Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

moja droga, ty to się na zakupy nie wybieraj:P:P:P a ja na handel nie robię:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grunt, ze dziecko do mamy wrocilo :D I chyba od razu na ziemie sprowadzilo bo znikla.... A Jagody jakie ty masz samopoczucie? Pomijam wariacje testowe..i pomyslec, ze tak ciezko bylo cie na testy dawniej namowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, to szczyt handlujecie Groszkiem?????? nie wiem co jest grane, bo teraz jestem u rodzicow i u nich tez sie nie otwiera.....co jest grane jakas pechowa jestem czy co????? Jagoda____a pewnie,ze Cie wydalam, za kare, ja mam ndziejem,ze juz do jutra nic nie nabroisz.... Surfitka___jestem tylko wlasnie u rodzicow, jeszcze nie wrocili z pracy ajuz dzwonili zebym przychodzila, bo im musze zdjecia na naszej klasie pododawac, jak dzieci.....:P:P:P Tylko tu nie mam gadu:( Troche przegielam ze sprzataniem, kregosluop mi zaraz peknie😭, skorzystam z pomyslu picia herbaty z sokiem imbirowym, bo ta zielona z imbirem jest dla mnie nie dop przejscia, pfu jakie paskudzctwo:D a dziecko do matki wrocilo wprawdzie, ale sie chyba chowa po katach, co by kary uniknac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka - sam sie sobie dziwię :O ale to wszystko przez ten BS, normalnie za skarby świata przed środą do apteki bym się nie zbliżyła na 100 metrów. A jeszcze może byłoby ok gdyby nie ten facet wczoraj - dolał oliwy do ognia :P Już sobie wyobrażam co gin jutro powie, wstyd iść na wizytę - wyszłam na histeryczkę :P A jak się czuję - zwyczajnie, nic nowego, może troch więcej piję ale to już sama nie wiem bo generalnie walczę z kaszlem i popijam herbatkę z majerankiem i miodem. Jedna kończę robię drugą, mam nadzieję,z ę mi nie zaszkodzi ;) Trochę jestem zmęczona, ale to akurat można wytłumaczyć logicznie - w nocy z niedzieli na poniedziałek przespałam może z 5 godz. a dzisiaj też więcej nie spałam, niż spałam. Myślałam, ze może w dzień zasnę nawet się przytuliłam do poduszki ale nic z tego nie wyszło. Brzuch nie boli, nie plamie - całe szczęście. Nie bardzo mogę sie skupić na do moimi papierzyskami aczkolwiek roboty mam w huk. Jestem jakaś taka nijaka, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - jaki wstyd???? Od tego w końcu ten gin jest - żeby badać i potwierdzać:):):), ale betę zrobisz z rana? A ja chyba kwiecień/maj zawitam w Twoje strony:D:D:D:D, bo tam jeszcze nie byłam:( i nas ciagnie, żeby pozwiedzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda____na nasze szcscie czas posuwa sie do przodu, a nie do tylu, takze juz za pare godzin mam nadzieje,ze sie uspokoisz, chociaz tak jak juz ci pisalam, strach to teraz bedzie Twoj towarzysz, tak to juz w ciazy jest i trzeba sie do tego niestety przyzwyczaic. Bardzo masz duzo emocji przez te dwa dni, wszytkie jestesmy z Toba, ja juz nic madrego oprocz tego co powiedzialam, to nie powiem, kazda kiedys mila bete 23, a nawet 12, ja jak swoja odbieralam to nikogo nie pytalam o interpretacje,niepotrzebnie cie zdenerwowal ten laborant, lekarze tez maja swoja teorie na temat ciazy, moj caly czas mowil, narazie, zobaczymy, czas pokaze, tacy oni wlasnie sa,,,,,,jeszcze raz powtorze u mnie beta 12 __ 11 dni po owulacji, tak moznaby przyjac bo wlasnie wtedy bylo zaplodnienie.... Jestem bardzo dobrej mysli❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - już teraz to chyba nie mam wyjścia i muszę iść zrobić bete, aczkolwiek słabo mi na samą myśl :P Mówisz, że wybierasz sie moje strony ooooo dobrze wiedzieć trzeba będzie jakaś kawkę/herbatkę zmontować ;) Właśnie sobie uświadomiłam, że od kilku dni nie piłam kawy????? W ogóle mnie nie ciągnie????? To jest trochę dziwne? Ostatnią kawę jaką piłam to w Walentynki na wyjeździe ale mi nie smakowała ale wtedy stwierdziłam, ze po prostu mają niedobrą kawę :( Wiecie co naprawdę muszę się za coś wziąć bo od tego myślenia to osiwieję i wpadnę na kolejny genialny pomysł taki jak rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody..Malolepsza ma racje :) Lekarze tacy sa..moj tez wstrzymal sie z gratulacjami mimo duzej bety i 3 tygodni bez @ od robienia tej bety do momentu poki nie zobaczyl Michasi na monitorku. A wtedy zobaczylam prawdziwego banana na jego twrzy i asystujacej pielegniarki :) Nie chce wiedziec jakiego ja mialam :P Ale na pczatku musza zachowywac zimna krew. Tak jak mi w laboratorium kobieta kazala sobie usiasc..i moze dobrze, ze nie siadlam, bo bym z krzesla spadla :P A ten lek jest i bedzie..i mysle, ze nawet jak sie juz ciaza skonczy to nadal bedziemy sie bac o nasze kochane malenstwa :) Grunt by obawa ta byla wywazona. A teraz emocje siegaja zenitu i wcale Ci sie nie dziwie :) Staraj sie odpoczac bo jest to potrzebnej waszej dwojeczce..bo nie jestes juz sama - pamietaj o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - nie chcę byc złosliwa - ale ile u ciebie w stopce było "CHYBA'???????:P:P:P Jagody - herbatka - zawsze i jeszcze do tego w miłym towarzystwie! - miodzio:D:D:D Takie mamy plany na ten sezon wyjazdowy - zwiedzić Twoje okolice, to może i jakaś herbatka wypali:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolk81
Hej Omega - filmiki są niezłe :P śmialiśmy się z T. jak nie wiem co.... Malolepsza------twója króliczka faktyczni pilnuje michy jak sie zbliżasz do kaltki :P hmmm no to dopiero ciekawe :) Jagody------normalnie zbić w tyłek to mało, ciepliwości mogę ci oddać swojej trochę...--przytulam i 👄 będzie jutro i wszystko będzie pieknie!!! u mnie dziś pogoda nie najlepsza ---:( zrobiłam barszczyk na obiad, coś mnie tak wizięło więc zapraszam na tależ zdrowej pożywnej zupki - i czerwonej - a to dobry klor przecież :) http://www.tutej.pl/pliki/cms/3332/barszcz2.jpg smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASKI MAM DWIE KRECHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MILLA GRATULACJE !!!!!!! Super ze nie czekalas z testem :D:D:D:D:D:D No i to sie nazywa BABY BOOM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Starsznie sie ciesze :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE WIERZĘ!! WIDZISZ POSŁUCHAŁAM SIĘ CIEBIE. mam jeszcze jeden test zrobie go rano! ale sie cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - pięknie 👄 czyli miałaś dobre przeczucia, gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Fasolka - jak tak każda od siebie będzie mi lanie urządzać to niedługo nie będę miała jak usiąść :P a ze lanie się należy to pewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - juz tylko 13 (:D:D:D:D:D) godzin do bety!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla - GRATULACJE!!!!! Ale się wnuski nam sypią!:D:D:D:D Nelcia, damy radę?????????:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te emotkikony nierozgarnietę! nie wiedzą, co to duże litery???:P:P:P jeszcze raz: Milla - GRATULACJE!!!🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłą mam dzisiaj efektywność pracy - co chwila na kafe a robota jak leżała tak leży :P Omega - chcesz mnie dobić :P:P:P :D:D Milla - to będziesz październikowa mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody - dobić? Nigdy w zyciu! Chce ci tylko uświadomić, że ta 13 za tobą chodzi:D:D:D, bo spojrzałam na zegar i pomyslłam, że 0 7 rano polecisz na badanie! Trafiłam? Jesli tak, to 13 godzin do bety!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, spadam robic obiad powitalny dla mojego, buziaki papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagody, ty wiesz, ze ja mysle ze na przelomie pazdzienik/listopad to sie wiecej tych dzieci narodzi :P Fasolka, milla,J.......,i ktos jeszcze ;) A moze jeszcze sa wolne miejsca ??? Sieje wiruski w takim razie 😘😘😘😘😘😘😘😘]kiss]😘😘😘😘😘😘😘😘😘 skoro tak pieknie zaczely dzialac juz od pazdziernika ;) to niech dzialaja dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolk81
Milla - GRATULUJĘ :) aaa, Fasolek mój będzie też w pażdzierniku, więc będziemy obie miały jazdę... widać że luty dobry miesiąc - gorący pełen przytulanek i efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to znowu ja byłam - zjadam cosik a - hmmm .....no ale fajnie tak no mi się to bardzo podobejszyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka - ja jestem dobrej myśli co do Ciebie kobieto, wszak nie na darmo słałam wam ostanio tyle viruków ******************************** ******************************************************************************** ********************************************************************************* ******************************************************************************** ******************************************************************************** ******************************************************************************** ********************************************************************************* ************************************************************************************ *********************************************************************************** Milla - to jak sądzę jutro po kolejnych II kreseczkach - mamy znów imprezkę ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega - na punkt 7 to raczej nie dam rady ale do 8 dotrę na 100% :) Fasolka - takie emocje to nie ma sie czemu dziwić, że literki się gubią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooEvEooo
hej dziewczyny ! chcialabym sie was poradzic...jakiś czas temu zrobilam 1 test ciazowy - wynik POZYTYWNY,potem po 2 dnich 2 test - wynik POZYTYWNY,i za jakies 2 dni po znowu jeszcze 3 -wynik takze pozytywny...a dzis bylam u ginekologa,ktory nie stwierdzil u mnie ciazy tylko brak owulacji a w tamtym miesiacu owulacja byla...wiec ja juz nie wiem o co w tym wszystkim chodzi,zdziwiona jestem,pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolką - łapię te wiruski jak mogę może akurat do jutra sprawia cuda Omega - w sumie do wyniku to będzie 20 godzin :( bo oddać krew to jedno a zobaczyć wynik to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jak zrobisz badanie z krwi - betaHCG, ono z reguły rozwiewa wątpliwości! Jagody - :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×