cie gryzie tak naprawde? 🌻 Czy wiesz,ze nalezysz do osób rozpoczynajacych konflikty? 🌻 Kto Ci dał prawo do takiego zachowania?Skad Ci sie wzielo takie zachowanie? 🌻 Mnie sie Twoje zachowanie nie podoba i nie zgadzam sie,zebys czepiala sie Dziewczyn !!!!!! 🌻 Dazysz do walki?Powalcz moze sama ze soba,mysle,zeby Ci to pomoglo. 🌻 Na razie tyle.Nie wiem,czy jeszcze bede miala ochote do Ciebie napisac,obojetne co napiszesz o mnie,bo rozmowa z osobami mowiacymi tak,jak Ty,w takiej formie,jest dla mnie zwykle strata czasu. 🌻 O mnie mozesz pisac co chcesz,ja i tak mam swoje zdanie o sobie. 🌻 Zycze Ci mniej szarpaniny sama ze soba.Mysle,ze Ci jest bardzo ciezko ze soba,dlatego tak piszesz o innych.Wlasciwie to Ci wspolczuje. 🌻 A moze piszesz o innych to,co myslisz o sobie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dobrze,Sladziku,odpuszcze.Wlasciwie to mialam jej jeszcze zadac pare pytan,ale juz mi sie odechciało. Pozdrawiam Cie cieplutko. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie złośliwi i zgryżliwi, malkontenci, nieżyczliwi, perfidni, nieczuli - zawsze zostają samotni Święta prawda. A mnie przeraża fakt, że czasem przechadzamy się w towarzystwie wroga, nie wiedząc o tym... Ale czas ma to do siebie że pomału wszystko na wierzch wyjdzie,jak przysłowiowa oliwa. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×