Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Surfitka______chyba jutro pojade do super marketu po czeresnie....nie mysle o walorach zdrowotnych....czuje normalnie ich smak i zapach....musze je miec:P:P:P:P Ogladalam Michaske, duza z niej juz ksiezniczka, zanim dojde do mojego linka zawsze wszytkie wasze przegladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam was troszkę - tak miło tu macie i rodzinnie :) - dlatego chciałbym dołączyć do WAs :) pozwolę sobie na dopisanie się do waszej tabelki .....:P Staraczki Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................12........ ................24.01 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Ani77..................31.........................9... .. ................22.01 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................14.. ....................30.01 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Czekamy na Fasolkę..26..................... 2...................ok.14.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................20......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................14 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................10...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................10........ .. ............ok 26.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - teraz to można mieć owoce z drugiego końca świata, a mój tata do tej pory wspomina jak mama będąc w ciąży ze mną płakała któregoś razu w styczniu, ze chce porzeczek czerwonych?!?!?!?! Nic nie było jej w stanie pocieszyć.;) Malolepsza - no to \"smakowo\" wychodzi dziewczynka, ale na wyjaśnienie tej zagadki musimy poczekać jeszcze z 10 tygodni do usg połówkowego. Interpol mówisz????? nieźle ;) Sądzę, ze interpol to trzeba wysłać za Rybą i Milką - całkiem przepadły :( 😭 Czekamy na fasolkę - witaj :D Miejmy nadzieję, ze ten termin na @ tj. 14 luty będzie podwójną okazja do świętowania i zobaczysz II kreski na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty - no to pewnie tak jest jak piszesz, może mojemu kumplowi się coś pomieszało, albo się coś zmieniło. Ale rzeczywiście logika na to wskazuje, że 9 miesięcy powinno być. Hmmm - myśmy sobie też kombinowali, że jak nam się uda \"zaskoczyć\" to K. zacznie w pracy płacić PZU. Ale w takim układzie nie ma sensu póki co. Bo ja płacę cały czas, a on jak zmieniał pracę to nie wypełniał deklaracji - u nich się płaci blisko 60zł i nie ma w tym ani pobytu w szpitalu ani wielu innych ważnych świadczeń, a za urodzenie dziecka dostałby ok.1000zł. Policzyliśmy sobie i wyszło że się nie opłaca - więcej by poszło na te składki do dnia ewentualnego porodu, niż byśmy w końcu dostali. Zresztą u mnie w pracy wiele osób podobnie do tego podchodzi. W poprzednim zakładzie też płacił po 55zł, a jak miał wypadek w pracy i pękniętą rękę to udało mu się po wielkich bólach dostać na komisji 100zł. Tak, że może nie miej pretensji do męża, bo w ogólnym bilansie niepłacenie może się czasem opłacać;) malolepsza - bez względu na Twoje smaki - ja zdania nie zmieniam i obstaje przy chłopaku - najwyżej się drugi raz sparzę:P A propos filmów - w ramach chorobowego obejrzałam sobie najnowszą Piłę - rany - kto takie filmy kręci! To już nie jest horror - tylko zwykła rzeźnia! Ja tam wolę zwykłe horrory - z duchami, zjawami, wampirami itp:P:P:P a nie takie coś. Obejrzałam z ciekawości - i moim zdaniem - obrzydliwe. Surfitka - niech Ci będzie z tymi mrożonkami:P Specjalnie dla Ciebie:P Czekamy na Fasolkę - 🖐️ witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam taka nadzieje na ujrzenie 2 kreseczek .... ale u nie to początki są staranek - więc moze być różnie....trochę sie martwię tylko jedna sprawą mianowicie przez kilka lat brałam tabletki antykonecpcyjne - słyszłam wiele opinii - jedni twierdzą że to później problem jest z zajściem w ciążę, a innyi twierdzą coś zupełnie innego - ja wiem, że to indywidualnie pewnie od kobiety zależy ....jak wy sie na to zapatrujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy tabletek nie brałam w celach antykoncepcyjnych, więc nigdy się w temat nie zagłębiałam. Kiedyś tylko przez 3 miesiące, ale to w takim celu, aby potem łatwiej mi było zajść w ciążę. Niestety nie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - bo z ubezpieczycielami to tak już jest najchętniej wyciągnąć kasę ale w zamian nie dać nic 😠 Czekamy na fasolkę - tylko się nie nakręcaj, ze \"winą\" mogą być tabletki - jedne biorą i w pierwszym cyklu po odstawieniu są w ciąży a inne nigdy nie brały i nie mogą zajść w ciążę. Na razie powinniście się cieszyć ze staranek a jak minie 6 miesięcy bez efektów, podpowiemy od czego zacząć \"diagnozę\" Będę trzymać kciuki żeby obyło sie jednak bez naszej pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody :) staram się nie nakręcać, choć jak widzę tą jadna kreske to wtedy jest cieżko się nie nakręcić, że to przez to ... ale tak poza tym to staranka są bardzo przyjmne i pełne nadziei :) cieszę się, że na WAs trafiłam :) , czytałam rózne topy ale tam nie ma takiej atmosfery jak tutaj - pełnej ciepła i zrozumienia dla drugiej osoby...- a to znaczy, że macie dobre serduszka dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisalam sie jak to zwykle ja i wcielo mi posta wrrrrr.... POzdrowienia dla wszystkich-zmykam do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie🌻 Malolepsza - ja uwielbiam wiśnie, więc w sklepie kupuję mrożone bez pestek Hortexu - robię galaretkę, do gorącej wsypuję wisienki i po ok. godzince rozkosz dla podniebienia.:D:D:D:D:D:D, albo rozmrażam w mikrofali, zasypuję lekko cukrem i też niebo w gębie. I całą paczkę naraz jestem w stanie zjeśc:P:P:P Surfi - wiesz co dobre! Czereśnie i truskawki - moje letnie jedzenie:D:D:D Witam nowe \"Córeczki\" 🌻🌻 A Ryba to naprawdę choć na chwilę mogłabyś zajrzeć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz racje.od lutego zaczynamy odladac na malenstwo i ogolnie zeby bylo ,bo myslimy czy starczy nam pieniedzy na zycie?,czy mala sie niepochoruje?a teraz jestem juz na zwolnieniu wiec tez wyplata mniejsza :( mala wypisuje z przeczkola i pojdzie dopiero od wrzesnia bo niema sensu bym siedziala a ona po 5-10 dni w przeczkolu bo reszte chora.a tak dojdzie do siebie a ja przez 5 miesiecy odloze po te 200 pare zlotych co bym wydala na przeczkole i bedzie potem jak znalazl.tak rozmyslamy ale zobaczymy jak bedzie w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja zmykam - każdej dobrej nocki życzę... niedługo Kochanie wraca z pracy ...więc hmmm...trzeba się postarać wyglądać pięknie :p żeby było ciepło i namiętnie { ehhh uroki stranek} do jutra kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omega - a ja znów nie lubię wiśni. Tzn. lubię, ale tylko takie prosto z drzewa albo kupione ale w sezonie. No sama nie wiem skąd mi się to wzięło, ale za dżemem wiśniowym ani kompotem nie przepadam, a już takie cuda jak różne herbaty, galaretki, kisiele, cukierki itp to już w ogóle...:O Mają jakiś taki \"dziwny\" zapach, że nie mogę się przełamać. Za to wszystkie inne owoce jak najbardziej - pod każdą możliwą postacią - na surowo i po przeróbce:P Telesforka - no to nam Kobieto napisałaś a napisałaś:P To przynajmniej napisz jak fryz wyszedł;) Czekamy na Fasolkę - pamiętaj o czerwonych świeczkach, prześcieradle, pościeli i bieliźnie - bez tego to już w ogóle nie ma mowy o zaciążeniu:P Niektóre z nas postawiły dla pewności jeszcze na czerwone oprawki do okularów, no ale tym, które okularów nie noszą musi wystarczyć to co napisałam:P betty - wypłaty nie powinnaś dostać mniejszej - jeżeli zwolnienie masz wystawione jak jesteś w ciąży - nie masz pomniejszanego wynagrodzenia - masz płaconą 100% stawkę. Jagoda - i dlatego jeżeli chodzi o PZU, to wolę póki co tę kasę zamiast dla nich wydać na wizytę w klinice i jeszcze mi 10zł zostanie do paliwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki! jak juz pisalam opisalam sie posta i mi wcielo a potem to juz nie mialam czasu zeby pisac od nowa.Chyba jak Voltare za wczesnie oglosilam odwrot choroby i w rezultacie wciaz jestem zasmarkana i kazda wolna chwile staram sie wygrzewac to cholerstwo,.Jagoda-masz racje chorobska zawsze nas dopadaja w tej czesci cyklu kiedy strach cokolwiek brac bo a nuz....choc musze przyznac ze powoli przestaje juz miec takie obawy. Surfitka-Michalinka swietne imie-mam kolezanke Michaline i zawsze mowimy na nia Miska(od misia:))-jest super.Jutro bede w Twoich rejonach bo najpierw do prawnika a potem do ambasady ale bede z mezusiem to znowu nici z kawki. Mezatka to juz kawal dziecka ,jak cale 23 mm-poglaszcz brzusio. Malolepsza-moze groszek nie ma juz ogonka albo ma;)Niedlugo sie okaze.I masz racje-jak nie musisz to nie chodz nigdzie coby sie nie przewrocic jak slisko. Nelcia-spij poki mozesz bo potem jak sie zaczniesz po babcinemu udzielac to doba za krotka. Omega-pracusiu jeden-dobrze ze zagladasz. Voltare-no napisalam wiecej ale mi wcielo ,a fryzura podobna do poprzedniej tylko skrocilam i zaraz mi lepiej i lzej bo juz strasznie zaroslam.A co do truskawek ja tez pakuje mrozone do pierogow i jest dobrze.Nawet dzis je bede miec-ktoras chetna?No ale noc nie mozecie sie objadac:P Ryba🌼-trzymaj sie cieplo. Nowe kolezanki-Niepokorna i Czekamy na fasolke(odrobine skrocilabys nicka;)-witam serdecznie. Betty-kasa wiadomo istotna ale w gruncie rzeczy to byleby dzidzia zdrowa byla to z reszta sobie czlowiek poradzi-poglaszcz brzusio.Tyle ze szkoda nie dostac tych pieniedzy z PZU. Aisza a jak ty sie czujesz a wlasciwie czujecie? Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - a na co zapraszasz - na pierogi z truskawkami czy na same truskawki? Bo ja w sumie jeszcze nie śpię, a po 3 dniowej diecie, podczas której właściwie niewiele oprócz herbaty malinowo-cytrynowej mogłam w siebie wmusić - takie truskawki byłyby moim zdaniem jak najbardziej teraz na miejscu:P:P:P (A co do pierogów, to ja tam zawsze takie zrywane pakowałam-truskawki, albo maliny, albo co tam akurat było pod ręką, raz nawet tarte jabłka - potem po wszystkim polać śmietanką, albo kefirem - mniam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-zapraszam na pierogi z truskawkami.Na tutejsze truskawki bym Cie nie zapraszala bo szkoda byloby fatygi-sa niedobre-chyba ze Surfi ma jakies specjalne.Ale teraz to pewnie juz jednak spisz i nici z pierogow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babolki!!! troszke sie zaniedbalam ale mam duzo roboty w pracy i jeszcze do domu biore i jeszcze cos sie stalo i neta nie mam a w pracy to ciezko z czasem... czekamy na fasolke_witam na forum 🌼 bardzo sie ciesze ze ci sie u nas podoba 🌼 ja przez 4 lata bralam tabsy 9 X mialam @ i juz wiecej nie wzielam tabsów a 12 XI dwie kreseczki na tescie - wiec w pierwszym cyklu sie udalo mialam szczescie i tyle ale to jest sprawa indywidualna wiec nie lam sie to dopiero poczatek staranek glowa do gory 🌼 telesforka_ no czujemy sie rozne ostatnio 2x ze tak powiem mialam sprzezenie zwrotne z zoladka... :( no ale do przezycia poza tym nie mam ochoty na jedzenie nic mi nie pasuje juz sama nie wiem co kupowac co jesc...od tego czasu jak brzuszek mi urosl to chyba az tyle nie przytylam - nie wiem musze sie zwazyc...jakos tak dziwnie sie czuje jedyny plus to ze piersi mnie juz tak strasznie nie bola... we wtorek mam wizyte u gina zobacze co mi powiem ale chyba nie bedzie mi robic usg dopiero w marcu :( z niecierpliwoscia czekam na pierwsze ruchy dzidziusia ale to jeszcez troszke musi poczekac niestety...jakos ogolnie mam dola nie wiem czemu 🌼 surfi_ kiedy poczulas pierwsze ruchy? wydaje mi sie ze zaczyna sie pojawiac ta kreska ciemna od pepka w dol czy ty nie za wczesnie?kiedy pojawila sie u ciebie? reszta babolek po buziaku 👄 jak bede iec czas w pracy albo w domu neta to sie odezwe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :-) widzę, że tylko Aisza z rana sie zameldowała , a reszta pewnie w pracy a pozostała reszta śpi :p Czekamy na Fasolkę witaj u nas, życzę powodzenia w starankach :-) Telesforka_piszę sie na dzisiejsze pierogi, mniam :-) Życzę wszystkim miłego dzionka, odezwę sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) To i ja się zamelduję:) Telesforka - wybaczam Ci:P, że tak późno napisałaś i że się nie załapałam - tylko dlatego, że będę mieć dzisiaj swoje ruskie pierogi:P Mam nadzieję, że zostawiłaś chociaż parę dla Surfitki, zawsze to do Ciebie ma bliżej niż do mnie;) Surfitka - co nie znaczy, że się próbuję wymigać - po tych od Telesforki możesz się zgłosić również do mnie;) aisza - co to za doły?🌻 Wszystko będzie dobrze - zobaczysz że na wtorkowej wizycie się o tym przekonasz, a póki co - głowa do góry i nie stresuj dzidzi;) ❤️ A tak w ogóle to coś dzisiaj forum zaczyna nawalać i nie wiem czy potem nie będzie problemów z pisaniem albo z wysyłką - pół godziny się strony przewijają :O miłego dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez witam sie z Wami z rana🌼 telesforka___jak ja teraz zaluje,ze nie bylam tak zapobiegliwa i przewidujaca i sobie truskawek z dzialki od mamy nie pomrozilam, ale chwila......moze moja mama, musze ja dzisiaj o to podusic.....narazie ja sie pisze na te pierogi:) Aisza____moze zwolnij troszke, wiesz ztym nastrojem to ja zwalilabym na pogode, nie wplywa ona korzystnie na nasze samopoczucie, wiec dol moze byc tu czyms normalnym, sama ostanio nie jestem w najlepszym nastroju, marze zeby byla juz wiosna...... Omega____kocham wisnie, chyba pojde za Twoim przykladem i przygotuje wisniowa galaretke, ogarnelo mnie owocowe szalenstwo:P:P Czekamy na Fasolke____ja tez nie moge sie pochwalic zadnymi doswiadczeniami z tabsami, no chyba,ze jeden cykl:P, w kazdym razie nie ma reguly, tak jak pisaly dziewczynki, jestescie jeszcze na poczatku drogi i bardzo dobrze, mozecie na luzie cieszyc sie staraniami, bez zbednego schizowania......owocnych staran🌼 Betty____, po tym jak lekarz stwierdzi ciaze na podstawie bicia serduszka zwolnienie jest juz ciazowe opatrzone literka \"B\" co oznacza, ze uprawnia cie to wynagrodzenia w pelnej kwocie ja od tego miesiaca jestem na 100% pensji, sprawdzaj czy wypisuja ci ta Literke\"B\" Surfitka____znowu cie troche posledzilam na czerwcowkach👄👄👄 Voltare____nikt za zadne skarby swiata nie namowilby mnie na obejrzenie\"pily\", mam kolege ktory sie fascynuje tego typu rodzajem kina, podeslal mi kilka fragmentow i nigdy w zyciu, gratuluje ci Kochana odwagi,ze zdobylas sie na to zeby przebrnac przez ten gatunek, moje uznanie....:P Jagoda_____zobaczymy na ile sie sprawdza te przypuszczenia odnosne smakow i plci, w sumie jak juz wszytkie zajda w ciaze, moznaby stworzyc niezla grupe badawcza do obserwowania tego zjawiska:D:D:D:D:D:D:D:D Milka, Mimi, JUsta, monis, Mezatka, Nieopokorna, Rybka🌼 dzisiaj do wieczora same pezbywamy z Amela w domu, moj kroliczek wlasnie domaga sie wypuszczenia z klatki,zaraz ja wypuszcze, chociaz wiae sie toi z pilnowaniem zeby zwierzak nie zginal od wysokiego napiecia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki malolepsza! a wogole dlaczego masz pseudonim malolepsza powinnas miec lepsza lub duzo lepsza :) dzieki dziewczyny wy jestescie jak prawdziwe przyjaciolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malolepsza - ja to obejrzałam wyłącznie z czystej ciekawości - w środku dnia (więc efekt i wrażenia nieco łagodniejsze) i się muszę przyznać przewijałam \"co lepsze\" sceny - głupie są takie filmy i nie wiem dla kogo i co się komu w nich może podobać... :O Podobną treść można przekazać za pomocą nieco innych środków przekazu i przy użyciu zdecydowanie mniej krwawych efektów specjalnych. Podziwiam ludzi, których takie coś bawi... Mnie po prostu mdli przy takich scenach i tyle, ale może autorom o to właśnie chodzi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie na razie bez zmian. Jest ciężko, choc staram się zebrac do kupy przynajmniej swoje zycie, bo u siostry dużo gorzej. Nadchodzacą @ zapowiada jedynie zespół napięcia, bo fizycznych dolegliwości nie odczuwam żadnych. W tym miesiącu nie spodziewam się sukcesu, bo zajmowałam się głównie płakaniem i nastrój nie sprzyjał staraniom. Dlatego nie wchodzę za często na kafe, bo co tu pisać? Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim, bo chyba mój organizm jest mądrzejszy od właścicielki i domaga się odpoczynku. Tylko dlaczego daje o tym znać silnym przeziębieniem? Mam katar, zawalone cale zatoki, oblożone gardlo i wszelkie dolegliwości związane z infekcją. Powoli jednak dochodze do siebie po tej tragedii, choć patrząc na siostrę i dzieci nie bedzie łatwy powrót do jakiejś stabilizacji i emocjonalnej równowagi. Dzisiaj postanowilam udac siędo wypożyczalni, ale krwawych horrorów raczej nie bedę oglądać. Tu raczej mam jak Malolepsza 🖐️ Ostatnio jestem w takim stanie, że jak chciałam obejrzeć film Babel to ooszłam do wypożyczalni (tu jeszcze dalam radę wybrać odpowiednie miejsce) i szukałam go pod literką S (mimo że znałam tytuł :| ). Zdziwilam się, że nie ma tego filmu. Może tym razem się uda. Pozdrowieni dla wszystkich. Witam wszystkie nowe koleżanki i zyczę owocnych staranek. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ryba__lufa - dla siostry już nic nie będzie takie jak kiedyś :( Dużo zdrówka, korzystaj z wolnego i kurój się 👄 Aisza - ani sie nie spostrzeżesz jak maluszek sprezentuje Ci pierwszego kopniaka ;) A u gina na pewno wszystko będzie ok. Telesforka - chyba za Twoim przykładem wybiorę sie do fryzjera bo grzywka w oczy zaczyna wchodzić i wypadałoby porządek z tym zrobić. Voltara - mam tak samo - wiśnie tylko świeże a już jogurty, cukierki wiśniowe nie przejdą i to głownie spowodowane jest zapachem. Mam wrażenie, ze to mąka ziemniaczana a nie wiśnie ;) Malolepsza - no i jak znalazłaś te truskawki u mamy? Co do badań nad smakami ciężarnych to musiałybyśmy zbadać przynajmniej sto kobiet wtedy wyciągnięte wnioski miałyby rację bytu, na naszej kilkunastoosobowej grupie, gdzie cześć jak widać wciąż się stara - to tylko tendencja ;) Zajrzałam na sierpniówki i od dłuższego czasu nie odzywa się Julka, troch sie martwię o jak była ostatnio to nie czuła się najlepiej, mam nadzieję, że u niej wszystko ok? Mnie dzisiaj dopadła ochota na coś kwaśnego i idę gotować kwaśnicę :D M będzie zadowolony bo on za zupami nie przepada ale na kapustkę da sie skusić. Pozdrawiam wszystkie serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba - myślę cieplutko o Tobie i Twojej siostrze, trzymajcie się!! Babel to smutne historie, więc moze lepiej ze nie znalazłaś, odpoczywaj, zbieraj siły i pojawiaj się u nas, nawet jak masz pisać smutne posty, to pisz, czekamy na Ciebie i myslimy cieplutko, nie zostawiaj nas na tak długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka____trzymaj sie kochana, z czasem bedzie troche lepiej👄strasznie fajnie,ze zajrzalas:) Jagoda____truskawki u mamy zostaly odnalezione, teraz siedze i palaszuje knedle z jagodami:P:P:P:Ppolane jogurtem naturalnym:D:D:D:D:Dpoprostu miodzio:D:D:D:D Voltare_____jednak znajduja sie amatorzy takiego kina, chociaz uwazam ze to ze sztuka nie ma nic wspolnego:P zastanawiam sie czy nie pojsc na \"Lejdis\"w kinie juz od 1 lutego, moze byc troche zabawy, uwielbiam polskie kino, no i ciekawa obsada, a to juz calkiem fajnie rokuje:D wracam do knnedli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - ja już się nie mogę doczekać na lejdis, mam nadzieję, ze będzie porównywalne z testosteronem :D No wiesz - knedle z jagodami ;) jak możesz???? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×