Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość lilka 222
omega3 hmmm pycha szkoda ze nie bede mogla sprobowac w realu juz mi slinka cieknie malolepsza dziekuje kochana za suwaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
hejka nie moge zmienic nicku z pomaranczowego na czarny by byl dostepny e mail i nie moge wkleic suwaczka a juz sie zalogowalam i zabezpieczylam nick haslem i dodalam stopke i nic jak to zrobic? kto mi pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam rafaello, takie cudenka to mnie od razu do kompa sciagaja :) A tak na powaznie, to dzisiaj z kompa nici, M. cos kupil i instaluje, o kompie moge zapomniec. Chce was tylko przeprosic, ze fotek dzisiaj nie wysle.musze konczyc milego wieczoru pa lilka sprobuj jeszcze raz w preferencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lileczka22
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
wypelnilam pola w pseudonimie emailu kilka slow o mnie i stopka potem wcisnelam przycisk potwierdzam i nic nadal nick koloru pomaranczowego a to co w stopce napisalam nie wyswietla sie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może musisz lilko wpisać swój nick bez spacji (w miejscu rezerwacji nicka) na pocątku kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega – już się melduję. Miałam dyżur w szpitalu ;) Byłam u tej mojej koleżanki, która spodziewa się dziecka, już jest lepiej miała robione usg zgodnie, z którym wszystko jest tak jak należy, dostaje leki ma leżeć i odpoczywać a wstawać tylko do toalety i to jak się zastanowi dwa razy czy aby na pewno istnieje taka konieczność. Na razie do poniedziałku ją zostawiali. W poniedziałek kolejne badanie i decyzja co dalej. A przez weekend tradycyjnie leczenie przez leżenie :D Nie zdążyłam nóg do domu wstawiać a dowiedziałam się, że moją babcię właśnie przywiozło pogotowie. Więc ponownie pojechałam do szpitala. Babcia to ma chyba abonament na wizyty w szpitalu ;) Odkąd pamiętam ma wszystkie choroby świata, zawsze źle się czuje a najzdrowsza jest w szpitalu. Może to zabrzmi cynicznie ale jak kończy się miesiąc i jeszcze nie była w szpitalu to rodzinie wydaje się to podejrzane. Od zawsze „umiera”, wg nas to hipochondria, ale nikt nie bagatelizuje jej chorób więc często trafia do szpitala – można powiedzieć, że to już chleb powszedni. Natomiast dziadek nigdy na nic się nie uskarżał i zmarł nagle. Apropos ciasta rafaello na biszkopcie czy herbatnikach? Uwielbiam wiórki kokosowe :D Ja w dalszym ciągu nie mogę się zalogować do poczty :( Lilka na górze strony masz preferencje – wchodzisz – pod literką A wybierasz opcję, że nie masz jeszcze profilu - wpisujesz pseudonim – hasło i zatwierdzasz. Powinnaś się zaczernić. jak już będziesz czarna to robisz to samo jeszcze raz tylko wybierasz opcję B i w stopce wstawiasz to co chcesz żeby było widoczne, zatwierdzasz. Nie ma innego sposobu ;) Powodzenia. Malolepsza, baw się baw bo to może ostatni raz w ciągu następnych 9 miesięcy :D Justyna – korzystaj jeszcze z urlopu, wynajmem mieszkania zaczniesz się martwić po powrocie. Pozdrawiam Wszystkie serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cud się stał :D Otworzyłam pocztę :D:D:D Ryba__lufa – dziewczyny miały rację zdjęcia są rewelacyjne, zwłaszcza to na plaży. Wielkie dzięki. Nie wiem dlaczego ale wyobrażałam sobie Ciebie jako blondynkę ;) A to się zdziwiłam ;) Mimi – wysłałam nareszcie fotki do Ciebie :D Nawet nie wiesz ile „dobrych” słów serwer pod swoim adresem otrzymał ;) Co prawda poszły ale w dwóch oddzielnych e-mailach bo inaczej nie mogłam wgrać załącznika, ale co tam, grunt, że poszły. Do chwili obecnej mam fotki – Malolepszej, Ryby__lufy, Nowej i Surfitki, a i jeszcze link Telesforki ;) Telesforka spróbuj jeszcze raz mi wysłać zdjęcia może tym razem się uda otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziekuje za poinstrulowanie zrobilam jak mialam zmienilam tylko pseudonim z lilka na biedroneczka w preferencjach wybierajac punkt A i wpisalam haselko i mail potem zatwierdzilam nastepnie jak profil sie dodal to wybralam punkt B i wpisalam co chcialam s stopce i tez zatwierdzilam jak teraz sie nie uda to dam sobie spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu dziala ja nie wiem czego sie nie tkne to nie wychodzi od razu nawet najprostsza rzecz ale wytrwalosc przynosi owoce hhehehja juz lece spac milych snow wszystkim zycze pappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ależ dzis zwariowany dzień....Od rana w pracy zamieszanie,bo piątek i każdy już tylko snuje plany na weekend a nie mysli o robocie, a takie nastawienie wiadomo sie udziela ;) Po pracy czekam na metro i czekam....i się nie doczekałam. Po poł godz. stania łaskawie ogłosili, że mój numer nie jeździ, ależ byłam wściekła. Musiałam trzy razy się przesiadać i na dodatek jechać lokalem tzn. przystanek co 200 m. :( Od razu postanowiłam odwiedzić bank - bo dziś wypłata :) i zrobic jakieś zakupy. Ściągłam chłopka żeby pomógł z zakupami to się dałam namówic na pizze, fakt -pyszna była, ale mi się żołądek zmniejszył i moje kochanie zjadło jej 80%, co też nie jest mu wskazane. No i ja też jestem taka objedzona jak bąk, ale rafaello Omego przepyszne, hmm. Jeszcze się zmieściło ;) Małolepsza imprezuje, jutro pewnie będzie kaca leczyć ;) Jagody - co do babć to one tak mają, a jak juz przychodzi co do czego i faktycznie ma prawo boleć to udają że nic się nie dzieje. Ale szum wkoło siebie muszą robić. Taki ich urok :) ale dobrze, że jest. Uwierz mi, ja juz nie mam żadnej babci, ani dziadka :( Na moim slubie żyła jeszcze jedna babcia, ale zmarła rok później. Smuto czasem. Ja to wogóle nie mam za dużo rodziny - moje kuzynostwo jest w wieku moich rodziców czy troszeczkę młodsze. Ich dzieci niby są w moim wieku, ale jakoś tak daleko...W sumie to tylko mam siostrę z rodziną i strona męża nadrabia :)Ale jak to się mówi, z rodziną dobrze się tylko na zdjęciu wychodzi więc nie narzekam na jej brak. Justynko, gratuluje udanych wakacji :) Wracaj do nas prędziutko :) A mieszkaniem się nie przejmuj, niestety ludzie są bezwzględni i czasem na złość coś robią. Znajdziesz coś ciekawego. Rybenko, raczej nie jesteś do nich bardzo podobna - chociaż one też są tak baaaardzo szczupłe jak ty, no i kolor włosów też taki. Więcej podobieństw nie widzę, ale pewnie jabym cie w realu poznala cos by się znalazło - w końcu ten sam znak zodiaku - rogaty byczek. lilka - jaka zmiana nicku. Czyli od teraz jesteś biedroneczka :) Tez ładnie. Agness, nie dobrze, ze te cykle takie nieregularne :( Ale się nie smuć, mi ostatnio zatrzymał się na 3 i pół miesiąca i nawet progesteron nie przywrócił. Jakoś się udało że w końcu @ przyszła, ale uboga jak nigdy. Trzeba znaleźć przyczynę aż takich nieregularności. Powodzenia z mężem :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny - bez żadnych wyjątków każdej śle 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc surfitka :) no tak to sie nazywa komunikacja miejska dobrze ze nie wywineli takiego numeru z rana jak ludzie do pracy ida bo to juz by bylo przegiecie no ale coz my nic nie poradzimy mozemy sie jedynie na nich wkurzac no ale wkoncu dojechalas:)poszlas na pizze zrobilas zakupy i uszczesliwilas ukochanego bo mogl zjesc wiecej pizzy wiec pewnie jest ci ogromnie za to wdzieczny:) no tak a z moja szansa na dzidzie to juz chyba pszeszla kolo nosa wczoraj mierzylam tempke co prawda ieczorem no i byla 37.1 a dzis zrobilam to z rana zaraz po przebudzeniu i spadla do 36.7czyli nici i czekam na @:(:(a pozniej znow do roboty pozdrawiam was wszystkie cieplutko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, jak przypomniałam sobie niektóre moje wpisy to można mnie sobie wyobrazić łatwiej jako blondynkę ;) Ci mężczyźni to jednak słaba płeć. Moj ukochnay również wymaga rehabilitacji. Ale jego ostatni lekarz zmarł, a na wizytę u innego to już się ponad rok przygotowuje psychicznie (bo tamten był najlepszy). Chodzi już jak pokręcony (bo on gra w piłke i ma niezaleczone kontuzje), jęczy, narzeka i na tym kończą sięjego działania. Malolepsza, jakbyś mieszkala bliżej, to bym go do Ciebie wysłała :) Póki co rozpoczęłam sprzątanie i wybieram się na jakieś zakupy. Ot, sobota. Pozdrowienia 🌼 ❤️ dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ OJ.... na whisky to ja juz dluuugo nie spojrze....wlasnie sprobowalam na chwle wstac, zrobie sobie jakas kawe, ale na moje zaraz znowu bede w poziomie....... ps. Matko Swieta, to naprawde jakies zboczenie z ta Kafe, ledwo laze a na kafe i tak musialam wlezc, zeby zobaczyc co u was:D pozdrawiam i dla kazdej po 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !!!🌼 Oooo w końcu weekend upragniony i długo oczekiwany :P Dziś mam urodziny,kolejna wiosenka więcej... Ale stara już jestem !! mam 29 lat!! szok ale to zleciało... Szczerze mówiąc to wcale nie czuje sie ze mam tyle lat i nawet nie wiem kiedy to upłyneło...Latka lecą a dzidzi jak nie było tak nie ma !!!! :( Ale czekam cierpliwie !! Juz za 2 tygodne mam urlpo i lece wraz z mężem do Polski.Tydzien urlopu zleci jak zawsze, na lekarzach i pogaduchach z rodzinką i znajomymi :D juz sie nie mogę doczekać!!!zwaszcza ploteczek :P !! Kochane !! co do długości moich cyklów to srednio co 33 dni a ostatni 48... juz nie pamiętam kiedy miałam taką przerwe... oczywiście nadal upieram się ze opóznienie spowodowane było stresem ;( ale dobrze że w końcu dostałam @ !! WPolsce zrobie ponownie badania to wszystko Wam Kochane napisze,ale to dopiero za 2 tyg:) aaa gdy skończy mi się @ to zrobie testy owulacyjne !! Juz zakupiłam :)... Pozdrawiam Was kobietki !!! Każdą z osobna!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i tego największego przede wszystkim. A cykl nie przedłuża sie o dwa tyg z powodu stresu raczej :( Dobrze, że zrobisz badania. Biedroneczka- nowojorska komunikacja dość często robi takie numery - rano też :o Ale na szczęscie ja zaczynam pracę - jak przyjadę. Małolepsza, ależeś poszalała, po to by głowa bolała ;) Pa,pa bo mężuś na mnie krzyczy że od rana na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agness28 sto lat sto lat wszystkiego naj naj spelnienia marzen tych najmniejszych i tych calkiem sporych :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Agness – wszystkiego najlepszego z okazji rodzinek :D Tym razem nie podejmowałam się „pieczenia tortu” ;) W zamian dla Ciebie specjalny bukiet ___@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ Zatem mamy na topiku jeszcze jednego byczka ;) Będę ciekawska i zapytam skąd wracasz do kraju? Bo mamy już wśród nas dwie „amerykanki” i dwie „brytyjki” ;) Biedroneczka – całkiem fajny nick :D Miejmy nadzieję, że szczęśliwy :D Cieszę się, że udało się założyć stopkę i moje „predyspozycje” pedagogiczne okazały się przydatne ;) Z tą szansą na ciążę to jeszcze trudno coś powiedzieć – poczekajmy. Jednak musze coś napisać w oparciu o moje ostatnie wizyty w szpitalu u koleżanki. W ciągu trzech dni na jej sali zmieniły się cztery dziewczyny i wszystkie miały zagrożoną ciążę pomiędzy 5-10 tygodniem. A dzisiaj w nocy przyjęli młodziutką bo 21 letnią dziewczynę, która jest właśnie w 7 tyg. ciąży a tydzień temu brała ślub I ona stwierdziła ze gdyby te 7 tygodni temu wiedziała tyle co wie dzisiaj nie próbowałaby zachodzić w ciążę przed ślubem. Teraz się bardzo martwi co dalej czy wszystko będzie ok., czy może to ze bawiła się na własnym weselu (a czuła się super) mogło zaszkodzić. Wiem, że nie ma reguły ale różnie może być. Może warto zaczekać te dwa miesiące i szaleć na własnym ślubie do woli :D:D:D Przecież panna młoda to wraca z własnego wesela głodna bo stale jest na parkiecie, poza tym emocje tego dnia tez dają popalić a mi się wydaje, ze chciałabyś się dobrze bawić a nie martwić czy wszystko będzie ok. Surfitka – ja mam sporą rodzinę, szczęśliwie jeszcze całkiem niedawno miałam prababcię a za swojego życia to w ogóle trzy, także mam wielki fart w tej kwestii. Chociaż czasami potrafią dać w kość ;) Ryba__lufa – z tymi komentarzami blondynki to sobie pojechałaś nie ma co :D:D Taaa facecie wolą narzekać niż się leczyć. Lekarz to im diabła przypomina ;) Także nie odbiega od reguły :D Malolepsza – żyjesz ;) Biedulko ale to whisky wczoraj na pewno było pyszne i warte grzechu :D Dziewczynki życzę wszystkim miłego popołudnia i czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje ale co do slubu to nie bede sie za dobrze bawic bo moj biedny przyszly M o kulach po operacji nogi ktora zlamal 2 m-ce temu i tak szybko sie to wszystko nier zagoi a na slubie to 2 tance i to wszystko nawet nie mozna bylo przelozyc bo juz nie bylo terminu i wszystko juz prawie pozalatwiane no i byloby bezsensem przekladac to takze troszke smutno mi ze sie nie pobawie na weselu no a jesli o dzidzie chodzi to moze jakbym byla w ciazy to nie przejmowalabym sie tak tym naszym weselem i cieszylabym sie dzidzia dzis mam jakies hustawki nastroju teraz chce mi sie plakac nie wiem czemu bola mnie dyski i piersi wiec pewnie ciotka mnie odwiedzi czekam do 16 a jeszcze lece tego dnia do polski ciesze sie ale dzis jakas nie w humorze sem:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness wszystkiego naj naj naj, spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrówka, i jeszcze raz pieniędzy ;) Dla ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :) A mój tatuś też ma dzisiaj urodzinki - 57. Pozdrawiam wszystkie Panie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×