Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Gość lilka 222
siemie lniane jesli chodzi o sluz to nie wiem czy dobrze dziala ale za o wiem jakie jest zdrowe jesli chodzi o zoladek wiem bo bralam jak mialam problem z zoladkiem no i pobudza apetyt a co za tym idzie rowniez waga sie sie podnosi wiec co jak co mozna brac bo nie zaszkodzi a moze pomoc na inne dolegliwosci:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło, że któraś jeszcze nie śpi. A siemie to mam kupić w aptece jako składnik czegoś, czy w sklepie zielarskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fajnie że macie weekend, ale niektórzy muszą pracować. Ja dziś tez padam i tak jak Telesforka i Małolepsza zgłaszam, że kafe powinno zwiększyc liczbę emotów. Jest ich zdecydowanie za mlo by wyrazic wszystko co czujemy. Fajnie jakby ich bylo tak duzo jak w gg. A co do śluzików to czytałam, że wiesiołek. Albo jakieś ziółka dziewczyny piją, a nawet jest jakis lek na poprawę śluzu. Ale nie wiem czy na receptę. Milka, a ty szukaj nowego gina i szybciutko rób badania sobie i mężusiowi. Pozdrawiam wszystkie panie. Tak jak mimi upominam się i z niecierpliwością czekam, by poznac milkę i małolepszą. Milego dnia zyczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka!Siemie lniane kupisz normalnie w sklepie zielarskim-ja kupilam takie mielone,odtluszczone-porcja ma kalorycznosc kromki razowego chleba.Lyzeczke siemienia zalewa szklanka goracej wody,mieszam,dokladam troszke miody zeby to mialo jakikolwiek smak i te papke wsuwam.Na wlasnym sluziku stwierdzilam ze dziala. A za Surfitka tez powtarzam zebys znalazla kompetentnego ginekologa bo tego ktorego mialas interesuje tylko inkasowanie kasy za zero kompetencji. Miej nocki-u mnie to dopiero po 6 tej,jeszcze na jakies sklepiki sie wyskoczy bo komunia w sobote;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, narazie mam urlop więc o lekarzu nie myślę... musze zebrac jakieś opinie od kolezanek. pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądłam nasze stopki i zauważyłam że aż 4 z nas będą się testować w tym samym czasie :) Tzn a pierwszy ogień Jagoda, potem ja z małolepszą, a dzień po nas Milka :) Mój suwak jest co prawda naciagany, bo ma 32 d.c i faze lutealna 15 dni chyba, ale moje cykle są zwariowane i nigdy nic nie wiadomo kiedy @ ma przyjść. Dlatego ja postanawiam się testować w przyszłą sobotę (15 dni po owulce) - jeśli mnie wcześniej @ nie dopadnie. Ale fajnie by było gdybyśmy wszystkie zafasolkowały:) Omega by nie wiedziała które z wnucząt na ręce wziąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulałabym je w kolejnosci urodzeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co do śluzu to również gdzieś czytałam, że siemię lniane jest super, tylko niezbyt smaczne, ale my kobitki wszystko wytrzymamy:) Milka w Kazimierzu było pieknie i tak jak zuważyłaś mnóstwo ludzi. Miałam o tym nie pisac ale wyżalę się wam...Jakieś dwa tygodnie temu weszłam na topik rodzimy w listopadzie i zaczęłam czytać posty dziewczyn, nie zdążyłam dojechać do końca a tam cztery dziewczyny piszą, że ciąża obumarła....i ja idiotka teraz ciągle o tym myslę i sie martwię czy wszystko jest ok...Niby czuje się dobrze-nie wymiotuję, brzuszek stanął w miejscu, na razie nie przytyłam...i to mnie najbardziej martwi...W przyszły czwartek wizyta u gina... Wyżaliłam się.. A tak pozatym to dzis mam dzień grillowania-jedziemy z siostrą na działkę i mamy zamiar się opychać kiełbasą ;) Buźki moje kochane! ps. Dalej czekam na zdjęcia od dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
Milka wystarczy ze pojdziesz do sklepu zielarskiego czy do apteki jak wolisz popros o zwykle siemie lniane sa 2 rodzaje mielone -odtluszczone i w ziarenkach ja osobiscie wole w ziarenkach bo mnie z tym klopotu jak je przecedzam przez sitko bo po ziarenkowym nie ma osadu ktory czasem pozostaje po mielonym pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
ale jestem nie okrzesana nawet sie nie przywitalam witam wszystkie staraczki cieplusienko ja cosik dzis rozdrazniona sem bo mialam alarm przeciwpozarowy juz 2 w tym tyg i to o 3 nad ranem czasu brytyjskiego a pozniej jeszcze meczylam sie z powtornym zasnieciem czego wynikiem byla klotnia z moim misiem ktory tez sie nie wyspal dla niego to bylo bardziej meczace (alarm-falszywy w dodatku)bo musial schodzic z 7 pieterka o kulach bo nie mowilam wam ale moj misiak zlamal paskudnie prawa noge w pracy i musieli operowac od operacji minelo juz 2 miesiace rekonwalescencja idzi pomalu bo tu z rehabilitacja jest tak ze samemu sie ja w domku robi no paranoja doslownie ale mysle ze dobrze bedzie.Ateraz z innej beczki ja po przytulanku wczorajszym 3 z kolei ciekawe czy cos z tego bedzie nie chce sie nastawiac ale tak jakos mi to nie wychodzi no a @okolo 16 powinien byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na chwilkę weszłam na kafe w pracy :) i mam pytanie. To siemię to pić raz dziennie? Lepiej rano, czy wieczorem, czy obojętnie? Może też spróbuję, tak na wszelki wypadek. Pozdrawiam serdecznie wypoczywające 🌼 i pracujące 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Chce wam tylko życzyc milego dnia i spadam, bo M. juz nademna wisi! Zakupy zielarskie beda dopiero po niedzieli. A może mi jeszcze doradzicie cos odnosnie witamin dla męza, gdzies na poczatku topiku pisałyście o jakichs witaminkach, ale bez konkretnej nazwy. Zaczynam sie powoli wkurzać na mojego M. i musze go troche podleczyć, chociaż mam nadzieje że z jego wojownikami wszystko OK ;) dopiero wybieramy sie na badania. wkurza mnie po I. że pali jak smok, przez co czasami, rzadko ale jednak, też dam sie skusic na jednego, po II całymi godzinami siedzi przy kompie!!!! a to też jest nie zdrowe! No to sie nagadałam, a teraz ide zobaczyć co knuje M. bo od rana nie gadamy ze sobą :( Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie :D Milka – czy my przypadkiem nie mamy tego samego męża? ;) Mój też dużo pali – choć przynajmniej raz w miesiącu słyszę, ze rzuca, a o ilości godzin spędzanych przed kompem to szkoda mówić. Najlepsze jest to, ze ja jestem zagorzałym przeciwnikiem palenia, nie paliłam, nie palę i na pewno nie zapalę (choć niby nie powinno się mówić nigdy). Może to się wyda niemożliwe ale o tym, że mój M pali dowiedziałam się przypadkiem na miesiąc przed ślubem – a znaliśmy się 5 lat – tak się pięknie kamuflował. Oczywiście zrobiłam piekielną awanturę i usłyszałam obietnicę że rzuci palenie, ale tak jak to jest z facetami obiecanki cacanki, wojuję z tym do dziś dnia :( Chociaż jak wczoraj wróciłam od koleżanki ze szpitala i opowiedziałam mu jakie problemy maja kobiety z ciążą to trochę mu mina zrzedła i zaczął mnie wypytywać czy palenie BARDZO szkodzi? Oczywiście znowu usłyszałam, ze to ostatnia paczka, ech…..zobaczymy. Mimi – niestety tak czasami bywa, ze nie wszystko dzieje się po naszej myśli. A Twoje obawy o prawidłowy przebieg ciąży są jak najbardziej uzasadnione, my kobiety zawsze się o coś martwimy, tak trochę na zapas. Jednak trzeba myśleć pozytywnie, bo na pewno wszystko będzie dobrze. Surfitka – tak wychodzi z suwaczków, ze ja idę do testowania na pierwszy ogień. Na egzaminy ustne na studiach też zawsze pchałam się pierwsza i było ok., więc mam nadzieję, ze tym razem też się sprawdzi ;) Aczkolwiek żadnych przeczuć nie mam, nic mi nie „dolega’ jajniki się wczoraj uspokoiły, chyba się przestraszyły tej mojej wizyty u koleżanki w szpitalu ;) A co najdziwniejsze biust mnie nie boli???? Tego to przyznaję, ze nie rozumiem, jak sobie przypomnę chociażby miniony cykl to mam dreszcze. Lilka – to miałaś nieciekawą noc :( Z rehabilitacją w kraju też nie jest różowo. W ubiegłym roku przechodziłam z to z mężem. Jak masz pieniądze to jeździsz prywatnie, bo liczba zabiegów, która Ci przysługuje z NFZ-u to śmiech na sali, a do tego koszmarne kolejki. No i oczywiście robisz proste ćwiczenia w domu zgodnie z zaleceniami lekarza. Skoro @ ma przyjść ok. 16 maja to oznacza, że masz bardzo bliski termin testowania ze sporą grupą na topiku. Agness28 – co się stało, ze nie dajesz znaku życia? Omega – jak ten worek się rozsypie to ta kolejka do przytulania może być bardzo, bardzo długa ;) Moje drogie – Len mielony jest pyszny, przynajmniej ja go uwielbiam i mogłabym jeść stale. Ja kupuję mielony i odtłuszczony bo mnie prażone ziarenka denerwują, poza tym mam w ustach posmak tłuszczu. Może być np. ten: http://www.dlapacjenta.pl/sklep/product_info.php?cPath=&products_id=994 albo są różne, nawet smakowe (cytrynowy, z kardamonem itd. osobiście nie próbowałam). W moim przypadku działa super na żołądek , daje uczucie sytości i co najważniejsze nie ma problemów z wypróżnianiem się. Może się ewentualnie zdarzyć w drugą stronę gdy na początku przesadzimy z jego ilością a przewód pokarmowy jest jeszcze nie przyzwyczajony :D A na śluz też nie mogę narzekać, chociaż jak zaczynałam pić len to nie miałam pojęcia o jego dobroczynnym działaniu na płodność raczej na wrzody żołądka. Jak widać można się zdziwić :D Ja wstawiam kubek mleka na 1-2 minutki do mikrofalówki, poczym dosypuję czubatą łyżeczkę lnu i mieszam żeby nie powstały grudki, a jak nawet powstaną to mi nie bardzo to przeszkadza. Powstanie taki kleik, który można wypić albo zjeść łyżeczka w zależności ja się sypnęło sproszkowanego lnu. Próbowałam z wodą i miodem, ale mi nie smakował, najlepszy jest wg mnie z mlekiem To jednak indywidualna sprawa – trzeba wypróbować. No dobra, nagadałam się ;) Życzę wszystkim miłego dnia i zmykam po zakupy bo od rana chodzą za mną naleśniki z serem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny!!!! Sorki z abrak odzewu z mojej strony............ Jagódko Ty chyba jako jedyna dostzregłaś moją nieobecność na forum to dla Ciebie 🌼 !! Wielkie dzieki... U mnie wszystko powoli poukładało się, z mężulkiem zawsze dużo rozmawiamy o tym co nas trapi... ostatnio za dużo oboje mieliśmy na głowie,same wiecie jak to jest problemy uwielbiają chodzić parami...Ale już wszystko między nami jest na dobrej drodze !! ❤️ a w tym roku w pażdzierniku bedą 4 latka jak jesteśmy po ślubie :D !! Ale ten czas leci!! Wczoraj 48dc dostałam @ .No w kwietniu wcale nie miałam @.. Naprawde nie pamiętam kiedy ostatnio mialam taką przerwe..Brzusio boli jak diabli a do pracki trzeba iść :( ale jakoś przemęcze sie dziś bo przecież juz jutro weekend!!! Huurrra!!! :D :D Wielkie buziaczki dla Wszystkich !! Pozdrawiam i zbieram się juz do pracy!! Miłego dnia !! 🌼 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wutajcie kobietki🌼 horroru pracowego, ciag dalszy. ledwo sie wyrwalam, Omega __pracuje w swieta, niedziele, swiatek piatek,wciaz brakuje u nas ludzi do pracy, nie dziwie sie zadko kto pcha sie do takiej harowy, no chyba ze takie wariatki i fanatyczki jak ja :)).... wlasnie jem obiad i postanowilam do was wpasc, zaraz fryzjer, poniewaz wieczorem pedzimy na imprezke, oj sie bedzie dzialo, trzydziecha kumpla, ech moja byla 2 lata temu i tez bylo \"mocno\" dziewczeta na sluz oprocz siemienia dobry wiesiolek, mozna kupic na staraniach, ja zkupilam normalnie w aptece, lykalam ostatnie cykle po dwie kapsulki dziennie, moze to sugestia ale sluzu bylo wiecej:D Mimi___wedlug tego, ze ost@ mialas 20 stycznia to wychodzi 15tc, a moze 20????sprawdze to jeszcze, jutro ci zrobie nowy suwak. Jagoda🌼 Justynka🌼 Telesforka🌼 Surfitka🌼 Nowa🌼 Ryba🌼 Mimi[kwiatek Milka🌼 Omega🌼 Milka🌼 Lilia🌼 zastrzelcie jak ktores nie dalam kwiatka...... ps. chyba sie jednak dzisiaj napije, mialam sie oszczedzac, ale co tam.......:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
hejka dziewczynki mam pytanko juz mi glupio ze musze spytac ale juz sama nie wiem chodzi o to ze moj sluz od wczoraj wieczora jest gesty i bialy no i pobolewa mnie to raz z jednej strony raz z drugiej w brzuszku @mialam 16 kwietnia wiec teraz niedlugo powinna byc wczesniej przytulalam sie w czasie plodnego sluzu i teraz nie wiem co znaczy ten bol czy jeszcze mam owulacje czy to juz koniec ?sorka za takie pyt ale dajcie odp plissss🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka____bialy, gesty sluz to nie jest sluz plodny,czasem wystepuje taki sluz jako objaw ciazy, dzis masz 19 dc, w zaleznosci od tego jakie dlugie masz cykle bywa,ze moze to byc czas plodny....wiec jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
malolepsza dziekuje ci sloneczko za pomoc hmm co do moich cykli to roznie poczynajac od momentu jak znienilam klimat strefe czasowa i zyje w stresiku ciagle to sa one rozne ale naswietle ci niektore poczynajac od stycznia do lutego 33 dni od lutego do marca 21od marca do kwietnia 44 wiec juz sama nie wiem jak ginowi mowilam ze sa rozne to mowi ze to ok wiec chyba jak przlece do polski to sie jeszcze raz przejde i naswietle sprawe bo ogolnie to nic mi nie dolega poza tym ze sa moje cykle nieregularne no ale coz poczytam jeszcze na tej str co mi ja podalas i moze sie czegos dowiem albo zglupieje do reszty 👄dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
malolepsza a co do owu to byla prawdopodobnie przedwczoraj bo czulam najwieksza wilgoc wiec moze? ale nie bede sie nakrecac juz co ma byc to bedzie jak bedzie to sie ogromnie uciesze jak nie to sproboje w nastepnym miesiacu:) masz moze swaczki slubne?chcialabym jednego miec w zwiazku z moim slubem ale nie orientuje sie skad go wziac i jak no i jak wkleic na stronke z gory dzieki i 🌼dla ciebie co do artykulu ktory mi podalas to wiele wyjasnil :)jak bylo u fryzjera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka 222
chodzilo mi o suwaczki slubne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane babeczki, surfitka, jagoda dzieki za super zdjecia! czekam na reszte babeczek mail w nicku, ja powysylam w poniedzialek:) cholerka tak tu fajnie, a czas leci tak szybko! przyszlam spr poczte i masz, czeka mnie rozmowa z wynajemca w pon, pewnie mysli ze zostajemy...ale nie ma mowy! za duuzo kasy, mam nadzieje ze znalezienie nowego tymczasowego gniazdka nie bedzie tak wyczerpujace jak przy ostatnich:) motylkow dalej nie ma:( a ja czekam i czekam, normalnie az nasluchuje, glupol ze mnie no ale... malolepsza, telesforka biedulki 🌻 na pocieszenie i wy odpoczniecie pewnie juz niedlugo;) pozdrawiam wszystkie babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka____owu najczesciej 14-16dni od konca cyklu, ale tak tosobie mozna gdybac przy cyklach reguralnych, u ciebie moja droga to nie wiadomo, wiec probuj, probuj:D masz link na slub http://abcslubu.pl/suwaczki/?gclid=CLzXw7X49IsCFR9bTAodljZZUg Justynka jak milo cie przeczytac❤️ dziewczyny, ja juz po fryzjerze, wykompana, wymalowana, ubrana, koszula M wyprasowana, a ten moj malzonek wciaz sie grzebie i niech mi ktos powie, ze to my jestesmy grzebaly a tamci juz przy stole, a my pewnie za jakas godzine dopiero dolaczymy patrzac na tempo M...... 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...wykąpana oczywiscie, wybaczcie ortografie....no lece, ksiaze chyba gotow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasze gadułki gdzie się zapodziały???;) Małolepsza imprezuje - usprawiedliwona, a Jagódka i reszta? Dzisiaj wy stajecie do raportu! A ja lecę teraz do kuchni, a wieczorem zapraszam na rafaello (ale nie ze sklpeu, tylko ciasto własnoręcznie wyprodukowane)!!!!!!!! narazie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×