Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka - dobrze podpatrzyłaś:). Ja w sumie nawet już zdziwiona nie jestem... Skoro 2 IUI nie pomogły, to na \"wolnym cyklu\" nie liczyłam na zbyt wiele. No może miałam malutką nadzieję, że wydarzy się Sylwestrowo-Noworoczny cud, ale gdzie tam! Poprawiam tabelkę: Staraczki Nick___________Wiek___________ilość cykli_______________data@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................19......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................13 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................8......... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32........................8......... .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Dziewczyny jestem chyba zdrowo walnięta, ale wiecie co tak sobie dzisiaj pomyślałam, że jakby mi wyszły te przeciwciała plemnikowe, to nawet bym się chyba ucieszyła...:O Nie no - jasne że nie z tego, że je mam, tylko z tego, że w końcu będę wiedziała co mi jest i z czym mam wojować... Chore myślenie - co nie? Jeżeli ich nie będzie to dalej będę w punkcie wyjścia... Nie mam już pomysłów na to co jeszcze oprócz bakterii mogę u siebie sprawdzić (tyle, że one podczas IUI nawet jeśli są - to były ominięte). Ok narazie nie \"gdybam\". Telesforka - Kobieto - jest weekend już od wczoraj - kto to widział w weekend pracować tak intensywnie? Trochę można, ale tylko trochę;) Racja - staraj się staraj - wykorzystaj M. ile wlezie - teraz masz okazję, skoro on taki niechętny badaniom, to zrobi wszystko, żeby na nie nie iść;) Idę się drugą kawką pocieszyć - a co mi tam - przecież mogę;) Rano wstać z łóżka to nie problem, problemem jest w tej chwili nie usnąć - Boże jaka ja jestem śpiąca! 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Justynka to sobie teraz u Surfitki punktów nabiłaś:D Może nawet jakiegoś wiruska dostaniesz na nowy cykl:P:P 😘 dla Adrianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...:P surfitka masz w 100% racje tutaj w uk do 12tc nie robia nic!!! mi powiedziala lekarz "domowy" ze jakbym poronila do 12tc to mam sie nie przejmowac bo do 3x to normalne, i mam dac znac bo szpitale sa zawalone i szkoda kolejki:O:O:O nie powiem - doznalam lekkiego wstrzasu, na szczescie bylam oszolomiona pozytywnym testem....bo chyba tak na "trzezwo" to bym na zawal padla... voltare, uszy do gory! ja tez dzis kawkuje juz z 3 za mna:) ryba odezwij sie! jagoda daj znac jak sie czegos dowiesz, buziole dla WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare:):) zaraz ci dupsko przetrzepie! bardzo prosze o wiruska od surfitki i od razu z mila checia oddaje go TOBIE!!! ej baby serio ja bym chciala ale nie teraz...moze za rok-dwa, nie dalabym rady z moim 8kg szczescia ktore tylko uznaje zycie na raczkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-ja nie dzis nie pracuje tylko nadrabiam zalglosci w domu-a to do banku,a to sklep a to jeszcze cos innego-biarac pod uwage ze maz wraca pozno z pracy a w tygodniu ja mam szkole to mozecie sobie wyobrazic ile zostaje na sobote.:(Szkoda ze dostalas @-mam nadzieje ze w koncu sie dowiesz gdzie lezy przyczyna-ja licze na to samo u siebie. Justynka-ten Twoj maly facecik od malego wie co dobre-noszenie na rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka____czy te wasze chlopy do reszty powariowaly,zeby przed staraniami chorowac, zupelnie jak u Jagody:P:P:PMam jednak nadzieje,ze to wam w niczym nie przeszkodzi,a i faceci moze nagle po nich ozdrowieja:) Jagoda_____to ja ci znalazlam zywa kobiete,[ bo niepotwierdzone fizycznie argumenty nie zawsze sa wiarygodne], ze kobieta zwana Julka w ciazy chodzi i mozna w ciaze zajsc, to nie mow,ze sa jeszcze jakies dodatkowe problemy👄tez bym z ta Jula zagadala, moze jak poprosisz maila to ci poda, albo do ciebie napisze.❤️ Voltare___ja cie rozumiem, tez poszukiwalam przyczyny👄strasznie mi przykro,ze w sylwetra nie padl ten cudowny strzal, wygrasz, zobaczysz❤️ Justa____jestem zakochana w Twojej zabce❤️❤️❤️i wiesz co ci powiem po grubszym przemysleniu, ......cofam wszystkie moraly jakie prawilam na temat ulozenia dziecka, tez bede rozpieszczac i nosic i chce miec kleszczyka👄 Surfitka____ja bede rodzic pod koniec lata:P:P:P:Pw Polsce nieco inny klimat:D:D:D:D:D:D:D:Dna pewno sie przydadza, na drugie , na drugiego krakuska👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telesforka :) zebys wiedziala, wiem ze to wylacznie moja wina ale tam, kocham tego malego kleszczyka nad zycie i moge go tak nosic ile wlezie, fakt czasem kregoslup odmawia posluszenstwa ale cwiczenie czyni mistrza:) do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic! 3mam za was kciuki, mam nadzieje ze w tym roku to juz kazda sie doczeka swego szczescia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza jak slicznie sie skraca ogonek Twojemu malenstwu-ciekawy czy jakis jednak mu zostanie na stale?;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa____narazie sie dluzy, niech minie ten I trymesrt, odetchne, Slodyczy cioci poglaszcz koniecznie po slicznej glowce❤️❤️❤️, cos mi tak w glebi serca mowi, ze bedzie mial topikowego kolege, nie wiem, ale narazie mam wrazenie,ze rosnie junior:P Telesforka____czekam kiedy paluszki beda, ogonek jak na moje moze zostac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie wieczory....zero mdlosci, dzisiaj w ciagu dnia nie opuscily mnie ani na chwile:Pot uroki o ktorych marzylam:):):):):):):):) i jestem pewna,ze kazda sie doczeka: sle############################################################################################################################################################################################################################################################################################### przeciez to czas staranek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Telesforka, nie pomyslalam, ze jak zaskoczysz na pazdziernik to prawie bedzie ciuszek na twojego skarba ;) Bo moj juz bedzie nieco wiekszym mikolajem ;) Justynka, a ty sie nie zarzekaj tak...:P:P:P A z tesciowa pogadalam dyplomatycznie ;) Powiedziala mi, ze przeciez spioszki z napisem pierwsze swieta nie musza byc noszone w swieta..:P Oki...a najlepszy numer ze skarpetkami, mowi mi ze jej sie najbardziej skarpetki takie malutkie podobaja, a najbardziej te rozowe...ja ze nie dostalam rozowych skarpetek, a ona no jak to , w komplecie z czapeczka. No tak, w komplecie z czapeczka to dostalam rekawiczki a nie skarpetki. a ona, ze rekawiczek mi nie kupowala :P I mowi, ze jeszcze taka druga starsza babka kupowala i tez myslala ze to malenkie skarpetki :P:P:P A na metce jak byk po polsku - rekawiczki niemowlece !!!! Ale teraz moge sobie chodzic i przykaldac do brzuszka malenkie spodenki i kaftaniczki :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja jeszcze tak podczytuje z doskuku, Voltare - mam nadzieję, ze jednak nie masz przeciwcial we krwi!!! Malolepsza- dziękuję za maila, nawet sobie go wydrukowalam :) Jagody - najważniejsze ze znasz przyczynę, to juz kawal drogi za sobą, to trudne, ale z drugiej strony myślę, ze dobrze wiedzieć. Moja dobra kolezanka jest mamą od wielu lat z przegrodą!! Dla Was wszystkich 😘 buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki:) U nas próby nauczenia małej zasypiania bez bujania;) Jak na razie z różnym skutkiem. Dziś miałam wybrać się na zakupy ale rozładował się akumulator w samochodzie, a poza tym zdążyłam wyjść a uśpione i najedzone dziecko zaczęło płakać ba mamy nie było przy niej i musiałam wracać. Zresztą i tak autobusem bym nie pojechała bo pół dnia by mi zeszło. Natalka chce byc teraz tylko ze mna i tylko jak jestem obok to jest grzeczna. Nie powiem bardzo to miłe być niezastąpioną dla swojego maleństwa, ale czasem mogłaby przyjąć zastępstwo taty na jakieś dwie godzinki;) Generalnie mała jest bardzo grzeczna i kocham ja ponad wszystko❤️ Betty na zgagę pomagały mi migdały i rennie-możesz bezpiecznie stosować, ja pod koniec ciąży jadłam rennie jak cukierki;) Telesforko bardzo mi się podoba ten zwyczaj baby shower, życzę Ci abys już niedługo sama urządzała takie party:) Malolepsza to sie Amelka wściekła na mysl o manicure;) Mój pies też nie lubi obcinania pazurów, ostatnio to weterynarz musiał jej bandaż na pyszczek założyć bo się bałam zeby ze strachu nikogo nie ugryzła. Pogłaszcz brzusio❤️ Voltare z Ciebie to dzielna kobita jest i podziwiam Cię za to! Dobrze, że nie stoisz w miejscu i działasz. Na pewno zostanie ci to nagrodzone, trzymaj sie kochana🌻 Jagody nie martw się kochana, zajdziesz w ciążę i urodzisz ślcznego bobaska. Surfitka, Aisza, Moniś, Betty, Malolepsza głaskanko brzusiów:D Dla pozostałych po 🌻 Uciekam bo Natalka wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wyście poszalały??????? :D:D Przecież ja nie powiedziałam, że mi się nie uda. Oczywiscie ze się uda!!!!!! :D I doskonale wiem, ze \"rogate\" dziewczyny rodzą dzieci. Malolepsza - napisałam do tej dziewczyny na sierpniówkach, może się odezwie. mam nadzieję,z e jej nie przestraszyłam pytaniami - bo jak wiadomo powszechnie życie w nieświadomości jest o wile bardziej przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - czy teściowa czekała na wnuczę i stąd te różowe "skarpetki' ;) A i jeszcze chciałam wam powiedzieć, ze będę miała syna :D Tylko nie wiem kiedy, ale mniejsza z tym, takie przeczucia towarzysza mi od zawsze. Potem będę pracować na córcią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, tesciowa chyba liczy na wnuczke, bo oprocz rozowych skarpetek czapeczki z kwiatkiem..bodziaki w rozowe w kwiatki, pajacyki z kwiatkami hafotwanymi..tez rozowe. Ale najwiecej rzeczy uniewrsalnie biale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak to sobie wykombinowała :D ale będzie numer jak się okaże ze to jednak Kubuś w twoim brzuszku mieszka. Zresztą jakie to ma znaczenie i tak każda z nas czeka na zdrowe dziecko urodzone w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda_____mamy pewnosc, ze sie uda, moze zle odczytalam jakas linijke, wybaczyc trzeba babie w ciazy:Pja tez jakies dziwne mam przekonanie,ze synus bedzie,moze dlatego,ze mnie ochota na pomidory bierze jak Justyne:D:D:D:D:D:D:D Ani_____zawsze do uslug, o rany jakbym wiedziala,ze drukniesz sobie te wypociny to szersze bym ci napisala kompendium wiedzy, ale wszytko na biezaco bede ci pisac, wiec walnelam na poczatek najwazniejsze rzeczy, rzeczywiscie dlugo masz te L4:P Voltare____uuuuuuu, wieczorem przydalby sie jakis meldunek Omega____ja cos przegapilam, czy Ty gdzies wyjechalas w ogole cie nie ma na forum???? no i cla reszta tez nie daje zadnych oznak zycia:( Rybka____wciaz tesknimy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza-\"ciut po\"czyli dzien po:D:D Czyli tak na moje urodziny:D:DJa mam chyba niezly charakter(ale chwalipieta) to dziecko grzeczne bys miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tak, to w sumie lepiej, bo moja siostra 26.08 do grzecznych nie nalezala i nie nalezy :P ale tez nie zatrybilam tego ciut po...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia ....i znowu kafe gubi wpisy, nie widze tego ostatniego w ogole...halllloooo, kto sie wpisal?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - melduję się wieczorkiem :D (bardzo szybko się melduję, bo K. wrócił z pracy i ma pootwierane na kompie chyba z 10 okienek i zaraz mnie wywali z kompa:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą - poszedł gdzieś to jego strata, będzie czekał aż skończę:P "ciut po" wynika z tego, że jagoda napisała wcześniej, że każda z nas czeka na zdrowe dziecko urodzone w terminie. To jest moja interpretacja;) Tak malolepsza - poznasz jeszcze parę osób o różnych charakterach, urodzonych w dniach zbliżonych do terminu Twojego porodu i potem miesiąc wcześniej będziesz się zastanawiać jak to zrobić, żeby wstrzelić się z porodem w odpowiedni dzionek i zapewnić tym samym kruszynce odpowiedni charakter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×