Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość lilka222
Jagody-slub oczywiscie w Polsce tu UK za drogo juz 16 maja wybieram sie do Polski pozalatwiac ostatnie sprawy z dokumentami i ubiorem no i obraczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żyję, ale nie mam czasu nawet na oddech!!! Błagam, nie stawiajcie mnie jeszcze pod ścianą, aby rozstrzelać!!!! Już niedługo się poprawię, obiecuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej przy wciaz obinizajacym sie wieku pan na tym forum niedlugo poczuje sie jak dinozaur:Dchoc ma to i druga strone medalu-moze poczuje sie mlodsza.Omega-ty mnie ratujesz wiec poprawiaj sie ,poprawiaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - masz szczęście, że jestem wrażliwa na krew ludzką ;) Życzę wszystkim słodkich snów i do jutra 😴 pa, pa, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesesforka - moja kochana nie jesteś sama :D Tym razem zmykam ostatecznie, pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
Jagody podroz poslubna do paryza wiesz dziwny zbieg okolicznosci ale wlasnie wpadlismy na ten pomysl hihihi a tak z innej beczki jestes biologiem?ja tez interesuje sie medycyna skonczylam studium medyczne ale nie konicznie zwiazane scisle z medycyna raczej z opieka i terapia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
dobrej nocki wszystkim kolorowych snow :)dzis bede snic o dzidzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly, witam i na wstępie życzę powodzenia - podwójnie, w małżeństwie i starankach. Poki co jeszcze nie wiesz co w trawie piszczy i dlatego myslę, że wogóle nie powinnaś się przejmować starankami a dzidzia cię zaskoczy. Zwłaszcza, że jesteś taka młodziutka. Ja na przykład juz się staram dokładnie 5 lat i byłam dokładnie w twoim wieku gdy zaczelam ! I fajnie by było gdyby na taka smutną rocznicę się udało... Droga Jagódko, miło wiedzieć że mam sobowtóra :) Otóż ja z zachodniopomorskiego nie pochodzę, ba nawet nigdy tam nie byłam i wstyd się przyznać, ale w tych nowych województwach się nie poznaje i nawet nie wiem dokładnie gdzie to jest. ;) Oczywiście żartuję, ale faktem jest że to nie ja ta twoja koleżanka. Ja jestem rodowitą krakowianką od co najmniej czterech pokoleń ( chociaż kiedys mój wujek się doszukał, że rodzina taty pochodziła z arystokracji węgierskiej - stąd zupełnie nie polskie (węgierskie, nawet ich bohater narodowy nosił to nazwisko i jest jego pomnik w Budapeszcie) nazwisko i wygląd ;) ) Ja tam w takie bajki nie wierzę, ale fajnie było go wysłuchać :) A co do zbiegów okoliczności - mam w pracy koleżankę i miała dziś urodziny, zawsze jej mówiłam że jest strasznie podobna do mojej sąsiadki w Polsce - ten sam wzrost, figura, sposób zachowania, podobna twarz, identyczne włosy. Dziś się okazało, że nie dość, że są podobne to jeszcze się urodziły dokładnie tego samego dnia i roku :) Z tym, że jedna w Krakowie, a druga w Istambule ;) Tak jak i ty Rybko, więc znam juz 3 osoby z tego samego dnia :) One w 1978 roku. Wstyd się przyznać ale foliku juz nie biorę, za dużo tych leków na głowie, faszeruję sie metforminą ( 4 kapsuły) plus na testosteron ( 2) plus clo, plus zastrzyk - nie mogę patrzeć na leki. Za to moja dieta jest bogata w zielone warzywka :) Nowa, ja tez sie chcialam przyłaczyć do podziwu obcasów. Ja juz nawet takich nie przymierzam, bo kiedys w sklepie w ciągu 2 minut stania w nich mnie nogi rozbolały :O Mój najwyzszy obcas ma z 6-7 cm i tak jest ubierany rzadko, choc podobnie jak Telesforki mąż mój by chciał, żebym codziennie z nim w takich chodziła. Ale nie do pracy, tylko z nim, zazdrośnik jeden ;) Mimi, super że wypoczęłaś i wszystko dobrze się układa. :) Malolepsza, zaklinałaś jaja, to pewnie zamiast w jaja poszło w serwer ;) Trzaśnij go tak pożądnie to się drań juz więcej nawet nie spróbuje zawiesić ;) Omego, jakis pracoholizm cie dopadł :) Brakuje nam ciebie tutaj. Wracaj czym prędzej. Odnośnie bólu jajników, mnie zawsze po stymulacji bolą, a zreguły jeden - ten w którym rośnie pęcherz. Ale na początku nie miałam zastrzyków na pekanie i niestety nie pękały - jajo bolało, ale torbiel się nie robiła. Po prostu przeistaczał się w kolejną cystkę na moich policystycznych jajnikach. A tak normalnie to nigdy mnie nawet nie strzyknął żaden z moich jajników. Ja Jagódko myślę, że to jajniki pracują bo ciałko żółte się utrzymuje - tak mi ostatnio mój gin wytłumaczył,, jak mnie kuły. Mnie też teraz na wieczór cos skubie i mam taki dziwny ból w podbrzuszu. Ale się niczego nie doszukuję, czas pokaże co i jak... Justynko a ty kiedy kończysz wakacje? No i Milka gdzieś przepadła, co u ciebie? Pozdrawiam was gorącoo i chyba się zaraziłam od was dłuugim pisaniem. Będziecie mieć poranną lekturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
Witam:) jest tu jakis ranny ptaszek?ja juz spac nie moge u mnie 8.24 na dworze nie zaciekawa pogoda nie ma slonka ale pewnie wyjdzie po poludniu jak zawsze w ta angielska pogode hehe. Surfitka witaj dziekuje za mile slowka wiem ze nie ma co sie przejmowac jesli chodzi o dzidzie :)ale chcialabym sprawic urodzinowy prezent mojemu przyszlemu mezowi marzy mu sie coreczka wiec bede robic co w mojej mocy by mu ja dac znaczy bedziemy bo do tanga trzeba dwojga pozdraiam cieplutko wszystkich ;)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Telesforka, Surfitka 🌻 bardzo dziękuję za zdjęcia- śliczne jesteście!!!! Reszta dziewczyn szybciutko do kompa i wysyłać mi zdjęcia!!!! Jagódko nie mam twojego maila :( Malolepsza ostatnią @ miałam 20 stycznia - bardzo dziekuję za pamięć❤️ Niestety muszę już lecieć bo dziś zabieramy moją mamę na naszą działkę na której już we wrzesniu zacznie się budowa!!!! Ps. Czuję się super!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki i na dzień dory dla każdej po 🌼 :D Znów mam sporo do nadrabiania, ale miło , że topik w takim tępie się rozwija :D Zaczynam od początku... Telesforka dziękuję Ci kochana za fotki Jagody 👄. A tak poza tym to na zdjęciach wcale nie wyglądasz jak \"dinozaur\" ;D człowiek ma tyle lat na ile się czuje :D Jagódko dostałam Twoje foteczki.No muszę przyznać , że wyglądasz na nich jak prawdziwa biznes women :D. Ja podobnie jak Ty nie mogę się oprzeć słodyczom i muszę przyznać , że dziennie pochłaniam ogromne ilości:) Malolepsza no w końcu się pojawiłaś. Widzę , że nadal masz problemy z pocztą . Nie ma to jak złośliwość rzeczy martwych ahhh....Jeśli chodzi o folik to łykam od listopada 2006 . Zaczełam od razu po odstawieniu tabletek anty...Przez to , że odstawiłam w połowie opakowania wszystko mi się rozregulowało... czasami cykl trwa 20 dni , czasami nawet 32 :( Lilka222 również witam Cię serdecznie i życzę powodzenia . Dla Ciebie na powitanie 🌼 🌼 🌼 Pozdrawiam Wszystkie pozostałe kobietki Surfitkę , Omegę , Rybę_Lufę , Mimi1981 i gratulacje , bo jeszcze nie miałam okazji 🌼 Jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam i pozdrawiam 🌼 ... a ja wracam do nauki :( sesja przede mną i w dodatku wszystko ustnie :( to temu , że zaliczam wszystko miesiąc wcześniej , ale czego się nie zrobi dla dobra sprawy :D Buziaki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie :D Jak się dzisiaj obudziliśmy rano z M to byliśmy w szoku, która jest godzina ;) Lilka – podroż poślubna do Paryża to naprawdę niezły pomysł. Poza tym na tym topiku to jest miasto dość często odwiedzane. :D Jak się cofniesz „kilka” stron to przeczytasz nasze komentarze do tego co warto zobaczyć w tym mieście miłości. Jeżeli chodzi o zawód to nie wiem czy dobrze się domyślam – jesteś opiekunką środowiskową. Zatem chyba nie miałaś problemów ze znalezieniem pracy w zawodzie w UK. Zresztą w kraju też jest duże zapotrzebowanie na tego typu świadczenia tylko z możliwościami finansowymi już znacznie gorzej. Surfitka - z tymi sobowtórami to tak już jest ;) Ja też podobno mam. A wczoraj sama wycięłam numer stulecia w związku z sobowtórem. Oglądamy z M TV, zmieniamy kanał i co widzimy (oboje – wiec to nie było złudzenie) moja młodszą siostrę ??????????? łapię za telefon i dzwonię do niej z pytaniem jak się bawiła a ona zdziwionym głosem pyta czy sobie żarty z niej robię? Bo ona cały dzień była w domu i nigdzie nie wychodziła. To jest dopiero szok ;) A historie na temat pochodzenia są bardzo ciekawe, nawet jak ubarwione. Cóż fajnie byłoby przez chwilę być szlachcianką :D A do zachodniopomorskiego (dawne szczecińskie/koszalińskie i może coś jeszcze ;) ) faktycznie masz kawał drogi. Zawsze jednak można przypuszczać, że jakiś protoplasta zapuścił się na nowe tereny i zasiał nasionko ;) Justyna – dziewczyny mają rację wracaj bo będziesz miała duuuuże zaległości w lekturze, poza tym jakiś raporcik z wyprawy by się przydał. Co warto zobaczyć a czym zupełnie nie ma sensu zawracać sobie głowy. Nowa – nie ma jak dobrze zacząć dzień, po takim komplemencie to dzień musi być cudny. Porównanie kogoś kto pracuje w budżetówce z bizneswoman spowodowało, ze uśmiech nie będzie mi schodził z ust przez cały dzień. Ja tam wolałam ustne egzaminy, jak napiszesz to już przepadło nic nie zmienisz a na ustnym zawsze coś można odkręcić. Oczywiście po warunkiem, ze ma się blade pojecie na temat o którym mowa. Będę trzymać kciuki i na pewno będzie dobrze. Można przyjąć, że moje jajniki trochę spauzowały i już tak nie dokuczają. A jak nawet to tylko wtedy gdy siedzę, jak stoję czy chodzę jest ok. Pewnie je „duszę” i się biedaczyska bronią ;) Dziewczyny ja dalej nie mogę wejść na pocztę. Co prawda strona gazety wyborczej już się otwiera ale jak próbuję wejść na pocztę to wyrzuca mi błąd strony. Za radą Surfitki i Malolepszej posłałam króciutką wiązankę pod jej adresem jednak na niewiele się to znało. Mimi – wiem, ze nie masz mojego adresu ale nie chcę go wrzucać na stronę także uzbrój się w cierpliwość jak ta przebrzydła poczta się uaktywni to na pewno Ci wyślę, a tym czasem przyjmij małą rekompensatę 🌻 To samo pozostałe panie do których moje fotki jeszcze nie dotarły 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zmykam moje drogie bo obiad powoli wzywa, a potem jestem jeszcze umówiona na spacr z kolezanką, która spodziewa się dziecka. Mimo słońca jest zimno i pewnie zakończy się na domowych plotkach, ale co tam. Życzę Wam miłego dnia, pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
nowa 83 dziekuje pieknie za przywitanko zycze powodzenia i pozdawania calej sesji na 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie :D Nowa – nie ma jak dobrze zacząć dzień, po takim komplemencie to dzień musi być cudny. Porównanie kogoś kto pracuje w budżetówce z bizneswoman spowodowało, ze uśmiech nie będzie mi schodził z ust przez cały dzień. Ja tam zawsze wolałam ustne egzaminy, jak napiszesz to już przepadło nic nie zmienisz a na ustnym zawsze coś można odkręcić. Będę trzymać kciuki i na pewno będzie dobrze. Ile masz tych egzaminów? Surfitka – z tymi sobowtórami to tak już jest ;) Ja wczoraj wycięłam w związku z tym numer stulecia. Oglądam z mężem TV, zmieniamy kanał i co widzimy (oboje- wiec to nie złudzenie) moją młodszą siostrę na festynie w mieście w którym mieszka?????? Łapię za komórkę i dzwonię do niej z pytaniem jak się bawiła. A ona pyta czy ja sobie z niej jaj robię bo ona cały dzień spędziła w domu.??????? To dopiero można przeżyć szok ;) Lilka – podróż poślubna w Paryżu to naprawdę dobry pomysł. Jak się cofniesz :kilka” stron wstecz to będziesz mogła poczytać nasze wywody co warto zobaczyć a czym nie ma sensu zawracać sobie głowy. Wiem, wiem jak ktoś jedzie w podroż poślubną to nie po to, ze by zwiedzać ale kto wie…. Czy ja się dobrze domyślam, ze jesteś opiekunką środowiskową? Jeżeli pracujesz w UK w swoim zawodzie to chyba nie miałaś większego problemu ze znalezieniem pracy, aczkolwiek może mi się tak tylko wydaje. Mimi – wiem, że nie masz moich fotek ale ja w dalszym ciągu nie mogę się załogować do swojej poczty. Strona gazety wyborczej już się otwiera to może i poczta wkrótce ruszy. Co prawda za radą Surfitki i przykładem Malolepszej puściłam wiązankę pod adresem serwera ale na niewiele to się zdało :( Bawcie się dzisiaj dobrze na działce, może masz trochę lepszą pogodę bo u mnie mimo słońca jest zimno, brr a miałam w palnie spacer z koleżanką która spodziewa się dziecka, pewnie skończy się na plotkach w domowych pieleszach ;) Justyna – wracaj bo się przestraszysz jak zobaczysz ile musisz nadrobić. Poza tym czekamy na raport co warto zobaczyć w Hiszpanii :D Omega – zrób przerwę na kawkę i skrobnij dwa słówka ;) Malolepsza – mam nadzieję, że pacjenci dzisiaj będą w miarę wyrozumiali i nieliczni co pozwoli szybko wrócić po pracy do domu. Ryba__lufa – chyba impreza urodzinowa się udała skoro do tej pory jeszcze do nas nie zajrzałaś? Milka – też ostatnio wpadasz do nas jak po zapałki do apteki :( Telesforka – wielkie dzięki za pośrednictwo wysyłaniu zdjęć 👄 Mam nadzieję, ze wkrótce dane mi będzie zobaczyć i Twoja twarz :D Dziewczynki zmykam do kuchni bo obiad wzywa a i maż coś zaczął przebąkiwać, ze głodny jest, ech faceci… Miłego dnia WSZYSTKIM życzę, pa, pa, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nieobecność nie byla niestety spowodowana urodzinową imprezą. Czułam się tak okropnie, że nie byłam w stanie dowlec się do kompa. Zjadłam tonę tabletek przecibólowych, broniąc się przed ketonalem, który wywoluje u mnie żołądkowe rewolucje (ale ból mija). Ponadto, koło południa, kiedy zostałam sama w domu, przeżyłam także zalamanie psychiczne, kórego również chciałam uniknąc. Dziisaj czuję siejuż lepiej. Tak oto jestem o rok starsza i ciągnę topikową statystykę w stronę dinozaurów :) ;) A za chwilę zabieram sięza wysyłanie zdjęć, żeby nadrobić zaległości. Pozdrawiam wszystkie serdecznie 🌻 ❤️ 🌻 Witam Lilkę 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są jakieś jaja naprawdę. Nigdy nie miałam problemow z pocztą, a teraz wyslalam zdjęcia do Mimi, a potem chciałam wyslac do wszystkich i dostałam informację, że nie można połączyć sie z serwerem. To probowalam pojedynczo i znowu to samo. A już tabelkę sobie zrobiła, do kogo wysłałam, żeby mi sięnie pomyliło :) :) Próbuję dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
Jagodka :) napewno przesledze poprzednie wypowiedzi odnosnie paryza i nie tylko :) a z moim zawodem to strzal w 10 i jeszcze mam jeden terapeuta zajeciowy ale niestety nie pracuje w swoim zawodzie ciezko cokolwiek znalezc a musialabym zdawac jakies angielskie testy a z angielskim brakuje mi troszke perfekcji:) pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo się ze zdjęciami (mam nadzieję - bo wysłanie to dopiero pierwsyz etap przecież :) ) Czekam tylko na oblicze Malolepszej i Milki. Co do sobowtórów, to w rodzinie mojego lubego wyniknęła z tego powodu niezła afera. Jego kuzyn pracuje podróżując po Polsce, podczas, gdy jego żona siedzi w domu. No i jedna z ciotek zobaczyła ponoć tę żonę w telewizorze podczas jakiegoś meczu w Niemczech. Zadzwonila do swojej siostry, ta jeszcze do kogoś i zanim kuzyn wrócił do domu, to już cała rodzina wiedziala, że jego żona była w Niemczech :) Zdąrzyły już utworzyć się dwa obozy: tych co postanowili to wyjaśnić i tych, co nie chcieli się wtrącać. Pokłócili się i do dzisiaj pozostał pewien niesmak, choć najbardziej zainteresowani oczywiście wyjaśnili sobie tę pomyłkę :) Surfitka, ciekawe, czy okażę się podobna to Twoich koleżanek urodzonych tego samego dnia (ale w innym roku) :) Z pisaniem to się ograniczam, bo mogłabym tu cale forum zapełnić. W końcu to mój zawód i tym zarabiam na żcie, a nie, jak podejrzewała mnie Jagody, w służbach mundurowych :) Na razie krótko pozdrawiam ❤️ i może wyjdę na jakiś spacer, bo wczoraj cały dzień przesiedziałam (a raczej przeleżałam) w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bravko! powariowaly kobity, wstapilam do kafejki spr poczte i do was zajrzec oczywiscie, a tu masz!!! bede musiala duuuuzo nadrobic! witam nowe kobitki i stale bywalczynie, sle tysiace buzioli z goracej hiszpanii! jest przecudownie! czekam na motylki w brzusiu i nie moge sie doczekac, jezdzi mi i przewala sie ale motylkow wciaz nie ma:( mam nadzieje ze dzidzi tez sie podoba, opalilam sie troszke, smiesznie wygladam jak sie rozbiore bo cycki brzusio i dupencja biale az swieca! wiecie co pelno tu naturystow a zeby bylo smiesznie to stare pryki! babki pomarszczone i faceci po 70 w stringach:):):):) mam niezly ubaw, napisze dokladniej pozniej jak i co, dodam ze Giblartar byl wart zobaczenia:) zaraz znow spadamy na plazyczke poleniuchowac a wieczorem rybki polowic:) wiecie co chyba sa dobre wiesci w sprawie ostatnich badanek dzidzi bo jak do tej poru - tfu, tfu, list ze szpitala nie przyszedl, a to bardzo dobrze bo wzywaja jak cos nie tak:)❤️ ps podobno mieli na to 10dni a od 18.04.07 minelo juz wiecej:) no, to ja juz lece, zajrze jeszcze przed powrotem, acha w domku bedziemy w niedzielke popoludniu:) buuuuuziiiiooooollllleeeeeeee😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przestańcie z tymi dinozaurami ;) bo młodsza cześć topiku zacznie się uważać za przedszkolaki. Mamy tyle lat na ile się czujemy :D Ryba__lufa – dobrze, ze już się trochę lepiej czujesz, optymizm to połowa sukcesu. Masz rację z tymi serwerami to jakaś epidemia - ja w dalszym ciągu nie mogę odebrać swojej poczty. I broń Boże nie ograniczaj się z pisaniem, my uwielbiamy długie posty ;) No teraz to mi wygląda na dziennikarstwo ;) Ale cokolwiek by to było ważne jest tylko to, ze do nas trafiłaś :D Justyna – wypoczywaj – zasłużyłaś na to, trzeba odreagować te wszystkie stresy związane z pracą, „super” szefem i mieszkaniem. A ja właśnie wróciłam ze szpitala od tej mojej koleżanki, która spodziewa się dziecka.:( Rano niewiadomo dlaczego zaczęła plamić i na wszelki wypadek od razu ją zostawili w szpitalu, dostała leki i nakaz odpoczynku. Pośmiałyśmy się trochę, ze mamy super spacer na sali szpitalnej ale mi nie specjalnie było do śmiechu jak posłuchałam z czym trafiły do szpitala pozostałe dwie dziewczyny z sali. Jednak zdrowa i prawidłowa ciąża to los wygrany na loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane❤️ szkoda,ze nie ma na kafe emota, ktory pada na pyski i czolga sie ze zmeczenia, tak wlasnie dzisiaj wygladam, dluugi weekend oznacza dla mnie poprostu harowe....... serwery pewnie wariuja, bo sa na maksa obciazone przez to, ze pelno ludzi przez te wolne przy kompach....pamietam, zeby wam podeslac foty i zrobie to ale jutro..... jak z troche odpoczne to zajrze do was jeszcze i napisze do kazdej po slowie, tymczasem caluje was👄 mocno Mimi____otworz, skopiuj, wklej w stopce na kafe, zrobilam ci wedlug daty ost @ http://bd.lilypie.com/gh8Ep2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko, uwaga - daję głos!;) A co do diznozaurów, to niestety, topikowym dinozaurem jestem JA i TYLKO JA!!!!! Wy wszystkie to przy mnie w pieluchomajtkach chodzicie:):):) I wszystkie dzieci zrodzone na tym topiku to będą moje wnuczęta topikowe!!!:):):):):):):) Witamy rybkę, chyba mamy coś pokrewnego w zawodach, jak mniemam... mam tylko nadzieję, że owa \"lufa\" nie jest na nas skierowana, bo wtedy rozlew krwi gotowy, a Jagódka na widok krwi uczulona, więc NIE STRZELAJ!!!! DO NAS!!!!;p Małolepsza, co to za pracodawca, że was tak w swito wyzyskuje??? Mój synio jak był wczoraj u swojego pana od kolana, to tamtem leżał, bo mu się pacjenci porozjedżali, a wizyt nie odwołali... ot ludzie... A ja znowu wracam to \"swoich\" papierów i będę się onanizować prawniczym bełkotem, bleeee......... pozdrawiam wszystkie bez wyjątkum i stare, i nowe też, witajcie na pokładzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święto miało być, ach te długie pazury, a klawiatura laptopowa jakaś taka mała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega – no, no, no jestem pod wrażeniem długości wpisu ;) Apropos wnucząt to nie wiem czy babcia topikowa podoła jak się worek z nimi rozwiąże :D Dla mnie teksty prawnicze to istny bełkot, jak widzę chociaż jeden paragraf to od razu się gubię, także korekta tego musi być bardzo męcząca. Malolepsza – bidulo :(, nie ma sprawiedliwości na tym świecie, ech….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki! Testuję suwaczek od kochanej malolepszej-to dla ciebie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest!!!! SUPER!!! Tyle tylko, że według mojego gina to kończy się 10 tydzień... Wrócilismy przed chwilką-piękniejest na tej naszej ziemi;)Wszędzie zielono, las, ptaki ćwierkają istny błogostan...Mamie sie bardzo podobało ale jak to mama, a to że sklep daleko itd....Ale ja moge chodzic nawet i trzy kilometry do sklepu w zamian za ten spokój. Cieszę się, że zamienię mieszkanie na blokowisku z widokiem na przystanek na cos tak pięknego. A jak urodzi sie dzidzia to akurat będę miała okazję do spacerów :) Rybko bardzo dziekuję za zdjęcia-i raz jeszcze powtarzam GŁOWA DO GÓRY wszystko będzie ok, a to dla ciebie 🌻 Mam zdjęcia Surfitki, Telesforki i Rybki -czekam na resztę a uprzedzam, że będę natrętna w tej sprawie, bo bardzo miło się pisze z kimś widzianym chociażby na zdjęciu. Pozdrawiam Was wszystkie babolki kochane!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🌻 Sorka, że sie tak długo nie odzywałam. Miałam kupe roboty, co chwile jacyś goście, nie zawsze mile widziani ;) , a przede wszystkim mój M !!! Też ma urlop, więc cały czas (wolny czas) siedzi przy kompie. Normalnie szlag mnie trafia. Widze, że nowe Panie nam się pojawiły, z czego bardzo sie ciesze. Dla was przesyłam 🌻 😘 Mój M. coś przeinstalowuje, czy coś tam, w kompie, więc nie wiem kiedy znowu się do niego dopcham. U nas pogoda super! Żałuje jedynie, że spędzamy czas wolny w domu :( ale może jeszcze trafi sie dłuższy urlop. Chociaż nie, przepraszam, dzisiaj bylismy na spacerze nad jeziorkiem :) Justyś czekam na opowieści z Hiszpanii, w niedziele możesz pospać, ale w poniedziałek to już chętnie bym cie poczytała :) Lilka miło, że jesteś, czytając o twoim wieku, znowu pojawił się we mnie żal, że tak późno zapragnęłam dziecka. Mimi zazdroszcze ci tego Kazimierza, kiedyś tam byłam ze znajomymi i było cudownie, mam zamiar to kiedyś powtórzyć z M. i pokazać mu ten piękny region. Pewnie o tej porze tzn. w długi weekend było tam pełno ludzi? Co do kwasu foliowego to od 2 lat już łykam folik, ale podobno to nie szkodzi?! A właśnie mam pytanie, brałyście coś na lepszy śluz, gdzieś czytałam o jakichś ziołach, wiesiołku czy cuś, może mi podpowiecie, bo ja ostatnio stwierdziłam, że chyba wogóle nie mam śluzu płodnego :( I jeszcze raz dziekuje za wszystkie fotki 🌻 obiecuje, że jutro wam wyśle swoje. Pa pa i nie pracujecie tak ciężko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! O Jezuuuuuuu-padam na pysk.Malolepsza masz racje szkoda ze nie ma takiego ekota bo tez bym go teraz chetnie uzyla.Pogoda cudna a tu czlowiek do pracy musial isc.Na dodatek musialam dzis sporo pojezdzic samochodem a to dalej nie jest dla mnie relaksik tylko wysilek sktkiem czego mam wrazenie jakbym robila drugie tyle:( Omega-jak Ci sie worek rozsypie z wnuczetami to roboty bedziesz miala ale ze to ile zyczen na dzien babci;) Ryba-lufa dzieki za zdjecia.Podobnie jak zdjecia dzieci siostry bardzo ale to bardzo mi sie podobaja.no i lepiej sobie mozna wyobrazic rozmowczynie.No i podobnie czekam na Malolepsza i Milke,Justyne i Omege Justyna to rzeczywiscie fakt ze na tych plazach naturystow najwiecej jest dziadkow.Nawet mialam gdzies zarcik w tym stylu jak gdzies go znajde to powysylam :D Suche,pomarszczone,wysuszone przez slonce-no ale skoro czuja sie sexi to daj im Panie Boze zdrowie. Czekamy na opowiesci o Giblartarze-sama nazwa jest jakas magiczna juz Jagody-mam nadzieje ze z kolezanka i dzidzia wszystko ok. A tak jeszcze mi sie przypomniala co do belkotu prwaniczego ze jak jeszcze w POlsce musiala przebrnac przez jakies przepisy w ustawach to do szalu mnie to wszystko doprowadzalo-odnosniki,poprawki w stylu -w artykule 13 par 1 -\"przecinek zamiast kropki\" i szukaj tu czlowieku konkretnej informacji. Milka u mnie wiesiolek dzialal tak srednio,poprawa byla ale siemie lniane podzialalo super-sluz byl ksiazkowy. Ok,lece cos przegryzc. Pozdrowienia dla wszystkich bez wyjatku🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ile literowek zrobilam ,ale mam nadzieje ze ogolny sens wylapiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×