Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

M ZYJE:D:D:D:D bylam nie pocieszona, ze sobie nie pojezdzilam, nastepnym razem nie odpuszcze:D Szlo mu calkiem dobrze, nie moglam sie powstrzymas i darlam sie na niego bardziej niz instruktorka, a przy anglezowniu razem sie z nim poruszalam w rytmie, ale cudownie, juz zapomnialam, ze naprawde lubie koniki:D :D:D:D:Dstadnina jest bardzo zadbana, maja sporo koni i jeszcze male zoo dla dzieci, dzisiiaj byla tam bardzo ciasno, przyjezdzaly cale rodziny. naprawde super pomysl, tylko przemarzlam do cna, matko swieta jak dzisiaj wieje i zimno 7 stopni, brrrrr Jagoda_____❤️, ale sie obsmialam z malego magistranta, oby to byl dobry omen, tyle przynajmniej dobrego, super, ze koleznka jest w ciazy:D, to wielka radosc, mysle, ze kazda drzy na poczatku, tak rowniez bylo z moja kumą, teraz juz troche spokojniej podchodzi, bo to juz 21tc, a swoja droga jak ten czas leci, niedawno robilysmy test a ona juz po polmetku:D Ryba____nie wymiekaj i rob test jutro, bedziemy czekaly z niecierpliwoscia, mam nadzieje, ze ci sie udalo:D:D:D, zajmujesz sie fotografia zawodowo, czy hobbystycznie???? Nowa____szkoda,ze nie mozesz wykorzystac tego cyklu, z tego co pamietam to twojego M nie ma przy tobie, ale nie matrw sie moja droga, zgodnie z naszym topikowym haslem, nowy cykl nowe starania, zleci jak z bicza, a najwazniejsze, ze jest sluzik, to znak, ze wszystko przebiega prawidlowo🌼 Agnes_____przykro,ze masz takie stersy rodzinne, jak dlugo jetsescie po slubie????? mam nadzieje, ze sie szybko dogadacie, w kazdym zwiazku bywaja kryzysy, poniewaz idealnych zwiazkow to poprostu nie ma, najwazniejsze to nie przestac rozmawiac, dobrze by bylo jakbys sobie wszystko poukladala, bo czas staran powinien byc pozbawiony tak powaznych trosk, a ciaza i tak nie rozwiaze konfliktu, dlatego warto powalczyc, zeby bylo dobrze, zawsze mozesz tu wejsc przeciez i nam sie wyzalic, jestesmy tutaj:D Milka co u ciebie???? Surfitka ta piekna dama w srodku na zdjeciu:D____surfitko🌼 dla ciebie a nasza Justynka wypoczywa dzis na plazy w Hiszpani, pogoda jej dopisuje❤️ mimi____tez na majowce🌼 Telesforka🌼_____czyzby na zdjeciu obok ciebie byl Twoj mezczyzna???? czekam jeszcze nafotki od Nowej i Agnes, oczywiscie z niecierpliwoscia, teraz wlaze na poczte, moze mi sie uda z nia w koncu rozprawic:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porostu nie wierze, znowu to samo, blad 503, poprobuje jeszcze Pozniej, ale chyba trzba zalozyc konto na innym portalu, ale zdjecia wysle wam na pewno jak w koncu przestane miec pecha z ta POCZTĄ...zajrze do was jeszcze pozniej, teraz biegne szykowac strawe dla M,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Alez sliczne dziewczyny na topiku :) Bardzo dziekuje ( ryba -lufa ja jestem w srodku) wszystkim wam i milo mi poznac :) A co do pamieci to ja sie nie gniewam, bo nie mam o co. Raczej chodzilo mi o wasze adresy :) Kochane jestescie. 🌼 U mnie jako - tako. Poki co rybo-lufo nie bede sie sprawdzac, bo to dopiero 20 d. c. cztery dni po owulce - ale znow mam zle przeczucia. Dzis tempka spadla o dwie kreski - sama nie weim co o tym myslec, ale nie panikuje, czekam co czas pokaze. Do tego boli mnie glowa i jest mi zimno, pewnie dlatego takie zaburzenie tempki nastapilo, bo jakies chrobsko sie przyplatalo. Zycze wam wszystkim milego dlugiego weekendu i wspanialego wypoczynku. Ja krocoutko, bo z pracy . Pa, pa A, i trzymam za rybke kciuki - daj znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza ja juz Ci wyslalam fotki :) zobacz sobie w tytule Nowa83 :))) Jak dostaniesz napisz. Ja to taka blondynka , wysłałam Ci zdjęcia w słonecznej scenerii z ostatniego wypadu do M Ryba_lufa ja mam podobne myśli do Twoich . Wszystkim się uda oprócz mnie . Będę za Ciebie jutro trzymała mocno kciuki i mam nadzieję , że będą dwie kreski . Kurczę no muszą być ... Sprawdź maila i napisz jak dostaniesz fotki :) Jagody nie nastawiam się , ale co ma być to będzie.Gdyby nie to , że chwilowo nie ma mego M to też bym rezerwowałą kolejkę na maj :) a tak muszę poczekać do czerwca. U mnie też pogoda okropna :( zimno , szaro , smutno ... ot mi i długi weekend :/ Surfitka więc dostałaś maila ...Teraz ja czekam na Twojego. Ja też dziś się jakoś nie najlepiej czuję i też jest mi zimno , ale to chyba wszystko przez tą pogodę. Pozdrawiam resztę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka właśnie dostałam Twoją fotkę.Superrr !!! Malolepsza miała świetny pomysł z tymi zdjęciami :) Ja już niedługo wybieram się w Twoje strony :) I planuję wrócić do domku już w trójkę.Mam nadzieję , że się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście kochane, aż się wzruszyłam ❤️ Fotografią zajęłam się hobbystycznie zdecydowanie, ale ostatnio zaczęłam na tym trochę zarabiać. Niestety, nie tyle, żebym mogła porzucić moją stałą pracę, którą w zasadzie lubię, ale bardzo mnie wyczerpuje, szczególnie psychicznie. Dlatego rozważam jakąś przerwę w tym zawodzie. Na razie jednak nie mogę zdecydować się na rezygnację z etatu i tych wszystkich socjalnych zabezpieczeń, bo a nuż się uda z dzieckiem i co? A tak: i zwolnienie będzie i urlop macierzyński i takie tam. U mnie w pracy pod tym względem jest bardzo w porządku. Koleżanki zachodzą, rodzą, wracają, kiedy chcą i nie ma żadnych problemów. Agnes _ trzymaj się, Malolepsza jak zwykle ma rację :) Ważne, żeby rozmawiać o swoich potrzebach, oczekiwaniach i uczuciach. Czasami naprawdę rozwiązanie konfliktu jest proste, a pozostawienie go prowadzi do niepotrzebnych komplikacji. Jesli potrzebujesz pogadać - pisz. Dla Ciebie 🌼 Malolepsza _ nie wymiękam ;) Tylko boję się rozczarowania. Ale co tam. Nie pierwszy raz przez to przechodzę, dam radę :) Jeszcze godzina w pracy mnie czeka, pewnie jeszcze napiszę. Nic się nie dzieje. Żadnych wypadków, pożarów, zawaleń, ewakuacji, nawet kolizji brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dostałam jedno Twoje zdjęcie oraz jedno moje ;) Tak miało być czy coś się pomieszało. Czy Ty w Polsce nie jesteś z zachodniopomorskiego bo wyglądasz jak moja koleżanka ze studiów? Powiem Ci że w pierwszym momencie otworzyłam buzię i nie byłam przekonana czy to przypadkiem nie ona :D Może to jednak nie choroba tylko jakieś zmiany pogody mi też dzisiaj zimno. Ryba__lufa – chyba takie dyżury kiedy jest cicho i spokojnie to rzadkość. Czy Ty pracujesz w służbach mundurowych, które muszą się znać na wszystkim :D Zawsze mam problem z zapamiętaniem numerów alarmowych, teraz wprowadzili to nieszczęsne 112, które nie we wszystkich rejonach kraju działa. Ja tam się nie będę gniewać jak dostanę więcej niż raz Twoje fotki ;) To znak, ze myślisz o mnie :D Agness – chyba mi się zbuntowała skrzynka bo nie mogę wysłać Ci zdjęć. Po wielu próbach wszedł jeden załącznik a drogi już ani Boże mój. Na razie wysyłam jedną fotkę a potem postaram się dosłać drugą. Serwery wariują Weszłam na Twoją stonkę z biżuterią, zdolna bestia z Ciebie. Ja należę do osób, które zawsze coś mają na szyi wiec nie mogłam się oprzeć żeby przynajmniej pooglądać :D Malolepsza jeszcze tych wyjazdów na konie będzie cała masa. Niech się M szkoli to w przyszłości sobie oboje (albo w trójkę) pogalopujecie w plenerze. I bardzo dobrze, ze zaczęłaś nową stronę :D To się chwali ;) Justyna – ale Ci zazdroszczę tego hiszpańskiego słońca, ja dzisiaj zaszyłam się pod kocyk i wypiłam chyba z 10 herbat z sokiem aroniowym i cytryną. Nowa – chyba wszystkie mamy chwile zwątpienia, czarnowidztwo jest wpisane w nasze życiorysy. Jednak musimy być dzielne bo to w słusznej sprawie :) Widzę, że na Ciebie pogoda tez nienajlepiej wpływa - gorąca herbata jest dobra na wszystko :D Ach gdyby można było jeszcze kieliszeczek miodu pitnego to było by super, mając jednak na względzie okoliczności możemy sobie tylko na ten kieliszeczek popatrzeć z utęsknieniem ;) Dziewczynki przepraszam za nienajlepszą jakość zdjęć ale nie mam aparatu cyfrowego (ciągle jest na liście zakupów :D ) a te, które wam wysłałam były skanowane. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka właśnie się dopatrzyłam, że obie mamy tyle samo dni do godziny zero. Oj będzie się działo w połowie maja, oj będzie :D:D:D Zaraz za nami jest Malolepsza ;) To chyba nierealne żebym napisała wszystko co mam do powiedzenia w jednym poście. A odnośnie pracy, którą teraz czytam - dramatyczna :( Nie mogę dobrnąc do końca. Nerwy mi puszczają i przychodzę do Was sie odstresować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie, udalo mi sie wejsc na poczte, otworzyc zdjecia i padl serwer i to samo haslo:( błąd 503, ale spokojnie mam duzo cierpliwosci, w koncu dam mu rade.....dziekuje kochane za fotki❤️ wierzyc sie nie chce, ze tak szybko mija ten wolny dzionek, jutro znowu do pracy Jagoda_____no to studenci ci daja poalic, dobrze,ze wpadasz tu na chwile sie odstresowac, dla mnie wejscie na kafe to rowniez duza przyjemnosc🌼 M juz narzeka na nogi, a co bedzie jutro, szkoda gadac, chyba sie nie wykrece i beda musialy go ratowac moje rehabilitacyjne rece:) juz sie odgraza,ze jak wroci to na pewno bedzie kontynuowal konie, nawet jestem zdowolona, ze musie spodobalo, razem zawsze razniej bedzie sie wybrac na przejazdzke:D pozdrawiam was wszystkie i dla kazdej bez wyjatku po 🌼 milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba______zerknelam jeszcze na twoj suwaczek, jeny zeby ta paskuda@ nie przylazla, trzymam kciuki moja droga, zacznij nam Maj pieknie:D:D:D:D:D:D:Doczywiscie dobrymi wiesciami🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilę. Drzwi się dzisiaj u mnie nie zamykają, chociaż i tak M. cały dzień przy komputerze. A za chwilę będzie kuzynka z mężem. Nie widziałam ich kupe czasu :) Ale się rozpisałyście, nie ma co ;) Nadgonie jutro. Surfitka i Jagody dzięki za urocze fotki. Lepiej sie rozmawia, jak sie widzi twarze. Na moją musicie troche poczekać, musze coś wybrać, a znając siebie żadne zdjęcie nie będzie ok ;) Musze lecieć... 😘 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza – żebyś wiedziała, że dają mi popalić. To na dłuższą metę jest stttrrraaaasznie nudne. A jak chłopina w swoim nazwisku robi błąd to już można się wściec – ot wredny word nie podkreślił albo co gorsze zmienił po swojemu ;) Taaa nogi, coś mi się wydaje, ze jutro będziesz miała pełne ręce roboty :D Powodzenia. Milka w kolejce do testowania jesteś zaraz za Malolepszą – gęsto się nam robi w tym maju. Tak bym chciała żeby wszystkim się udało w tym samym czasie byłyby prawie jak bliźnięta, a może trojaczki a może…………… o możliwości jest dużo. Samokrytycyzm odłóż na półkę i czekamy na Twoje oblicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny-ale gonicie z tymi wpisami ze mam potem mase roboty z czytaniem;)ale to akurat bardzo sympatyczna praca wiec w tym przypadku moge zostac pracoholikiem. Surfitka,Jagody dzieki za zdjecia-ciekawe czy Wasze pociechy beda tak ladne jak ich mamusie:)Na zdjecia od reszty kobietek wciaz czekam.Milka,Nowa-do Was tez wlasnie wyslalam.Ryba-lufa-w wysylaniu zdjec nie zapomnij o mnie:( Nowa widze ze sie wybierasz na nasz polkule-przyjezdzaj-latwiej bedzie o kontakt w mniej wiecej tej samej porze-bo z Surfitka w porownaniu z reszta pan jestemy jak ten nocne marki:D Jgody-usmialam sie serdecznie z opisu ratowania pracy studenta-chcialabym zobaczyc a raczej uslyszec tlumaczenie mu co sie stalo :D Malolepsza-kazdy pretekst do masazu jest dobry-a na dodatek obolaly facet to niemal \"umierajacy \"facet i spora doza czulosci pozadana-zaraz mu przejdzie po takiej terapii. U nas dla odmiany super pogoda,az chce sie pojsc na spacer-ja niestety wieczorek spedze w szkole tak wiec z mezusiem zobacze sie tylko w przelocie. Milego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-sorki ale nie moge znalezc do Ciebie adresu wiec fotka nie moze na razie pojsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka w mojej skrzynce pocztowej wyglądasz tak: http://poczta.gazeta.pl/poczta/getMailPart/DSCN2360.JPG?ID=1178049924.28945_15086307.imail2&Seq=2&name=DSCN2360.JPG&t=117805147344 Nie mam pojęcia o co chodzi, czy załącznik się źle zapisał, czy serwer ma zły dzień A studentowi powiem prawdę ;) Zresztą jak zobaczy te kwiatki to z pewnością domyśli się, ze to nie moja twórczość :D Jak byłam w LO to moja polonistka nam kiedyś się tłumaczyła, że wypracowanie jednego z moich kolegów zjadł kot???? Wtedy wydawało mi się to absurdalne, dzisiaj już nie jestem tego taka pewna ;) Omega – wysław nosek znad papierów ;) Słodkich snów WSZYSTKIM życzę, pa, pa, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka ja już Ci wysłałam fotki , więc już masz mojego maila:D . Ja już się nie mogę doczekać tego \"nocnego\" serfowanie po necie , oczywiście jeśli będzie czas :D .Niestety nie planuję długo zostać, choć już ktoś za mnie zaplanował , że sama to ja na pewno nie wrócę :D Pozdrawiam i daj znać jak dojdą fotki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody nie mam Twojego maila :(.Byłabym wdzięczna gdyby któraś z Was kobietki podesłała Jagody moje fotki i przy okazji adres mailowy.Z tego co pamiętam to wysłałam zdjęcia Surfitce , Malolepszej , Rybie_lufie i Telesforce :D 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka wysłałam jeszcze raz. Już powinno być.Jak otworzysz daj znać i jak możesz prześlij do Jagody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz postaram sie przeslac choc cos serwer Jagody mnie nie lubi bo jakos na jej poczcie wygladam jak jakis link:)Juz wysylam Ci od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nie mam od Ciebie...Ale cierpliwie sprawdzam co chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jeszcze nie doszły , ale jak tylko się pojawią od razu dam znać... Może faktycznie masz coś z pocztą , jeśli miałabyś chwilkę spróbuj jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinny dojsc bo sama sobie przeslalam na inny adres zeby sprawdzic i doszlo bez problemu tylko ze Ty o ile sie nie myle masz adres w onecie a tam jest mala pojemnisc i to moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka doszły, doszły. Nawet dwa razy. Dziękuję bardzo 👄. Super fotki. I nawet jedno ze swoim M mi wysłałaś. Czy te pierwsze zdjęcie jest z Chicago??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze ze doszly-nie to pierwsze mysle ze jest Nowego Yorku o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba___lufa – urodzinowe S🌻T🌻O L🌻A🌻T – spełnienia najskrytszych marzeń a przy tym dużo, dużo uśmiechu :D:D:D:D Telesforka – w mojej poczcie dalej wyświetlasz się jako link :( Podejrzewam, ze to wina serwera bo mają jakąś awarię. Także dalej nie wiem jak wyglądasz :( Natomiast zdjęcia Nowej doszły – wielkie dzięki :) 👄 A może byłaś jeszcze taka dobra i przesłałaś jej moje – razem z adresem e-mialowym? Nowa83 – no, no śliczna będzie z Ciebie mamusia :D Ale muszę napisać coś co mnie zwaliło z nóg. OBCASY – ja pół minuty bym nie potrafiła w tak wysokich butach stać nie mówiąc o chodzeniu. A Ty jak sądzę zwiedzałaś miasto. Dla mnie wyczynem jest obcas pięciocentymetrowy a i tak tylko od wielkich imprez typu wesela, sylwester. Na co dzień biegam na płaskim. U mnie masz medal 🌻 🌻 🌻 Dziewczynki – życzę Wam WSZYSTKIM miłego dnia :D Zmykam ogarnąć się trochę i jadę do taty na kawkę urodzinową :D:D Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×