Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka______wlaze na poczte co jakis czas, ale serwer znowu rozwalony..... ja juz tez po owu......wedlug monitoringu, nie pojechalam sprawdzic ale po pregnylu jak mialao peknac to juz to zrobilo najdalej wczoraj rano...... rzeczywiscie jutro ciekawy dzien sie zapowiada.....sama umieram z ciekawosci i niecierpliwosci......mocno trzymam kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka______szlag mnie trafi z ta poczta, zdjecie odebralam ale nie moge swojego nal;adowac, a tak swoja droga to troche kobieto przesadzilas piszac o tej nadwadze w postach, bo wygladasz swietnie, a mowisz, ze to stare zdjecie.....wiec teraz wygladasz jeszcze lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, pracowalam dzisiaj trochę i jutro też mnie to czeka. Poza tym, strasznie się denerwuję przed testem. Na razie go nawet nie kupilam, żeby mnie nie podkusiło i żebym za wcześnie nie zrobiła. Nerwowa jestem bardzo. Wszystko mnie wkurza: remont chodnika, pan w gazowni, moja szefowa, a najbardziej mój ukochany, bo najczęściej jest pod ręką :). Ten nastrój to zawsze taki mam przed @. Wczoraj wzięłam ostatni raz luteinę. Zobaczymy. Z pozostałych Bardzo Ważnych Spraw ;) to zlożyłam dziś zeznanie podatkowe w końcu. Nie mialam wyjścia :) Malolepsza - powodzenia i trzymam kciuki, żebyś nie musiala już się starać we wrześniu 🌼 Nowa, może rzeczywiście Ci się udało? Byłoby super :) A nastrój mam pdobny do Twojego: też się wściekam i płaczę. 🌼 i też trzymam kciuki. Milka __ dobry gin to podstawa, tak mi się wydaje, życze szybkiej zmiany na lepsze, a wtedy poprawa nastroju gwarantowana 🌼 Jagody _ dzieki, stram się z tym optymizmem, ale cholernie ciężko. No i dłużu się dłuży ta druga połowa cyklu :) Jak widzę mamusie z malymi dziećmi albo kobiety w ciązy, to też mnie taki smutek ogarnia. Zazdrość po prostu - nazywając po imieniu :) Ale taka spokojna, bez zawiści, raczej: \"ja też tak chcę!!!\" Gorzej, jak widze te nastolatki w ciąży, z papierosami i piwem. Wtedy to po prostu zła jestem i wtedy mi siechce wyć na tę niesprawiedliwość. Pozdrawiam wszystkie bardzo bardzo i na długi weekend - ❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza __ wysłałam foty. To w pracy jest sprzed trzech dni, a nad morzem byłam w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O jak milutko was poczytac-dopiero co rozpoczelam poprzednia stronke juz widze ze nastepna.Ja dopiero dopadlam do komputera po pracy-musze poszukac jakis fotek to powysylam do tych do ktorych znajde adres;)-fajniej sie pisze jak mozna spersonalifikowac osobe spod danego nicka. Nowa trzymam kciuki bo mnie to tez wyglada na............!!!ale sza zeby nie zapeszyc. Malolepsza moj maz tez swogo czasu mial pomysly z cola ale jakos mu przeszlo. Ryba-lufa tez czekamy na wiesci.Tak w ogole to przydalo sie pare dzieciaczkow chocby dla podreperowania statystyki-a co tam!kazda motywacja dobra:D Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich-musze poszukac fotek.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie wam dziewczyny zaraz walne w ten serwer, oczywiscie w dalszym ciagu nie mam dostepu do poczty:( Jutro wybieramy sie na konie ze znajomymi, ja jednak chyba tym razem sobie odpuszcze, popatrze tylko jak moj m sobie poradzi, nie bede ryzykowac, chociaz nie wierze zeby moglo sie udac, ale jak sobie odpuszcze to mi korona z glowy nie spadnie:d teraz buszuje bezkarnie po necie, z bloga swiadomoscia jutrzejszego dnia wolnego, odrazu inaczej jak nie trzeba na zegarek zerkac....a jeszcze moj straznik snu na nocce, wiec nikt mi nad glowa nie jeczy i nie ponagla do spania:D och jak ja lubie wolne dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małolepsza , Ryba_lufa , Telesforka dziękuję Wam bardzo 🌼. Choć mimo wszystko wydaje mi się , że jednak to nie ciąża. A powiedzcie mi czy jak jest się w ciąży to ma się normalnie owulację i ciągnący się , przezroczysty śluz. Już tyle naczytałam się o tym , ale mimo to nadal nie jestem pewna , ponieważ zdania na ten temat są bardzo podzielone . Malolepsza widzę , że pomysł z fotkami wypalił.Zawsze to miło wiedzieć z kim się rozmawia. Ja na razie zrobiłam pierwszy krok i jestem czarna. Choć nie powiem , że nie ciekawi mnie jak wyglądacie kobietki... Miłego wieczorku wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza,Surfitka-wyslalam Wam zdjecie.Ryba -lufa do Ciebie nie mialam adresu. Zazdroszcze Wam tych wolnych dni w Polsce-tu czlowieku tylko rob i rob.Oj teskni mi sie coraz bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa____na moje to zadnej owu w ciazy to nie ma. w ogole przeciez nie ma etapow cyklu miesiecznego, ale rozumiem cie, aja im wiecej czytam tym barzdiej sie zakrecona robie.....a co?? pojawil ci sie sluz plodny??? i tak trzymam kciuki:D Telesforka______ciagle probuje sie zalogowac na poczte, ale wciaz wyskakuje jakis blad jeszcze poprobuje, moze w koncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wciaz to samo, jakis blad 503.....jutro na pewno sobie obejrze foto:D tymczasem chyba jednak rzuce sie do spania, M przyleci rano o 7 i bedzie mnie zrywal na kawe, spiewal w lazience, trzaskal drzwiami, chyba jednak sobie nie pogaruje...... dla wszystkich bez wyjatky po 🌼 i 👄 Nowa____w czerni ci doi twarzy, mysle, ze juz niedlugo zdobedziesz sie na wyslanie fotki, ja Jagode❤️ i Justyne❤️ poznalam juz po paru tygodniach, zawsze to milej miec wyobrazenie osoby z ktora sie klika...czekam wiec na fotke, jak mi sie w koncu kiedys w zyciu ta poczta otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - wlasnie wydaje mi sie , że pojawił się ten płodny śluź... ahhhh , ale bardziej po moim nastroju rozpoznaję zbliżający się okres... :( No nic liczę , że w czerwcu podniosę statystykę ... Kolorowych snów i do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa______usmiechnij sie, zrob jednak ten test jesli masz jakies przeczucie, a jesli nawet bedzie beznadziejna jedna krecha to i tak sie ci uda wczesniej niz myslisz🌼 zycze tego z calego ❤️ ja wciaz walcze z poczta, to taka przypadlosc byka,bo jestem uparta jak osiol:D:D:D:D:D, ale chyba odpuszcze i zanurkuje w poscieli:D kolorowych snow wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie! właśnie wygrzebałam się ze sterty papierów, a właściwie to sen mnie od nich wygonił! Ale muszę się zameldować, bo mnie Jagódka Małolepszą do karnego raportu postawią! A i tak zapewne mi się dostanie za tak długie milczenie;) Jagódko, na gg ci odpowiedziałam, a tu cisza! ty ani mru mru małolepsza, fotki dostałam, wielkie dzięki, zrewanżuję się napewno w niedalekiej przyszłości, jak już minie nawał pracy Na wolne (w teorii) dni trafiła mi się fucha, i to bardzo terminowa i pilna więc trzeba mi było sobotę i niedzielę spędzić nad tekstem, a dziś przecież termin PIT-owania, więc od rana pity, potem poczta, a p0otem następna częśc fionej fuchy, a tera się odmeldowuję i idę spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać!!!!!! Jutro się odezwę, może mi się uda zdjęcia porozsyłać:) pozdrawiam stare bywalczynie i witam nowe🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże - jakiej fionej? terminowej! fuchy... już mi ze zmeczenia klawisze sie mylą... wybaczcie starej błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znalazla sie nasza zguba:D Masz racje___ Omega___ z tym raportem karnym, swieta racja!!!!! bo juz sobie pomyslalam,ze cie wcielo do reszty.....no ale gdzie mogla byc nasza Omega jak nie w papirach!!!! czekam na fotki:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz tez w koncu lece spac, a gadam juz o tym od godziny, a i tak wciaz buszuje po necie jakby ktos mialaby go jutro mi porwac:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jakos odnoszę dziwne wrażenie przezroczystości...Nie widać mnie, hallo...Nowa i Ryba Lufa, jakoś usilnie pomijacie mnie w swoich postach, a ja bym tylko chciała wam swoje zdjęcie posłać i życzyc powodzenia, a nie mam adresu :( Jagódko do ciebie też nie mam. A do Justynki już posyłam, telesforka juz powinna mieć ( bardzo dziękuję, śliczna z was para :D ). Jak tylko zrobie cos nowszego, musze się tylko odstrzelic do zdjęcia, wyslę wam aktualizację ;) Omego czekam z niecierpliwościa na zdjęcia :) Małolepsza, też mam nadzieję, że Ci się ten serwer w końcu odblokuje, trochę już to trwa... :) Ale nie przejmuj się. Tych koni to ja ci zazdroszczę, jak byłam nastolatką to troszkę jeździłam, a potem jakoś nigdy nie wróciłam do tego.A starsznie to lubiłam. A co do twoich negatywnych emocji, to klaps na tyłek. Skąd wiesz? Jak będziesz sobie powtarzała nie udało się, to sie tak stanie. Trzeba wierzyć, że się uda, chociaz nie popadać też w drugą skrajność. Ale wiesz przecież o czym mówię. Mam nadzieję, że maj nam zakwitnie ...:) A co do mojej wagi to na bank nie kłamię. Może zdjęcie tak dobrze wyszło, chociaz wydaje mi sie że normalnie. Telesforka, własnie w Polsce nie dośc ze miesiąc urlopu !!! to jeszcze tyle swiąt wolnych. A tu jak się trafi dodatkowy dzień to wielkie halo. Ze świeczką szukać pracy w której płaca za wakacje, ale nie trwają one dłużej niż 2 tygodnie( czyli 10 dni). Jak będę w mojej firmie pracować jeszcze 5 lat ( baaardzo w to wątpię, zwłaszcza , że za 2 lata pędzę do Polski) to dostanę jeden tydzień wakacji jako dodatek do stażowego ;) A co do macierzyńskiego to nawet jeszcze sie nie orientowałam, ale pewnie nie ma nic...ten kraj jest fatalny, dostają tylko ci co nie płacą podatków ( czyli pracują na czarno, za gotówkę), a ty jak zarabiasz średnią i płacisz podatki to żyj sobie z oszczędności. Jagody wygrałam konkurs - jestem pierwsza :) :D :) A też ci się należy czasem taki relaksujący dzień, nie da się zawsze pracować. Co masz zrobic dziś zrób pojutrze będziesz miec dwa dni wolnego ;) Pozdrawiam wszystkie panie i przesyłam dla wszystkich cudowny 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starak
Staraczki nie ma, ale jest sraczka o tej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam w koncu na poczte, ale teraz dla odmiany nie widzi zdjec w zalaczniku, wasze zdjecia odebralam dziewczyny:):):):) super moc teraz wiedziec jak wygladacie, a wygladacie wszystkie rewelka, probowalam sie odwdzieczyc i wyslac wam rowniez ale szlag mnie znowu trafia na ta poczte, Surfitka____tobie chyba poszlo bez zalacznika, obiecuje,ze sie rozprawie z tym wieczorkiem🌼 jak widzicie buszuje juz od rana, M przylazl obudzil, wypil kawe i poszedl spac:D O 11 na konie:D dla M to jest debiut, ja troche jezdze, nie jakies tam wyczyny, ale pojecie mam! Dwa lata z rzedu pracowlam na obozie konnym dla mlodziezy jako opiekun, to musialam sie nauczyc w pzreciwnym razie moj autorytet kompletnie by upadl:D Jagoda❤️_____wpadnij na kafe, nie ma cie jeszcze na tej stronie🌼 super dziewczeta, bo top zyje co swiadczy wpadanie czerwonych, wprawdzie z chorymi komentarzami, ale to swiadczy, ze top jest czesto u gory:D, no i dobrze! dobra lece sobie fryz zdzialac, godzina stania w lazience z prostownica, natura obdarzyla mnie w gaszcz lokow no to je potraktuje zelazkiem, do napiasania wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - ten post będzie tylko i wyłącznie do Ciebie. Wiesz ja jestem osobą strasznie roztrzepaną i czasem gdy kogoś nie zobaczę na nowej stronce po prosu zdarza mi się zapomnieć, a że wszystko robię bardzo szybko to zdarza się to dosyć często...Ale jako rekompensatę wyślę Ci swoje fotki jako pierwszej , wtedy będziesz miała mojego maila i będziesz mogła odesłać swoje, następna w kolejności oczywiście jest malolepsza... A tak poza tym to nie zrobiłam dziś testu.Śluz jest jak najbardziej płodny i niestety nie podniosę kwietniowej statystyki :( . Pozdrawiam, życzę miłęgo dnia i obiecuję, za każdym razem sprawdzać czy nikt nie został pominięty :D Surfitka jak dostaniesz foteczki daj znać. I jeszcze raz w ramach przeprosin 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Coś mi sie wydaje że szykuje sie @ piersi mnie pobolewają i jestem jakaś nerwowa...cała ja. Tak sobie myślę ze brak @ zwaliłam na stres... ojjj zwaliło mi się ostatnio sporo na gławę :( Problemy rodzinne i na dodatek małżeńskie zwane kryzysem :( chwilami już nie radzie sobie z tym wszystkim...nawet nie chcę wiedzieć jak to się zakonczy.Sama nie wiem czego chcę mam doła i stresznie mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, a może jednak? Chociaż wiem, że łatwiej komuś doradzac, niż znaleźć trochę optymizmu u siebie. Ja to sobie myślę, że wszystkim Wam się uda. Naprawdę. A w swoją ciążę jakoś nie moge uwierzyć, chociaż sięstaram. Jutro mam zamiar zrobić test (chociaż pisałam o tym juz wiele razy :) ). Obawiam się jednak, że mogę dostać @. Brzuch mnie pobolewa, wkurzona jestem, jak rzadko kiedy, tylko piersi mnie nie bolą nic a nic, ale tłumaczę to tym, że brałam tę luteinę. Malolepsza, pewnie sobie teraz podziawiasz koniki (może nawet się przekonałaś do jazdy?) a ja zaraz do pracy się wybieram. Ale mam nadzieję, że w innym terminie to odrobię :) Pozdrawiam i miłego wypoczynku 🌼 Telesforka _ wpisałam już adres przy nicku i czekam na foty :) Surfitka, Tobie też prześlę zdjęcia i mam nadzieję, że mi wybaczysz to pomijanie. Ja dla odmiany cierpię na zanik pamięci :) i jak długo się nie odzywasz, to potem nie pamiętam dokładnie, co pisałaś. To tak na swoje usprawiedliwienie. Teraz pamiętam, ze bedziesz się sprawdzac niedługo więc powodzenia i bedę trzymać kciuki. Niedługo minie miesiąc, jak tu weszlam po raz pierwszy (chociaż nie od razu odważyłam się napisac) i komuś przecież musi się udać. A że wiosna w pełni to może nawet nie jednej osobie? 🌼 Dla wszystkich pełno ❤️ i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie :D Myli się ten kto sądzi, że wczoraj po moim zniknięciu z topiku grzecznie sprawdzałam prace. Taaa plan był dobry. Nakarmiłam M, siadłam do papierów a tu dzwonek do drzwi – kuzynka. Super nam się gadało, czas płynął beztrosko. Do tego stopnia, ze jej dziecko narysowało parę „kwiatków” na pracy mojego studenta. Ale to jeszcze nic w porównaniu z porwaniem w drobny mak jednej kartki, uratowałyśmy tylko rożek. Nawet nie mam jak tego odtworzyć bo te pomazane to przynajmniej mogę przepisać a tego poślinionego i porwanego już nie ma jak ;) Ale tak to jest jak ktoś nie ma dzieci na stałe w domu. Siedzimy, rozmawiamy i nagle się zreflektowałyśmy że coś zacicho? Szukamy małego a ono sobie grzeczniutko siedzi pod moim biurkiem i „czyta” pracę;) Oj będę się tłumaczyć po długim weekendzie :D Malolepsza – masz rację miło jest tutaj zagląda ci widzieć takie zmiany. Czasami wręcz nie nadążam i muszę się cofać bo gubię wątek – ale zupełnie mi tonie przeszkadza :D U mnie teoria z colą nie przejdzie bo nie przepadamy za gazowanymi napojami. Chociaż kto to wie, w słusznej spawie robi się wyjątki ;) No i jak konie? M cały czy poobijany ;) To nie tylko Ty masz problemy z pocztą u mnie też coś szwankuje :( Kobieto – co ja bym dała za loki – a ta prostuje ;) Jak zwykle najbardziej chcemy tego czego nie mamy :D Surfitka – skoro nie czekasz to masz bardzo dobre podejście. Ja już wiem, że mi cierpliwości brakuje i ten tak bardzo potrzebny „luz’ nie przychodzi wcale łatwo. Masz rację nagroda za wygrany konkurs słusznie Ci się należy – to dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ryba___lufa – nasi panowie mają to do siebie, że nam na nerwy działają. Mnie dzisiaj „podniósł” ciśnienie mój M. Obudził mnie i pyta co mi zrobić do picia – herbatę poproszę. Poprzeciągałam się, wstaję idę do kuchni a tam kawa???? Co prawda ugryzłam się w język – bo wyszłam z założenia że miał dobre chęci, ale zupełnie mnie nie słucha :P Faceci… Telesforka – niezły pomysł z ta motywacją w postaci dzieciaczków ;) To ja jestem już dzisiaj zmotywowana, nawet bardzo. Była u mnie koleżanka. I jest w 5 tygodniu ciąży – ale się cieszę, normalnie jak bym sama w ciąży była :D:D Jak ostatnio się widziałyśmy to @ jej się spóźniała 4 dni i nie chciała testu zrobić bo twierdziła, ze to po poronieniu rozregulowany organizm. Wytrzymała tak dwa tygodnie i dopiero zrobiła test – ja chyba nie dałabym rady. Teraz jest na etapie, że boi się cieszyć, twierdzi nie chce się zbytnio przyzwyczajać. „Nakrzyczałam” na nią, żeby nawet tak nie myślała bo wszystko będzie dobrze, czyje się dobrze tylko nie może jeść nic słodkiego, a była strasznym łasuchem ;) Nowa83 – nie upieraj się na ten czerwiec zbytnio, ale na dziej dzisiejszy jakby co to jesteś pierwsza bo reszta ma zamiar zająć kolejkę w maju. Oby, oby było by super :D Omega3 – a to mnie zaskoczyłaś. Napisałam do Ciebie na gg 27 kwietnia o 22.47 i od tamtej pory nie odzywała się do mnie. Przynajmniej nie mam nic w archiwum. Wiem, że czasami wiadomości na moje gg nie docierają :( Może tym razem też coś nie dotarło Bardzo mi się podobała – „fiona” :D:D:D To znak, że nawet ktoś kto jest zawodowcem w wyłapywaniu literówek może się pomylić ;) A wczoraj to chyba był taki dzień – ja myliłam się 1000 razy. Agness28 – stres na pewno nie jest sprzymierzeńcem, może jednak wszystko się ułoży i będzie dobrze. To dla Ciebie 🌻 Mimi, Justyna – turystki nasze kochane, wracajcie już do nas bo nie nadrobicie zaległości w czytaniu co my tutaj naskrobałyśmy ;) Milka – co u Ciebie? Mnie wczoraj popołudniu zaczął boleć biust. Wieczorem dołączył się jeszcze lewy jajnik, a tera dla odmiany boli prawy. Kompletnie nic z tego nie rozumiem, śluzu już nie ma i musze przyznać że było go mniej niż normalni – pewnie poszedł sobie do Malolepszej ;) Także chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać. Czy u Was też jest taka okropna pogoda – jest taki zimny wiatr jakby miał spaść śnieg ;( Wysyłam do Was fotki tzn. do tych które umieściły po nickiem adres e-mailowy. Sorry, ze nie podaję swojego ale to taka ostrożność „prozawodowa”. Mam nadzieję, że mimo tego Wasze fotki do mnie dotrą. Miłego popołudnia wszystkim życzę i zmykam do papierów może tym razem się uda coś poczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ja wchodzę na stronę raz ale za to w jakiej ilości ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness28 - nie wiem dlaczego ale dostałam informację na e-maila, że moja wiadomość nie moze być do Ciebie dostarczona :( Sprawdź czy po nickiem masz poprawnie napisany e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tydzień temu napisałam pierwszy raz o tym teście, to myślałam, że nie dam rady dotrwać do środy, a to już jutro. Test zakupiłam po drodze do pracy i jutro wykonuję. O efektach napiszę. Przy optymistycznej wersji trzyma mnie tylko ten brak bólu piersi, który zawsze odczuwałam przed @. Reszta bez zmian, wiec bardziej skłaniam się ku wersji o braku ciąży. Ale racja, zawsze warto mieć nadzieję. Siedzę sobie w pracy, zimno i ponuro, nie mam co robić. Czekam aż coś się wydarzy, o czym warto poinformować cały świat (no przesadziłam :) ) Byle nie za późno, bo będę musiała dłużej zostać :) Wolałabym w domku, pod kołdrą. Zrobie sobie przynajmniej kawę. Jako że warto zawsze szukac pozytywnych aspektów, to ja pomyślałam sobie, że jak jutro będę miała jedną kreskę na teście, to wieczorem zaszaleję z alkoholizowaniem się w dniu urodzin i wypiję Wasze zdrowie :) Żeby nam wszystkim się udało jeszcze w tym roku 🌼🌼🌼 Dostałam zdjecia od Telesforki ❤️ i od Surfitki ❤️, ale na nim są trzy sooby i ja nie wiem, która to Ty :) Pozdrawiam Was wszystkie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jagoda!!! Wydaje mi się że wszystko ok z moją poczta... wszoraj dostałam na nią wiadomość.Dziś co prawda na chwilę wystąpił problem z netem :( może to z tego powodu... Jeślo możesz wyślij ponownie :) Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody _ właśnie dostałam maila od Ciebie. Dzięki. Miło wiedziec, jak wygladasz, a wyglądasz bardzo ładnie :). Tak zresztą, jak pozostałe dziewczyny. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie 🌼 Jak będę w domu to też wyślę zdjecia do Jagody i Telesforki. Już czuję, że za chwilę mi sięwszystko pomyli: do kogo już wysłałam, a do kogo nie :) Ja zawsze robię zdjęcia na rożnych wyjazdach i imprezach ze znajomymi, a potem wszystkim wysyłam. Ostatnio koleżanka napisała, że bardzo dziękuje za przysłanie jej po raz trzeci zdjęć z kajaków, ale wolałaby dostać znad morza, bo żadnego nie ma. A mi, jak zwykle, wszystko się pomyliło i myślałam, że własnie z kajaków jeszcze nie wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jagody!!! Sorki wielkie ale faktycznie był błąd :( Ale juz korekta nastąpiła!!! Wiedz czekam na wiadoność !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×