Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Voltare - nie wiesz, ze stawianie na kulawego konia czasami się opłaci ;) Poza tym gdzie dreszczyk emocji jak wszystkie stawiają na chłopaka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - niestety chłopaki przynoszą wirusy do domu, "umierają" a potem następnego dnia sprzedają nam bakcyle i doznają cudownego ozdrowienia ;) Płucz gardło szałwia albo wodą z solą to może uda się bez leków pozbyć tego bólu gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - solą to ja bym chłopu gardło wypłukała, za to że mnie zaraził!:P Telesforka - a dla siebie to kochana kup jakieś pyszne pastylki od bólu gardła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie jakies cukiereczki Ricola kupilam no i fakt faktem ze moj juz niemal calkiem ozdrowial-czyli sprzedal i sie pozbyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziewczynki dbajcie lepiej o swoich chłopów, bo przy temperaturze osłabia im się armia :) dzisaj moj gin powiedzial, ze coś będzie radzil na ta moją macicę (dziwne to słowo, takie intymne bardzo) jakimiś lekami ją poratuje i będzie ok, eh co ma być to będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozwiazanie konkursu.. Uwaga, uwaga zwyciezca zostaly...... Justynka i Jagoda !!!! Kubus na 100% jest mala lobuziara - tata przeszczescliwy, dziadkowie szaleja i ja sie ciesze, bede miala mala coreczke :D:D:D:D:D:D:D Juz myslalam ze nie poznam plci maluszka, bo mala jest ulozona kregoslupem do przodu, pupcie ma wcisnieta w miednice i zaslania co tam ma kosciami krzyzowymi. Babka skonczyla badanie i mowi, ze niestety plci sie nie da poznac, ale zgodzilam sie na pomiar dlugosci szyjki maciciy..w sumie to lepiej dla mnie ze ja zmierza. Usg mialo byc dopochwowe i wtedy udalo sie podgladnac malenka..i nawet taki laik jak ja musi przyznac ze to dziewczynka :) Wszystko ma w normie, serduszko dobrze bije, ma dlugie nogi i sliczny profil ;) Ale przez to felerne ulozenie mojego wierciklapaka, ktory poszedl sobie spac wlasnie na badanie i ani mysli o zmianie pozycji nie dalo sie pomierzyc wszystkich narzadow i mam powtorke za 2 tygodnie. Ale to co sie udalo wszystko jest w normie. Ba, jeszcze zarobilam 25$ za udzial w badaniu dlugosci szyjki :) Bo zbieraja te dane do jakis testow na temat skracania szyjki i terminowosci porodu. Ale poki co szyjka ma prawie 4 cm wiec jest dobrze i porod mi nie grozi :) Betty i mezatka, mysle ze sie zreflektujecie i napiszecie cos wiecej o swoich malenstwch. Jakie duze i jak wszystko... Jagody, a wiec kulawy kon sprawil ze dzis jestes zwyciezca ;) Malolepsza za to ty przepadlas z kretesem i jak teraz podzielisz swoj majatek miedzy jagode a juste :D:D:D:D:D:D:D Moze jednak dziewczyny ze wzgledu na twoj stan nie puszcza cie z torbami :P:P:P Telesforka, ciekawe ze 90% znajomych obstawialo na chlopaka. A tu taki psikus... A moze ta druga czesc cyklu wreszcie zakonczy sie pozytywnie i mezowi sie uda :) Justynka, gratuluje intuicji :) Pozdrawiam serdecznie, zycze kolorowych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy nastepna panne na topiku-Surfitka-Gratulacje :D:D:D Musze przyznac ze bylam przekonana o chlopcu ake tak naprawde kazde dziecko jest tym wlasciwym i wymarzonym. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo babolki!!!!!!!!!!!!! Przepraszam ze tak malo mnie na kafe ale będziemy mieć maly remoncik w domu i biegamy po sklepach a jak przychodze do domu to padam na nos, w międzyczasie bylam jeszcze na delegacji a w pracy ogolnie urwanie glowy  Powiem wam ze coraz bardziej czuje to ze jestem w ciazy…mdli mnie ale rzadko pobolewa mnie podbrzusze no i się głodomorek zrobiłam – przytylam już ponad 4kg i+ 15cm w pasie także moja garderoba zaczyna się kurczyc w zastraszającym tempie :P Jutro zaczyna sie 14tc ale ten czas leci… Nie mogę się już doczekac az dzidziolek wreszcie będzie wyczuwalny ja chciałabym już kopniaczka może być nawet pod zeberko :P i ciekawe co będzie … jak chlopiec to będzie Bartus a jak dziewczynka to chyba Martusia ale dla dziewczynki jeszcze nie jst na 100% ustalone bo się ciezko mamy dogadac…  Mezatka i Voltare dzisiaj wysle jeszcze raz fotki obiecuje  Justi spóźnione ale szczere mocne gorace buziaczki a nawet 100 buziaczkow dla Krolewicza 👄 Ani może jak da ci jakies leki to macica się polepszy i wtedy nastaw się dziewczyno pozytywnie tylu kobietom się udalo tobie tez się uda uwierz w to!!!!!!!!!!! Betty widzisz i po co było tyle strachu ? a nie mówiłam bardzo się ciesze kochana bardzo 🌼 Voltare zobaczysz pewnie przed sama decyzjo inv wam się uda znam przypadki ze jak się przestali starac to prawie im się udalo 🌼 Mezatka no to cudownie dbaj o siebie żeby dzidzia miala się dobrze ciesze się bardzo 🌼 Mimi buziulki dla Natalki 👄 Telesfora oj jak M przeziębiony no nie wiem czy staranka cos daja bo wtedy żołnierzyki SA slabie chyba ale trzymam kciuki! Tylko się nie zaraz!! 🌼 Surfi hmm dziewczynka fajnie  mnie jest niby wszystko jedno ale tak podświadomie to bym dziewczynke chciala  M oczywiście chłopca a reszta rodziny podzielona… 🌼 Jagody 🌼 Rybcia 🌼 Milka 🌼 Monis 🌼 Malolepsza 🌼 Omega 🌼 Nelcia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam w wordzie tego posta i mi sie zamiast :P:P zrobilo ? no coz windows....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny serdeczne dzieki za wsparcie i dobre -prawdziwe slowa pocieszenia.niestety nic niemoge wiecej naisac o fasolce bo lekarz tylko mi zrobil usg dopochwowe i powiedzial ze to jest wczesna wczesna caza wiec znow co do tygodnia to moge sie zastanawiac sama.sadze ze to 5-6 tydzien skoro to taka wczesna ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po usg spojrzal na moje wyniki badan i powiedzial ze bardzo dobre.dostalam luteine bo mnie pobolewa w dole brzucha,tak mialam tez przy pierwszej ciazy.oprocz tego feminatal N magne=B6 .w poniedzialek ide do gina bo juz bede miala zwolnienie.dzwonilam do mojej kolezanki z pracy i mnie poinformowala ze juz moje miejsce jest zajete (2 tydzien jestem na zwonieniu na mala).pohzdrowienia dla mamusiek i dzidziusiow i rowniez dla starajacych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka Aisza moniś mezatka malolepsza dziewczyny macie juz wybrane imiona dla swoich babelkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja bankrutka:P Witajcie🌼 Surfitka___tym razem moja intuicja mnie zawiodla, bardzo sie ciesze,ze to wlasnie dziewczynka, chlopca tez bysmy kochali, ale dziewczynki sa takie slodkie, cudowne wprost, teraz mozesz zaczac szalec z kupowaniem rozowosci wszelkiego rodzaju:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D czyli znowu bedziemy mialy blisko kolejna wizyte:) Jagoda____no ciesze,ze jestes w dobrej formie i zajrzalas na kafe, marwtilam sie o te fruwajace zarazki w twoim domu, ja podobnie jak ty zmajstrowalam mega posta, ktorego o zgrozo nie skopiowalam i przy wyslaniu wcielo go na amen, tak sie zniechecilam, ze zamknelam kompa:P Telesforka_____na pewno nie grozi ci zapomnienie na topie, ale jest o wiele przyjemniej jak zajrzysz codziennie i cos do nas skrobniesz🌼 Ani_____ja jestem bardzo dobrej mysli jesli chodzi o ciebie Aisza___no czas leci, uwazaj na was i nie przemeczaj sie podczas remontu Betty____narazie policz sobie tygodnie od terminu ost @, przynajmniej mniej wiecej bedziesz wiedziala Ryba____tesknimy:( Voltare____no i przegralam majatek, jak ty stawialas, bo nie pamietam, chyba jednak jedziemy na jednym wozku??? milego dnia krolewny,🌼Nelcia, Mimi, Justa, Omega dzis w planach mam spacer, musze sie ruszac wiecej, bo jestem zalamana waga,wiem,ze dziecko jest najwazniejsze i nie zamierzam glodzic juniora, jesc nie moge mniej bo to niemozliwe, wiec musze sie chociaz troche bardziej poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty____w kwestii imion sto razy jeszcze sie zmieni, a tzreba jeszcze wybrac takie,zeby obojgu nam sie podobalo, co jest jak dla mnie wyzwaniem, obecnie po glowqie dla dziewczynki placze mi sie HANIA, dla chlopca MIKOLAJ, ale jak mowie, bedzie jeszcze milion pomyslow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Surfitka - a to mi się udało :D I różowe rzeczy od teściowej się przydadzą :P Ciesze się bardzo, ze z małą ok a i bardzo fajnie że za 2 tyg. będziesz miała dodatkową okazję do pooglądania..... no właśnie kogo? Bo chyba nie będziemy teraz mówić, ze Kubusia ;) przy okazji podeślij kilka wirusków żeby wyszła nam dziewczynka ;) W końcu jakiś doping dla małej Jagódki zwłaszcza od maleńkiej płci żeńskiej by się przydał :D Małolepsza - obiecuję, że nie zedrę z Ciebie całej wygranej, podzielę się z Justyną ;) :D No dobra zostawimy Ci trochę na pieluchy i butelki ;) Aisza - skoro brzuch ciągnie to wypadałoby trochę zwolnić tempo, dzidziuś się dopomina o swoje prawa i nie szalej z tym remontem. No w drodze wyjątku możesz pokazać jednym palcem M co ma zrobić ;) Marta dla dziewczynki to niezły pomysł, tym bardziej że termin porodu jest zbliżony do dnia kiedy są jedyne w roku imieniny Marty a moja prababcia zawsze mówiła, że jeżeli dziecko samo przyniesie sobie imię tzn dostanie taki w jakim dniu się urodziło to będzie szczęśliwe. W mojej rodzinie jest kilka takich przypadków i nie wiem czy to siła sugestii czy rzeczywiście tak jest ale te osoby na szczęście nie narzekają . Betty - szybko się uwinęli u Ciebie w pracy z zastępstwem :P Łykaj leki i duużoooo odpoczywaj :D od wybrania imion zaczynaliśmy starania ;) Dla dziewczynki to już wiesz - obowiązkowo Jagoda (wg M Borówka ale nauczy się już ja się o to postaram) dla chłopca Michał :D Życzę WSZYSTKIM miłego dnia i zmykam bo mam dzisiaj w planach wypad na zakupy może coś upoluję na przecenach a jak nie to chociaż odpocznę psychicznie ;) Czasami trzeba odreagować a zwłaszcza chorego M, maruda co prawda czuje się lepiej ale nie zamierza tak szybko \"wyzdrowieć\" bo to oznaczałoby koniec laby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Surfitki - Nie zostałaś na naszym topiku oczerniona i posądzona o komentarze. Jedna osoba tak napisała, ale reszta stwierdziła, że to nie Ty. I porposiłyśmy żeby więcej nie pisać nicków kogo się podejrzewa, bo można kogoś urazić i bezpodstawnie oskarżyć. Dlatego myślę, że nie masz powodów do zmartwień. Tym bardziej, że masz ważniejsze sprawy na głowie i musisz myśleć o swoim dzidziusiu. Życzę Ci zdrówka i uśmiechu więcej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - mi sie podoba Mikołaj ale jak ostatnio byłam u koleżanki, która tak dala swojemu synowi na imię i usłyszałam jak do 4-miesięcznego chłopca mówi Mikuś to wymiękłam i zaczęłam się zastanawiać jak to imię zdrabniać. Jedyne co wymyśliłam to Mikołajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda___now lasnie w kwestii zdrobnienia Mikolaja jest pewien problem, ja moge nie zdrabniac ale ludzie pewnie chetnie mowiliby mikus, troche kiepsko to brzmi:P A ty dzisiaj nie pracujesz???? czyzby byla jakas przerwa na uczelni???ferie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie zrobilam test i mam dwie kreski :) huraaa a staralismy sie ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt____padlo wiele przykrych slow i nawet bywaja chwile,ze jest spokojnie u Was ale za chwile przy kolejnej burzy znowu wszytko sie wylewa a pierwsza osoba podejrzewana o wzytkie slowa jest Surfitka, wiec sama powiedz po co ma sie dziewczyna denerwowac??? Surfitka to swietna babka i mozecie tylko zalowac,ze zniknela z pargne, ja was podczytuje, bo Wam kibicuje, chociaz zwykle w ukryciu, dlaczego w ukryciu.......sama sobie mozesz odpowiedziec na to pytanie.Zycze Wam powodzenia i kazda, ktora zechce do nas zajrzec z jakakolwiek sprawa moze na nas liczyc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka_____no to cudowna nowina:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dogromne gratulacje, napisz cos wiecej o soebie, wiem jaka teraz musisz byc szczesliwa:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - myślę, że przesadzasz, bo my po ostatniej aferze o Surfitce nic złego nie piszemy. Też chcemy spokoju. Teraz raz się zdarzyło, że jedna osoba tak napisała, ale niestety, wszytskich nie upilnujesz :) Dlatego napisałam, że Sufritka nie ma się czym przejmować. A Ty nie musisz podczytwyać nas w ukryciu. Nie zlinczujemy Cię jak coś do nas napiszesz :) Będzie nam miło, że się odzywasz do nas. Potworami nie jesteśmy i tak samo kibicujemy tutaj każdej z Was jak każdej dziewczynie na naszym topiku. Dobra ale skończmy wreszcie z tym co, kto, itd. Bo do niczego to nie prowadzi. I widzę, że gorno dzidzi u Was się powiększa :) Super :) Majko moje najszczersze gratulacje :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochaniutkie :) powiem szczerze ze cudnie tak leniuchowac :) dopiero zjadlam sniadanie i do tego bez pospiechu, jednak laparo ma i swoje dobre strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) jeszcze do mnie to nie dociera teraz musze jak najszybciej isc do lekarza.robiac test dzis rano bylam pewna ze jak zwykle bedzie jedna kreska a tu niespodzianka :) dzwonilam juz do mojego meza ...ale sie cieszyl mam 29 lat i mieszkam w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martt_____mamy jeden cel i to jest najwazniejsze:)w jednym sie na pewno zgadzam, rozdrapywanie nie prowadzi do niczego.Kazda na ta sytuacje ma swoje zdanie, je sledzilam te wydarzenia, wiec tez wiem jak bylo, najwzniejsze zebysmy wszystkie byly szczesliwe i nie ma co sie w pewnych kwestiach licytowac. Fakt coraz wiecej w drugiej tabelce, mam nadzieje,ze bedzie to tempo wciaz sie utrzymywac:D:D:D:D:D:D:D:D, nic tak nie cieszy jak dwie krechy, a w niedalekiej przyszlosci dziecie na reku, kazda to poczuje, jestem tego pewna, pozdrawiam cie serdzecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
czesc dziewczyny wlasnie do was trafilam mysle ze dobrze bo rowniez sie staram o malenstwo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka____to teraz dbaj o siebie, O Was, lykaj kwas foliowy, duzo wyopoczywaj, to jest cudowna nowina, powodzenia na wizycie, daj nam znac jak pocszlo Ani____no jasne, niewatpliwie najlepsza strona jest L4, w ciazy jest podobnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
majka to gratuluje i trzymam kciuki zeby wsio bylo oki a maz jak zareagowal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaki tu jest ruch od rana, nawet bym sie nie spodziewala, super:D pokemonowa___witaj, w razie jakis pytan sluzymy rada, trafilas na topik doswiadczonych staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
mam prosbe czy ktoras z was stosowala metode termiczna bo ja jestem na tym etapie staram sie o dziecko od 2 lat moj wykres chyba nie jest zbyt ciekawy i chciala bym sie dowiedziec czy miala ktoras z was taki wynik"falowaty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×