Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

jagoda starczy sobie skopiować i powywalać spacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie ten sam problem 😠 skąd się biorą te spacje?????? Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - no i teraz w końcu mogłam spokojnie pooglądać sobie fotki Twojej małej modelki;) Ślicznotka mała:) Obowiązkowe głaskanko i 😘 A robota nie zając - nie ucieknie:P - u mnie w firmie też stale opóźnienia, zaległości itp, ale jakoś zawsze ostatecznie ze wszystkim udaje się zdążyć, więc nie rozumiem po co takie wywoływanie popłochu wśród pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, ja nie powiedzialam, ze bym niepojechala. Ja was podziwiam po prostu 😘 i jakbym nie miala wyjscia to tez bym jechala daleko..rozumiem was :) tylko ja osobiscie wybralabym najblizsza klinike :) Voltare wie o czym mowie 🌻 Voltare to i informatyk z ciebie jest ;) Pewnie taki jak ze mnie..dziala, dziala...a jak juz sie posypie to tylko maz moze to uratowac :P W koncu jest po jakims studium informatycznym..bo moj maz jest mechanikiem samochodowym po technikum, informatykiem po studium i instalatorem sieci co po drugim studium..niezla rozbieznosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki moje kochane!! ja dopiero niedawno wstalam jak padlam o 17 czuje sie srednio i sama nie wiem co mi jest i czego chce wydaje mi sie ze juz poczulam mojego dzidziolka ale na 100% nie moge przysiadz bo juz sama nie wiem czy to jest to czy mi sie jakas rewolucja w brzuchu robi :) musze dziewczynki nadrobic zaleglosci w czytaniu i oczywiscie tabeleczke zaktualizowac :) w srode beda mi robic ta szafe zabudowana wiec bede miec mala rewolucje w domku:) Betty nie martw sie lekarze ci pomoga i ulza dopoki sie dziudzius nie urodzi - wszytsko bedzie okey kochana a pozniej to juz porzadne leczenie i nie bedzie tak zle.Jak pisala nelcia moj dzidek to mial wiec wiem co to za paskudztwo, u mnie tez w rodzinie narazie mezczyz to dotyczy i do tej pory zadna kobieta u nas tego nie miala ale wiesz nigdy nie mozna powiedziec nigdy tez sie tego boje ale ze moje dziecko na to kiedys zachoruje...dziadek bral leki i bylo oki a jak sie zaczynalo to przy lekach ma to wymiar lagodniejszy musisz przetrwac ciaze a o dzidziusia sie nie martw bedzie zdrowiutkie zobaczysz a pozniej to juz bedzie latwiej :) glowa do gory 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chudzinka ten moj dzidziolek :) ale i tak jest sliczniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie naszukalam tej tabelki.... Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................21......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................16 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................11........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................8........... ......... .ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka sliczne te twoje obrazy - ja to podziwiam wszystkich ktorzy sa uzdolnieni w jakiejs dziedzinie ja to typowy scislowiec a nawet zawod mam meski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole kochane to chyan juz o mnie zapomnialyscie :( jakos tak samotna sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - e tam dzidzia chudziutka pewnie tylko w kompie, bo brzuchalek świadczy o tym, że na pewno ma ona odpowiedni wzrost;) i wagę 🌻 surfitka - no właśnie widzisz - a ja nie mam w rodzinie żadnego informatyka, ani nawet domorosłego informatyka, nawet wszyscy znajomi informatycy mieszkają daleko 😠 więc jak już się sypnie to szlag mnie trafia, bo nie wiem czy to coś poważnego, czy tylko na poważne wygląda tak jak teraz. Mogli mnie na studiach zamiast programowania w jakichś dziwnych językach nauczyć jak sobie z takim systemem poradzić i na pewno bardziej by mi się to w życiu przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisza - zaglądaj do nas częściej ❤️ - to Ci samotność na bank nie będzie dokuczała;) Zmykam jakąś kolacyjkę dla K. przygotować, bo zaraz będzie z pracy, a ja dzisiaj zamiast sprzątać to cały wieczór przy kompie znowy spędziłam. Ale dzisiaj przynajmniej dodatkowo coś pożytecznego udało mi się zdziałać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeziebiona jestem i golnie po pracy padam na twarz dlatego tak malo ostatnio zagladam strasznie bole glowy dawaja mi w kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorem poczytałam i tu wklejam, co udało mi się znaleźc odnośnie do klinik: Tu leczą niepłodność Ośrodki publiczne Klinika Ginekologii AM, Białystok, tel. (85) 746-88-47 Klinika Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu, Poznań, tel. (61) 841-94-12 Klinika Położnictwa i Ginekologii AM, Warszawa, tel. (22) 621-27-96 Klinika Ginekologii i Położnictwa, Szczecin, tel. (91) 487-37-55 Klinika Rozrodczości Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki, Łódź, tel. (42) 271-10-00 Katedra Położnictwa i Chorób Kobiecych AM, Bydgoszcz, tel. (52) 371-26-36 Ośrodki niepubliczne Invi Med, Warszawa, tel. (22) 856-56-56 nOvum, Warszawa, tel. (22) 644-72-73 Consilium, Warszawa, tel. (22) 853-15-15 Kriobank, Białystok, tel. (85) 744-13-78 Gameta, Łódź, tel. (42) 645-77-77 Intermedica, Poznań, tel. (61) 826-70-72 Więcej informacji: www.nasz-bocian.pl Może trochę wam pomogę w wyborze, chociaż służąc namiarami:) pozdrawiam Aha, od poniedziałku do czwartku mnie nie będzie - jadę nad morze:P Gdynia, Sopot:D:D:D:D:D:D Jak wrócę to chcę mieć co poczytać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega ale ci dobrze...ja do "morza" mam 15 min spacerkiem, ale jak sie juz mieszka nad wielka woda to sie tego nie dostrzega. Ja jednak tesknie za "moimi" gorami, swojskim Zakopanem, i goframi z Krupowek z bita smietana i truskawkami :D:D:D:D:D A czemu wszystkie kliniki w polnocej Polsce..co to za dyskryminacja??? :P A kawaly rano dobre :P Juz widze tego tate jak laske robi :P:P:P:P:P Aisza, dzidzia twoja to chudziutka nie jest :) Napewno sobie prawidlowo rosnie i jak dla mnie mozesz juz odczuwac takie bulgotanie..ja tez czulam je troche wczesniej niz "normalne" ruchy :) Na samym poczatku bylo to tak delikatne jak musniecie motylka, trzeba sie dobrze wczuc w siebie by to poczuc. Ale jak dzis zaczynasz 17-ty tc to jak najbardziej moga to byc ruchy 😘😘😘😘😘 Voltare, no to ja z moim T. mam dobrze, ale mimo ze mechanik auta nie naprawi :P Ale przynajmniej komputer zlozy..i ja przy nim sie nauczylam jak i co do czego :) A co do programowania to ja mu musialam prace pisac do szkoly, bo on ni w zab :P A mnie uczyli pewnie jak i ciebie jakies archaiczne programy w stylu Turbo Pascal :o Na szczescie pokusili sie tez o AutoCada :D A o do modelki to nie wiem czy by Michaske ktos na wybieg wzial z takim okraglym brzuszkiem ;) Ale bardzo sie ciesze ze corcia rosnie i nabiera cialka :D I przy okazji zmienie tabelke: Nick___________Wiek___________ilośćcykli_______________d ata@ Jagody................32......................13........ ................22.02 Ryba_lufa.............32.......................13.... . ................23.01 Voltare...............30........................69.. ....................07.02 Milka..................32........................15..... .................29.01 Telesforka...........35........................15.. ....................25.02 Niepokorna26.......26........................13......... ..............16.02 Fasolka81.................26..................... 2...................ok.14.02 Ani77..................31.......................10... .. ................18.02 pokemonowa..........31.......................26......... .............05.02 Ciężarówki Nick__________Wiek______________tydz ciąży__________data Surfitka...........28........................22......... .............14.06.08 Aisza..............23.........................16 .... .................23.07.08 moniś..............27.........................11 ......................01.08.08 mezatka...........24........................11...... .. .........ok.20.08.08 malolepsza........32.........................11........ .. ............ok 26.08 BETTY83..........24.........................8........... ......... .ok.01.09.08 Babcie topikowe Omega3...........starawa r***ra, aczkolwiek jeszcze nie zardzewiała Nelcia1958........ A oto nasze kochane wnuczęta i ich mamuśki Nick__________Imie krasnala___________waga__________data Justynka.........Adrianek......................4050..... ...........08.10.07 Mimi...............Natalia........................3300.. ..............04.12.07 Aisza, tak spojrzalam na suwaczka i tabelke..ty masz prawie tydzien roznicy w dacie porodu? W suwaczku 18.07 a w tabelce 23.07? To ktora data jest ta dobra? :) I tak twoje malenstwo sobie wybierze :D Zmykam, zycze dobrej nocy 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, żeby nie było, że południową Polskę dyskryminuję:P:P:P FERTILITY CLINIC Polsko-Amerykańska Klinika Płodności i Chorób Kobiecych Pl. Szczepański 3 31-001 Kraków Telefon: (12) 422 57 74, 422 56 84 Fax: (12) 422 56 84 http://www.ginekologia.info.pl Klinika IVF al. 29 Listopada 178A 31-236 Kraków Telefon: (012) 665 37 77 Fax: (012) 665 37 90 http://www.klinikaivf.pl Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności \"Macierzyństwo\" Sp. z o.o. ul. Białoprądnicka 8 30-221 Kraków Telefon: 012 415 88 00 Fax: 012 415 88 22 www.macierzynstwo.com.pl Przychodnia Ginekologiczna ARKA ul. Królowej Jadwigi 15 Kraków Telefon: (12) 427 20 20 , (502) 509 560 http://www.arka.krakow.pl pozdrawiam i zazdroszczę ci 15 min. do morza :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omego..no, no, no..szkoda ze nie ma takiego emotikona z palcem. Jak do dziecka :) Ciezko kobiecie w ciazy dogodzic ;) Ja wiem, gdzie sa kliniki w Krakowie, i wiem tez ktora jest cokolwiek warta :P Raczej chodzilo mi o Voltare i Ani :) Ale na pewno sie komus i te informacje przydadza..chociaz nie wiem, czy jest ktos jeszcze z okolic Krakowa :) Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gdybym byla w Polsce to pewnie interesowalaby mnie wlasnie ta poludniowa czesc:)ale dobrze ze juz przede mna sie Surfitka upomniala. A ja jutro mialam pracowac krociutko a bede troche dluzej ale nie mialam wyjscia wiec coz,na przyszlosc bede miec atut ze w sobote pracowalam. POgoda pod zdechlym azorkiem-caly dzien lalo jak z cebra-nawet jezdzic trudno wiec padam juz na twarz.Jeszcze tylko chcialam do Was skrobnac i zwijam sie do lozeczka. Omega- nie ma to jak polskie morze i polskie gory-ja jestem coraz blizsza decycji ze lepiej skromniej a u siebie. Malolepsza to juz nie groszek ale regularna fasola Jasiek jak 3.5 cm-hm.....no to juz chyba nie watpisz bo chyba dczytalam sie\"znowu uwierzylam.....\"TO jak ty tak watpisz to jak ja mam wierzyc w Twoje przeczucia dobre? Nie rozpisuje sie za bardzo bo wczesniej wcielo mi posta-na szczescie krotkiego ale juz sie boje ze znowu mi wetnie. Buzki dla wszystkich ktore teraz smacznie spia a dla Surfitki milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Czesc laseczki widze ze rozmowa krecila sie do nocy ,sluchajcie musze wam powiedziec dobra nowine wczoraj robilam siostrze test ciazowy(bo ona nie miala odwagi)i wiecie co zobaczylam 2 piekne rozowe krechy hurrrra bede ciocia tak strasznie sie ciesze ze weszlam wam o tym powiedziec a co do siostry to mimio ze nie planowala tego dziecka i pierwsza reakcja byl placz to za kilka minut juz planowala jaki bedzie miala wozek i łozeczko a za godzinke cieszyla sie juz ze bedzie mama.Caluje Was waszystkie i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
Dziewczyny ja tu z dobra wiadomoscia a wy spicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki :-) Pokemonowa_ciszymy sie razem z twoja siostra, fajnie będziesz ciocią i to pewnie chrzesną :-) A reszta baolek pewnie jeszcze śpi Aisza_zwolnij trochę i pamietaj, że teraz najważniejsze jest twoje dziecko, a nie praca. I nie wolno ci sie przepracowywać bo dostaniesz od nas lanie :p Surfi_słodziutka ta twoja Michalinka :-) Foteczki super i takie wyraźne :-) Ide doczytać parę stronic wcześniej, bo przeczytałam tylko ostatnią :p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrówko pytam... proszę najpierw gadają do 4 rano a potem odespać nie mogą..:D pokemonowa pogratulować siostrze, takiego szczęścia...:) i zdrowia mnóstwo od dziewczyn z topicu życzyć... ja dziś wieczorem razem z moim T. wybieram się na \"pępkowe\" do jego kuzyna...wpadniemy na chwilę, żeby nie było...urodził mu się śliczny synuś... Omega - wspaniałego wypoczynku nad morzem, przywieź nam na topic troszkę jodu i morskiej bałtyckiej bryzy...może podziała jak czary... iiii..... WSTAWAĆ Śpiochy....!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody udało mi się wejść na ten drugi link co podaałaś...głos na Wajdę oddany...:) Aisza łap buziaki za twoje uznanie, co do obrazów...: ****** Mężatka nie wszyscy śpią o tej porze...:), my zatem mamy dyżur teraz na topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach...no i miałam powiedzieć, że miałam dziś głupie sny...najpierw mnie stado os pokąsało...:(, a potem rodzice mi się śnili i się z nimi pokłóciłam... wg. sennika on-line pokąsanie przez osę to rozczarowanie, co do kłótni to nie znalazłam nic... a może wy coś słyszałyście co to może znaczyć - najlepiej jedno i drugie, rozczarowań już miałam dość w swoim życiu...dlaczego nie śnią mi się jakieś sny pełne dobra i nadziei ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jakie śpiochy ja już po zakupach, sprzątaniu a nawet po obiedzie ;) Pokemonowa - tak to jest te które chcą zajść w ciążę mają z tym problemy jak ktoś nie chce to nim się spostrzeże jest w ciąży. Fasolka - zobaczymy czy to głosownie coś pomoże, na pewno nie zaszkodzi :D Mi jak już coś się śni to interpretuję jedynie w oparciu o taki sennik on-line jak podałaś, więc skoro tam nie ma takiej odpowiedzi to ja nie mam pojęcia. Aisza - właśnie doszłam do wniosku, ze zarówno u Surfitki jak i u Ciebie tak szybkie koniaczki ze strony dzidzi są prośbą żeby mamusia zwolniła tempo życia ;) Odpoczywaj a przede wszystkim wylecz sie bo szkoda będzie maleństwo lekami faszerować jak naprawdę sie rozłożysz. Omega - a Ty przypadkiem z Justyną na kawkę się nie umówiłaś ? Przecież ona chyba na dniach przylatuje do kraju. Surfitka - w sumie ze Śląska do Krakowa nie jest aż tak daleko. Nawet jak na autostradzie jest spory ruch to z Katowic do Krakowa można w godzinę dojechać - a cóż to jest godzina. Telesforka - czyżbyś chciała pracownikiem miesiąca zostać ;) W sobotę dłużej w pracy - cóż za bezlitosny szef? Kiedy wysyłasz M na badanie chłopaków? Voltare - moje umiejętności jeżeli chodzi o naprawę sprzętu polegają na tym że wołam M na ratunek :P Mężatka - widzisz tak to jest jak sie długo człowiek nie pokazuje na topiku to ma wielkie zaległości a i słodkości go omijają ;) Malolepsza, Justyna, Ryba__lufa, Moniś, Milka, Niepokorna, Betty, Nelcia, Mimi, Słoneczko 👄 Może cześć z milczącego ostatnio towarzystwa skrobnęłoby ze dwa słowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Witam w ten pochmurny dzien, staralam sie wyspac, ale cos nie moge spac ostatnio :O Pomijajc dziwaczne sny ( wczoraj planowalam porod w Afryce, zbudowalismy pas startowy za domem i kupilismy nawet samolot, ale porod zaczal sie i trzeba bylo natychmiast do szpitala...a do Afryki nie polecielismy, bo Araby zaczely zastrzeliwac samoloty :P ) to jakos mi sie wogole dziwnie spi :) Fasolka, u mnie i Telesforki godz. 4 rano to zaledwie 22 :) Wiec nasze wpisy sa jak najbardziej wytlumaczalne, podobnie jak i \"dlugi\" sen :) Mieszkamy za Oceanem :) i niemam pojecia co moze oznaczac klotnia w snie. Jagody, moze sie powtorze, ale jak sie kobieta w ciazy czuje dobrze to moze pracowac :) Ciaza to nie choroba. Przeziebienie moze dorwac kazdego, nawet tych co siedza w domu. Ja nie rozumiem tej masy L4 w Polsce...chyba w domu bym krecka dostala. Co innego gdybym musiala lezec, bo cos byloby nie tak. Ale tak nie jest na szczescie i mam nadzieje, ze bedziemy z Michasia pracowac do konca ciazy :) A 8 h dziennie jak dla mnie to nie przepracowywanie..dawniej norma bylo 10h plus sobota :o Pokemonowa, pogratuluj siostrze...:) Ostatnio ogladalam taka polkomedie \"Kelnerka\". Tamm dziewczyna nie byla szczesliwa ze jest w ciazy, ale wlasnie ten stan i coreczka zmienily jej zycie :) Ale na poczatku nie chciala zeby jej gratulowac ;) Takie malenkie cudenko w rodzinie to prawdziwie szczescie :) Ja kocham dzieci siostry jak swoje :D Aisza, zapomnialam zapytac - czym sie zajmujesz? Mezatka 😘 Kiedy masz usg ? Jak pisalam kiedys Malolepszej, jak dla mnie to w 12-13 tc jest najfajniejsze - dzidzia miesci sie na obrazie i jest taka skoczna :D A reszta spi? Toz to nie pora na spanie :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo babolki!! fasolka buziaczki zlapane :):) dzieki kochana🌼 jagoda ja tez jestem zdania jak surfi ze ciaza to nie choroba to normalny stan i nie trzeba mnie na rekach nosic 🌼 surfi jesli chodzi o wyksztalecenie to jestem inzynierem optoelektronikiem i obecnie pracuje w biurze projektowym :):) i dokladnie ejstem w 16tyg i 1 dniu ciazy a nie w 17 tyg miedzy mna a monis jest 5 tyg roznicy wiec sporo :) oj cos chyba nie doczytalas 🌼 dzisiaj czuje sie dobrze jestem wlasnie u mamy takze nie dziwcie sie ze Nelcia sie nie odzywa :):):):):) w srode beda mi robic szafe zabudowana takze nie zdziwcie sie jak od poniedzialku do srody sie nie odezwe bo musze gdzies rzeczy poupychac poki szafy nie postawia... gdzie reszta?? buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfi w jednym suwaczku mam 16tyg1dzien i 167 dni zostalo a w babystrology mam to samo!! 16weeks 1 day 167 dni do konca gdzie ty znalazlas tydzien roznicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin 27 lipiec!!! nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×