Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Wielkie dzięki za pierwsze urodzinowe życzenia :) od Jagody. Test okazal się niepotrzebny. @ go wyprzedził ;( Obudziłam się rano i już wiedziałam, że nic z tego. Teraz cierpię. Ach, to życie. Mam nadzieję, że przynajmniej którejś z Was się uda. No i zaczynam całą zabawę od początku. Za tydzień idę na badanie drożności. Zobaczmy. Tak to smutno rozpoczełam kolejny rok życia. Ale przynajmniej reszta dnia może być już tylko lepsza. Pozdrawaim i dla wszystkich mnóstwo ❤️ i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, rozpoczęłam nową stronę :) A mój ukochany właśnie się przebudził, zobaczył mnie przy kompie i mówi: \"kochanie, czy ty się przypadkiem nie uzależniasz?\" :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka szkoda, że @ przyszła :( Ale tym samym dołączyłaś do aktywnie starających się :D Ani waż się tak myśleć, ze smutno zaczyna się nowy rok w Twoim życiu !!! Masz kilka dni na relaks a potem do roboty ;) Co do uzależnienia – niestety mąż ma chyba trochę racji, dzień bez topiku jest dniem straconym, ja też już powinnam wziąć się za siebie a nie siedzę w pidżamie przy kompie. :D:D:D Dobra tym razem zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba_lufa wszystkiego naj naj naj, przede wszystkim zdrowia , zdrowia , zdrowia i oczywiście cierpliwości , oby jak najszybciej marzenia się spełniły.I pamiętaj , że wszystkie tu jesteśmy z Tobą 🌼 i 👄 Kurczę jak przeczytałam , że jednak przyszła @ , to mi samej smutno się zrobiło, ale nie ma co załamywać rąk:) będzie dobrze, musi być !!! To tylko kwestia czasu :D Telesforka dzięki, że wysłałaś zdjęcia Jagody. 👄 Jagody dzięki za miły komplement 🌼 :) . Co do obcasów to już się przyzwyczaiłam , przeważnie chodzę na codzień. Może to temu , że mam tylko 165 cm wzrostu, a mój M 189 :D. Teraz z niecierpliwością czekam na Twoje foteczki ... Malolepsza a gdzie Ty zaginełaś ??? Pozdrawiam Wszystki Panie i życzę miłego dnia 🌼 A teraz uciekam załatwiać sprawy, bo ostatnie dwa dni przesiedziałam w domu nic nie robiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki :( Nowa – liczę, że dziewczyny będą kochane i podeślą Ci moje fotki bo nie mam Twojego e-maila. No chyba, że któraś mi go podeśle – bardzo proszę, :) Właśnie wróciłam z urodzinowej „kawki’ u taty. Co prawda kawę sobie odpuściłam ale słodyczy to już nie, teraz mi jakoś tak niefajnie. Mam „nagrodę” za swoje łakomstwo ale jak tu się oprzeć domowemu ciastu. Dzisiaj dla odmiany dokucza mi prawy jajnik – uparły się czy co? Czy u Was dalej też tak zimno? Okropieństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane!!!! Ale napisałyście-czytałam i czytałam:):):)Aż miło się człowiekowi robi jak po powrocie tyle wiadomości na niego czeka:):) więc tak w sumie to było ok - w sobotę była bardzo ładna pogoda i zwiedziliśmy cały Kazimierz, ale już w niedzielę było zimno jak diabli brrr. Wybraliśmy się do parku w Nałęczowie-cos w stylu warszawskich łazienek i gdyby nie to zimno to by było ok. w poniedziałek wrócilismy ale do dzisiaj zostałam u siostry. A dziś rano pojechałam po męża do pracy i spałam cały dzień;) DZIEWCZYNKI KOCHANE!!! Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM NA ZDJĘCIA (adres przy nicku) Ja wysłałam juz w swoje z tegorocznego sylwestra bo innych nie mam na kompie. Buźki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybenko kochana - wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka no i spelnienia wszystkich marzen z najwiekszym na czele :) Szkoda, ze @ zagoscila, taki nasz los - staraczek ;) A co do meza to moj tez na mnie krzywo patrzy jak w weekend pierwsze co robie to wlaczam komputer. Ale ja to juz jestem uzalezniona i nawet sie zastanawiam jak dam rade bez kompa w ciazy, zwlaszcza ze w pracy przez 8 godz...ale poki na ciaze trzeba czekac wiec kompa mozna uzywac do woli. Malolepsza gdzies rzeczywiscie przepadla. A ja wciaz nie wiem jak wyglada ;) A ja wczoraj mialam aktywny dzien -odwiedzilam fryzjera i scielam wlosy o polowe, bo strasznie zaczely mi wypadac. I od razu na wadze pol kilo mniej ;) Dobry sposob nan zrzucenie wagi. W sprawach wiadomych wciaz cisza - tempka dzis ladnie wysoko, nic nie boli, jajniki cicho siedza i czekaja na rozwoj wydarzen :) Pozdrawiam was goraco, papa Postaram sie wiecej napisac wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane❤️ jestem juz, a moja nieobecnosc od rana usprawiedliwiona, gdyz w pracy harowalam, ciezki dzien byl, ale juz wieczor, wiec relaks przed kompem Ryba_____z okazji urodzinek zycze Ci zebys zawsze miala z kim, miala gdzie i miala za co:D:D:D a tak serio 🌼[kwiatek🌼🌼 Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. no i oczywiscie wielgachnego brzucha:D:D:D:D:D dobra uporam sie w koncu z ta poczta i wroce do was wkrotce, to napisze do kazdej po slowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mam ochote siarczyscie zaklac, pi pi pi pi, czy ja tak mam tylko, czy kazdy na witrualnej sie uzera z pocztą ostatnio, dziewczyny chcialabym zebyscie poznaly w koncu moj wizerunek, chociaz moze ze mnie nie jakas pieknosc, ale ta zlosliwosc poczty mnie wykancza.wrrrr Ryba____nie martw sie Jagodka slusznie zauwazyla, nie tym razem to bnastepnym ta paskuda@ da ci spokoj.. Mimi___witaj nasza podrozniczko❤️ jak sie czujesz jak brzuszek????? podaj mi te date ost@, to w koncu zrobie ci suwak:D Jagoda____wystaw nosa z nad papierow:D, gratuluje cierpliwosci....tez serdeczne zyczenia dla tatki, tez byczek:D:D:D:D:D Nowa_____🌼 dla ciebie, ja tez jestem uzalezniona od topiku, takze w chwili kiedy nie ma mnie na topie to znak ze pracuje, albo dzwoncie na policje, bo innej opcji nie ma, bo ja tu zagladam zawsze jak tylko jestem w domu....ale milo,ze sie zaniepokoilas:D Surfitka_____twoje piekne czarne wlosy?????? ale kazda kobieta potrzebuje odmiany, takze na pewno ci slicznie❤️ oczywiscie ciagle probuje ci podeslac foto, ale chyba predzej osiwieje, cierpliwosci jednak, dotrzymam slowa, przeciez sama cisnelam ta akcje zdjecia:D Justynak❤️_______no juz widze twoja mine kobieto jak bedziesz nadrabiac czytanie🌼 Telesforka, Milka_____co u Was??? Omega_______wejdz choc raz na strone inaczej wymierzymy ci z Jagoda raport karny:D dzis 16dc, chyba zaraz sprawdze na suwaku, dzwonilam dzis do gina jak mam brac ten dupfaston, jeden czy dwa, tak sie zakrecil, ze wlasciwie sama sobie odpowiedzialam i po sprawie, a ten mi na koniec jeszce mowi \"buziaczki, czekam na telefon od pani\" caly ON, :D:D:D:D:D tym razem zadnych obliczanek, zero mierzenia tempki, nic!!! nic mnie nie boli, a to juz dobry znak, chociaz czasem kujnie jajo, ale nie tak jak przewaznie, ze dokuczalo caly czas a to byl sygnal o torbieli, takze ciesze sie, gdyz na moje to cykl byl dwufazowy i owulacyjny, a efekty, no coz byloby cudownie jakby byly.... bujam w oblokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ja też nie mogę się zalogować poczty bo strona gazety wyborczej się nie otwiera :( Także ani nie wyślę nikomu fotek, ani nawet nie odbiorę. Co do papierzysk, to jedne kończę a drugie zaczynam. Dzisiaj akurat sprawdzałam całkiem niezłą pracę i byłam pełna achów i ochów ale ostatni rozdział mnie rozłożył, cały do napisania od początku. Nawet nie jestem w stanie zrozumieć o co studentowi chodziło – nie wiem jak on mi to będzie tłumaczył ;) Jak tak słucham o kłuciu jaja to coraz bardziej zaczynam się zastanawiać jaka jest u mnie przyczyna tego, ze jajnik mnie pobolewa kolejny dzień i to na zmianę. Oczywiście wszystkie czarne wizje mnie nachodzą – staram się z nimi walczyć, jednak z różnym skutkiem. Mimi – tak jak napisałam wyżej nie mogę się dostać do poczty także dla ciebie dalej pozostaję tajemnicą. Miejmy nadzieję że to przejściowe trudności. Taa pogoda, zawsze jest przyjemniej spacerować jak jest cieplutko i słońce świeci a nie wiatr przeszywa do ostatniej kosteczki. Ja jutro mam ambitny pan pójścia na spacer z tą moją koleżanką która jest w ciąży – zakładając, ze pogoda dopisze. Surfitka – to na załączonych fotkach jesteś już „nieaktualna” ;) Nie ma jak odmiana, od razu człowiekowi się humor poprawia. Omega – Malolepsza ma rację, grabisz sobie kobieto !!! A może wystawiasz naszą cierpliwość na próbę ;) To ja się poddaję – cierpliwość nie jest moją mocną stroną. Ryba___lufa – skoro milczysz od rana to znak, że świętujesz :D A świeczki na torcie dmuchałaś? ⌂ ║ ********* ********* ********* ********* Przepraszam, że tylko jedna świeczka ale kolejka jubilatów dzisiaj długa więc obdzieliłam wszystkich sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooo przesuneło mi świeczkę, no cóż zawsze domowe wypieki mają jakieś wpadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____❤️ kochana, wlasnie tak sobie pomyslalam, ze mozesz odrazu do siebie wziac oznaki twojego jaja, takze z miejsca dodalam, ze ja miewalam bol ciagly nie przerwany przez cala czesc drugiej fazy, a to znaczylo,ze torbiel sobie najpierw rosla a pozniej sie wchlaniala, ale u mnie to jest wszystko popieprzone, u ciebie kochana to znaczy zupelnie cos innego, jaja pewnie daja znac,ze pracuja i pomagaja w wytwarzaniu progesteronu.... takze cycki do gory, czekamy, juz niespelna dwa tygodnie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie! Ryba -lufa-spelnienia marzen,obys nastepne urodziny obchodzilajuz z dzieckiem przy piersi:) i wszystkiego tego co sobie zyczysz. Z tym uzaleznieniem od kompa to cos jest-ja teraz wrocilam wczesniej z pracy i zamiast wziac sie za sprzatanie to myk,myk i juz siedze przy komputerku;) Malolepsza mam nadzieje ze w koncu poczta Ci zadziala i ujrzymy oblicze.A tak poza tym to teraz mozesz sobie bujac w oblokach a niedlugo bedziesz bujasz malenstwo w wozku. Surfitka no to czekamy na efekty-skoro wszystko sie zgralo to moze...ale nic nie mowie coby nie zapeszyc. Jagody-obcasy Nowej tez wzbudzily moj szczery podziw-moje maximum to 7.5 cm ale nie na dlugo.Dobrze ze moj maz nie widzial bo zaraz bylby komentarz ze on tez lubi jak nosze szpilki tylko ze za rzadko to robie;). Mimi dzieki za zdjecia-juz sie odwdzieczam. Pozdrowienia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza – aktualnie to jest mi niedobrze :P Miałam straszną ochotę na ciepłe mleko a że siedzę i klepie dane do artykułu (tzn. oficjalnie ;) ) to M mi zrobił i przyniósł, wypiłam i teraz się zastanawiam po co mi to było :( Ale ten mój ból jajnika to też raczej ciągły jest. Wczoraj po południu bolał mnie lewy, a dzisiaj od rana prawy – nie mam pojęcia o co im chodzi, no i zapewne przed upływem dwóch tygodni się nie dowiem. Telesforka – taa obcasy, niech spróbują sami to zobaczymy ile jeszcze będzie się im to podobać ;) Ja tam po dwóch godzinach wymiękam a jak wytrzymam dłużej to na drugi dzień chodzę jak połamana :D Może jak mi ruszy poczta to uda się otworzyć Twój załącznik. Bo dla mnie w dalszym ciągu pozostajesz tajemnicą ;) Tak dla porządku to informuję, że mam fotki Malolepszej i Surfitki, reszta ciągle funkcjonuje tylko w wyobraźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie pytanie jest do wszystkich❤️ przypominam o kwasie foliowym dziewczeta, tak wam pisze, bo wlasnie lykam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
Witam serdecznie;) Jestem nowa tez zaczelam staranka o dzidziulka od tyg zobaczymy co bedzie :) napisze cosik o sobie tak dla lepszego poznania:) mam 22 lata mieszkam w anglii razem z narzeczonym 14 lipca bierzemy slub juz nie moge sie go doczekac tak samo jak bejbiaczka pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza-folik lykam ale to tez juz chyba forma uzaleznienia:) Ja wciaz czekam na zdjecia od Ryby-lufy.Malolepszej na razie wybaczam bo serwer szwankuje. Lilka witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja Telesforka:D, ja juz ma tak sprawny uklad nerwowy, tia narazie to tylko swoj, tyle juz sie tego nalykalam, Lilla🌼 witaj u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze ze przypomnialas-zaraz pojde strzelic sobie piguleczke;)) -jak nie bede w ciazy to na pewno nie bede miala przepukliny rdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi net szwankował :( Oczywiście mam jeszcze fotki Nowej :D Łykam 1 tabletkę dziennie foliku – zaczęłam 1 stycznia ;) A wiecie, że są jeszcze ginekolodzy, którzy odradzają łykanie foliku. Jak pierwszy raz to usłyszałam to myślałam, że sobie ze mnie dziewczyny żartują, ale potwierdziło to kilka pacjentek tego pana. Ręce mi opadły a co najgorsze chodzi do niego masa kobiet w moim mieście :( Uchodzi za super specjalistę. Lillka – witam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka - fajaną wyznaczylicie datę ślubu, mi jako wielkiej fance wszystkiego co francuskie od razu na myśl przychodzi ich świeto narodowe ;) Ślub w Polsce czy w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda____jeszcze przy kompie?:D folik lykam juz 10mscy:D tzn wczesniej juz lykalam ale przerwalam na jakis czas... teraz musze sie rozejrzec za szczepionka na zoltaczke, po terminie@ jak nie wyjdzie nic z tego ,lece sie zaszcepic, laparo w sierpniu wiec duzo czasu nie mam:( jak mozna folik odradzac, coz to za skostniale teorie, rece opadaja, a ludzie nieraz tak slepo wierza lekarzom.... dobra lece spac, jutro na & 👄 dla was moje drogie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza – ja niestety nie dość, że jestem pracoholiczką to jeszcze „karierowiczką” Przynajmniej tak twierdzi rodzina ;) Ale ja to traktuję z przymrużeniem oka. Więc pracuję, pracuję i jeszcze raz pracuję :D Swoją drogą podziwiam młode dziewczyny, że jest w nich takie pragnienie założenia rodziny. Jak sobie przypomnę siebie sprzed lat to daleko mi do nich. Aż dziw, że wyszłam za mąż ;) A o dzieciach to dotychczas nawet słyszeć nie chciałam i pewnie gdyby nie „zdrowy rozsądek” i marudzenie M to wciąż bym to odkładałam – bo czy ja wyglądam na matkę? ;) Zapewne jak już będę w ciąży, a potem urodzę i wezmę na ręce swoje dziecko to mi się świat i poglądy o 360C obrócą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
Jagody hmmm francja? swieto narodowe o tym nie pomyslalam no ale dziekuje za przywitanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka data ślubu to zasługuje na podroż poślubną do Paryża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka222
Witaj telesforka tez dziekuje za przywitanko:) do Jagody co do kwasu foliowego nie ma co sie martwic to witaminki z grupy B wiec spokojna glowka lekarz mi tak powiedzial jak mi je przepisywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - gin miał rację. Jako biolog dodam jeszcze, że jest to witamina B9, rozpuszczalna w wodzie (więc nie grozi przedawkowaniem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, ze nie można go przedawkować bo ja ostatnio szaleję za sałatą i brokułami, dzień bez nich to dzień stracony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×