Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Go艣膰 lilka 222
omega3 hmmm pycha szkoda ze nie bede mogla sprobowac w realu juz mi slinka cieknie malolepsza dziekuje kochana za suwaczki馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lilka 222
:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lilka 222
:):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lilka 222
hejka nie moge zmienic nicku z pomaranczowego na czarny by byl dostepny e mail i nie moge wkleic suwaczka a juz sie zalogowalam i zabezpieczylam nick haslem i dodalam stopke i nic jak to zrobic? kto mi pomoze:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mniam mniam rafaello, takie cudenka to mnie od razu do kompa sciagaja :) A tak na powaznie, to dzisiaj z kompa nici, M. cos kupil i instaluje, o kompie moge zapomniec. Chce was tylko przeprosic, ze fotek dzisiaj nie wysle.musze konczyc milego wieczoru pa lilka sprobuj jeszcze raz w preferencjach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lileczka22
;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lilka 222
wypelnilam pola w pseudonimie emailu kilka slow o mnie i stopka potem wcisnelam przycisk potwierdzam i nic nadal nick koloru pomaranczowego a to co w stopce napisalam nie wyswietla sie:(:(:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mo偶e musisz lilko wpisa膰 sw贸j nick bez spacji (w miejscu rezerwacji nicka) na poc膮tku kafe...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Omega – ju偶 si臋 melduj臋. Mia艂am dy偶ur w szpitalu ;) By艂am u tej mojej kole偶anki, kt贸ra spodziewa si臋 dziecka, ju偶 jest lepiej mia艂a robione usg zgodnie, z kt贸rym wszystko jest tak jak nale偶y, dostaje leki ma le偶e膰 i odpoczywa膰 a wstawa膰 tylko do toalety i to jak si臋 zastanowi dwa razy czy aby na pewno istnieje taka konieczno艣膰. Na razie do poniedzia艂ku j膮 zostawiali. W poniedzia艂ek kolejne badanie i decyzja co dalej. A przez weekend tradycyjnie leczenie przez le偶enie :D Nie zd膮偶y艂am n贸g do domu wstawia膰 a dowiedzia艂am si臋, 偶e moj膮 babci臋 w艂a艣nie przywioz艂o pogotowie. Wi臋c ponownie pojecha艂am do szpitala. Babcia to ma chyba abonament na wizyty w szpitalu ;) Odk膮d pami臋tam ma wszystkie choroby 艣wiata, zawsze 藕le si臋 czuje a najzdrowsza jest w szpitalu. Mo偶e to zabrzmi cynicznie ale jak ko艅czy si臋 miesi膮c i jeszcze nie by艂a w szpitalu to rodzinie wydaje si臋 to podejrzane. Od zawsze „umiera”, wg nas to hipochondria, ale nikt nie bagatelizuje jej chor贸b wi臋c cz臋sto trafia do szpitala – mo偶na powiedzie膰, 偶e to ju偶 chleb powszedni. Natomiast dziadek nigdy na nic si臋 nie uskar偶a艂 i zmar艂 nagle. Apropos ciasta rafaello na biszkopcie czy herbatnikach? Uwielbiam wi贸rki kokosowe :D Ja w dalszym ci膮gu nie mog臋 si臋 zalogowa膰 do poczty :( Lilka na g贸rze strony masz preferencje – wchodzisz – pod literk膮 A wybierasz opcj臋, 偶e nie masz jeszcze profilu - wpisujesz pseudonim – has艂o i zatwierdzasz. Powinna艣 si臋 zaczerni膰. jak ju偶 b臋dziesz czarna to robisz to samo jeszcze raz tylko wybierasz opcj臋 B i w stopce wstawiasz to co chcesz 偶eby by艂o widoczne, zatwierdzasz. Nie ma innego sposobu ;) Powodzenia. Malolepsza, baw si臋 baw bo to mo偶e ostatni raz w ci膮gu nast臋pnych 9 miesi臋cy :D Justyna – korzystaj jeszcze z urlopu, wynajmem mieszkania zaczniesz si臋 martwi膰 po powrocie. Pozdrawiam Wszystkie serdecznie 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny cud si臋 sta艂 :D Otworzy艂am poczt臋 :D:D:D Ryba__lufa – dziewczyny mia艂y racj臋 zdj臋cia s膮 rewelacyjne, zw艂aszcza to na pla偶y. Wielkie dzi臋ki. Nie wiem dlaczego ale wyobra偶a艂am sobie Ciebie jako blondynk臋 ;) A to si臋 zdziwi艂am ;) Mimi – wys艂a艂am nareszcie fotki do Ciebie :D Nawet nie wiesz ile „dobrych” s艂贸w serwer pod swoim adresem otrzyma艂 ;) Co prawda posz艂y ale w dw贸ch oddzielnych e-mailach bo inaczej nie mog艂am wgra膰 za艂膮cznika, ale co tam, grunt, 偶e posz艂y. Do chwili obecnej mam fotki – Malolepszej, Ryby__lufy, Nowej i Surfitki, a i jeszcze link Telesforki ;) Telesforka spr贸buj jeszcze raz mi wys艂a膰 zdj臋cia mo偶e tym razem si臋 uda otworzy膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam dziekuje za poinstrulowanie zrobilam jak mialam zmienilam tylko pseudonim z lilka na biedroneczka w preferencjach wybierajac punkt A i wpisalam haselko i mail potem zatwierdzilam nastepnie jak profil sie dodal to wybralam punkt B i wpisalam co chcialam s stopce i tez zatwierdzilam jak teraz sie nie uda to dam sobie spokoj:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no wkoncu dziala ja nie wiem czego sie nie tkne to nie wychodzi od razu nawet najprostsza rzecz ale wytrwalosc przynosi owoce hhehehja juz lece spac milych snow wszystkim zycze pappap

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Ale偶 dzis zwariowany dzie艅....Od rana w pracy zamieszanie,bo pi膮tek i ka偶dy ju偶 tylko snuje plany na weekend a nie mysli o robocie, a takie nastawienie wiadomo sie udziela ;) Po pracy czekam na metro i czekam....i si臋 nie doczeka艂am. Po po艂 godz. stania 艂askawie og艂osili, 偶e m贸j numer nie je藕dzi, ale偶 by艂am w艣ciek艂a. Musia艂am trzy razy si臋 przesiada膰 i na dodatek jecha膰 lokalem tzn. przystanek co 200 m. :( Od razu postanowi艂am odwiedzi膰 bank - bo dzi艣 wyp艂ata :) i zrobic jakie艣 zakupy. 艢ci膮g艂am ch艂opka 偶eby pom贸g艂 z zakupami to si臋 da艂am nam贸wic na pizze, fakt -pyszna by艂a, ale mi si臋 偶o艂膮dek zmniejszy艂 i moje kochanie zjad艂o jej 80%, co te偶 nie jest mu wskazane. No i ja te偶 jestem taka objedzona jak b膮k, ale rafaello Omego przepyszne, hmm. Jeszcze si臋 zmie艣ci艂o ;) Ma艂olepsza imprezuje, jutro pewnie b臋dzie kaca leczy膰 ;) Jagody - co do bab膰 to one tak maj膮, a jak juz przychodzi co do czego i faktycznie ma prawo bole膰 to udaj膮 偶e nic si臋 nie dzieje. Ale szum wko艂o siebie musz膮 robi膰. Taki ich urok :) ale dobrze, 偶e jest. Uwierz mi, ja juz nie mam 偶adnej babci, ani dziadka :( Na moim slubie 偶y艂a jeszcze jedna babcia, ale zmar艂a rok p贸藕niej. Smuto czasem. Ja to wog贸le nie mam za du偶o rodziny - moje kuzynostwo jest w wieku moich rodzic贸w czy troszeczk臋 m艂odsze. Ich dzieci niby s膮 w moim wieku, ale jako艣 tak daleko...W sumie to tylko mam siostr臋 z rodzin膮 i strona m臋偶a nadrabia :)Ale jak to si臋 m贸wi, z rodzin膮 dobrze si臋 tylko na zdj臋ciu wychodzi wi臋c nie narzekam na jej brak. Justynko, gratuluje udanych wakacji :) Wracaj do nas pr臋dziutko :) A mieszkaniem si臋 nie przejmuj, niestety ludzie s膮 bezwzgl臋dni i czasem na z艂o艣膰 co艣 robi膮. Znajdziesz co艣 ciekawego. Rybenko, raczej nie jeste艣 do nich bardzo podobna - chocia偶 one te偶 s膮 tak baaaardzo szczup艂e jak ty, no i kolor w艂os贸w te偶 taki. Wi臋cej podobie艅stw nie widz臋, ale pewnie jabym cie w realu poznala cos by si臋 znalaz艂o - w ko艅cu ten sam znak zodiaku - rogaty byczek. lilka - jaka zmiana nicku. Czyli od teraz jeste艣 biedroneczka :) Tez 艂adnie. Agness, nie dobrze, ze te cykle takie nieregularne :( Ale si臋 nie smu膰, mi ostatnio zatrzyma艂 si臋 na 3 i p贸艂 miesi膮ca i nawet progesteron nie przywr贸ci艂. Jako艣 si臋 uda艂o 偶e w ko艅cu @ przysz艂a, ale uboga jak nigdy. Trzeba znale藕膰 przyczyn臋 a偶 takich nieregularno艣ci. Powodzenia z m臋偶em :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny - bez 偶adnych wyj膮tk贸w ka偶dej 艣le 馃尲 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc surfitka :) no tak to sie nazywa komunikacja miejska dobrze ze nie wywineli takiego numeru z rana jak ludzie do pracy ida bo to juz by bylo przegiecie no ale coz my nic nie poradzimy mozemy sie jedynie na nich wkurzac no ale wkoncu dojechalas:)poszlas na pizze zrobilas zakupy i uszczesliwilas ukochanego bo mogl zjesc wiecej pizzy wiec pewnie jest ci ogromnie za to wdzieczny:) no tak a z moja szansa na dzidzie to juz chyba pszeszla kolo nosa wczoraj mierzylam tempke co prawda ieczorem no i byla 37.1 a dzis zrobilam to z rana zaraz po przebudzeniu i spadla do 36.7czyli nici i czekam na @:(:(a pozniej znow do roboty pozdrawiam was wszystkie cieplutko馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Rzeczywi艣cie, jak przypomnia艂am sobie niekt贸re moje wpisy to mo偶na mnie sobie wyobrazi膰 艂atwiej jako blondynk臋 ;) Ci m臋偶czy藕ni to jednak s艂aba p艂e膰. Moj ukochnay r贸wnie偶 wymaga rehabilitacji. Ale jego ostatni lekarz zmar艂, a na wizyt臋 u innego to ju偶 si臋 ponad rok przygotowuje psychicznie (bo tamten by艂 najlepszy). Chodzi ju偶 jak pokr臋cony (bo on gra w pi艂ke i ma niezaleczone kontuzje), j臋czy, narzeka i na tym ko艅cz膮 si臋jego dzia艂ania. Malolepsza, jakby艣 mieszkala bli偶ej, to bym go do Ciebie wys艂a艂a :) P贸ki co rozpocz臋艂am sprz膮tanie i wybieram si臋 na jakie艣 zakupy. Ot, sobota. Pozdrowienia 馃尲 鉂わ笍 dla wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie鉂わ笍 OJ.... na whisky to ja juz dluuugo nie spojrze....wlasnie sprobowalam na chwle wstac, zrobie sobie jakas kawe, ale na moje zaraz znowu bede w poziomie....... ps. Matko Swieta, to naprawde jakies zboczenie z ta Kafe, ledwo laze a na kafe i tak musialam wlezc, zeby zobaczyc co u was:D pozdrawiam i dla kazdej po 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie kochane !!!馃尲 Oooo w ko艅cu weekend upragniony i d艂ugo oczekiwany :P Dzi艣 mam urodziny,kolejna wiosenka wi臋cej... Ale stara ju偶 jestem !! mam 29 lat!! szok ale to zlecia艂o... Szczerze m贸wi膮c to wcale nie czuje sie ze mam tyle lat i nawet nie wiem kiedy to up艂yne艂o...Latka lec膮 a dzidzi jak nie by艂o tak nie ma !!!! :( Ale czekam cierpliwie !! Juz za 2 tygodne mam urlpo i lece wraz z m臋偶em do Polski.Tydzien urlopu zleci jak zawsze, na lekarzach i pogaduchach z rodzink膮 i znajomymi :D juz sie nie mog臋 doczeka膰!!!zwaszcza ploteczek :P !! Kochane !! co do d艂ugo艣ci moich cykl贸w to srednio co 33 dni a ostatni 48... juz nie pami臋tam kiedy mia艂am tak膮 przerwe... oczywi艣cie nadal upieram si臋 ze op贸znienie spowodowane by艂o stresem ;( ale dobrze 偶e w ko艅cu dosta艂am @ !! WPolsce zrobie ponownie badania to wszystko Wam Kochane napisze,ale to dopiero za 2 tyg:) aaa gdy sko艅czy mi si臋 @ to zrobie testy owulacyjne !! Juz zakupi艂am :)... Pozdrawiam Was kobietki !!! Ka偶d膮 z osobna!! 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Agnes - wszystkiego najlepszego, spe艂nienia marze艅 i tego najwi臋kszego przede wszystkim. A cykl nie przed艂u偶a sie o dwa tyg z powodu stresu raczej :( Dobrze, 偶e zrobisz badania. Biedroneczka- nowojorska komunikacja do艣膰 cz臋sto robi takie numery - rano te偶 :o Ale na szcz臋scie ja zaczynam prac臋 - jak przyjad臋. Ma艂olepsza, ale偶e艣 poszala艂a, po to by g艂owa bola艂a ;) Pa,pa bo m臋偶u艣 na mnie krzyczy 偶e od rana na kompie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
agness28 sto lat sto lat wszystkiego naj naj spelnienia marzen tych najmniejszych i tych calkiem sporych :):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam :D Agness – wszystkiego najlepszego z okazji rodzinek :D Tym razem nie podejmowa艂am si臋 „pieczenia tortu” ;) W zamian dla Ciebie specjalny bukiet ___@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ Zatem mamy na topiku jeszcze jednego byczka ;) B臋d臋 ciekawska i zapytam sk膮d wracasz do kraju? Bo mamy ju偶 w艣r贸d nas dwie „amerykanki” i dwie „brytyjki” ;) Biedroneczka – ca艂kiem fajny nick :D Miejmy nadziej臋, 偶e szcz臋艣liwy :D Ciesz臋 si臋, 偶e uda艂o si臋 za艂o偶y膰 stopk臋 i moje „predyspozycje” pedagogiczne okaza艂y si臋 przydatne ;) Z t膮 szans膮 na ci膮偶臋 to jeszcze trudno co艣 powiedzie膰 – poczekajmy. Jednak musze co艣 napisa膰 w oparciu o moje ostatnie wizyty w szpitalu u kole偶anki. W ci膮gu trzech dni na jej sali zmieni艂y si臋 cztery dziewczyny i wszystkie mia艂y zagro偶on膮 ci膮偶臋 pomi臋dzy 5-10 tygodniem. A dzisiaj w nocy przyj臋li m艂odziutk膮 bo 21 letni膮 dziewczyn臋, kt贸ra jest w艂a艣nie w 7 tyg. ci膮偶y a tydzie艅 temu bra艂a 艣lub I ona stwierdzi艂a ze gdyby te 7 tygodni temu wiedzia艂a tyle co wie dzisiaj nie pr贸bowa艂aby zachodzi膰 w ci膮偶臋 przed 艣lubem. Teraz si臋 bardzo martwi co dalej czy wszystko b臋dzie ok., czy mo偶e to ze bawi艂a si臋 na w艂asnym weselu (a czu艂a si臋 super) mog艂o zaszkodzi膰. Wiem, 偶e nie ma regu艂y ale r贸偶nie mo偶e by膰. Mo偶e warto zaczeka膰 te dwa miesi膮ce i szale膰 na w艂asnym 艣lubie do woli :D:D:D Przecie偶 panna m艂oda to wraca z w艂asnego wesela g艂odna bo stale jest na parkiecie, poza tym emocje tego dnia tez daj膮 popali膰 a mi si臋 wydaje, ze chcia艂aby艣 si臋 dobrze bawi膰 a nie martwi膰 czy wszystko b臋dzie ok. Surfitka – ja mam spor膮 rodzin臋, szcz臋艣liwie jeszcze ca艂kiem niedawno mia艂am prababci臋 a za swojego 偶ycia to w og贸le trzy, tak偶e mam wielki fart w tej kwestii. Chocia偶 czasami potrafi膮 da膰 w ko艣膰 ;) Ryba__lufa – z tymi komentarzami blondynki to sobie pojecha艂a艣 nie ma co :D:D Taaa facecie wol膮 narzeka膰 ni偶 si臋 leczy膰. Lekarz to im diab艂a przypomina ;) Tak偶e nie odbiega od regu艂y :D Malolepsza – 偶yjesz ;) Biedulko ale to whisky wczoraj na pewno by艂o pyszne i warte grzechu :D Dziewczynki 偶ycz臋 wszystkim mi艂ego popo艂udnia i czekam na fotki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
pewnie masz racje ale co do slubu to nie bede sie za dobrze bawic bo moj biedny przyszly M o kulach po operacji nogi ktora zlamal 2 m-ce temu i tak szybko sie to wszystko nier zagoi a na slubie to 2 tance i to wszystko nawet nie mozna bylo przelozyc bo juz nie bylo terminu i wszystko juz prawie pozalatwiane no i byloby bezsensem przekladac to takze troszke smutno mi ze sie nie pobawie na weselu no a jesli o dzidzie chodzi to moze jakbym byla w ciazy to nie przejmowalabym sie tak tym naszym weselem i cieszylabym sie dzidzia dzis mam jakies hustawki nastroju teraz chce mi sie plakac nie wiem czemu bola mnie dyski i piersi wiec pewnie ciotka mnie odwiedzi czekam do 16 a jeszcze lece tego dnia do polski ciesze sie ale dzis jakas nie w humorze sem:(:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Agness wszystkiego naj naj naj, spe艂nienia najskrytszych marze艅, du偶o zdr贸wka, i jeszcze raz pieni臋dzy ;) Dla ciebie 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 :) A m贸j tatu艣 te偶 ma dzisiaj urodzinki - 57. Pozdrawiam wszystkie Panie pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×