Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Omega - Jagoda chyba już na to skakanie wpadła - coś za długo jej nie ma:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym nie dość, że są niedostosowani społecznie to jeszcze z dysortografią ....patrz -> "pomarńcz" aż żal bierze, że tacy są w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
pasuje w końcu paniom? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Ja tylko na sekundke zameldowac ze zyje i mam sie dobrze no i wpasc na slodkosci do Jagody. Pomaranczko-jeszcze jakies swietne pomysly?Troszke ruszylabys wyobraznia zamiast tak rzucac \"mieskiem\"ale skoro sprawia Ci to przyjemnosc to pisz-poczytamy jak ludzie potrafia byc denni. Voltare-jak jestes wyjatkowym okazem to i dziecko bedzie kiedys wyjatkowe-zobaczysz. No zmykam i przepraszam ze sie nie opisalam za duzo.:) Buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - nie wiem czemu e-maila nie dotarł :( teraz to nawet z kompa M nie mogę wysłać 😡 Omega - skakanie, stukanie i inne tego typu atrakcje przerobiłam wczoraj :P Jak widać bez efektu. Trochę pomogły krople bo przestał mi strzelać przy przełykaniu śliny. Zapuszczę jeszcze raz na noc i mam nadzieję, ze przejdzie. Pomarańczo - nie wiem co Ciebie strzeliło ale myślę, że powinno poprawić żeby klepki wskoczyły na swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
okej okej kończę :D chce tylko powiedzieć ze teN tytuŁ macie troszkę śmieszny za każdym razem przeczytam ''jest tu jakaś S/ta/RACZKA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że pomarańczek powinien może poskakać na którejś nodze:P:P Niektórzy są tak zdolni, że w wyrazie, w którym można zrobić 3 ortografy zrobią ich dokładnie 3:P Jagoda - idę sobie jeszcze raz te Twoje faworki pooglądać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
voltare-----co to są ...ortografy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o litości pomarańczek naprawdę....mój piesek umie więcej niż ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są w skrócie na przykład te 3 błędy w pisowni, które potrafiłaś/łeś po mistrzowsku zmieścić w tak krótkim zdanku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - bo Ty pewnie nawet psiakowi potrafiłaś coś tam wytłumaczyć - może jak wytłumaczę pomarańczce to też załapie, że jakby wszystko napisała dokładnie na odwrót to wówczas byłoby ok:P Miałam na uczelni takiego kolegę, który potrafił wsadzić błąd nawet do swojego nazwiska - no ale on dysortograf był czy jakoś tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
po pierwsze to BYŁA ironia :O i zabawa z Wami w kotka i myszkę naprawde sie dziwię ,ze było to roztrzasane i WIEM ,ze biegało o Chuj /CH!!/ A BYKI TO BŁĘDY ORTOGRAFICZNE A NIE ORTOGRAFY /nowo mowa gimnazjalistów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooooooo to pomarańcza jednak coś wie, nie mogę :P:P:P:P Voltare - rewelacyjne wyjaśnienie ortografii - napisać dokładnie na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. pomarańczo idź się bawić do innej piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok pomaranczko-pokazalas swoj poziom,naswietlilas co to sa bledy ortograficzne(w teorii i praktyce),napisalas co sadzisz o nazwie-przyjelysmy do wiadomosci, a teraz jesli mozesz to sobie odpusc bo staje sie to naprawde nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre rady zawsze w cenie:D:D:D Nawet te "wypuszczone drugim uchem" :P Idę spać - dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - bo skoro jeszcze nie spisz - to powiedz mi czy wrzucałaś gdzieś tutaj ten "cycaty" :P przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
''Ok pomaranczko-pokazalas swoj poziom,naswietlilas co to sa bledy ortograficzne(w teorii i praktyce),napisalas co sadzisz o nazwie-przyjelysmy do wiadomosci, a teraz jesli mozesz to sobie odpusc bo staje sie to naprawde nudne.'' Mnie prosić nie trzeba -mówisz----i masz :D zbieram sie z tej piaskownicy a ,,klocki Wam zostawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - przepis napiszę jutro bo już nie zdążę przed filmem ;) ja dla odmiany czekam na uwaga faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey babolki, ja naprawdę jestem pełna "podziwu" dla ludzi którzy może i mają jakąs szkołę, ale niestety kultury i inteligencji wrodzonej za grosz...nie wiem jak oni mogą tak bez opłacenia "twarzowego" chodzić po naszych ulicach a nie mówiąc o naszym topicu...grrrr olewamy dziewczynki pomarańka i inne stworki mu/jej podobne !!! surfitka do mnie zdjęcia też nie dotarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
fasolka-czyż z moich wyowiedzi wywnoskowałaś ze jestem zaiste yntylygentna bestyja i szkoły mam pokończone :D ?? no powiedz powiedz suuuuuer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz z pracy..o i widze, ze macie rozrywke :) Przeciez wszystkie wiemy, ze szuka sie tu zaczepki i to zwykla prowokacja :) A skoro sie czyta sraczka to sie czytac trzeba nauczyc albo kupic okulary ;) Z reszta malo oryginalne, bo juz wiele osob u nas o tym pisalo :O A co do twojego nicku...dobry ! W koncu kazda z nas o tym tutaj marzy..jeden dobry strzal i dziecko w drodze :D Posylam wam jeszcze raz zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza - podstawowe to na pewno - niestety w Polsce jest ono obowiązkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
surfitka--dobre dobre wyrafinowany humor cenię i dystans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza - zostan z nami, usmiałam się wyjątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostan, zostan..ba nawet zaczern nick skoro to sa tak mile zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech was hój stżeli
nie robcie mi wody z mózgu zostać,odejść,zostać,odejść (kurde płatki na kwiatku mi sie skończyły ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaśpię przez Was do roboty - już dzisiaj niewiele brakowało;) Surfitka - dalej nie widzę Michaśki - nie wracają Ci przypadkiem moje maile?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczka - (polece zawodowo), chcesz o czymś porozmawiać? a prywatnie, rozbawiłeś/łaś mnie i Cię polubiłam, zostań, trochę dystansu nam się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×