Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dana53

SAMOTNE I SAMOTNI -PO 50-TCE

Polecane posty

hej Singielki Amus rozpusta super...dla siebie warto wszystko :D Podobno film calkiem, calkiem tak mowili w pudle... Jak wrocisz to napisz czy warto ? Dostalam orzeczenie, wprawdzie stopien nizej niz Amus ;) za to na rok dłuzej ! dobrze ze sie zlitowali nad biednym Sladzikiem ;) jedna sprawa z glowy...nastepne w toku... milego dnia zycze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Oneill 👄 a co u Ciebie ? i gdzie nasza Eutenia 👄? musze sie teraz skupic na znalezieniu miejsca opieki dla chorej na czas mojego wyjazdu...podobno sa jakies oddzialy hospicyjne przyszpitalne, ale jeszcze nie wiem gdzie i jaka bedzie odplatnosc? biore sie za szukanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....///......
Amazonii daj zarobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczuliła mnie powyższa troska o moje finanse:D Film mi sie podobał, polecam, ale jednak 'Stawka większa niz życie' to jest to! Widzę Śladziku, że Twoje sprawy choć trochę ruszają z miejsca. Mocno trzymam kciuki za sanatorium. Już wiesz gdzie i kiedy? Ja jutro jestem umówiona w sprawie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Amus...ale niedlugo i pojade !!! ale przed tym masa zalatwiania, kupowania, przewozenia...nawet sobie nie wyobrazasz jak musze sie do tego wyjazdu przygotowac... nawet nie wiem czy tak naprawde zdaze odpoczac? biorac pod uwage wyczerpujace zabiegi, wychodzi na to, ze bede jesc, spac i rehabilitowac...na nic wiecej nie starczy mi sil...to tylko trzy tygodnie to naprawde nie duzo bo sama aklimatyzacja wyczerpuje organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by nie bylo to zawsze jakaś odskocznia od codzienności. Napewno na tym skorzystasz. Trudno się aklimatyzujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze odskocznia i to duza w mojej sytuacji...kiedy poruszam sie tylko na dlugosc lancucha :( nie Amus niedlugo...ale nowy klimat powoduje oslabienie i sennosc... jestem bardzo zmeczona i wyczerpana...i najpierw powinnam pojechac - odpoczac: lezec na piasku i patrzec w niebo, potem do sanatorium a na koncu do SPA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się przypomnialo. Kiedyś, kiedyś poszłam do rodzinnego z prośbą o skierowanie do sanatorium. Po przejrzeniu mojej karty stwierdził, że wniosku nie wypisze bo dla zdrowych to są wczasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...mozemy sobie poopowiadac teksty lekarzy zasluszane w gabinetach podczas wizyty...typu: od tego [tu schorzenie] sie nie umiera, bedzie TYLKO bolec do konca zycia ... nie komentuje...nie mam sil...na walke z bezmyslnoscia i bezdusznoscia i bezuczuciowoscia ... zycze Ci spokojnej nocy Amus 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym choć raz w życiu pojechać do SPA. W dawnych dobrych finansowo latach chodziłam regularnie do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drugiej tak:D Wyskoczyłam do apteki i jestem zawiedziona. Słońce owszem i jest, ale wieje zimny wiatr. Wiesz, ja w oszczędzaniu kieruję się przysłowiem - co oczy nie widzą, sercu nie żal. Będąc w sklepie, wogóle się nie rozglądam. Biorę to po co przyszłam i myk do kasy. Zjem obiad i idę na spotkanie, z którego oby coś wyniknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zycze Ci Amus zeby wyniknelo :D no i czekam az wrocisz i napiszesz ze masz dodatkowe zajecie !!! ja swoim jest bardzo zmeczona bo wymaga sil fizycznych...ale nie mam wyboru... w przyszlym tygodniu robie rundke po APT...zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowe zajęcie to chyba będę miała jak sobie je narysuję:D A poważnie, dopiero w poniedziałek ma sie okazać czy ona wogóle będzie pracować. I tak to się sprawy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chochliczko:) Tak, pogoda pierwsza klasa. Pół dnia spędziłam w plenerze. Trzeba chodzić póki człowiek może. Śladzik pewnie przy obowiązkach. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem :-) Coś ostatnio nie mam weny do pisania ... Pamiętam o was :-) Czy zawitał ktoś nowy do nas ? :-) Po kwiatku dla każdej 🌼 i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli _________ Jeżeli spokój zachowasz, choćby go stracili Ubodzy duchem, ciebie oskarżając; Jeżeli wierzysz w siebie, gdy inni zwątpili, Na ich niepewność jednak pozwalając. Jeżeli czekać zdołasz, nie czując zmęczenia, Samemu nie kłamiesz, chociaż fałsz panuje, Lub nienawiścią otoczony, nie dasz jej wstąpienia, Lecz mędrca świętego pozy nie przyjmujesz. Jeżeli masz marzenia, nie czyniąc ich panem, Jeżeli myśląc, celem nie czynisz myślenia, Jeżeli triumf i porażkę w życiu napotkane Jednako przyjmujesz oba te złudzenia. Jeżeli zniesiesz, aby z twoich ust Dla głupców pułapkę łotrzy tworzyli, Lub gmach swego życia, co runął w nów, Bez słowa skargi wznieść będziesz miał siły. Jeżeli zbierzesz, coś w życiu swym zdobył, I na jedną kartę wszystko to postawisz, I przegrasz, i zaczniesz wieść żywot nowy, A żal po tej stracie nie będzie cię trawić. Jeżeli zmusisz, choć ich już nie stanie, Serce, hart ducha, aby ci służyły, A gdy się wypalisz, Wola twa zostanie I Wola ta powie ci: "Wstań! Zbierz siły!" Jeżeli pokory zniszczyć nie zdoła tłumu obecność, Pychy nie czujesz, z królem rozmawiając, Jeżeli nie zrani cię wrogów ni przyjaciół niecność, I ludzi cenisz, żadnego nie wyróżniając. Jeżeli zdołasz każdą chwilę istnienia Wypełnić życiem, jakby była wiekiem, Twoja jest ziemia i wszystkie jej stworzenia I - mój synu - będziesz prawdziwym człowiekiem! Joseph Rudyard Kipling (1865-1936)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Eutenio, że się odezwałaś. Śladzik niedawno wspominała Ciebie. Dzięki za piękne słowa🌻 Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Pogoda jak drut! Z tego co słyszałam w prognozie pogody Ty Śladzik mogłabyś się już opalać:D Fajnego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, u nas pogoda wymarzona, wiosenna, ptaszki spiewaja, sloneczko swieci - sielanka cala geba ;) I o to chodzi, bo dzisiaj mamy parade Sw Patryka w miasteczku. Odwiedzaja mnie znajomi i idziemy na te parade oczywiscie! A potem sie zobaczy, w planie spacer po parku. Od wczoraj poruszam sie per pedes apostolorum na czas weekendu (u nas dlugi weekend czyli poniedzialek wolny, tzw bank holiday), samochod u mechanika przygotowywany do kontroli technicznej. Mam do niego dzwonic czy sam go nie zawiozl bo byla taka opcja wczoraj (gdyby poza kolejka przyjeli) bo jak nie to poszukam najblizszego wolnego terminu dzisiaj i sie zarejestruje zeby miec z glowy. i na dwa lata papierek jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki :-) U nas na Śląsku też wiosna ! słońce piękne świeci i grzeje.Na parapecie postawiłam kwiaty,niech się słoneczkiem nacieszą :-) Trzeba będzie lada dzień wziąć za mycie okien,ale to na spokojnie,już nie szaleję ze sprzątaniem tak jak kiedyś,jak sobie to przypomnę to nie wierzę że tak się człowiek nie szanował i chciał zjeść robotę. Na ile mam sił na tyle dam radę,i wystarczy.Nic ponad. Już nie. Dzień dniowi nie równy,z człowiekiem to samo,raz więcej wydajny,innym razem mniej. Tak to już jest. Psalm 121 ❤️ http://youtu.be/DcOfDs-S-AQ Miłego weekendu życzę wszystkim singielkom :-D ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×