Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Alescie sie nakrecili!! :P W sumie to najstraszniejsze jest czyjes spojrzenie, wyraz twarzy. Zapada w pamiec :P Jako, ze spac sie zaraz wybieram - ne patrze! Tchorz jestem, zwlaszcza ze tam cos o klatwie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa kotka
nie wiem jak mozna ogladac takie zdjecia.ja natknelam sie na nie przypadkowo, gdybym wiedziala co kryje sie za linkiem ktory dostalam, nigdy bym w niego nie weszla.to jest chore wystawiac takie zdjecia na necie.nie wiem jak moze sprawiac komus przyjemnosc patrzenie na zmarlych.to zdjecie jest wyjatkowo straszne, byc moze dlatego, ze wyjatkowo tragicznie zginela ta dziewczyna.przez was teraz znowu mam przed oczami jej twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa kotka
stanczyk jestes chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizas, popłakałam się ze śmiechu :D Topik - rewelacja :D Najlepszy był ten tekst po tym jak Nefrytowy Krab wrzucił linka - kto pierwszy klika? :D hahahaha no nie mogę boski topik po prostu - piszcie dalej! A topielice chetnie zobacze ale w dzien i jak bede z kims ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
no mogre potwierdzić ta topielice ryje banie równo bo : - jest prawdziwa - od niej dopiero czuć zło a nie tam od jakiejś lalki czy chłopca - zdjęcie w kolorze i z bardzo bliska, nie jest obrzydliwe, bo zadnych robakow czy dziur w ciele...poprostu ta twarz - ja sluszalem jeszcze o jej zdjeciu podobno z lekkim usmieszkiem...do dopiero byl hardcore!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale larma narobiliscie z powodu tego obrazu! czytałam te wpisy i serio jakoś nie miałam go ochoty oglądać. Ale w końcu przemogłam się i co? i nic? nic w nim specjalnego nie ma. nie podobają mi się jedynie oczy tej lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj bo popadne w samouwielbienie ;P ale tak dla formalnosci to toast irlandzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam obejrzaam ten obraz i radze Wam nie ogldajcie go!!!!!!! zaraz po tym przytrafilo mi sie cos!!! wyszlam przez drzwi i potknelam sie o prog! zabolalo! zaraz przypomnialam sobie - obraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam n aodwrot, ogladam film i potem mi sie sni teraz boje sie zasnac, bo ogladalam obraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia -------> to moze lepiej najedz sie teraz czegos ciezkostrawnego i jak bedziesz miala koszmary to z powodu przejedzenia, a nie obrazu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie ryzykowala, bedac prawie pewna, ze bede miala koszmary po obejrzeniu obrazu, wolalabym sie najesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety najpierw zobaczyłam a później przeczytałam fragmenty topiku... faktycznie, ciężko zapomnieć wrażenie jakie wywarł :O obawiam się że nie będę miała kolorowych snów1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×